Resultater Ingalåmi 15 km - Klasse 40-49 år 2016



Ingalåmi - 15 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 12. mars 2016

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 22068 Hege Skari Lillehammer Skiklub 48:01
2 22106 Reidun O. Karlsen   52:18
3 21101 Katrine Amundsen   52:45
4 21312 Gunhild Cathrine Hodt Linderud IL 58:57
5 22073 Nina Heggelund   59:10
6 21156 Anita Klæboe   59:44
7 21218 Lene Teksum Gjerdrum 1:00:06
8 21538 Kari Lier Ring 1:02:38
9 21432 Marte Svenneby   1:02:47
10 21446 Siri Koller Tufte   1:03:23
11 21618 Erna Bergsdottir Solvang Bjerke IL Ski 1:03:47
12 21189 Eilen Strand Rønning   1:03:53
13 21225 Kari Bøen Tunold Sleik 1:04:17
14 21115 Merethe Ekroll   1:04:36
15 21202 Rita Nordgården Skoglund   1:05:15
16 21125 Tone Groven   1:06:12
17 21138 Hege Helle Spydeberg Langrenn 1:06:14
18 21198 Marit Billington Sellevoll   1:06:29
19 21469 Tone Aarstein   1:06:55
20 21187 Anniken Moseng Ryen Lismarka Skilag 1:07:10
21 21131 Nina Hansen   1:08:53
22 21324 Eli Johanne Jære Lønset 1:09:22
23 21139 Rannveig Helle   1:10:21
24 21215 Reidun Stølen   1:10:22
25 21235 Hege Østbye Skatt Øst Elverum 1:10:38
26 21206 Nina Charlotte Fløgstad Solberg   1:10:47
27 21610 Anne-Lise Magnussen   1:10:52
28 21656 Kjersti Sagbakken   1:10:55
29 21122 Anne-Lise  Ertnes   1:10:58
30 21190 Lene Røskar   1:11:04
31 21427 Anne Strand   1:11:15
32 21144 Thale Sundgaard Holberg   1:11:42
33 21133 Janicke Haug   1:11:51
34 21130 Jane Kristin Hansen   1:11:57
35 21534 Heidi  Larsen   1:12:38
36 21517 Kjersti Herva   1:12:39
36 21579 Siv Helen Storhaug   1:12:39
38 21566 Gro Synnøve Røthe   1:13:04
39 21207 Hege Spenning Spydeberg IL 1:13:59
39 21480 Sidsel Jensen   1:13:59
41 21219 Toril Tho   1:14:11
41 21512 Ingrid Granøien Delta Aktivt Englene 1:14:11
43 21228 Irene Vegheim   1:14:35
44 21168 Bente Mobråthen Gjerdrum IL 1:14:38
45 22071 Kristin Prøven   1:14:44
46 21632 Ellen Horni-Johnsen IngaROS 1:14:55
47 21199 Charlotte Skarpeid   1:14:56
48 21240 Hilde Evensen   1:14:57
49 21213 Wenche Baustad Styrvold   1:15:07
50 21184 Eli Stokke Rondeel Drøbak-Frogn IL ski 1:15:16
50 21540 Ann-Magritt Loe Drivdalen IL 1:15:16
52 21159 Ann Kristin Hæhre Kristiansen   1:15:17
53 21438 Anne-Maren Takle Hardbagg IL 1:15:39
54 21126 Heidi Nilsen Hammarstedt   1:16:46
55 21485 Ann Holmen Berg SPREK OG GLAD BONDE OG TRONES IL 1:16:49
56 21329 Trine Kongsvold IL TRY 1:16:52
57 21330 Åshild Kraggerud Vinstra Idrettslag 1:18:03
58 22062 Nina Kristin Myrvang   1:18:56
59 21197 Siri  Sekkesæter   1:19:02
60 21457 Camilla Virik   1:19:16
61 21231 Torill  Volden Trømborg IL 1:19:17
61 21611 Kjersti Marthinsen IngaROS 1:19:17
63 21221 Ulla Helene Ytterli Tokle Isfjorden IL 1:19:20
64 21111 Birgit Dalen Andersen Tønsberg 1:19:27
65 21255 Tove Borgen   1:19:43
66 21550 Gitte Myklebust   1:20:36
67 21510 Turid Gai   1:20:37
68 21702 Merete Hildre Sleik 1:21:10
69 21578 Liv Steffenstorpet Granli IL 1:21:13
70 21132 Hege Hatlen   1:21:24
71 21497 Dordi Ekrann Drivdalen IL 1:21:42
72 21112 Maree Early Njård 1:21:46
73 21288 Tove Grændsen Lønset 1:22:07
74 21830 Henriette Willumsen Quanvik Helomvending AS 1:22:29
75 21727 Tone Bjerktun   1:22:30
76 21555 Anne Irene Nygård Nesodden IF 1:22:41
77 21524 Aileen Jevnaker   1:22:48
78 21229 Annette Velde Drøbak Frogn IL Sykkel 1:22:59
79 21892 Kristin Haugholt   1:23:04
80 21103 Mona Bergerud Sparebanken Hedmark BIL 1:23:37
81 21615 Helen Evensen Sandness Sørum IL 1:23:45
82 21191 Anita Sagholen Trømborg IL 1:23:50
83 21598 Torunn Piro Berg Eina Sportsklubb 1:23:59
84 21498 Guri Ekrann-Osvær Drivdalen IL 1:24:33
85 21162 Grete Kristiansen Linvollen   1:24:42
86 21556 Kjersti Lindblad Nymann   1:24:54
87 21474 Merethe Lerfald   1:25:23
88 21522 Kristin Indredavik KriMet 1:25:24
89 21755 Kathrine Gangnes   1:25:51
90 21735 Venke Bråthen   1:25:52
91 21424 Else Kristin Steiro   1:26:00
92 21525 Sille-Lene Johnsrud   1:26:31
93 21214 Hege Støkken Njård 1:26:40
94 21277 Inger Marie Frøhaug Turdamene 1:26:53
95 21605 Inger Helene Grøstad   1:27:10
96 21318 Gry Høydal   1:27:13
97 21456 Ingunn Vindal Horvli Lønset 1:27:14
98 21377 Monica Olsen Sleik 1:27:56
99 21294 Lenka Hannevold   1:28:12
100 21160 Gry Langbakk Ingas venner 1:28:13
101 21434 Anne Sværi Pettersen   1:28:28
102 21753 Nina Vestby Gabrielsen   1:28:32
103 21982 Bente Espenes   1:28:52
104 21398 Trine Søvik Rønning Nordøy Idrettslag 1:28:55
105 21899 Christina Kollvangsnes   1:29:01
106 21559 Mette Olsen Rustfrie Bergh BIL 1:29:22
107 21268 Silje Engeseth Handelshøyskolen BI 1:29:36
107 21435 Ragnhild Sylte Handelshøyskolen BI 1:29:36
109 21499 Merete Ekrann-Osvær Drivdalen IL 1:29:58
110 21997 Anita Hoemsnes   1:30:00
111 21750 Berit Espe   1:30:01
112 21637 Kjersti Østbye   1:30:16
113 21896 Ida Elisabeth Bjone   1:30:32
114 21516 June Herredsvela LØRENSKOG SKIKLUBB 1:30:36
115 21514 mette gundersen IL ROS 1:30:41
116 21311 Hege Evensen Hjelløkken Svalbard Turn/ Merraholtet ski 1:30:50
117 21759 Anne-Mette Gulbrandsen   1:31:08
118 21863 Gunn Randi Tuft Sokna Natur og Gårdsbarnehage 1:31:27
119 21801 Monica Sølvi Lunde   1:32:01
120 21595 Ann Katrin Yri   1:32:25
121 21496 Mette Snekvik Dæhli KriMet 1:32:55
122 21897 Mette Hjortskjær   1:33:36
123 21114 Mette Ekornhol IL Mogutten 1:34:02
124 21890 Sonja Søyseth   1:34:21
125 21439 Kristin Taylor Pedersen & Skogholt 1:34:23
126 22027 Christine Eide Nesheim   1:34:28
127 21972 Hege Bratland   1:34:39
128 21587 Janne Gårdsvoll Vatne   1:35:09
129 21302 Torill Hedemann IngaROS 1:35:42
130 22024 Ann-Sølvi Valås Myhr CK QOFE 1:35:53
131 21441 Hege Thomassen   1:36:18
132 22082 Rikke Nysæter   1:36:37
133 22048 Wenche Starberg   1:37:07
133 21817 Bente Nord   1:37:07
135 21279 Tine Frøytvedt   1:37:32
136 21537 Marianne Letmolie Veiatuppene 1:37:49
137 21621 Ina Lybæk   1:37:53
138 21635 Marit Haakaas   1:37:54
139 21836 Lillann Rønning   1:38:27
140 21984 Merete  Falck HELLY GIRLS 1:38:43
141 21722 Lene Gammelsrød Andersen Hønefoss 1:39:06
142 21376 Trine Ruud Olaussen   1:39:20
143 21748 Karin Eriksen   1:39:45
144 21169 Ingunn Moen   1:39:47
145 21262 Britt Fornes Danielsen   1:40:32
146 21253 Marianne Bolghaug   1:40:33
147 21600 Susanne Cordt-Hansen   1:42:00
148 21375 Anne O'connell   1:42:34
148 21734 Kristjana Brynjolfsdottir Island 1:42:34
150 21331 Linda Langeland   1:42:50
151 21779 Heidi Aandal Hval   1:43:23
152 21344 Ellen Beate Lunde Sportsen IL 1:43:39
153 21396 Lene Røisli   1:43:40
154 21379 Aimy Eileen  Opsal   1:43:43
155 21462 Lena Østvang   1:43:55
156 22052 Kristin Sæby Pedersen & Skogholt 1:43:58
157 21785 Mette Jåbekk Felde   1:43:59
158 21829 Hege Marie Petlund   1:44:01
159 21851 Rina Stein   1:44:07
160 21832 Mona Reiersølmoen   1:44:18
161 21866 Kristine Valrygg   1:44:30
162 21455 Heidi Vien   1:44:32
162 21129 Catrin Hansen Nordsæter girls 1:44:32
164 21658 Viivika Kreekman   1:44:50
165 21417 Line Skolbekken   1:45:11
166 21252 Irene Bogdanovski   1:45:40
167 21454 Ellen Vellan   1:45:46
168 21626 Lillian Simensen   1:45:48
169 22016 Solvår Kvedalen   1:46:02
170 21260 Gry Carlson   1:46:15
171 21833 Mari Cecilie Tolfsen Reinskou   1:46:47
172 21461 Hege Øieren   1:46:55
173 22060 Marita Holm   1:47:07
173 22065 Jeanette Skjetne   1:47:07
173 21151 Trude Jahren   1:47:07
176 21256 Elisabeth Brager   1:47:17
177 21825 Bente Pallin   1:47:32
178 21630 Anne Sørlie   1:47:58
179 21887 Anja Jensrud   1:48:30
180 21826 Hege-Anette Paulshus   1:48:35
181 21764 Gro Hege Hansen   1:48:53
182 21818 Bodil Iren Nordvik IL ROS 1:50:05
183 21526 Oddny Jørgensen   1:50:21
184 21853 Susanne Stendal   1:50:55
185 21736 Oddrun Bøhlerengen   1:50:56
186 21819 Hildegunn Nordvik   1:51:03
187 21563 Hilde Ramsrud Marché Restaurants Norge 1:51:08
188 21419 Ina Solbakken   1:51:16
189 22042 Marit Kristin Skibakk   1:51:28
190 21730 Birgitte Blix Stray   1:52:03
191 21859 Elin Thoren   1:52:43
192 21870 Ane Kari Vestre   1:53:04
192 21757 Helle Trine Grønlie Sokna Natur og Gårdsbarnehage 1:53:04
194 21274 Merete Fougner   1:53:57
195 21470 Hege Aatangen   1:54:07
196 22061 Anna R Løken   1:54:32
197 22041 Camilla Rimeslåtten Sandberg   1:54:45
198 21776 Charlotte Huer JIF 1:54:59
199 21509 Mari Bræin Faaberg Oppsal SKI 1:57:42
200 21978 Eva Therese Nilsen Carman   1:59:01
201 21867 Cathrine Veiby Hønefoss 1:59:10
202 21571 Astrid Skrindo   1:59:45
203 21797 Rannveig Kvalvik   1:59:57
204 21354 Gro Melås   2:00:00
205 21746 Hege Anita Engen   2:00:11
205 21793 Lene Kleven   2:00:11
207 22034 Hanne-Monica Reinback   2:00:18
208 22045 Bente Slåtta   2:00:19
209 21507 Elin Frimo Oppsal IF 2:00:57
210 21739 Monica Dagsleth Team Puma 2:02:58
210 21745 Marianne Ekelund Team-Puma 2:02:58
212 21877 Unn Merethe Wittbank   2:02:59
213 21532 Merete Kvaal   2:03:59
214 22039 Anniken Røis   2:05:03
215 21737 Caroline Carruthers Team Puma 2:06:00
216 21254 Kristin Bollum   2:06:08
217 22332 Anne Godlien   2:08:06
218 21386 Lene Røsjø Pretorius   2:08:52
219 21889 Hege Mysen   2:10:36
220 21355 Anine Røsjø  Moe   2:12:42
221 21744 Inger Hilde Dramstad   2:14:35
222 21731 Kristin Bredesen Slitu 2:16:45
223 22053 Marianne Sæveraas   2:18:13
224 21995 Tone Hellum   2:18:14
225 21996 Hildegunn Hodne   2:26:38
226 22021 Jasmin Martin   2:26:42
227 21869 Anette Vestby   2:32:04
228 21327 Ina Kjellstrøm Bjelland   2:38:35


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +