Resultater Ingalåmi 15 km - Klasse 40-49 år 2018



Ingalåmi - 15 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 10. mars 2018

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 21239 Hege Skari Lillehammer Skiklub 48:16 +0:00
2 21297 Astrid Kristin Ruud Hakadal / Hufserypene 49:01 +0:46
3 21309 Helene Skaar   52:01 +3:46
4 21182 Reidun O. Karlsen Lillehammer Skiklub 53:26 +5:11
5 21296 Tone Haugen Ramstad Banqsoft BIL/Hufserypene 55:57 +7:42
6 21298 Hanne Monica Storhagen Lillehammer Skiklub 56:08 +7:52
7 21304 Hanne Tretterud Lund Hufserypene/Nittedal IL 56:13 +7:57
8 21221 Kristel Pettersen   59:56 +11:41
9 21288 Kajsa Merete Haldsrud   1:00:35 +12:19
10 21159 Nina Heggelund Asker skiklubb, turløpergruppa 1:00:44 +12:28
11 21230 Eilen Strand Rønning Lillehammer 1:01:02 +12:46
12 21292 Linda Mari Vestvik Gjesdal IL 1:01:25 +13:09
13 21302 Kristin Gaustad Hufserypene/Nittedal IL 1:03:13 +14:58
14 21382 Anita Klæboe Drøbak 1:04:20 +16:04
15 21477 Randi Lilleengen Beitdokken   1:04:27 +16:12
16 21232 Kjersti Sagbakken SI Aktiv 1:05:13 +16:58
17 21161 Hege Helle Spydeberg IL Langrenn 1:05:40 +17:24
18 21267 Siri Koller Tufte Røa IL 1:05:46 +17:31
19 21256 Reidun Stølen   1:06:05 +17:49
20 21177 Elin Johannessen   1:06:24 +18:08
21 21254 Anne Strand Njård 1:06:30 +18:14
22 21493 Merete Moen Spydeberg IL 1:07:12 +18:56
23 21156 Janicke Haug Heges turgruppe 1:07:45 +19:29
24 21501 Marit Billington Sellevoll   1:07:53 +19:37
25 21127 Tone Erichsen   1:08:45 +20:29
26 21275 Janne Vastaberg   1:09:07 +20:51
27 21130 Anne-Lise  Ertnes   1:09:12 +20:56
28 21166 Thale Sundgaard Holberg   1:09:48 +21:32
29 21537 Kristin Knutsen Didriksen Aktiv Otta 1:10:03 +21:47
30 21234 Annette Sannerhaugen Gården Bootcamp 1:11:06 +22:50
31 21642 Sigrid M. Skar Berget Gården Bootcamp 1:11:15 +22:59
32 21405 Marianne Nielsen   1:11:19 +23:03
33 21231 Gro Synnøve Røthe   1:11:28 +23:12
34 21511 Katrine Enge-Torp Mammasupporter for Kolbotn IL 1:11:37 +23:21
35 21675 Lill Camilla  Korsen Raufoss 1:11:45 +23:29
36 21318 Marianne Halstenrud   1:11:59 +23:44
37 21151 Nina Hansen Raufoss 1:12:26 +24:10
37 21261 Toril Tho   1:12:26 +24:10
39 21162 Rannveig Helle   1:12:38 +24:22
40 21659 Eldri Haugenes Hovden sportsklubb 1:12:59 +24:43
41 21272 Hege Taarud   1:13:05 +24:49
42 21483 Silja Skjåvik Engen Suppelure BIL 1:13:08 +24:53
43 21104 Ann Holmen Berg Trones IL 1:13:29 +25:14
44 22022 Tonje Klausen   1:13:38 +25:23
45 21498 Mari Rognlien   1:13:39 +25:24
46 21572 Helga Johannessen Gården Bootcamp 1:14:07 +25:52
47 21141 Lillan Halsaa   1:14:11 +25:56
48 21226 Eli Stokke Rondeel   1:14:13 +25:57
49 21643 Lonny Bergheim Gården Bootcamp 1:14:40 +26:24
50 21140 Annette Gunnestad Lier Skiløberforening/Team Haugen 1:14:58 +26:43
51 21227 Hilde Stokkenes Rud Sjåstad Vestre Lier 1:15:00 +26:44
52 21516 Hilde Evensen Åslia skilag og triatlon 1:15:03 +26:47
53 21169 Anette  Aaen   1:15:14 +26:58
54 21715 Anne Marit Storødegård   1:15:25 +27:09
55 21131 Merete Evjen Winum Hakadal IL 1:16:08 +27:52
55 21430 Hilde Sanden   1:16:08 +27:52
57 21264 Ulla Helene Ytterli Tokle   1:16:21 +28:05
58 21112 Kirsten Bråten Lalm IL 1:16:26 +28:10
58 21282 Elisabeth Wiken Obs Rudshøgda 1:16:26 +28:11
60 21290 Karianne Røskar   1:17:07 +28:51
61 21117 Birgit Dalen Andersen Tønsberg 1:17:20 +29:05
62 21273 Lise Ullersmo   1:17:36 +29:20
63 21125 Guri Ekrann-Osvær Drivdalen IL 1:17:47 +29:32
64 22253 Bente Høydal Søvik VTI 1:18:33 +30:17
65 21645 Inger Kristin Gravdahl Raufoss IL 1:19:09 +30:53
66 21676 Berit  Melbø   1:19:51 +31:35
67 21647 Christina Idsøe TRY IL 1:19:59 +31:43
68 21143 Heidi Nilsen Hammarstedt Flingsloth 1:20:12 +31:56
68 21255 Wenche Baustad Styrvold   1:20:12 +31:56
70 21201 May-Britt Toverud Løkken   1:20:48 +32:33
71 21331 Irina Braathen Gården Bootcamp & PT 1:21:39 +33:23
72 21274 Inger Anne Vangen   1:21:55 +33:39
73 21206 Gry Anette Moen Spydeberg 1:22:07 +33:51
74 21135 Vibece Furseth Spydeberg 1:22:15 +33:59
75 21361 Lenka Hannevold   1:22:29 +34:14
75 21426 Rine Rud Ros 1:22:29 +34:14
77 21278 Annette Velde Drøbak Frogn IL Sykkel 1:22:33 +34:17
78 21540 Torill Engebakken Nordbygda/Løten Ski 1:22:59 +34:44
79 21685 Vibeke Gundersen Gården Bootcamp og PT 1:23:15 +35:00
80 21277 Irene Vegheim   1:23:31 +35:15
81 21455 Marianne Thoresen   1:23:50 +35:34
82 21519 Bente Fjeld IngaROS 1:24:03 +35:47
83 21886 Marit Tangen Tynset IF 1:24:12 +35:56
84 21101 Bente  Atleen   1:24:28 +36:12
85 21126 Merete Ekrann-Osvær Drivdalen IL 1:24:42 +36:26
85 21124 Dordi Ekrann   1:24:42 +36:26
87 21155 Hege Hatlen   1:24:51 +36:36
88 21107 Anita Bjørgen Oppdal 1:24:52 +36:36
89 21158 Irene Haugstad Kløfta I.L 1:25:20 +37:04
90 21119 Mette  Dingstad   1:25:26 +37:10
91 21244 Susanne Skou   1:25:33 +37:17
92 21338 Anette Thunes  Eide IngaROS 1:25:52 +37:36
93 21601 Henriette Willumsen Quanvik   1:26:01 +37:45
94 21969 Linn Prytz   1:26:02 +37:46
95 21656 Tone Bjerktun   1:26:09 +37:54
96 21800 Tove Hirth   1:27:14 +38:58
97 21210 Ragnhild Narum   1:27:30 +39:14
98 21190 Christina Kollvangsnes   1:28:26 +40:10
99 21892 Gunn Randi  Tuft Sokn Natur og Gårdsbarnehage 1:28:28 +40:12
100 21616 Astrid Skrindo Oppsal SKI 1:28:31 +40:16
101 21999 Gry Cecilie Drågen   1:28:38 +40:23
102 21998 Line Irene Danielsen   1:28:39 +40:23
103 21205 Anine Røsjø  Moe   1:29:30 +41:14
104 21388 Kjersti Nordholm Kronstad Gården Bootcamp og PT 1:29:53 +41:38
105 21627 gry tjønnås   1:30:01 +41:45
106 21791 Mette Hjorkær  Hansen   1:30:33 +42:18
107 21691 Helen Evensen Sandness NRA/NRV Bedriftsidrettslag 1:30:40 +42:25
108 22006 Benedicte  Ottesen   1:30:58 +42:42
109 21515 Hilde Uthaug Forbrukerrådet 1:31:31 +43:15
110 21413 Trine Olaussen Team Fuglespretten 1:31:37 +43:21
111 21229 Linda Moen   1:31:40 +43:24
112 21489 Merete Hildre Sleik 1:32:32 +44:17
112 21214 Anne O'connell   1:32:32 +44:17
114 21344 Ann-Kristin Svindahl Erlandsen Forbrukerrådet 1:32:33 +44:18
115 21152 Hilde Haraldseid-Lund   1:32:34 +44:18
116 21522 Rita Andersson   1:33:05 +44:49
117 21573 Sille-Lene Johnsrud   1:33:12 +44:56
118 21367 Torill Hedemann IngaROS 1:33:38 +45:22
119 21513 Marianne Ness IngaROS 1:33:46 +45:30
120 21719 Lise Bjertnæs Holt   1:33:47 +45:31
121 21707 Elin Synnøve Berger   1:33:57 +45:41
122 21622 Norunn Størdal Gården Bootcamp og PT 1:34:18 +46:02
123 21371 June Herredsvela Østmarka Ladies 1:34:29 +46:14
124 21778 Kari Fremmerlid SKD BIL 1:34:37 +46:21
124 21458 Kari Undheim   1:34:37 +46:21
126 21968 Lisbeth Pedersen KIF & Kemneren-Sup&stup 1:34:45 +46:29
127 21377 Kristin S. Hygen Østmarka Ladies 1:35:09 +46:54
128 21797 Mona Hedlund   1:35:20 +47:05
129 21192 Sissel Leikanger   1:35:32 +47:16
130 21394 Marianne Letmolie Veiatuppene 1:35:43 +47:27
131 21782 Julie  Greftegreff   1:35:45 +47:29
132 21753 Helene Kopstad Clifford   1:35:46 +47:30
133 21238 Mona Selnæs   1:36:30 +48:14
134 21984 Lise Synnøve Strudshavn Roan 1:36:46 +48:30
135 21650 Liv Lillevevang Batnfjord I.L 1:36:47 +48:31
136 21165 Hege Evensen Hjelløkken Merraholtet ski/ Svalbard Turn 1:37:00 +48:44
137 21618 Hege Slupphaug Team best kids 1:37:37 +49:21
138 21348 Nina Vestby Gabrielsen   1:38:03 +49:48
139 21444 Elin Stenersen   1:38:15 +49:59
140 21609 Linda Sæthre Selbæk Team best kids 1:38:23 +50:07
141 21644 Magnhild  Evjen   1:38:53 +50:37
142 21363 Målfrid Hansen Forbrukerrådet 1:39:23 +51:07
143 21470 Hege Øieren Haugsbygd IF 1:39:34 +51:18
144 21415 Aimy Eileen  Opsal   1:39:37 +51:21
145 21702 Inger Gjølgali Fjellrypene 1:40:50 +52:34
146 21733 Tove Aummoen   1:40:54 +52:39
147 21640 Monica  Øklend Team best kids 1:41:32 +53:16
148 21211 Oddveig Nordbø Drivdalen idrettslag 1:41:38 +53:22
148 21741 Sigrid  Bjerke   1:41:38 +53:23
150 21739 Frøydis Berland Ottesen   1:41:48 +53:32
151 21340 Mette Ekornhol   1:42:02 +53:46
152 21276 Janne Gårdsvoll Vatne   1:42:24 +54:08
153 21784 Helle Trine Grønlie Sokna natur og gårsbarnehage 1:42:25 +54:09
154 21471 Lena Østvang   1:42:39 +54:23
155 21835 Bente Lundgård   1:42:46 +54:31
156 21180 Tone Therese Johansen   1:42:48 +54:32
157 21903 Tina Elisabeth Jakobsen   1:43:08 +54:52
158 21411 Carina W Norheim Eidsvold Værks Skiklub 1:43:19 +55:04
159 21404 Gro Marie  Myrstad   1:43:32 +55:17
160 21959 Nina Kristin Myrvang Nes Ski 1:43:42 +55:26
161 21822 Marianna Kristiansen Nes Ski 1:43:43 +55:27
161 21743 Camilla Botness Nes Ski 1:43:43 +55:27
163 22004 Ingunn Helene Nygård Privat 1:43:53 +55:37
164 21825 Linda Langeland   1:44:15 +55:59
165 21860 Julie Ova   1:44:42 +56:26
166 21916 Camilla Bendiksen   1:44:57 +56:41
167 21578 Kristin Kleven Gården Bootcamp PT 1:44:58 +56:42
168 21465 Heidi Vien   1:45:01 +56:45
169 21624 Janne  Sæthre Team best kids 1:45:07 +56:52
170 21617 Elisabeth  Skålholt Team best kids 1:45:08 +56:52
171 21526 Hege Bratland   1:45:18 +57:02
172 21436 Line Skolbekken   1:46:58 +58:42
173 21936 Lena Henriksen   1:47:38 +59:23
174 21971 Elin Rognerud   1:47:50 +59:34
175 21978 Marit Kristin Skibakk   1:47:52 +59:37
176 21995 Vanja Langsåvold  Braute Team Vest 1:48:03 +59:48
177 21894 Hanne Normann Tvete   1:48:06 +59:51
178 21941 Unn Kirsti Karlsen Steinsdalen 1:48:35 +1:00:19
179 21935 Linda Haugan KIF & Kemneren-Sup&stup 1:48:37 +1:00:21
180 21658 Asbjørg Finsrud Sleik 1:48:42 +1:00:26
181 21146 sylvia Hamre   1:48:59 +1:00:43
182 21421 Mari Cecilie Tolfsen Reinskou   1:49:01 +1:00:45
183 21373 Hege Holmgren   1:49:05 +1:00:49
184 21481 Susanne Cordt-Hansen   1:49:46 +1:01:30
185 21965 Anita Nysveen romskaug   1:49:58 +1:01:43
186 21761 Idun Eid   1:50:02 +1:01:46
187 21769 Marianne Enger   1:50:08 +1:01:53
188 21407 Linda Noble   1:50:20 +1:02:04
189 21115 Gry Carlson Hemsedal 1:50:53 +1:02:37
190 21518 Hege Thomassen   1:50:58 +1:02:42
190 21683 Birgitte Blix Stray   1:50:58 +1:02:42
192 21605 Gro Røsaas Gården Bootcamp PT 1:51:09 +1:02:54
193 21897 Mona L Walderhaug Mani Øst Ålesund 1:51:15 +1:02:59
194 21437 Anne Skorpetveit   1:51:17 +1:03:01
195 22027 Regine Teschiii   1:51:40 +1:03:24
196 21586 Lindis Meland-Tangen   1:51:41 +1:03:26
197 21555 Nina  Grenness   1:51:42 +1:03:26
198 21818 Cecilie Aarnes Kjos   1:51:58 +1:03:42
199 21529 Line Breivik Moss 1:52:41 +1:04:25
200 21757 Tora Christine Danielsen   1:53:05 +1:04:49
201 21138 Tone Groven   1:53:42 +1:05:26
202 21811 Pia Marie Johnsen   1:53:47 +1:05:31
203 22352 Inger Mina Fredriksen   1:53:56 +1:05:41
204 21789 Lene Hagen   1:54:53 +1:06:37
205 21334 Ragnhild  Dagfinrud Ørsta 1:54:57 +1:06:41
206 21558 Eva  Gulliksrud   1:55:23 +1:07:07
206 21699 Siv Beate Kristiansen   1:55:23 +1:07:07
208 21777 Merete Fougner   1:55:31 +1:07:15
209 22107 Cecilie Bjerke   1:55:56 +1:07:40
210 21884 Bodil Sørensen   1:56:34 +1:08:18
211 22011 Karim Vega Delgado   1:57:07 +1:08:51
212 22342 Hilde Kopperud Gården Bootcamp 1:57:18 +1:09:02
213 21820 Lene Kleven   1:57:53 +1:09:37
214 21768 Hege Anita Engen   1:57:56 +1:09:40
215 21870 Camilla Rimeslåtten Sandberg   1:58:32 +1:10:16
216 21752 Anine Byles   1:58:37 +1:10:21
217 22167 Lene Johannesen Sellebakk Synssenter 1:58:55 +1:10:39
217 22171 Inger  Karlsen Sellebakk Synssenter 1:58:55 +1:10:39
219 21132 Mette Follestad   2:00:40 +1:12:24
220 21525 Kristin Bollum   2:01:32 +1:13:16
221 21921 Kine Eilertsen Ringerike og Hole Røde Kors Hjelpekorps 2:02:01 +1:13:45
222 21803 Charlotte Huer   2:02:38 +1:14:22
223 21569 Christina Huggins Nybygda 2:03:57 +1:15:41
224 21862 Nina Ramstad   2:04:37 +1:16:21
225 21758 Barbro Marie Davidsen   2:05:47 +1:17:32
226 21748 Anne Lise Brovold Skravleklubben 2:07:46 +1:19:30
226 21890 Gina Anita Torpengen Skravleklubben 2:07:46 +1:19:30
226 21795 Gry Haugelien Skravleklubben 2:07:46 +1:19:30
226 21746 Birgitte Brenden Skravleklubben 2:07:46 +1:19:30
230 21749 Gry Monica Brovold Skravleklubben 2:07:47 +1:19:31
231 22020 Anna R Løken   2:08:31 +1:20:16
232 21668 Siv Elin  Ånestad Forbrukerrådet 2:09:57 +1:21:41
233 21828 Linda Vasquez Laursen Team Solstua 2:10:16 +1:22:01
234 21492 Anne Marie Lossius   2:14:22 +1:26:06
235 21740 Nina-Merete Berntsen   2:16:47 +1:28:31
236 22172 Pernille Karlstad   2:25:44 +1:37:28
237 21877 Ann Kristin Skogen   3:37:43 +2:49:27
237 21838 Stine Katrin Meisingset   3:37:43 +2:49:28