Resultater Ingalåmi 15 km - Klasse 30-39 år 2017



Ingalåmi - 15 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 11. mars 2017

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 21230 Nina Erga Skjeseth MjøsSki 52:47
2 21276 Silje Vesterbekkmo Team Leaseplan 53:46
3 21141 Kajsa Merete Haldsrud   58:43
4 21232 Heidi Skåret Hamar Skiklubb 59:42
5 21212 Birgitte Pettersen Havna velforening 1:01:40
6 21118 Tine Nilsen Dons   1:03:59
7 21162 Maren Hørsand Ilseng il 1:05:03
8 21576 Kaja Nyquist   1:05:27
9 21111 Anette  Bråthen   1:06:13
10 21241 Maren Stjernvang   1:06:21
11 19004 Marie Midtsund   1:06:25
12 21958 Anemone Nordseth   1:06:51
13 21660 Marita Lannem Jardar 1:07:46
14 21686 Line Rønningen Øien   1:08:18
15 21204 Marthe Nossen Tistedalen Friluftslag 1:08:21
16 21206 Elin Nygård   1:08:43
17 21765 Ida Hveding Huse Team udugelig 1:08:50
18 21515 Tone Erichsen   1:09:08
19 21626 Liv Kristin Øverlie Ringebu-Fåvang skiklubb 1:09:44
20 21163 Mona Håberget Skatt Øst 1:11:34
21 21358 Helene Hørsand Ilseng il 1:12:07
22 21145 Carina Hansen   1:12:19
23 21197 Tone Mortensen Team Stasjonen 1:12:28
24 21630 Silje Kristin Bakkene Skrautvål Il 1:13:43
25 21646 Guro Lund   1:13:49
26 21301 Ida Brandvold   1:14:38
27 21862 Ingrid Aamodt Team udugelig 1:14:44
28 22024 Therese Gule   1:16:03
29 22036 Ellen E. Baastad Moen   1:16:10
30 21654 Ida Fjellkleiv Evensen Gården Bootcamp og PT 1:16:28
31 21673 Nina Legar Grønningen Lensvik IL 1:17:18
32 21927 Ingrid Kibsgård Gården Bootcamp & PT 1:17:54
33 21839 Frida Stenmyren   1:17:59
34 22013 Guro Elisabeth Engedahl Gården Bootcamp og PT 1:18:05
35 21685 Marianne Rustad Thoresen Sparebank1 Ringerike Hadeland 1:18:24
36 21826 Katja Saggese Sokna Natur og Gårdsbarnehage 1:18:49
37 21300 Jeanette Bozza Forever Bozza 1:20:01
38 21605 Evy Sunde Søre Ål 1:20:23
39 21594 Sarah Hansine Johansen   1:20:40
40 21510 Tone Eftedal   1:20:41
41 21532 Hilde Haraldseid-Lund   1:20:42
41 22028 Silje Kronkvist   1:20:42
43 21555 Siv Tonje Larsen   1:20:43
44 21472 Lillian Rudningen   1:20:56
45 21337 Ingrid Hannoschøck   1:21:26
46 21931 Camilla Westad Kolsrud   1:22:34
47 21363 Heidi Jeppesen Gården Bootcamp og PT 1:22:43
48 21708 Sølvi Bjørtomt Hurdal IL 1:22:51
49 21841 Mona Strand Hurdal IL 1:22:52
50 21697 Vivian Skrebergene Røvang Fjellrypene 1:23:07
51 21966 Ann-Cathrin Rudsengen   1:23:34
52 21521 Gunn-Kristin Motrøen Furulund   1:24:57
53 21610 Silje Sørensen-Sundsrud Strandbygda il 1:24:59
54 21131 Elen-Anna Overrein   1:25:08
54 21972 Renate Skogly Gården Bootcamp og PT 1:25:08
56 21153 Jenny Kristin Heggvold Drivdalen idrettslag 1:25:09
57 21566 Avona Marthinussen   1:25:14
58 22031 Kristin  Ruud Eriksen Gården Bootcamp og PT 1:25:27
59 21989 Marita Thomassen   1:26:02
60 21454 Kristin Ulveseth Vang o-lag 1:26:38
61 21107 Jenny Kristine Bjørkås Drivdalen IL 1:26:51
62 21592 Kine Sagbakken   1:27:05
63 21529 Julia Hagen   1:27:53
63 21243 Åse Kristin Eriksen Oppdal IL 1:27:53
65 21116 Guro Overrein   1:27:54
66 21178 Karina Kolden Lom il 1:28:19
67 21519 Nina Flåskjer Moss 1:28:40
68 21842 Line Svenskerud Sokna Natur og Gårdsbarnehage 1:28:48
69 21355 Aina Oseth Holtmoen   1:28:52
70 21502 Eva Lise Dahl   1:29:12
71 21599 Susanne Skou   1:29:50
72 21665 Camilla Smedsgård Gården Bootcamp og PT 1:30:03
73 21805 Vivian Nilsen   1:30:10
74 21817 Sarah  Randall   1:31:07
75 21884 Eva Solfrid Bakken-Byenstuen   1:31:12
76 21723 Claudia  Delgado   1:31:17
77 21978 Elin Stokkan-Kluge   1:31:29
78 21770 Gina Iverssen   1:31:56
79 21202 Oddveig Nordbø Drivdalen IL 1:32:01
80 21995 Judith Winterl HELLY GIRLS 1:32:55
81 21902 Mona Farbergshagen   1:33:01
82 21407 Christine Reitan HELLY GIRLS 1:33:39
83 22006 Tonje Herlufsen   1:33:59
84 21990 Therese Holm  Thorvaldsen   1:34:05
85 21481 Elin Stenersen   1:35:26
86 21876 Jessica Grønstad Family Sports Club 1:35:35
87 21492 Anette Angell   1:36:22
88 21641 Berit  Gjerdrum   1:36:59
89 21899 Siw-Monica Eriksen   1:38:00
90 21573 Lillian Marie Nerland   1:38:19
91 21341 Åsne Terese Haukdalen Team Fjell og fritid 1:38:46
92 21772 Trine Jensen Gjertsen   1:39:02
93 21848 Silje Taraldsen   1:39:44
94 21784 Linda Krogh Jørgensen   1:40:06
95 21896 Maren Lamo Dehli Hurdal IL 1:40:37
96 21919 Lena Hoff   1:40:38
96 21632 Ingvild Edvardsen   1:40:38
98 21283 Camilla Andersen  Garbin   1:41:03
99 21293 Camilla Bendiksen   1:41:11
100 21993 Helene J. Voss   1:41:51
101 21716 Lill Therese Breivik   1:42:57
102 21585 Renate Rukke   1:43:44
103 21733 Stine Fikse Andersen   1:44:11
104 21729 Wenche Eriksen   1:45:11
105 21943 Lara Martin   1:47:59
105 21868 Linda-Marie Högsten HELLY GIRLS 1:47:59
107 21994 Marthe Wegge Sleik 1:48:00
108 21968 Lena Sagvold Sport 1 Gruppen 1:49:00
108 21903 Eli Faugli   1:49:00
110 21857 Thea Vigen Team udugelig 1:50:01
111 21564 Grete Løberg   1:50:37
112 21874 Kari Maartmann   1:51:04
113 21869 Merete Sand   1:51:22
114 21831 Marina Skaurum   1:53:46
115 21749 Yvonne Elise Hansen   1:53:48
116 21917 Lene Haugen Stil IL 1:54:10
116 21992 Linda Viddal Stil IL 1:54:10
118 22014 Mona Melgard Gausdal skilag 1:54:45
119 21863 Marit Bjerkås   1:54:47
120 21795 Vanja Maric HELLY GIRLS 1:55:22
121 21778 Iris Karstensen HELLY GIRLS 1:55:23