Resultater Ingalåmi 15 km - Klasse 30-39 år 2016



Ingalåmi - 15 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 12. mars 2016

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 21179 Nina Paulsen Delta Aktivt Englene 52:25
2 21487 Hanne Bjørnvolden   57:27
3 21646 Berit Dalen Myrvold   57:53
4 21180 Birgitte Pettersen Kreftpoliklinikken Ringerike sykehus 1:00:12
5 21102 Randi Lilleengen Beitdokken   1:00:14
6 22104 Anette Veslum   1:00:33
7 21631 Dorthe Berg Aalstad Vang Skiløperforening 1:00:49
8 21158 Karina Kolden Lom il 1:03:54
9 22085 Live Kolstad   1:04:04
10 21266 Marthe Engen Søre Ål IL 1:04:13
11 21616 Hege Sjong   1:04:27
12 21604 Hanne Rakkestad Gangsø Gården Bootcamp 1:06:04
13 22066 Maren Feragen Lyn Ski/Oslofjord Triatlon 1:06:12
14 21564 Ann Merethe Ruud Nabolaget 1:06:47
15 21382 May Kristin Ovrum Vinstra IL 1:06:49
16 21293 Kajsa Merete Haldsrud   1:07:22
17 21181 Anette Rafteseth   1:08:23
18 21238 Ingrid Aas CK Elverum 1:08:42
19 21603 Kristin Kaspara Enger Eiker kvikk 1:08:53
20 21182 Therese Riiser Wålen   1:10:10
21 21373 Elin Nygård   1:10:59
22 21607 Marthe Johansen   1:11:00
23 21316 Pauline Kjelsvik Holøyen Delta Aktivt-englene 1:11:10
24 21108 Anette Bråthen   1:11:37
24 21108 Anette  Bråthen   1:11:37
26 21174 Marthe Nossen Tistedalen Friluftslag 1:12:39
27 21372 Anemone Nordseth galiano skrekk og gru 1:13:27
28 21483 Lene Katrin Antonsen   1:14:17
29 21622 Åshild Megarden Drivdalen IL 1:14:23
30 21647 Inga Wasshaug Gonsholt   1:14:51
31 21807 Marie Midtsund   1:15:49
32 21321 Trine Johansen Tangen IL 1:17:26
33 21478 Ingeborg Rustad   1:17:33
34 22072 Tone Mortensen Team Stasjonen 1:19:49
35 21798 Mari Langaker   1:20:08
36 21602 Ingjerd Dønnem   1:20:29
37 21107 Lise-Marie Brobakken Bondelia 1:20:58
38 21585 silje sørebø Førde il 1:21:14
39 21721 Ingeborg Amundrud Vallset Il 1:22:00
40 21135 Irene Haugstad   1:22:35
41 21547 Ellen E. Baastad Moen   1:23:07
42 21282 Ragnhild Gauksås Wistad Vinstra IL 1:23:09
43 21106 Kristin Brevik   1:23:25
44 21788 Inger Elisabeth Kjennerud   1:26:47
45 21840 Katja Saggese Sokna Natur og Gårdsbarnehage 1:26:49
46 22063 Solfrid Neverrøsten Brumunddal 1:27:57
47 21392 Lillian Rudningen   1:28:28
48 21992 Ingrid Hannoschøck   1:28:58
49 21413 Tonje Simonsen Pedersen & Skogholt 1:29:24
50 21885 Ingrid Elisabeth Børve Fana IL 1:30:16
51 21849 Linda Ellevog Skuggen   1:31:08
52 21304 Jenny Kristin Heggvold Drivdalen idrettslag 1:31:25
53 21183 Berit Rimstad Fjolls til Fjells 1:32:06
54 21164 Else Randi Lynne mekal g 1:32:34
55 21588 Kine Cecilie Veitsle   1:33:32
56 22084 Frida Stenmyren   1:34:10
57 21504 Jeanett  Fjeldstad HELLY GIRLS 1:35:00
58 22064 Sarah  Randall HELLY GIRLS 1:35:16
59 21871 Helene Johansen Voss   1:35:34
60 21805 Xuan Meng Fana IL 1:36:00
61 21518 Ragnhild Hope   1:36:14
62 21729 Sølvi Bjørtomt Hurdal IL 1:36:32
62 21855 mona strand   1:36:32
64 21298 Rakel  Haugen Pedersen & Skogholt 1:36:44
65 21291 Marte Haga Fjols til fjells 1:37:18
66 21425 Elin Stenersen Haugsbygd Skiskytterklubb 1:38:30
67 21895 Rannveig Hovi   1:41:36
68 21884 Tone Runhovde Berg   1:41:39
69 21815 Vivian Nilsen   1:42:08
70 21976 Lill Therese Breivik   1:42:41
71 21989 Jessica Grønstad Family Sport club Løten 1:43:36
72 21728 Marianne Bjørge   1:43:51
73 21296 Hilde Haraldseid-Lund   1:44:05
74 21743 Ingvild Davik   1:44:18
75 21873 Marthe Wegge Sleik 1:44:47
76 21662 Kari Maartmann   1:44:51
77 21303 Eirin Heggvold Drivdalen IL 1:46:38
78 22507 Tonje Herlufsen   1:46:46
79 21541 Grete Løberg   1:47:25
80 21443 Susanne Løken Thoreid Team Vallehvil 1:47:30
80 21405 Christina Sellevoll Team Vallehvil 1:47:30
82 21811 Benedicte Haugene Nansdal   1:48:06
83 22056 Linda Vasquez   1:49:06
84 21407 Hilde Selstø   1:49:17
85 21756 Lene Godlien   1:49:52
86 21370 Oddveig Nordbø Drivdalen IL 1:50:09
87 22541 Lara Martin HELLY GIRLS 1:50:29
88 21822 Renate Holsbøvåg Olsen Skåla IL 1:50:32
89 21985 Ragnhild Erevik Fosse   1:50:33
90 22501 Yvonne Elise Hansen   1:51:29
91 21781 Trine Jensen Gjertsen   1:51:33
92 22011 Janne Kjelbergnes   1:52:09
93 21770 Anja Helen Haugom   1:52:12
93 21880 Sissel Øwre   1:52:12
95 21768 Nina Haugen   1:54:07
96 21724 Pia Astroza-Fadai   1:55:32
97 21751 Stine Fikse Andersen   1:55:42
98 21808 Helle Moe-Samsing   1:56:00
99 21787 Marianne Kjelsberg   1:56:29
100 21732 Beth Brotnov   1:56:31
101 22012 Trude Kongsteien   2:00:18
102 22004 Janne Jemtland Mjøski 2:00:27
103 21790 Ingrid Kjöllerström   2:05:27
104 21878 Davina Ødegaard Team Puma 2:05:48
105 21528 Siv Beate Kristiansen   2:09:53
106 22345 Ragna Lovise Bjørke   2:10:46
107 22346 Anna Enger   2:10:47


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +