Resultater Ingalåmi 15 km - Klasse 40-49 år 2017



Ingalåmi - 15 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 11. mars 2017

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 21209 Rannveig Ohren Faaberg IL 52:03
2 19009 Elin Onsum Åsmarka IL 54:35
3 21273 Gunhild Cathrine Hodt   56:07
4 21201 Hege Njå Bjørkmann Heming 58:35
5 21221 Eilen Strand Rønning   58:39
6 21251 Lene Teksum   58:44
6 21180 Ann-Kristin Moe Landén Gjerdrum IL 58:44
8 21234 Hanne Slettum Søre Ål IL 58:51
9 21176 Anita Klæboe Drøbak-Frogn Idrettslag 59:39
10 21534 Renate Haugen   1:01:48
11 21154 Hege Helle Spydeberg IL, Langrenn 1:03:24
12 21236 Hege Spenning Spydeberg IL, Springarjentene 1:03:25
13 19028 Marit Billington Sellevoll   1:03:44
14 21127 Merethe Ekroll   1:03:52
15 21167 Elin Johannessen   1:04:38
16 21418 Linda Nilssen Røisland   1:04:44
17 21158 Thale Sundgaard Holberg   1:04:58
18 21174 Wenche Tallås Kjernsval LØRENSKOG SKIKLUBB 1:05:00
19 21439 Anne Strand Oslo 1:05:01
19 21130 Anne-Lise  Ertnes   1:05:01
21 19025 Eldbjørg Solem Skogli Lillehammer skiklubb 1:05:05
22 21584 Goro Westgård Risan Fåset IL 1:05:59
23 21538 Vibeke Hetle   1:06:03
24 21149 Janicke Haug Heges angles 1:06:10
25 21330 Tone Groven   1:06:13
26 21240 Lena Wiik Andersen   1:06:37
27 21272 Kristin Holter Henriksen Bækkelagets SK 1:06:52
28 21147 Nina Hansen   1:06:53
29 21245 Reidun Stølen   1:06:59
30 21155 Rannveig Helle   1:07:14
31 21649 Siri Koller Tufte Røa IL 1:07:15
32 21267 Hege Østbye Skatt Øst Elverum 1:07:27
33 19024 Kjersti Sagbakken Sykehuset Innlandet Lillehammer BIL 1:07:45
34 21661 Anne-Lise Magnussen   1:08:12
35 21258 Janne Vastaberg Team Sundt Air 1:08:18
36 21724 Kristin Knutsen Didriksen Aktiv Otta 1:08:27
37 21421 Lene Røskar   1:08:46
38 21496 Helene Berg Bønsmoen bedriftslag 1:08:59
39 21598 Stine W. Skjæret Strandbygda il 1:09:12
40 21372 Hilde Leine   1:09:29
41 21658 Lillan Halsaa   1:09:33
42 21218 Hilde Stokkenes Rud Sjåstad/Vestre Lier 1:09:42
43 21222 Gro Synnøve Røthe   1:09:45
44 21501 Kirsten Bråten Lalm IL 1:09:54
45 21146 Jane Kristin Hansen   1:10:00
46 22025 Heidi Nilsen Hammarstedt Flingsloth 1:10:12
47 21148 Nina Hasselberg   1:10:24
48 21140 Rikke Hagen   1:10:33
49 21224 Siri  Sekkesæter   1:10:36
50 21275 Heidi Ormstad   1:10:42
50 21680 Lill Camilla  Korsen   1:10:42
50 21478 Ellen Andersen   1:10:42
53 21257 Inger Anne Vangen   1:11:00
54 21253 Ulla Helene Ytterli Tokle Isfjorden IL 1:11:04
55 22032 Hilde van Woensel Kooy   1:11:06
56 21480 Aina Lindquist   1:11:21
57 21256 Hege Taarud   1:11:29
58 21213 Kristin Prøven   1:11:34
59 21679 Sidsel Jensen   1:11:47
60 19006 Wenche Baustad Styrvold   1:11:57
61 21474 Bente Skari   1:12:09
62 21441 Nadija Fedorivna  Stubberud Åsmarka IL 1:12:36
63 21535 Kristin Haugholt   1:12:48
64 21289 Bente  Atleen   1:13:00
65 21101 Berit Andresen   1:13:24
66 21659 Elise Johannessen   1:13:46
67 21193 Bente Mobråthen Gjerdrum IL 1:14:02
68 21329 Birgit Grimstad Follebu Skiklubb 1:14:39
69 21124 Dordi Ekrann Drivdalen IL 1:15:22
70 21541 Christina Idsøe IL TRY 1:15:24
71 21139 Annette Gunnestad Lier Skiløberforening/Team Haugen 1:15:31
72 21216 Eli Stokke Rondeel   1:15:39
73 21453 Lise Ullersmo   1:15:41
74 21565 May-Britt Toverud Løkken   1:15:59
75 21265 Solveig Ødegård Wiklund Lillehammer skiklubb 1:16:15
75 20027 Hege Tvete Karlsen   1:16:15
77 21125 Guri Ekrann-Osvær Drivdalen IL 1:16:20
78 21388 Helene Mæhle Egersund 1:16:53
79 21288 Liv Aschjem   1:17:21
80 21859 Ragnhild Waldemar   1:17:47
81 21616 Irene Vegheim Sleik 1:17:51
82 21623 Elisabeth Wiken   1:17:52
83 21622 Anette Mostuen Wiken Tine 1:18:07
84 21640 Hilde Bredegg   1:18:09
85 21106 Mona Bergerud Sparebanken Hedmark BIL 1:18:15
86 21311 Anette Thunes  Eide IL ROS 1:18:22
86 21619 Annette Velde Drøbak Frogn IL Sykkel 1:18:22
88 21126 Merete Ekrann-Osvær Drivdalen IL 1:18:28
89 21631 Maree Early Njård 1:18:39
90 21864 Mette Follestad IngaROS 1:19:13
91 21323 Turid Gai   1:19:32
92 21297 Tone Bjerktun   1:19:42
93 21333 Vibeke Gundersen Gården Bootcamp og PT 1:19:44
94 21725 Mette  Dingstad   1:20:01
95 21129 Beate Eriksen   1:20:13
96 21151 Irene Haugstad Kløfta I.L 1:20:43
97 21850 Marianne Thoresen   1:20:55
98 21879 Helle Randklev   1:22:18
99 21854 Gunn Randi  Tuft Sokn Natur og Gårdsbarnehage 1:22:20
100 21473 Anne Sværi Pettersen   1:22:27
101 21479 Merete Hildre Sleik 1:22:29
102 22033 Heidi Henriksen Øverheim Fjellfoten sykkelklubb 1:22:45
103 21533 Hege Hatlen   1:23:03
104 21336 Lenka Hannevold   1:23:24
105 21331 Siril Stormo   1:23:29
106 21562 Tone Lysberg   1:23:53
107 21840 Veronika Stormo   1:24:13
108 21182 Sissel Leikanger Sparebank1 Søre Sunnmøre 1:24:16
109 21482 Tina Stormo   1:24:31
110 21397 Anne Irene Nygård Nesodden IF Ski 1:24:50
111 21633 mette gundersen IL ROS 1:25:16
112 21929 Christina Kollvangsnes   1:25:21
113 21368 Christin Larsen   1:25:25
114 21437 Marit Stenshorne   1:25:50
114 21304 Irina Braathen Gården Bootcamp & PT 1:25:50
116 21961 Elin Gulbrandsen Pedersen   1:26:10
117 21350 Hege Evensen Hjelløkken Svalbard Turn 1:26:27
118 21910 Ragna H. Gillebo   1:26:47
119 22000 Annika Ljungström   1:26:49
120 21172 Lena Kristin Jørgensen Siljuberget skilag 1:26:52
121 21634 June Herredsvela Lørenskog skiklubb Langrenn 1:27:00
122 22037 Monica Gule Pedersen   1:27:10
123 21613 Kari Undheim   1:27:34
124 21398 Trine Olaussen   1:27:36
124 21194 Anita Bugge Moe   1:27:36
126 21389 Hege Møllevik   1:28:05
127 21387 Rita Dyrseth Myren Bud il 1:28:15
128 21313 Mette Ekornhol   1:28:40
129 21485 Reidun Hansen Sarpsborg orienteringslag 1:28:41
130 21464 Hege Øieren Kartverket 1:28:48
131 21113 Venke Bråthen   1:28:51
132 21522 Nina Vestby Gabrielsen   1:29:01
133 21359 Gry Høydal   1:29:27
134 22040 Hege Bratland   1:29:35
135 21392 Marianne Ness IngaROS 1:29:39
136 21664 Catrin Hansen   1:29:57
137 21383 Linda Veronika Moen Gården Bootcamp 1:30:38
138 21883 Pia  Arneson   1:30:47
139 21694 Ingeborg Braastad Hagen Ringebu-Fåvang skiklubb 1:30:51
140 21912 Anne-Mette Gulbrandsen   1:31:03
141 21915 Mette Hjorkær  Hansen   1:31:13
142 21612 Marianne Trønnes Tynset Idrettsforening 1:31:19
143 22082 Wenche Gjerløw   1:31:24
143 21608 Ellen Søfting Svarstad   1:31:24
145 21894 anja dalheim   1:31:32
146 21457 Janne Gårdsvoll Vatne Sparebanken søre Sunnmøre 1:31:53
147 21220 Lene Røisli   1:32:07
148 21525 Inger Gjølgali Fjellrypene 1:32:27
149 21312 Elin Eikenes   1:32:29
150 21376 Ellen Beate Lunde Sportsen IL 1:32:31
151 21790 Marianne Letmolie Veiatuppene 1:33:05
152 21411 Berit Rimstad Fjols til fjells 1:33:38
153 21924 Trine Røland Jensen   1:34:22
153 21448 Sonja Søyseth   1:34:22
155 21581 Aimy Eileen  Opsal   1:34:31
156 21121 Trude Edvardsen   1:34:57
157 21308 Ingrid Reinsnos Dalen   1:35:01
158 21225 Mona Selnæs   1:35:10
159 21559 Nina Engh   1:35:24
160 22022 Einy Marie Finne Aktiv mot kreft 1:35:29
161 21347 Iren Leine Hildre Team Myrane 1:35:30
161 21390 Ellinor Navestad   1:35:30
163 21299 Solveig Bostad Team Myrane 1:35:31
164 21835 Anne Skotte   1:35:40
165 21417 Line Rødal   1:35:47
165 21484 Gro Elisabeth Årsheim Bud il 1:35:47
167 19008 Hilde Sanden Gården Bootcamp og PT 1:35:50
168 21719 Jennie-Ann Dagenborg   1:36:32
169 21701 Grete Almaas   1:36:33
170 21414 Toni Anita  Risan   1:36:37
171 21645 Lena Kjønaas   1:36:45
172 21442 Beate Stø   1:36:50
173 21788 Linda Langeland   1:37:55
174 21629 Hege Aatangen   1:38:07
175 21858 Susanne Vik   1:38:08
176 21938 Elin Langgård   1:38:17
177 21950 Nina Kristin Myrvang   1:38:23
177 21892 Camilla Botness Nes Ski 1:38:23
179 21743 Helle Trine Grønlie Sokna Natur og Gårdsbarnehage 1:38:56
180 21718 Kristjana Brynjolfsdottir   1:39:14
181 21547 Kristin Kleven Gården Bootcamp og PT 1:39:29
182 21544 Janicke Karlsen   1:39:31
183 21703 Rita Andersson   1:39:46
184 21520 Sissel Berg Fredriksen Torp Høymyr bhg 1:39:50
185 21887 Eirin Berghagen   1:40:08
186 21962 Siw Juni Ramsrud   1:40:09
187 21360 Trude Jahren   1:40:38
188 22048 Ane Kari Vestre   1:41:17
189 21767 Tone  Håkonsen Just for fun 1:41:29
190 21449 Hege Thomassen   1:41:52
191 21798 Marianne Myrset Team Bjerke 1:42:24
192 21431 Line Skolbekken   1:42:36
193 21517 Berit Espe   1:42:39
194 21458 Heidi Vien   1:43:15
195 21981 Lise Synnøve Strudshavn Roan 1:43:29
196 21895 Arnhild Grovehagen Skåla IL 1:43:33
197 21672 Asbjørg Finsrud Sleik 1:44:12
198 21650 Lillian Simensen   1:44:21
199 21866 Merete Fougner   1:44:52
200 21748 Gro Hege Hansen   1:45:33
201 21717 Sara Brenden Vardal IF 1:45:53
202 21794 Solfrid Maribo Sokna Natur og Gårdsbarnehage 1:46:03
203 22215 Tora Christine Danielsen   1:47:41
204 21761 Hege Holmgren   1:47:49
205 21906 Therese Foldvik   1:47:56
206 21250 Bente Høydal Søvik VTI 1:48:13
207 21335 Vibeke Hagset Team Myrane 1:48:45
208 22016 Lillian Solberg-Findalen Gausdal skilag 1:48:47
209 21935 Siv Beate Kristiansen   1:48:53
210 22210 Pia Marie Johnsen   1:49:11
211 21799 Gro Marie  Myrstad   1:49:36
211 21108 Kristin Bollum   1:49:36
211 21138 Marita Grongstad   1:49:36
214 21459 Hilde Marie Wernersen   1:49:50
215 21816 Lene Røsjø Pretorius   1:49:56
216 21766 Synne Hveding Huse Team udugelig 1:50:00
217 21763 Charlotte Huer   1:50:38
218 22195 Janne Halsten   1:50:43
219 21710 Birgitte Blix Stray Sleik 1:50:47
220 21974 Anne Skorpetveit   1:50:48
221 21875 Jeanette Skjetne   1:51:04
222 21926 Unn Kirsti Karlsen   1:51:29
223 21590 Gro Røsaas Gården Bootcamp og PT 1:52:54
224 21302 Line Breivik   1:53:01
225 21432 Anette Skaaden Team Myrane 1:54:27
226 21712 Lanabell Peleikis  Lundin   1:54:42
227 21714 Hege Kristin  Sunde   1:54:43
228 21843 Helga Kristin Sylte   1:55:41
229 21569 Gro Melås   1:56:28
230 21827 Camilla Rimeslåtten Sandberg   1:57:00
231 21928 Lene Kleven   1:58:41
232 21898 Hege Anita Engen   1:58:42
233 21860 Unn Merethe Wittbank   1:59:21
234 22180 Lill Bastiansen   2:03:08
235 21893 Anett  Breien   2:11:52
236 22075 Mona Engebretsen Gården Bootcamp og PT 2:15:55
237 22121 Hege Nydahl Gården Bootcamp & PT 2:15:57
237 22097 Bente Huse Gården Bootcamp og PT 2:15:57
239 21762 Hellen Hovland   2:18:32
240 21877 Anna R Løken   2:21:39
241 21867 Line Frilseth Enge   2:26:10