Resultater Ingalåmi 15 km - Klasse 20-29 år 2018



Ingalåmi - 15 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 10. mars 2018

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 21697 Magni Smedås Lillehammer Skiklub 46:56 +0:00
2 21289 Marte Nordlunde Follebu Skiklubb 47:25 +0:29
3 22372 Marthe Bjørnsgaard Lillehammer Skiklub 47:26 +0:29
4 21303 Marthe Klausen Konnerud IL 48:12 +1:16
5 21199 Mari Hammerseng Lund   58:59 +12:03
6 21280 Kristine Vårnes Enger   59:03 +12:06
7 21265 Kristine Kristiansen Torgersen Lillehammer Skiklub 1:00:34 +13:38
8 21517 Julie Sønsteby Flaagen Søndre Ål Sportsklubb 1:04:00 +17:04
9 21505 Emilie Stålerød Larsen Andebu IL 1:05:11 +18:15
10 21194 Ane Kristine Linvollen Team Linvollen 1:06:20 +19:23
11 21198 Kristine Hammerseng Lund Vind IL 1:06:22 +19:25
12 21196 Inger Marit Linvollen   1:06:57 +20:01
13 21286 Unni Øygard Løten o-lag 1:07:41 +20:44
14 21352 Ingunn Gravdahl Raufoss IL Lanrenn 1:09:08 +22:12
15 21237 Victoria Sellevoll Heltberg Private Gymnas 1:10:00 +23:04
16 21189 Marte Kolden   1:12:05 +25:09
17 21666 Bodil Vestli Strandbygda Ski 1:13:36 +26:39
18 21216 Marianne Olsrud   1:14:07 +27:11
19 21692 Ragnhild Boldvik Gården Bootcamp 1:14:49 +27:52
20 21149 Ingvild M. Hansen NMBUI Langrenn 1:14:52 +27:56
21 21287 Anne Åsødegård Vest-Torpa UL 1:14:53 +27:56
22 21240 Ingeborg Skarstad   1:17:44 +30:48
23 21865 Ida Katrine Rishoff Sokna Natur og Gårdsbarnehage 1:20:25 +33:28
24 21906 Elin Tuft   1:21:13 +34:17
25 21457 Mika Tollefsrud HELLY GIRLS 1:23:05 +36:09
26 21351 Silje Winther Gjerlaug Sport 1 Gruppen 1:26:32 +39:35
27 21889 Caroline  Thorvaldsen Sokna Natur og Gårdsbarnehage 1:27:05 +40:09
28 21904 Madeleine Modin Kjellmann   1:27:19 +40:23
29 21385 Lill Tonje Kongsrud   1:28:53 +41:56
30 21816 Marina Khanevski   1:29:33 +42:36
31 21384 Dorte Camilla Kongsrud   1:35:00 +48:04
32 21851 Helle Charlotte Nilsen   1:37:43 +50:46
33 21284 Hanna Lovise Ytterli Øverbø   1:38:35 +51:39
34 21830 Aurora Strand Lien   1:40:45 +53:48
35 21539 Mari Eidnes NTNUI 1:42:23 +55:26
36 21204 Anne-Marit Haugen Melbø   1:44:28 +57:32
37 21638 Hege Christine Waaler   1:45:35 +58:39
38 21913 Mhairi Bannerman HELLY GIRLS 1:46:58 +1:00:01
39 21345 Maria Dahl Fosby NTNUI 1:47:52 +1:00:55
40 21386 Amalie Krane   1:50:08 +1:03:12
41 21875 Thea Skauge   1:50:36 +1:03:40
42 22019 Jeanett Gårdsvoll Nekkøy   1:52:33 +1:05:37
43 21815 Bodil Jøranli   1:53:51 +1:06:55
44 21997 Elisa Dobloug Dahlen   1:57:56 +1:11:00
45 21957 Karin Veronica Melby KIF & Kemneren - Sup & stup 2:02:44 +1:15:47
46 21535 Silje Dahl Skaubygda IL 2:09:25 +1:22:29
47 21653 Linn Merete Odden   2:10:06 +1:23:09
48 21718 Charlotte Amalie Cometti Koppervik   2:13:35 +1:26:38
49 21734 Mari Bekkelien   2:16:36 +1:29:39
50 22127 Tove Ellefsrud   2:29:24 +1:42:27
51 22144 Maria Granheim   2:29:26 +1:42:29
52 21871 Ellen Sande   2:34:06 +1:47:09


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +