Resultater Ingalåmi 15 km - Klasse 50-59 år 2016



Ingalåmi - 15 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 12. mars 2016

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 22070 Turid Mellesdal Lillehammer Skiklub 53:40
2 22101 Anne Grethe Gustavsen   55:46
3 21192 Kristin Sandnes Otta IL 56:18
4 21204 Inger-Lise Skårholen   56:44
5 21143 Randi Berit Nyhus Hoff   57:15
6 21505 Marianne Fredrikstad Raufoss Il langrenn 1:02:08
7 21123 Hilde Gjestvang   1:02:31
8 22075 Anne-Marit Øverjordet Gjøvik kommunes bedriftsidrettslag 1:03:41
9 21624 Bjørg Anita Gustavsen Riste   1:03:51
10 22105 Randi L. Rønneberg   1:04:00
11 21245 Sidsel Avlund NRK bil 1:04:32
12 21704 Kari Lerudsmoen   1:05:25
13 22067 Inger Antonie Kilen   1:05:56
14 22086 Bente Uhlen Engen   1:07:02
14 21224 Kirsten Tungevåg   1:07:02
16 21157 Anne-Mette Kolden Lom il 1:07:56
17 21147 Inger Høisveen MjøsSki 1:07:58
18 22102 Anne Moian Nydal   1:08:20
19 21623 Karin Opheim Det Norske Rypelandslaget 1:09:35
20 21128 Marianne Hamnes Gjensidige Sport 1:09:39
21 21244 Ingeborg Avlund Rustad IL 1:10:36
22 21297 Inger Haugen Sparebanken Hedmark 1:12:27
23 21703 Annegrete Bruvoll   1:12:31
24 21359 Line Wermundsen Mork Hedalen Løypelag 1:13:43
25 21230 Kjersti Oberg Viker DnB 1:13:51
26 21185 Inger Rossvoll   1:14:13
27 21105 Hanne Kristin Bratlie   1:14:25
28 21428 Britt Strandum   1:15:32
29 21523 INGVEIG JERPSTAD Namdalseid IL 1:15:57
30 21239 Rigmor Aassveen Øyer-Tretten Idrettsforening 1:16:02
30 21195 Solveig Schiøtz   1:16:02
30 21195 Solveig Schiøtz   1:16:02
33 21500 Ingrid Anne Engelsjord   1:16:07
34 21531 Trine Kvæl   1:16:26
35 21273 Solveig Flenvold   1:16:58
36 21117 Ann-Mari Engelstad Friskis&Svettis 1:16:59
37 21577 Kari Jonsson Staum   1:17:16
38 21565 Solveig Rye   1:17:36
39 21584 Hilde Sørdal Sparebank1 Søre Sunnmøre 1:20:03
40 21334 Kirsti Langvatn Nesodden IF 1:20:23
41 21380 Åse Augedal Os   1:20:25
42 21391 Birgitte Rodum Dameskiklubben Skade 1:20:27
43 21223 Tone Trøen Lier Skiløberforening/Team Haugen 1:20:54
44 21220 Tina Tiller   1:21:02
45 22095 Mette Borgen Team Borgen 1:21:57
46 21141 Gunvor Hjelle   1:22:18
47 21659 Elin Annie Jørgensen   1:22:33
48 21444 Kirsti Thorstensen   1:22:59
49 21891 Berit Hammerseng Vind IL 1:23:00
50 21852 Merete Stenbakk   1:23:09
50 21320 Elen Jellum   1:23:09
52 21463 Jorunn Øvergård Myrvold galiano skrekk og gru 1:23:10
53 21263 Toril Dyrkorn   1:23:29
54 21153 Anne-Mari Johansen Halden CK 1:23:42
55 21394 Åse Ryager Øti 1:23:52
56 21661 Gøril Thue   1:24:04
57 21450 Nina Vaet   1:24:12
58 21990 Wenche Gulland   1:24:57
59 22028 Eva Nicolaisen   1:25:25
60 21171 Bente Mykland   1:25:28
61 21641 Britt Justad   1:25:32
62 21194 Anita Schei   1:25:46
63 21539 Siv Anita Lindsetmo SPREK OG GLAD BONDE OG TRONES IL 1:26:26
64 21486 Hulda Bjerkaker   1:26:31
65 21146 Kirsti Hugdahl   1:26:32
66 21335 Mone Lauritzen Høgstad   1:27:17
67 21186 Hilde Helene Rustad   1:27:18
68 21323 Anne Johnsgård Lillehammer Skiklub 1:27:35
69 21145 Lillian Bie Holen   1:27:41
70 21506 Ingunn Johanne Friis Ringsaker IF 1:27:55
71 21701 Anne Marit Østby   1:28:08
72 21395 Heidi Rytviken Ingen 1:28:10
73 21217 Anne Dorte Sørum Veiatuppene 1:28:11
74 21426 Ingrid Remøy Stokke Sparebank1 Søre Sunnmøre 1:28:21
75 21465 Eli Aaland   1:28:56
76 21494 Marian Dramstad Team Borgen 1:28:59
77 21492 Trude Nerland Dahl   1:29:01
78 21468 Liv Kristin Aarstad   1:29:13
79 21389 Gunnhild Riise   1:29:26
80 21586 Randi Søreng   1:29:47
81 21994 Anne Marie Hegland Diva 97 1:29:49
82 21124 Astri Gravdal   1:29:56
83 22036 Alice Reitehaug   1:30:02
84 21378 Anne Haugen Onsrud   1:30:20
85 21883 Anne Aanerud   1:30:41
86 21315 Ingrid Holgersen   1:30:51
87 21216 Hege Vejlgaard Sørensen Holeværingen 1:31:31
88 21582 Elisabeth Sønsteby   1:31:49
89 21535 Guri Larssen   1:31:57
89 21484 Tove Bakken   1:31:57
91 22513 Cecilie Omsted Huseby   1:32:04
92 21872 Berit Karin Wangen Team Sundheim 1:32:08
93 21385 Line Pettersen Skiforeningen 1:32:11
94 21888 Tove Kummervold   1:32:19
95 21999 Hilde Holmsen   1:32:27
96 21142 Anne Marte Knotterud Hoff mekal g 1:32:33
97 21614 Siv Kari Næbb Raake   1:32:37
97 21503 Sissel Faller   1:32:37
99 21357 Lise Marita Moen Grenland Sykkelklubb 1:32:44
100 21520 Rita Hovind Toyota Asker og Bærum AS 1:32:47
101 21250 Bente Bjerketvedt   1:32:52
102 21306 Tove Anni Henneseid   1:32:59
103 21402 Liv Marit Sangnæs   1:33:18
104 21259 Åsta Børte   1:33:23
105 21390 Linda Riise   1:34:03
106 21458 Catrin Wesenberg   1:34:21
107 21567 Berit Saur   1:34:30
108 22031 Nina Nilsen   1:34:35
109 21649 Marit Bjørnstad   1:34:49
110 21581 Bente Sætre Sparebank1 Søre Sunnmøre 1:34:59
111 21653 Solveig Berg Vego   1:35:41
112 21898 Aud Kristiansen   1:35:57
113 21570 Rita Silseth   1:36:51
114 21519 Lena Horne   1:36:55
115 22008 Anja Lena Jordahl   1:37:21
115 21360 Karin Håskjold Myklebust   1:37:21
117 21861 Hanne Torgersen   1:37:23
118 21292 Torunn Hagman Sørbråten IL 1:37:25
119 21590 Marit Vinje   1:38:13
120 21269 Randi Maren Espen   1:38:38
120 21617 Randi Kristiansen Skogsrud   1:38:38
122 21347 Liv Lønskog Sørbråten IL 1:38:51
123 21440 Bjørg Teigen   1:38:54
124 21257 Mary Lauten Brennsund   1:39:16
125 21575 Ragnhild  Solheim Ås IL 1:39:32
126 21232 Inga Marie Vårheim   1:39:35
127 21816 Trine Nissen Rishoff Sokna Natur og Gårdsbarnehage 1:39:42
127 21429 Bjørg Marit Straume   1:39:42
129 21368 Inger Lise Nilsen Brumunddal Regnskap B.I.L 1:39:44
130 21411 Nina Simensen   1:39:47
131 21515 Mona Haugen Kloppa Offroadklubb 1:39:51
132 21337 Mari Birkeland Leholt Birkeheimen 1:39:57
133 21545 Kristine Anita Mikkelsen Telebil 1:40:22
134 21307 Mona Hermansen   1:40:26
135 21490 Anne-Karen Brekstad   1:40:28
136 22032 Cheryl Norlund   1:40:42
137 21408 Mette Sigtbakken Brumunddal Fotball 1:40:43
138 21782 Irene Støback Johansen   1:41:10
139 21319 Anne-Lise Iversen Hokåsen turlag 1:41:12
140 21416 Hilde Skjeie   1:41:45
141 21511 Marie Glestad   1:41:59
141 21511 Marie Glestad   1:41:59
141 21322 Turid Anita Johansen   1:41:59
144 21387 Bente Reklev Sparebank1 Søre Sunnmøre 1:42:05
145 21289 Marit Grøvdal   1:42:42
146 21593 Hanne Woll   1:42:46
147 21765 Live Rensch Hareide   1:43:16
148 21338 Ellen Herland Lier   1:43:22
149 21543 Elisabeth Mejlgaard   1:43:35
150 21436 Karin Jeanette Sæbønes   1:43:52
151 21858 Merete Thomassen   1:44:26
152 21482 Tone Andreassen   1:44:37
153 21740 Gunn-Mari Berg Dahlen   1:44:48
154 21970 Bente Borgen Hansen   1:44:57
154 21415 Synøve Skaug   1:44:57
156 21865 Oddrun Valle   1:45:37
157 21967 Anne Bjerkelia   1:45:47
158 21305 Marianne Helseth Sparebank1 Søre Sunnmøre 1:46:03
159 21886 Nina Engedal IngaROS 1:46:22
160 21404 Inger Schibsted IngaROS 1:46:29
161 21975 Birgith Breivik   1:46:57
162 22044 Unni Skolgy   1:47:22
162 22026 Hege Narum   1:47:22
164 21663 Claudine Smith Nordsæter girls 1:48:00
165 21473 Marion Jensen Hermansen   1:48:16
166 21619 Kathrine Bråten   1:48:33
167 21290 Hilde Iren Engkrog Gudbrandsen   1:49:31
167 21242 Nina Wilson Andersson   1:49:31
169 21350 Trine Lise Løvås   1:50:02
170 21422 Mona Martinsen Sparby   1:50:07
171 21839 Yngvild Kalsaas Raa   1:50:17
172 21845 Gunn Marie Sigvartsen   1:50:19
173 21655 Hege Shirin Dalan   1:51:34
174 22633 Vigdis Nilsson Wallem Inga-Ros 1:51:36
175 21447 Reidun Sagli Tveten   1:51:53
176 21796 Elin Kristoffersen   1:52:04
177 22049 Bente Strand Ving bil 1:52:43
178 21791 Ann Kristin Kjølstad   1:53:22
179 21754 Unn Gange   1:53:26
180 21827 Hege Pedersen   1:53:52
181 21971 Winnie Borgund   1:55:50
182 21583 Inger Sofie Sørbøl   1:56:36
183 21882 Lilly  Åfløy Skåla IL 1:57:13
184 21828 Line Pehrsen   1:57:24
185 22081 Ann-Cathrin Nyberg   1:57:25
186 22006 Stine Brevik Johansen   1:57:26
187 22057 Sonja Westgaard   1:57:30
188 21723 Ann Merete Arntsen   1:58:21
189 22059 Unni Talgø Aas   1:59:11
190 22007 Trude Johansen   1:59:58
191 21988 Tone Ingrid Gregersen Ving bil 1:59:59
192 22029 Sonja Kværner Nicolaisen Posten 2:00:27
193 21993 Merethe Hanssen Ving bil 2:02:17
194 22023 Marianne Mordal   2:02:19
195 21879 Siv Øverås   2:03:35
196 21809 Anne Sølvi Myking   2:04:59
197 21399 Lisbeth Rønningen   2:06:08
197 21388 Anne Relbo   2:06:08
197 21309 Edna Hesthagen   2:06:08
200 21843 Kari Schie Team Puma 2:06:39
201 21608 Monica Kristiansen Vind IL 2:07:33
202 21384 Kjerstin Pettersen   2:09:37
203 22040 Anne Britt Røraas Ving bil 2:12:44
204 21838 Mette Mehus Røyksund Syklubben aldriferdig.no 2:15:42
205 21846 Bente Skjelle Syklubben Alrdriferdig.no 2:15:43
205 21848 Tove Skjørshammer Syklubben Alrdriferdig.no 2:15:43
205 21864 Inger-Anne Tunes Syklubben Alrdriferdig.no 2:15:43
208 22015 Maria Kuss   2:16:34
209 21758 Aina Gulbrandsen   2:24:44
210 21775 Gro Michaelsen Hovland   2:27:25
211 22018 Wenche Lillebakken Skatteetaten 2:27:51
212 21568 Danielle Savoie   2:43:42


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +