SKIPLUKKER'N SVARER| Resultater er under nyhet nr 4

Resultater Ingalåmi 15 km - Klasse 50-59 år 2017



Ingalåmi - 15 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 11. mars 2017

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 19017 Bjørg Hagen   54:11
2 21642 Marianne Harviken Hernes IL 54:45
3 21689 Berit Schulstad   55:12
4 21271 Kristin Sandnes Otta IL 55:35
5 21203 Marit Nordhagen Koll 56:02
6 21233 Inger-Lise Skårholen   56:08
7 21676 Ellen Hæhre Øystre Slidre il 56:34
8 21134 Marianne Fredrikstad   58:07
9 21436 Kari-Mette Sætersdal   59:06
10 21684 Gunn-Tove Riis Fredrikstad IF 1:00:02
11 21279 Hilde Gjestvang   1:00:19
12 21582 Anita Bjørnerås Bjerke IL Ski 1:01:17
13 21103 Sidsel Avlund NRK bil 1:01:33
14 21419 Randi L. Rønneberg Granli IL 1:03:01
15 21865 Bjørg Anita Gustavsen Riste Vestre Slidre IL 1:03:07
16 22047 Anna-Elisabeth Flinstad Dagens Næringsliv 1:03:10
17 21557 Kari Lerudsmoen   1:04:08
18 21177 Anne-Mette Kolden   1:05:35
19 21171 Eli Johanne Jære Lønset il 1:06:12
20 21647 Unni Sandholt Totens Sparebank BIL 1:06:39
21 21102 Ingeborg Avlund Rustad IL 1:06:42
22 21662 Ellen Bøhmer   1:08:20
23 21143 Marianne Hamnes   1:08:31
23 21597 Tone Skjelstad Østre Toten Skilag 1:08:31
25 21338 Inger Haugen Sparebanken Hedmark 1:08:46
26 21161 Inger Høisveen MjøsSki 1:08:48
27 21185 Grete Kristiansen Linvollen Fylkeskameratene BIL 1:09:57
28 21117 Siv Hansen Dawes Norconsult BIL 1:10:37
29 21639 Bjørg Øfsti Sparebank1 Ørsta 1:11:01
30 21675 Tove Hernes NCC Bil 1:11:30
31 21170 Anne Johnsgård Lillehammer Skiklub 1:11:38
32 21570 Hildegunn Mork   1:11:58
33 21475 Helle Aanesen   1:12:09
34 21476 Marit Sund Storlien   1:12:51
35 21215 Birgitte Rodum Dameskiklubben Skade 1:13:22
36 21166 Ingveig Jerpstad Namdalseid IL 1:13:23
37 21583 Marit Asplin Petersen Stiftelsen Norsk Luftambulanse 1:13:36
38 19026 Anne Moian Nydal   1:13:39
39 19020 Tove Borgen   1:13:42
40 21528 Else Krüger  Hagen   1:13:51
41 21627 Mai Elin Aabel Ådal il 1:14:00
42 21217 Inger Rossvoll   1:14:38
43 21132 Solveig Flenvold   1:14:39
44 22020 Elin Blindheim   1:14:48
45 21263 Berit Irene Hilden Walhovd Harestua skole 1:14:53
46 21558 Inger Lise Lind IL ROS 1:15:32
47 19010 Tone Østergaard Førsund   1:15:42
48 21255 Tone Trøen Lier Skiløberforening/Team Haugen 1:16:06
49 21351 Gro Mette Hoffsbakken Søndre Høland Idrett og Ungdomslag 1:16:18
50 21401 Åse Augedal Os   1:16:43
51 21187 Kjersti Lundberg Halden CK 1:16:45
52 21269 Christine Grude   1:17:13
53 21775 Helle Joløkken   1:17:41
54 21159 Anne Horntvedt Glaspegjengen 1:17:43
55 21572 Hilde Aaslund Myrvang   1:18:02
56 21668 Berit Gallefoss Denstad Lillehammer skiklubb 1:18:40
57 21688 Britt Justad   1:18:56
58 21248 Hege Vejlgaard Sørensen Sykehuspartner BIL 1:19:16
59 21509 Toril Dyrkorn   1:19:21
60 21183 Siv Anita Lindsetmo SPREK OG GLAD BONDE FRA TRONES IL 1:19:30
61 21252 Tina Tiller   1:19:31
62 21319 Inger Marie Frøhaug Turdamene 1:19:47
63 21609 Hilde Sørdal   1:19:49
64 21450 Kirsti Thorstensen Drammen 1:20:04
65 21967 Solveig Rye Trim og Tur 1:20:06
66 21157 Gunvor Hjelle Moelven IL 1:20:12
67 21109 Mette Borgen Team Borgen 1:20:33
68 21160 Ingunn Vindal Horvli Lønset il 1:20:40
69 21756 Anne-Karin Haugaard Larsson Gøteborg 1:20:53
70 21752 Karen Solveig Haug Statoil BIL 1:21:12
71 19022 Stine Halvorsen   1:21:14
72 21260 Inger Janne Haugan Vermøy Grøa 1:21:48
73 21318 Ingunn Johanne Friis Ringsaker IF 1:21:56
74 21531 Berit Hammerseng Vind IL 1:22:03
75 21951 Jorunn Øvergård Myrvold galiano skrekk og gru 1:23:05
76 21607 Karin Sæbønes Sparebank1søre Sunnmøre 1:23:10
77 21320 Tordis Frøytlog EOK 1:23:31
78 21873 Eva Elisabeth Thoresen   1:23:38
79 21553 Kirsti Langvatn Nesodden IF 1:23:50
80 21518 Sissel Faller   1:23:58
81 21954 Eva Nicolaisen   1:24:33
82 21440 Maria Strömnes   1:24:43
83 21429 Dagny Skare Veiatuppene 1:24:46
84 21416 Heidi Rytviken   1:24:58
85 21123 Astrid Moe Eikrem   1:25:01
86 21169 Anne-Mari Johansen Halden CK 1:25:31
87 21614 Nina Vaet   1:25:56
88 21356 Lena Horne   1:26:23
89 21415 Bente Borgen Hansen   1:26:57
90 21617 Solveig Berg Vego   1:27:01
90 21540 Rita Hovind   1:27:01
92 21189 Liv Lønskog Sørbråten IL 1:27:17
92 21370 Signemette Granheim Larsen Friskis og Svettis Lillehammer 1:27:17
94 21713 Kirsti Bratli Olsen VARDAL I.F. 1:27:20
95 21447 Anne Dorte Sørum Veiatuppene 1:27:32
96 22046 Inga Marie Vårheim   1:27:33
97 21526 Trude Greni   1:27:37
97 21618 Nina Veiseth   1:27:37
99 21504 Trude Nerland Dahl Skaubygda IL 1:27:56
100 19011 Eva Holdova   1:28:04
101 21438 Ingrid Remøy Stokke Sparebank1 Søre Sunnmøre 1:28:12
102 21386 Karin Håskjold Myklebust Sparebank 1 Søre Sunnmøre 1:28:49
103 21759 Anita Hoemsnes   1:28:53
104 21445 Randi Søreng   1:28:57
105 21908 Marit Fosmo   1:28:59
106 21354 Ingrid Holgersen   1:29:05
107 21400 Anne Haugen Onsrud   1:29:15
108 21409 Gunnhild Riise   1:29:21
109 21490 Hilde Helene Rustad Nordsæterjentene 1:29:32
110 21920 Hilde Holmsen Trim og Tur 1:29:53
111 21682 Irene Nordby Kloppa Offroadklubb 1:29:54
112 21471 Berit Saur   1:30:12
113 21404 Line Pettersen Skiforeningen 1:30:16
114 21969 May Hilde Schjong   1:30:41
115 21977 Else Kristin Steiro   1:30:46
116 21888 Ida Bjone   1:30:47
117 22116 Anne Muruåsen Åslia skilag 1:31:04
118 21361 Elin Olsen Jahrsengene Team Borgen 1:31:24
119 21460 Catrin Wesenberg   1:31:31
120 21137 Astri Gravdal   1:31:49
121 21493 Lene Hågård   1:31:53
122 21344 Marianne Helseth   1:31:54
123 21806 Trine Nissen Rishoff Sokna Natur og Gårdsbarnehage 1:32:04
124 21491 Helen Andersen   1:32:22
125 21880 Kristine Anita Mikkelsen   1:32:43
126 21412 Gro Ringdalen Sarpsborg orienteringslag 1:32:47
127 21462 Mette Ødegård Færder vgs Tønsberg 1:32:53
128 21444 Bente Sætre Sparebank 1 Søre Sunnmøre 1:33:11
129 21379 Gro Medlien Næroset 1:34:34
130 22009 Tove Kummervold   1:34:35
131 21500 Kathrine Bråten   1:34:52
131 21934 Aud Kristiansen   1:34:52
133 21427 Rita Silseth   1:34:55
134 21428 Nina Simensen   1:35:12
135 21423 Inger Schibsted IngaROS 1:35:27
136 21309 Britt Fornes Danielsen   1:35:40
136 21303 Mary Lauten Brennsund   1:35:40
138 21321 Tine Frøytvedt   1:35:41
139 21446 Ruth Anne Sørheim SKØ BIL 1:35:50
140 21574 Lena Nesbakken TROX Auranor B.I.L 1:35:52
141 21499 Anne-Karen Brekstad   1:36:05
142 21410 Linda Riise   1:36:42
143 21785 Anne-Lill Kvale   1:36:46
144 21907 Heidi Fosmo Team Fosmo 1:36:56
145 21957 Marit Søvik Nordheim   1:37:10
146 21373 Ellen Herland Lier   1:37:28
147 21751 Live Rensch Hareide   1:37:33
148 21930 Anne Westad Kolsrud   1:37:43
149 21667 Margrét Svavarsdottir   1:38:00
150 22185 Marit Bjørnstad   1:38:06
151 21465 Anne Marit Østby   1:38:24
152 21345 Mona Hermansen   1:38:36
153 19027 Mariann Sørensen   1:38:55
154 21369 Marion Jensen Hermansen   1:39:01
155 21937 Anita Langgård   1:39:13
156 21700 Ingunn Wang   1:39:19
157 21563 May Lyshaug Gården Bootcamp og PT 1:39:31
158 21604 Irene Strömbäck   1:39:51
158 21505 Charlotta Dahlborn   1:39:51
160 21803 Nina Nilsen   1:39:54
161 21195 Ingunn Moen   1:39:57
162 21918 Anne Britt Hindrum   1:40:05
163 21549 Wivian Kollvangsnes   1:40:07
164 21408 Bente Reklev Ørsta il 1:40:19
165 21395 Inger Lise Nilsen   1:40:27
166 21424 Mette Sigtbakken Brumunddal Fotball 1:40:28
167 21861 Hanne Woll   1:40:30
168 21339 Mona Haugen Kloppa Offroadklubb 1:40:45
169 21593 Anita Schou   1:41:02
170 21783 Nina Krathe   1:42:10
171 21776 Anja Lena Jordahl Veiatuppene 1:42:22
172 22045 Elin Henriksen   1:42:59
173 21886 Heidi Benum   1:43:00
174 21983 Kristin Sæby Pedersen & Skogholt IL 1:43:28
175 21591 Yngvild Kalsaas Raa   1:43:40
176 21980 Tove Dihle Strand   1:44:49
176 21120 Monica Dønnum Team Sundt Air 1:44:49
178 21678 Desire Knold Jarås   1:44:51
179 21948 Ann-Christin  Mykland   1:44:59
180 21973 Unni Skolgy   1:45:01
180 22012 Anne Bjerkelia   1:45:01
182 21745 Britt Helene Gunneng   1:45:43
183 21674 Åse Mette Haga   1:45:44
184 21567 Elisabeth Mejlgaard Sørbråten IL 1:46:08
185 21602 Tove Sparby   1:46:24
186 21965 Anne Marit Rudolfsen   1:47:49
187 21620 Vigdis Nilsson Wallem Inga-Ros 1:48:53
188 21348 Jorun Hjelle   1:49:24
189 21828 Hilde Sannerhaugen Gården Bootcamp og PT 1:49:35
190 21536 Kristin Haugom Brandbu 1:50:01
190 21707 Gunn Mari Berg Dahlen   1:50:01
192 21830 Gunn Marie Sigvartsen   1:50:02
193 21621 Hilde Hoel Wang Brandbu 1:50:03
194 21284 Nina Wilson Andersson   1:50:36
194 21332 Hilde Iren Engkrog Gudbrandsen   1:50:36
196 21891 Winnie Borgund Trim og Tur 1:51:50
197 21588 Ann-Cathrin Nyberg   1:51:54
197 22027 Rita Johannessen   1:51:54
199 21728 Hilde Eriksen   1:51:55
200 21489 Julia Ann Tomlinson   1:52:01
201 21780 Ann Kristin Kjølstad   1:52:11
202 21813 Hege Pedersen   1:52:16
203 21296 Bente Bjerketvedt   1:53:01
204 22035 Anne-Lise Iversen   1:53:40
205 21513 Nina Engedal   1:53:49
206 21530 Torunn Hagman   1:54:03
207 21997 Unni Talgø Aas Possten 1:54:15
208 21914 Anna Marie Hammer Børsa IL 1:55:57
209 21845 Inger Sættem   1:56:31
210 21815 Kjerstin Pettersen   1:57:12
211 21824 Vibeke Wickstrøm  Røstgård   1:58:01
212 22103 Kari Kallager   2:00:06
213 21953 Hege Narum   2:01:02
214 21955 Sonja Kværner Nicolaisen Posten 2:02:05
215 21552 Monica Kristiansen Vind IL 2:02:19
216 21470 Tove Christin Koch Team Bjerke 2:02:24
217 21575 Anja Rosnes Nilsen   2:03:00
218 21468 Anne Aanerud   2:03:35
218 21298 Grethe H Bonsaksen   2:03:35
220 22010 Anne Sølvi Myking   2:03:50
221 21156 Edna Hesthagen   2:04:10
222 21732 Mette Huus Farstad   2:04:12
223 21282 Gro Andersen Bjergsrud   2:11:34
223 21420 Lisbeth Rønningen   2:11:34
225 21791 Wenche Lillebakken Skatteetaten 2:11:55
226 21488 Ingvild Meyer   2:49:08