Resultater Ingalåmi 15 km - Klasse 50-59 år 2018



Ingalåmi - 15 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 10. mars 2018

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 22368 Turid Mellesdal   57:13 +0:00
2 21153 Marianne Harviken Hernes IL 57:21 +0:08
3 21233 Kristin Sandnes Otta IL 57:24 +0:11
4 21148 Anita Hansen Statnett BIL 58:00 +0:47
5 21246 Inger-Lise Skårholen NL ski 59:05 +1:53
6 21257 Kari-Mette Sætersdal   1:01:32 +4:19
7 21301 Hilde Cesilie Duelien Granli IL 1:03:56 +6:44
8 21434 Solveig Sikkeland   1:07:15 +10:03
9 21438 Anna-Elisabeth Flinstad   1:07:40 +10:28
10 21223 Bjørg Anita Gustavsen Riste Vestre Slidre IL 1:07:44 +10:31
10 21102 Ingeborg Avlund Rustad IL 1:07:44 +10:32
12 21181 Eli Johanne Jære Lønset il 1:08:02 +10:50
13 21145 Marianne Hamnes   1:08:27 +11:14
14 21717 Hilde Gjestvang   1:08:35 +11:22
15 21397 Olga Løkken Rognes I.L. 1:09:17 +12:04
16 21270 Kari Bøen Tunold Sleik 1:09:21 +12:08
17 21185 Wenche Tallås Kjernsval   1:09:38 +12:25
18 21241 Tone Skjelstad   1:09:44 +12:32
19 21295 Anne Johnsgård Lillehammer Skiklub 1:10:04 +12:51
19 21667 Kari Vestli Strandbygda Ski 1:10:04 +12:51
21 21202 Marit Larsen Løvlien   1:10:07 +12:54
22 21651 Bodil Nysveen   1:10:31 +13:18
23 21250 Hege Spenning   1:10:50 +13:37
24 21252 Ida Stenumgård Gjensidige Sport 1:11:11 +13:58
25 21269 Kirsten Østby Tungevåg   1:12:25 +15:12
26 21262 Hege Thorstad   1:12:35 +15:22
27 21243 Rita Nordgården Skoglund Harestua skole 1:13:15 +16:02
28 21485 Heidi Fjeldavlie Supersisters 1:14:21 +17:09
29 21486 Merete Fjeldavlie Supersisters 1:14:32 +17:19
30 21195 Grete Kristiansen Linvollen FYK BIL 1:14:36 +17:23
31 21109 Elin Blindheim Nesodden SK 1:14:41 +17:28
32 21187 Anne-Mette Kolden Lom il 1:14:42 +17:29
33 21365 Inger Haugen Sparebank1 Østlandet 1:15:43 +18:30
34 21266 Tone Trøen Lier Skiløberforening/Team Haugen 1:16:21 +19:08
35 21291 Lene Røskar   1:17:13 +20:00
36 21588 Vanja Myrmo   1:17:19 +20:06
37 21283 Solveig Ødegård Wiklund   1:17:35 +20:22
38 21671 Tove Hernes NCC Bil 1:17:58 +20:45
39 21217 Heidi Ormstad   1:18:39 +21:26
40 23211 Inger Rossvoll   1:19:22 +22:09
41 21416 Åse Augedal Os   1:19:35 +22:22
42 21111 Hanne Kristin Bratlie   1:19:51 +22:38
43 21356 Christine Grude   1:20:06 +22:53
44 21469 Bjørg Øfsti Sparebank 1 Ørsta 1:20:16 +23:04
45 21541 Ingrid Anne Engelsjord   1:20:44 +23:32
46 21319 Mona Bergerud SpareBank1 Østlandet BIL 1:21:02 +23:49
47 21176 Ingveig Jerpstad   1:21:26 +24:13
48 21680 Berit Klykken Stene   1:22:00 +24:48
49 21589 Hilde Aaslund Myrvang   1:22:32 +25:20
50 21144 Berit Hammerseng Vind IL 1:22:49 +25:36
51 21142 Stine Halvorsen   1:23:35 +26:23
52 21207 Mette Mowinckel   1:23:36 +26:24
53 21447 Marie Stridh   1:23:46 +26:33
54 21546 Solveig Flenvold   1:24:05 +26:53
55 21484 Anne Lene Fjeldavlie Supersisters 1:24:21 +27:08
56 21487 Inger Helene Grøstad   1:24:22 +27:10
57 21281 Berit Irene Hilden Walhovd Harestua skole 1:25:13 +28:00
58 21110 Mette Borgen Team Borgen 1:25:14 +28:01
59 21327 Tove Borgen   1:25:30 +28:17
60 21128 Beate Eriksen ØRIK 1:25:31 +28:18
61 21703 Kari Skramstad   1:25:50 +28:37
62 21347 Inger Marie Frøhaug Turdamene 1:26:55 +29:42
63 21193 Siv Anita Lindsetmo Trones IL 1:26:56 +29:43
64 21792 Ida Elisabth Harstad Bjone   1:27:18 +30:05
65 21507 Torill Tofte Koppa Offroadklubb 1:27:42 +30:29
66 21452 Hilde Sørdal   1:28:00 +30:47
67 21406 Inger Lise Nilsen   1:28:09 +30:56
68 21163 Gunvor Hjelle   1:28:11 +30:58
69 21224 Birgitte Rodum   1:28:13 +31:00
70 21607 May Hilde Schjong   1:28:45 +31:33
71 21168 Rita Hovind   1:28:59 +31:46
72 21463 Nina Veiseth   1:29:33 +32:20
73 21391 Kirsti Langvatn Nesodden 1:29:35 +32:22
74 21118 Berit Gallefoss Denstad Lillehammer Skiklub 1:29:40 +32:27
75 21424 Gunnhild Riise   1:29:41 +32:28
76 21652 Solfrid Nysveen   1:29:48 +32:35
77 21873 Annike Selmer   1:30:15 +33:02
78 21847 Torild Hvaal Møller   1:30:16 +33:03
79 21429 Heidi Rytviken   1:31:07 +33:55
80 21849 Eva Nicolaisen Posten 1:31:09 +33:56
81 21625 Randi Søreng Rustfrie Bergh B.I.L 1:31:39 +34:26
82 21496 Irene Nordby Harestua 1:31:41 +34:28
83 21167 Ingunn Vindal Horvli Lønset il 1:31:46 +34:34
84 21337 Toril Dyrkorn   1:32:18 +35:05
85 21514 Gøril Thue   1:32:40 +35:27
86 21774 Ellen Lund Fjæren Mangenfjellet Turlag 1:32:47 +35:34
86 21139 Tove Grændsen   1:32:47 +35:34
88 21454 Anne Dorte Sørum Veiatuppene 1:33:13 +36:00
89 21467 Mette Ødegård Færder vgs 1:33:52 +36:39
90 21549 Ingunn Johanne Friis   1:34:11 +36:58
91 21630 Inga Marie Vårheim Action Factory Ski Club 1:34:21 +37:08
92 21354 Trude Greni   1:34:29 +37:16
93 21813 Irja Jødahl Skatt øst Lillestrøm bedriftsidrettslag 1:34:36 +37:24
94 21566 Anne Britt Hindrum   1:34:46 +37:33
95 21823 Anne-Lill Kvale   1:35:01 +37:49
96 21336 Britt Fornes Danielsen Team Fuglespretten 1:35:11 +37:58
97 21536 Trude Nerland Dahl Skaubygda IL 1:35:29 +38:16
98 21403 Karin Håskjold Myklebust Sparebank 1 Søre Sunnmøre 1:36:11 +38:59
99 21700 Siv Kari Næbb Raake   1:36:15 +39:02
100 21191 Gry Langbakk   1:36:17 +39:04
101 21664 Mariann Sørensen   1:36:51 +39:39
102 21328 Bente Brekkvassmo Glad og sprek bonde 1:36:59 +39:46
103 21582 May Lyshaug Gården Bootcamp 1:37:07 +39:54
104 21554 Astri Gravdal   1:37:23 +40:11
105 21333 Janne Dagfinrud Ørsta il 1:38:29 +41:17
106 22015 Monika Nilsson   1:38:30 +41:18
107 21398 Liv Lønskog   1:38:37 +41:24
108 21557 Tove Gullaksen IngaROS 1:38:39 +41:26
109 21325 Marit Bjørnstad Gjøvik 1:39:00 +41:47
110 21937 Kari Hilden   1:39:16 +42:03
111 21462 Solveig Berg Vego   1:39:34 +42:22
112 21991 Anne Aanerud   1:39:38 +42:25
113 21374 Lena Horne   1:40:47 +43:34
114 21737 Åserandi Berget   1:40:55 +43:42
115 21466 Catrin Wesenberg   1:42:39 +45:26
116 21975 Hilde Sangvik Sport 1 Gruppen 1:42:49 +45:36
117 21544 Kirsti Fevang Gården Bootcamp og PT 1:43:04 +45:51
118 22003 Tone Lundefaret   1:43:10 +45:57
119 21330 Mary Lauten Brennsund   1:43:22 +46:09
120 21940 Anja Lena Jordahl Veiatuppene 1:43:32 +46:20
121 21635 Tove Mevik Witsø OK-bil 1:44:13 +47:00
122 21993 Ragnhild Andreassen   1:44:27 +47:15
123 21790 Ingunn Hallgrimsdottir   1:44:42 +47:30
124 21329 Anne-Karen Brekstad   1:44:48 +47:35
124 21178 Anne-Mari Johansen   1:44:48 +47:35
126 21854 Trine Nissen Rishoff Sokna Natur og Gårdsbarnehage 1:44:51 +47:38
127 21512 Marthe Krane   1:45:28 +48:15
128 21885 Ruth Anne Sørheim   1:45:29 +48:17
129 21833 Mona Lunde   1:45:34 +48:21
130 21684 Jorid Gravdal   1:45:54 +48:41
131 21362 Bente Borgen Hansen   1:45:58 +48:45
132 21686 Marion Jensen Hermansen   1:46:05 +48:52
133 21612 Rita Silseth   1:46:09 +48:56
134 21508 Lisbeth Kristin Torvik Osmarka il 1:46:15 +49:02
135 21587 Ingunn Moen   1:46:23 +49:11
136 21322 Bente Bjerketvedt   1:46:28 +49:15
137 21521 Gro Andersen Bjergsrud   1:47:00 +49:47
137 21370 Mona Hermansen   1:47:00 +49:47
139 22002 Tove Kummervold   1:47:13 +50:00
140 21378 Marie Brun Høisveen   1:47:34 +50:21
141 21855 Cheryl Norlund   1:47:53 +50:40
142 21383 Wivian Kollvangsnes   1:48:03 +50:51
143 22025 Lei Wang   1:48:10 +50:57
144 21425 Linda Riise   1:50:26 +53:13
145 21880 Tove Dihle Strand   1:50:27 +53:14
146 21845 Ann-Christin  Mykland   1:50:29 +53:16
147 21570 Anne-Lise Iversen   1:50:39 +53:27
148 21839 Elisabeth Mejlgaard Sørbråten Idrettslag 1:51:34 +54:21
149 22026 Katrin Wilhelm   1:51:40 +54:28
150 20542 Tiina Toivakka   1:52:20 +55:07
151 21657 Nina Engedal IL ROS 1:52:57 +55:45
152 21613 Nina Simensen   1:52:59 +55:46
153 21767 Mai-Britt  Engelstad   1:53:56 +56:44
154 21819 Ann Kristin Kjølstad   1:54:35 +57:22
155 21423 Bente Reklev Ørsta il 1:54:57 +57:44
156 21121 Monica Dønnum Team Sundt Air 1:55:08 +57:55
157 21754 Gunn-Mari Berg Dahlen   1:56:25 +59:12
158 21432 Anita Schou   1:56:42 +59:30
159 22005 Beate Løvaas Olsen   1:56:49 +59:36
160 21722 Julia Ann Tomlinson   1:57:18 +1:00:05
161 21949 Hege Lauritzen   1:57:37 +1:00:24
162 21366 Mona Haugen Harestua 1:58:09 +1:00:56
163 21561 Anna Marie Hammer Børsa IL 2:00:58 +1:03:46
164 21559 Torunn Hagman Sørbråten IL, Oslo 2:02:12 +1:04:59
165 21543 Berit Espe   2:03:20 +1:06:07
166 22029 Eva Proppe   2:03:58 +1:06:45
167 21924 Mette Huus Farstad   2:04:44 +1:07:31
168 21568 Siri Hole   2:04:53 +1:07:41
168 21636 Hanne Woll   2:04:53 +1:07:41
170 21451 Bente Sætre   2:05:40 +1:08:27
171 21992 Anne Grethe Aarnes   2:05:54 +1:08:41
172 21596 Tove Norheim   2:06:02 +1:08:49
173 21964 Gunn Norum   2:12:10 +1:14:57
174 21844 Anne Sølvi Myking   2:12:47 +1:15:35
175 21805 Nina Huth   2:12:51 +1:15:38
176 21979 Anne Skinstad   2:13:20 +1:16:07
177 21947 Hilde Larsen   2:13:25 +1:16:12
178 21376 Hellen Hovland   2:14:44 +1:17:32
179 21901 Unni Talgø Aas   2:14:56 +1:17:43
180 21990 Anne Øygard   2:15:48 +1:18:35
181 21793 Mari Hasle   2:16:35 +1:19:23
182 22237 Ingrid Sameien   2:17:05 +1:19:52
183 21770 Hilde Eriksen   2:17:31 +1:20:19
184 22030 Guri Tomren   2:19:53 +1:22:40
185 21580 Monica Kristiansen Vind IL 2:22:10 +1:24:57
186 22028 Christine  Bortz   2:27:35 +1:30:22
187 21931 Siv Gaare   2:32:51 +1:35:39
188 22350 Aino Von During   2:34:06 +1:36:53
189 21996 Linda Brodin Team Råflott 2:48:40 +1:51:28


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +