Resultater Ingalåmi 15 km - Klasse 40-49 år 2019



Ingalåmi - 15 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 9. mars 2019

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 21253 Hege Skari Lillehammer Skiklub 48:40 +0:00
2 21208 Helene Skaar Nittedal IL 53:08 +4:28
3 21270 Carina Kristiansen Gården Bootcamp 55:23 +6:43
4 21216 Hanne Monica Storhagen   57:00 +8:21
5 21240 Karine Lutnæs Aigner Nittedal IL/Hufserypene 57:38 +8:59
6 21165 Hanne Tretterud Lund Hufserypene/Nittedal Ski 57:44 +9:04
7 21257 Ingvill Teigen   1:00:07 +11:27
8 21278 Kristel Pettersen Roterud 1:00:14 +11:34
9 21647 Siri Eriksen   1:01:34 +12:54
10 21251 Eilen Strand Rønning Lillehammer 1:01:55 +13:15
11 21115 Synne Trygsland Bratlie Hufserypene Nittedal 1:02:29 +13:50
12 21232 Mona Wilhelmsen Hufserypene Nittedal 1:02:55 +14:16
13 21256 Anne Strand Njård/Nordic Semi 1:03:47 +15:07
14 21259 Siri Koller Tufte   1:03:56 +15:16
15 21127 Anette Farmen   1:04:02 +15:22
16 21285 Merethe Ekroll   1:05:37 +16:57
17 21271 Hanne Pernille Moen Lillehammer Skiklub 1:05:50 +17:11
18 21211 Hanne Slettum   1:06:25 +17:45
19 21417 Merete Moen Spydeberg IL 1:06:48 +18:09
20 21199 Annette Sannerhaugen Gården Bootcamp 1:07:38 +18:59
21 21682 Kari Rønning Storli   1:07:48 +19:08
22 21276 Kristin Sivertsen Ringebu-Fåvang skiklubb 1:07:53 +19:13
23 21742 Anne Lise Brovold Skravleklubben 1:09:37 +20:57
24 21125 Anne-Lise  Ertnes   1:09:52 +21:12
25 21145 Hege Helle Spydeberg Langrenn 1:10:17 +21:38
26 21507 Marit Stenshorne Gården Bootcamp 1:10:19 +21:39
27 21147 Thale Sundgaard Holberg   1:10:33 +21:53
28 21262 Katrine Enge-Torp Trollåsen 1:10:45 +22:05
29 21235 Liv Kristin Øverlie Ringebu-Fåvang skiklubb 1:11:12 +22:32
30 21220 Toril Tho   1:11:24 +22:44
31 21274 Elin Johannessen Espern Jenter på hjul 1:11:26 +22:46
32 21132 Annette Gunnestad Lier Skiløberforening/Team Haugen 1:12:16 +23:36
33 21187 Anne Lise Ovesen Sykehuset Innlandet BIl 1:12:20 +23:41
34 21506 Hilde Leine Friskis & Svettis 1:12:21 +23:42
35 21260 Ragnhild Øksdahl Nord-Odal IL 1:12:29 +23:49
36 21106 Camilla Veidahl Berg   1:12:39 +23:59
37 21244 Janicke Haug Heges turgruppe 1:12:43 +24:03
38 21126 Vibeke  Evju Gården Bootcamp 1:12:46 +24:06
39 21686 Åshild Woie Gården Bootcamp 1:13:08 +24:29
40 21281 Anne Marit Storødegård   1:13:30 +24:50
41 21212 Kirsten Sporbeck Gården Bootcamp 1:13:54 +25:14
42 21708 Kathrine Lie   1:13:59 +25:19
43 21680 Stine Feiring Olsen Konnerud / Stiv i leggen 1:14:05 +25:26
44 21133 Lillan Halsaa   1:14:47 +26:07
45 21225 Inger Anne Vangen   1:14:54 +26:14
46 21195 Hilde Stokkenes Rud   1:14:55 +26:16
47 21504 Ida Lothe Bjørnvolden SØMNA IL 1:15:30 +26:50
48 21239 Marianne Aasen Hytteplan Sport 1:15:33 +26:53
49 21460 Susanne Skou   1:15:57 +27:17
50 21468 Synne Storlien   1:16:10 +27:31
51 21666 Silja Skjåvik Engen Suppelure BIL 1:16:26 +27:46
52 22262 Anne Grethe Trydal Gården Bootcamp 1:16:32 +27:53
53 21193 Eli Stokke Rondeel   1:16:39 +28:00
54 21648 Hilde Evensen Åslia skilag og triatlon 1:16:53 +28:13
55 21400 Linda Lauvålien   1:17:04 +28:24
56 21197 Karianne Røskar   1:17:33 +28:53
57 21671 Anja Gladh   1:17:42 +29:02
58 21224 Lise Ullersmo   1:18:04 +29:24
59 21740 Birgitte Brenden Skravleklubben 1:18:07 +29:27
60 21809 Karen Helene  Sendstad   1:18:08 +29:28
61 21229 Camilla Virik Bærums verk 1:19:04 +30:24
62 21173 Gry Anette Moen Spydeberg 1:19:07 +30:27
63 21255 Tonje Storsveen Bjørnstadjordet Gausdal skilag 1:19:12 +30:33
64 21252 Marit Billington Sellevoll   1:19:15 +30:36
65 21581 Marianne Næss Gården Bootcamp 1:19:22 +30:43
66 21120 Birgit Dalen Andersen Tønsberg 1:19:44 +31:04
67 21665 Christine Eikeland HELLY GIRLS 1:20:15 +31:35
68 21711 Ragnhild Waldemar   1:20:29 +31:49
69 21261 Ragnhild  Bunes   1:20:51 +32:12
70 21733 Tove Aummoen   1:20:52 +32:13
71 21226 Irene Vegheim Sleik 1:21:48 +33:08
72 21217 Wenche Baustad Styrvold   1:22:14 +33:34
73 21829 Gina Anita Torpengen Skravleklubben 1:22:41 +34:01
74 21769 Linda Kristin Heggem Osmarka il 1:22:56 +34:16
75 21675 May-Britt Toverud Løkken   1:23:03 +34:23
76 21140 Hege Hatlen Drøbak sykkelklubb 1:23:05 +34:25
77 21440 Lena Riise Pedersen Gården Bootcamp 1:23:40 +35:00
78 21349 Nina Kristin  Fagerhøi Gården Bootcamp 1:23:41 +35:01
79 21172 Anine Røsjø  Moe   1:24:03 +35:23
80 21545 Lenka Hannevold IL ROS 1:24:41 +36:01
81 21585 Henriette Willumsen Quanvik   1:24:50 +36:10
82 21537 Nina Flåskjer Frustrerte Fruer 1:25:10 +36:31
83 21340 Gry Cecilie Drågen   1:25:17 +36:37
84 21519 Tone Bjerktun   1:25:31 +36:51
85 21312 Bente  Atleen   1:25:33 +36:53
86 21337 Line Irene Danielsen Moelven IL 1:25:55 +37:16
87 21618 Vibeke Gundersen Gården Bootcamp og PT 1:26:12 +37:32
88 21410 Cathrine  Martinsen Ås 1:26:43 +38:03
89 21431 Anne Irene Nygård   1:26:55 +38:15
90 21327 Jeanette Bozza   1:26:57 +38:17
91 21676 Ellen E. Baastad Moen Bækkelagets SK - Ski 1:26:58 +38:18
92 21672 Laila Helen Granheim   1:28:00 +39:21
93 21615 Linda Fløttum   1:28:01 +39:21
94 21569 Lene Strand Lewis Gården Bootcamp 1:28:11 +39:31
95 21376 Mona Hulleberg Hedlund   1:28:27 +39:47
96 21343 Anette Thunes  Eide IngaROS 1:28:28 +39:48
97 21566 Martine Kristiansen   1:28:33 +39:54
98 21659 Metter Hjortkær  Hansen   1:29:27 +40:48
99 21317 Torunn Piro Berg Østre Toten Skilag 1:29:59 +41:19
100 21432 Anne O'connell   1:30:03 +41:23
101 21158 Christina Kollvangsnes   1:30:09 +41:30
102 21323 Anita Bjørgen   1:30:24 +41:44
102 21513 Kamilla Næss Gården Bootcamp 1:30:24 +41:45
104 21434 Trine Olaussen Team Fuglespretten 1:30:27 +41:47
105 21493 Mona Wold Gården Bootcamp 1:30:39 +41:59
106 21757 Laila Larsen Fremstad Spareklubben kk 1:30:47 +42:07
107 21736 Marit Bergum Spareklubben kk 1:30:48 +42:08
108 21319 Kristin Bergby   1:31:12 +42:33
109 21613 Ann-Kristin Svindahl Erlandsen   1:31:35 +42:55
110 21462 Toril Sleteng Martinsen   1:31:52 +43:13
111 21755 Kjersti Flaat ConocoPhillips 1:32:19 +43:39
112 21402 Liv Lillevevang Batnfjord IL 1:32:23 +43:43
113 21645 Irina Braathen Gården Bootcamp & PT 1:32:31 +43:51
114 21230 Inger Wangen   1:32:35 +43:56
115 21420 Marianne Ness IngaROS 1:33:02 +44:22
116 22364 Eldbjørg Martinsen   1:33:04 +44:24
117 21860 June Herredsvela Østmarka OK 1:33:16 +44:36
118 21356 Mari Bræin Faaberg Oppsal SKI 1:33:59 +45:20
119 21670 Kathrine Gangnes   1:34:10 +45:31
120 21656 Anne Sværi Pettersen   1:34:22 +45:42
121 21375 Torill Hedemann   1:34:39 +45:59
122 21865 Trude Kåshagen   1:35:18 +46:39
123 21944 Lise Hølen   1:35:20 +46:41
124 21522 Rita Andersson   1:35:35 +46:56
125 21345 Kine Eilertsen Cyberforsvaret 1:35:51 +47:12
126 21357 Brit Gaustad Gården Bootcamp 1:36:02 +47:22
127 22000 Nina Vestby Gabrielsen   1:36:22 +47:42
128 21970 Lise Synnøve Strudshavn   1:36:41 +48:02
129 21999 Åsa Kjæstad   1:36:53 +48:13
130 21896 Marianne Myrset Team Bjerke 1:37:15 +48:35
131 21691 Trine Charlotte Wremer   1:37:22 +48:42
132 21858 Asbjørg Finsrud Sleik 1:38:33 +49:53
133 21929 Hilde Gillebo   1:38:50 +50:10
134 21139 Sonila  Hansen   1:39:13 +50:34
135 21699 Hilde Uthaug   1:39:41 +51:01
136 21394 Heidi Koveland   1:39:45 +51:05
137 21721 Kristin S. Hygen   1:39:56 +51:17
138 21594 Siv Anita Skaug Gården Bootcamp 1:40:36 +51:56
139 21739 Camilla Botness Nes Ski 1:40:46 +52:07
140 21915 Jorunn Rosnes Begby   1:40:49 +52:09
141 21717 Bente Nord   1:41:08 +52:29
142 21118 Gunn Bundli   1:41:27 +52:47
143 21555 Vibeke Herikstad   1:41:46 +53:07
144 21987 Ingeborg Braastad Hagen Sport 1 Ringebu 1:42:00 +53:20
145 21791 Line Lingen Osmarka idrettslag 1:42:05 +53:26
146 21603 Elin Sønderland Team Bjerke 1:42:09 +53:30
147 21467 Elin Stenersen   1:43:07 +54:27
148 21846 Unni Nesje   1:43:20 +54:40
149 21963 Hanne Rosenvinge   1:44:01 +55:22
150 21325 Henriette  Borchgrevink Gården Bootcamp 1:44:31 +55:51
151 21436 Aimy Eileen  Opsal   1:44:38 +55:58
152 21973 Gunnhild Tronshart   1:44:45 +56:05
153 21780 Cecilie Aarnes Kjos   1:44:58 +56:19
154 21562 Kate Høyem   1:45:33 +56:53
155 21803 Paulina Porzucek-Sabier   1:46:05 +57:25
156 21333 Anine Byles   1:46:27 +57:48
157 21951 Betty Jane Larsson   1:47:16 +58:36
157 21716 Anne- Lene Gravli   1:47:16 +58:36
159 21792 Stina Merethe Lund   1:47:50 +59:10
159 21419 Gro Marie  Myrstad Team Vest 1:47:50 +59:11
161 21696 Lene Røsjø Pretorius GC 1:47:53 +59:14
162 22325 Ann-Christin Støm   1:48:08 +59:28
163 21947 Unn Kirsti Karlsen   1:48:48 +1:00:08
164 21548 Hilde Haraldseid-Lund   1:49:24 +1:00:45
165 21972 Ana Cecilie  Torres   1:49:38 +1:00:58
166 21443 Mari Cecilie Tolfsen Reinskou   1:49:41 +1:01:01
167 21743 Gry Monica Brovold Skravleklubben 1:50:35 +1:01:56
168 21967 Jeanette Skjetne   1:50:39 +1:01:59
169 21416 Linda Moen Gården Bootcamp og PT 1:50:42 +1:02:03
170 21604 Renate Sørensen-Karlsson Frustrerte Fruer 1:51:44 +1:03:04
171 21790 Linda Vasquez Laursen Team Solstua 1:51:52 +1:03:12
172 21773 Charlotte Huer   1:52:14 +1:03:34
173 21541 Kristine Gomnes   1:52:19 +1:03:40
174 21761 Eva  Gulliksrud   1:52:45 +1:04:06
175 21783 Siv Beate Kristiansen   1:52:46 +1:04:06
176 21776 Hege Johannessen Sleik 1:52:54 +1:04:15
177 21324 Randi Bjørkelid   1:54:51 +1:06:12
178 21815 Anne Skorpetveit   1:54:57 +1:06:17
179 21965 Hege catrine  Skancke Nordli   1:55:55 +1:07:16
180 21547 Trine  Hansen   1:56:13 +1:07:34
181 21530 Line Breivik Moss 1:56:36 +1:07:56
182 21316 Camilla Bendiksen   1:56:45 +1:08:06
183 21391 Annie Johansen   1:56:46 +1:08:06
184 21459 Line Skolbekken   1:56:54 +1:08:15
185 21925 Hege Endrerud   1:56:56 +1:08:16
186 21974 Mona Iren Kirkerød  Wold   1:56:58 +1:08:18
187 21861 Ann-Margrethe Mydland   1:57:08 +1:08:28
187 21796 Kjersti Myhra IngaROS 1:57:08 +1:08:28
189 21346 Mette Ekornhol   1:57:13 +1:08:33
190 21808 Camilla Rimeslåtten Sandberg   1:58:03 +1:09:23
191 21813 Marit Kristin Skibakk   1:59:54 +1:11:14
192 21930 Lene Gjerdingen   1:59:59 +1:11:19
193 21732 Linda Asp Frustrerte Fruer 2:00:46 +1:12:06
194 21857 Line Flodén  Aurmo SLEIK (Skilaget Eik) 2:01:35 +1:12:55
195 21969 Anne Marte Sørgjerd Solberg LØRENSKOG SKIKLUBB 2:01:50 +1:13:11
196 21953 Anna R Løken   2:01:59 +1:13:19
197 21636 Hege Thomassen   2:02:17 +1:13:38
198 21392 Camilla Johansen   2:02:26 +1:13:46
199 21872 Merete Anfinnsdatter Haugen   2:04:07 +1:15:27
200 21856 Siv Elin  Ånestad   2:04:18 +1:15:39
201 21762 Lene Hagen   2:04:40 +1:16:01
202 21752 Tanja Fevolden   2:04:56 +1:16:16
203 21845 Mona Helene Melgard Gausdal skilag 2:07:31 +1:18:51
204 21765 Gry Haugelien Skravleklubben 2:11:23 +1:22:44
205 21321 Nina-Merete Berntsen   2:12:14 +1:23:35