Resultater Ingalåmi 15 km - Klasse 30-39 år 2018



Ingalåmi - 15 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 10. mars 2018

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 21306 Anne Storslett Moelven IL 51:15 +0:00
2 21242 Nina Erga Skjeseth MjøsSki 52:02 +0:47
3 21279 Silje Vesterbekkmo LeasePlan Norge AS 52:03 +0:48
4 21689 Katrine Nordal Ilseng il 55:12 +3:57
5 21293 Karine Lutnæs Aigner Nittedal IL / Hufserypene 55:44 +4:29
6 21299 Kjersti Asmyhr If Birkebeineren 56:51 +5:36
7 21307 Ingvill Teigen   57:29 +6:14
8 21695 Tuva Fuglseth Kongsvold   58:47 +7:32
9 21706 Ellen Sandbakken   1:00:10 +8:55
10 21294 Hanne Bjørnvolden   1:01:20 +10:05
11 21222 Therese Riiser Wålen Team Godt Forberedt 1:03:39 +12:24
12 21220 Birgitte Pettersen   1:03:46 +12:31
13 21173 Maren Hørsand Ilseng il 1:06:03 +14:48
14 21212 Elin Nygård   1:09:15 +18:00
15 21690 Charlotte Olstad Fossli Gården Bootcamp 1:09:26 +18:11
16 21688 Marit Linnestad Gården Bootcamp 1:11:05 +19:50
16 21595 Anemone Nordseth   1:11:05 +19:50
18 21160 Eirin Heggvold Drivdalen IL 1:12:33 +21:18
19 21120 Ingjerd Dønnem Ås IL 1:13:21 +22:06
20 21520 Ida Sommerstad Gården Bootcamp 1:14:29 +23:14
21 21113 Anette  Bråthen Ådal il 1:14:35 +23:20
22 21271 Juni Tømmerstigen Sleik 1:15:06 +23:51
23 21705 Marthe Johansen   1:15:14 +23:59
24 21339 Åse-Line Eide HELLY GIRLS 1:17:34 +26:19
25 21562 Carina Hansen   1:18:13 +26:58
26 21696 Martina Elisabeth Olaussen Veidekke BIL 1:19:18 +28:03
27 21188 Karina Kolden   1:19:31 +28:16
28 21677 Ellen Omsted Holter Ullensaker 1:19:54 +28:39
29 21783 Kirsti Grinaker   1:20:20 +29:05
30 21654 Madelen Westend HELLY GIRLS 1:20:44 +29:29
31 21491 Kristine Karlsen   1:21:29 +30:14
31 21453 Silje Sørebø   1:21:29 +30:15
33 21841 Marthe Ulrikke Moen   1:21:40 +30:25
34 21920 Stine Brokerud   1:21:51 +30:36
35 21184 Ingrid Kibsgård Gården Bootcamp PT 1:22:28 +31:13
36 21147 Ingrid Hannoschøck   1:23:27 +32:12
37 21488 Marit Hammerseng   1:23:47 +32:32
38 21503 Ingrid Slapgard   1:24:42 +33:27
39 22377 Helene Hørsand Ilseng 1:24:54 +33:39
40 21218 Elen-Anna Overrein   1:25:29 +34:14
41 21108 Jenny Kristine Bjørkås Drivdalen IL 1:25:30 +34:15
41 21335 Ragnhild Dalen HELLY GIRLS 1:25:30 +34:15
43 21179 Sarah Hansine Johansen   1:25:38 +34:23
44 21228 Lillian Rudningen   1:25:39 +34:24
45 21994 Hanne Jung Arntsen   1:26:04 +34:49
46 21379 Kristin Iversen   1:27:02 +35:47
47 21879 Marit Slupstad   1:27:10 +35:55
48 21704 Camilla Oulie Eskildsen   1:27:57 +36:42
49 21427 Ann-Cathrin Rudsengen   1:28:22 +37:07
50 22010 Tone Sundby   1:28:24 +37:09
51 21129 Åse Kristin Eriksen Oppdal IL 1:29:12 +37:57
52 21716 Frida Stenmyren Søre Ål 1:29:13 +37:58
53 21723 Cathrine Hauge Svendsen   1:29:15 +38:00
54 21829 Gunhild Lerstad   1:29:33 +38:18
55 21103 Ingmari Axelsson   1:29:37 +38:22
56 21472 Jeanette Aaknes Gården Bootcamp 1:30:03 +38:48
57 21183 Hanssveen Kathrine   1:30:25 +39:10
58 21343 Silje Lillevik Eriksen Eidsvold Værks Skiklub 1:30:35 +39:20
59 21420 Sarah  Randall HELLY GIRLS 1:30:54 +39:39
60 21368 Jenny Kristin Heggvold Drivdalen idrettslag 1:31:12 +39:58
61 21342 Kristin Ruud Eriksen   1:31:50 +40:35
62 21175 Heidi Jeppesen Gården Bootcamp & PT 1:32:16 +41:02
63 21787 Trine Gutubakken Gjensidige Sport 1:32:50 +41:35
64 21967 Heidi Olstad KIF&Kemneren Sup&Stup 1:32:52 +41:37
65 21974 Siri Sandland Sport 1 Gruppen 1:33:16 +42:01
66 21480 Gry Okkenhaug Bævre   1:33:51 +42:36
67 21902 Mona Strand Hurdal IL 1:34:01 +42:46
67 21742 Sølvi Bjørtomt Hurdal IL 1:34:01 +42:46
69 21925 Ellen Marie  Fjelstad   1:34:21 +43:06
70 21583 Grete Løberg   1:34:36 +43:21
71 21599 Cecilie Paulsen   1:35:30 +44:15
72 21946 Berit Svensson Kvistad KIF&Kemneren Sup&Stup 1:36:40 +45:25
73 21581 Helene Lundsør   1:36:59 +45:44
74 21853 Vivian Nilsen   1:37:43 +46:28
75 21775 Caroline Flannum Gården Bootcamp 1:37:55 +46:40
76 21628 Borghild Torpe HELLY GIRLS 1:40:10 +48:55
77 22009 Silje Katrine Strachan   1:40:17 +49:02
78 21701 Vivian Skrebergene Fjellrypene 1:40:54 +49:39
79 21738 Anette Bergseng Eidsvold Værks Skiklub 1:43:11 +51:56
80 21923 Monica  Engeskaug   1:43:29 +52:14
81 21881 Gro Sundvoll Nes Ski 1:43:43 +52:28
82 21314 Anette Angell   1:45:09 +53:54
83 21219 Guro Overrein   1:45:38 +54:23
84 21358 Jessica Grønstad Family Sportsclub -Løten 1:45:45 +54:30
85 21933 Anne Solum Hansen   1:47:14 +55:59
85 21926 Marte Giæver   1:47:14 +55:59
87 21747 Camilla Brenna Hanæs   1:47:16 +56:01
88 21745 Lill Therese Breivik   1:48:08 +56:53
89 22031 Marie Fossland   1:48:17 +57:02
90 21674 Ida Igesund   1:48:37 +57:22
90 21577 Mari Kjølstad   1:48:37 +57:22
92 21898 Linn Mari Windland   1:50:15 +59:00
92 21840 Lise Kristin Midthun   1:50:15 +59:00
94 21574 Marina Kacarska   1:51:10 +59:55
95 21600 Carine Pedersen   1:51:11 +59:56
96 21861 Anita Rafteseth Mani Øst Ålesund 1:51:47 +1:00:32
97 22016 Elin Steinseth Hamborg   1:52:15 +1:01:00
98 21751 Silje Brusethaug   1:52:58 +1:01:43
99 22007 Hellen Sanches   1:54:29 +1:03:14
100 21773 Tanja Fevolden   1:54:57 +1:03:42
101 21954 Adriana Martinez Fernandez   1:55:16 +1:04:01
102 22012 Linda Viddal Stil IL 1:56:33 +1:05:18
102 22000 Lene Haugen Stil IL 1:56:33 +1:05:18
104 21927 Lene Gjerdingen   2:02:00 +1:10:45
105 21575 Erina Bryn Kjær   2:02:09 +1:10:54
106 21585 Elisabeth Mauseth Nybygda IL 2:03:57 +1:12:42
106 21591 Solfrid Neverrøsten Nybygda 2:03:57 +1:12:42
108 21872 Bente Schlytter Solvik   2:05:47 +1:14:32
109 21900 Kine Øverland   2:07:53 +1:16:38
110 22334 Noor Naseeb   2:07:55 +1:16:40
111 21956 Jayna McParland HELLY GIRLS 2:09:00 +1:17:45
112 21632 Marthe Wegge Sleik 2:12:51 +1:21:36
113 22126 Britt Ellefsrud   2:17:48 +1:26:33
114 21866 Siv Krane Rodahl Kranejentene 2:24:53 +1:33:38
115 22353 Silje Stokke   2:40:38 +1:49:23


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +