Resultater Ingalåmi 15 km - Klasse 50-59 år 2019



Ingalåmi - 15 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 9. mars 2019

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 21196 Astrid Kristin Ruud Hakadal il / Hufserypene 49:34 +0:00
2 21268 Anita Hansen Statnett BIL 1:02:01 +12:27
3 21242 Hilde Gjestvang   1:04:03 +14:29
4 21191 Bjørg Anita Gustavsen Riste Vestre Slidre IL 1:05:09 +15:35
5 21102 Ingeborg Avlund Rustad IL 1:06:05 +16:31
6 21103 Sidsel Avlund NRK 1:06:16 +16:42
7 21246 Tonje Klausen Gården Bootcamp 1:06:17 +16:43
8 21508 Åse Strømme   1:07:43 +18:09
9 21136 Marianne Hamnes   1:08:41 +19:07
10 21223 Kari Bøen Tunold Sleik 1:09:02 +19:28
11 21153 Anne Johnsgård Lillehammer Skiklub 1:09:03 +19:29
12 21170 Marit Larsen Løvlien Lillehammer Skiklub 1:09:24 +19:50
13 21109 Sigrid M. Skar Berget Gården Bootcamp 1:10:54 +21:20
14 21658 Mona Walderhaug Mani 1:11:10 +21:36
15 21646 Kristin Knutsen Didriksen   1:12:38 +23:04
16 21157 Anne-Mette Kolden Lom il 1:14:45 +25:11
17 21222 Tone Trøen Lier Skiløberforening/Team Haugen 1:14:58 +25:24
17 21466 Hege Spenning   1:14:58 +25:24
19 21439 Tone Wangen Owren Lensbygda SK 1:15:59 +26:25
20 21204 Tone Skjelstad   1:16:06 +26:32
21 21221 Ulla Helene Ytterli Tokle   1:16:07 +26:33
22 21579 Vanja Myrmo Oppdal 1:16:16 +26:42
23 21286 Inger-Lise Ramstad Halden Hck 1:16:24 +26:50
24 21213 Berit Klykken Stene   1:16:43 +27:09
25 21258 Hege Thorstad Brumunddal Sykleklubb 1:16:52 +27:18
26 21279 Jorun Engebakken   1:17:06 +27:32
27 21111 Elin Blindheim Nesodden SK 1:17:58 +28:24
28 21148 Inger Høisveen MjøsSki 1:17:59 +28:25
29 21231 Solveig Ødegård Wiklund   1:18:08 +28:34
30 21178 Hilde Aaslund Myrvang   1:18:41 +29:07
31 21194 Inger Rossvoll   1:18:45 +29:12
32 21227 Annette Velde Drøbak sk 1:19:29 +29:55
33 21162 Grete Kristiansen Linvollen   1:19:33 +29:59
34 21437 Åse Augedal Os   1:19:53 +30:19
35 21633 Solveig Sikkeland   1:20:21 +30:47
36 21372 Inger Haugen Sparebank1 Østlandet B.I.L 1:20:31 +30:57
37 21247 Ingrid Lundgård Møllerhagen Kolkukameratene 1:21:04 +31:30
38 21626 Susanne Lauridsen   1:22:19 +32:45
39 21447 Rine Rud IngaROS 1:22:26 +32:52
40 21114 Hanne Kristin Bratlie   1:23:13 +33:39
41 21536 Ingrid Anne Engelsjord   1:23:35 +34:01
42 21401 Sissel Leikanger   1:24:30 +34:56
43 21486 Nina Veiseth   1:24:42 +35:08
44 21134 Stine Halvorsen   1:25:02 +35:28
44 21177 Mette Mowinckel   1:25:02 +35:28
46 21192 Birgitte Rodum   1:25:17 +35:43
47 21997 Ingrid Løken  Thorsrud   1:25:36 +36:02
48 21480 Nina Vaet   1:26:03 +36:29
49 21332 Ingrid Bujordet Skien 1:26:07 +36:33
50 21351 Solveig Flenvold   1:26:37 +37:03
51 21455 Annike Selmer   1:26:43 +37:09
52 21368 Berit Hammerseng Vind IL 1:26:56 +37:22
53 21543 Inger Helene Grøstad Friskis&Svettis Nedre Romerike 1:27:03 +37:29
54 21326 Mette Borgen Team Borgen 1:27:06 +37:32
55 21674 Ann-Mari Grøndalen Lund Skatteetaten 1:27:08 +37:34
56 21692 Inger Lise Lind IngaROS 1:27:16 +37:42
57 21874 Lena Henriksen   1:27:39 +38:06
58 21108 Mona Bergerud SpareBank1 Østlandet BIL 1:28:07 +38:33
59 21870 Drude Sømme   1:28:12 +38:38
60 21715 Ingrid Husby Skøyen Bøy og Tøy 1:28:16 +38:42
61 21654 Margareth Ramstad Nord-Odal IL 1:28:19 +38:45
62 21642 Ida Elisabeth Harstad Bjone   1:28:35 +39:01
63 21851 Hanne Røer Nesodden IF 1:29:02 +39:28
64 21361 Trude Greni   1:29:07 +39:33
65 21353 Inger Marie Frøhaug Turdamene 1:29:13 +39:39
66 21488 Lise-Kari Vingebakken   1:29:22 +39:48
67 21424 Inger Lise Nilsen   1:29:47 +40:13
68 21381 Lillian Bie Holen   1:29:58 +40:24
69 21706 Berit Gallefoss Denstad   1:30:01 +40:27
70 21831 Anne Toril Tveit Spareklubben kk 1:30:49 +41:15
71 21820 Kristin Nordsveen Sulen Bjønnåsen mopedklubb 1:31:00 +41:26
72 21785 Anne-Lill Kvale Unstad-jentene 1:31:05 +41:31
73 21657 Tina Tiller   1:31:22 +41:48
74 21123 Ann-Mari Engelstad Friskis&Svettis Lillehammer 1:31:39 +42:05
75 21590 May Hilde Schjong   1:31:47 +42:14
76 21841 Kristin Hurthi Nittedal kommune bedriftsidrettslag 1:32:11 +42:37
77 21573 Hanne Løkstad   1:32:14 +42:40
78 21449 Heidi Rytviken   1:32:26 +42:52
79 21142 Siri Haugli   1:32:28 +42:54
80 21484 Janne Gårdsvoll Vatne   1:32:41 +43:07
81 21735 Åserandi Berget   1:32:55 +43:21
82 21977 Fang Brune Ullensaker skiklubb 1:33:21 +43:47
83 21404 Siv Anita Lindsetmo Trones IL 1:33:23 +43:49
84 21558 Hege Evensen Hjelløkken Merraholtet Ski 1:34:05 +44:31
85 21396 Tone Kristiansen Kattens venn 1:34:24 +44:50
86 21442 Anne Line Glorud Rasch   1:34:32 +44:58
87 21668 Ellen Lund Fjæren Mangenfjellet Turlag 1:34:42 +45:08
88 21450 Siv Kari Næbb Raake   1:35:00 +45:26
89 21533 Trude Nerland Dahl Skaubygda IL 1:35:34 +46:00
90 21359 Astri Gravdal   1:35:50 +46:16
91 21405 May Lyshaug Gården Bootcamp 1:35:55 +46:21
92 21619 Kirsten Harborg Team Bjørg 1:36:03 +46:29
93 21336 Britt Fornes Danielsen Team Fuglespretten 1:36:30 +46:56
94 21964 Hanne Sandbæk   1:36:47 +47:13
95 21338 Kristin  Dokka   1:37:04 +47:30
96 21511 Marit Bjørnstad   1:37:13 +47:39
97 21458 Dagny Skare Veiatuppene 1:37:23 +47:49
98 21215 Ida Stenumgård   1:37:38 +48:04
99 21421 Eva Nicolaisen Posten 1:38:28 +48:55
100 21496 Mette Ødegård Færder vgs 1:38:35 +49:01
101 21661 Mette Bergersen   1:38:40 +49:06
102 21640 Heidi Aarstad Galterud IF 1:38:48 +49:14
103 21826 Ruth Anne Sørheim Skø Lillestrøm 1:39:21 +49:47
103 21446 Linda Riise   1:39:21 +49:47
105 21383 Rita Hovind   1:39:46 +50:12
106 21389 Elin Olsen Jahrsengene Team Borgen 1:39:54 +50:20
107 21418 Karin Håskjold Myklebust Sparebank 1 Søre Sunnmøre 1:39:56 +50:22
108 21948 anne kari kristiansen   1:40:21 +50:47
109 21559 Lena Horne   1:40:53 +51:19
110 21549 Live Rensch Hareide   1:41:12 +51:38
111 21635 Mariann Sørensen Fjellfoten sykkelklubb 1:41:55 +52:21
112 21864 Aud Sletten Kristiansen   1:42:42 +53:08
113 21539 Turid Gai   1:42:55 +53:21
114 21457 Rita Silseth   1:43:14 +53:40
115 21980 Lei Wang Skinadamer 1:43:36 +54:02
116 21514 Ingunn Moen Torsrud 1:43:41 +54:07
117 21885 Trudi Mathisen   1:43:42 +54:08
117 21606 Tiina Toivakka   1:43:42 +54:08
119 21365 Tove Gullaksen IngaROS 1:43:43 +54:09
120 21644 Kathrine Bråten   1:43:46 +54:12
121 21641 Pia Aarsten   1:44:55 +55:21
122 21335 Janne Dagfinrud   1:44:59 +55:25
123 21853 Tove Dihle Strand   1:45:23 +55:49
124 21366 Marianne Ekelund Hagen IngaROS 1:45:37 +56:04
125 21760 Carina Boley Gudbrandsrud   1:46:02 +56:28
126 21557 Anne Britt Hindrum Hindrum Skilag 1:46:08 +56:34
127 21863 Pia Arnesson   1:46:43 +57:09
128 21390 Toril Jensvold   1:47:18 +57:44
129 21146 Marion Jensen Hermansen   1:47:23 +57:49
130 21568 Linda Langeland   1:48:07 +58:33
131 21917 Berit Birkeland   1:48:35 +59:01
132 21749 Anne Ekren   1:49:10 +59:36
133 21660 Wivian Kollvangsnes   1:49:40 +1:00:06
134 21546 Gro Hege Hansen   1:50:17 +1:00:43
135 21609 Vigdis Nilsson Wallem IngaROS 1:50:39 +1:01:05
136 21128 Kirsti Fevang Gården Bootcamp 1:51:15 +1:01:41
137 21683 Kristin Skaug   1:52:00 +1:02:26
138 21794 Elisabeth Mejlgaard Sørbråten IL, Oslo 1:52:12 +1:02:38
139 21914 Mette Backe   1:53:06 +1:03:32
140 21364 Heidi Gulbrandsen Gården Bootcamp 1:53:10 +1:03:36
141 21848 Anne Kristin  Nybø   1:53:19 +1:03:45
141 21847 Grete Nuland   1:53:19 +1:03:46
143 21110 Anita Lill Bjerkvold   1:53:20 +1:03:46
144 20539 Anne Stensrud Hognestad   1:53:47 +1:04:13
145 21593 Anne Kristin Sjøholt   1:54:02 +1:04:28
146 21121 Monica Dønnum Team Sundt Air 1:54:07 +1:04:33
147 21387 Anne-Lise Iversen   1:54:37 +1:05:03
148 21810 Nina Simensen   1:54:39 +1:05:05
149 21940 mindy hauman Hyde Park 1:55:06 +1:05:32
150 21923 Anne-Grethe Bålerud   1:55:56 +1:06:22
151 21961 Hilde Pettersen   1:56:19 +1:06:45
151 21993 Ingvild Dahl   1:56:19 +1:06:45
151 21931 Renate Gjertsen   1:56:19 +1:06:45
154 21589 Inger Schibsted IngaROS 1:56:30 +1:06:56
155 21526 Bente Bjerketvedt   1:56:36 +1:07:02
156 21984 Kitty Rustadbakken   1:57:25 +1:07:51
157 21823 Bente Sætre   1:57:42 +1:08:08
158 21422 Anja Rosnes Nilsen   1:58:00 +1:08:26
159 21453 Anita Irene Schou   1:58:01 +1:08:27
160 21588 Yngvild Kalsaas Raa   1:58:17 +1:08:43
161 21664 Ragnhild  Dagfinrud   1:59:34 +1:10:00
162 21444 Bente Reklev Ørsta il 2:00:09 +1:10:35
163 21690 Tove Christin Koch Team Bjerke 2:00:42 +1:11:08
164 21510 Nina Engedal IngaROS 2:00:51 +1:11:17
165 21936 Trine Gressum   2:03:06 +1:13:32
166 21367 Anna Marie Hammer Børsa IL 2:03:23 +1:13:49
167 21179 Connie Nedberg   2:03:39 +1:14:05
168 21862 Helga Kristin Sylte   2:08:49 +1:19:15
169 22187 Torill Kristina Lilleøy-Andersen   2:10:53 +1:21:19
170 21622 Rita Johannessen   2:12:35 +1:23:01
171 21976 Unni Talgø Aas   2:13:14 +1:23:40
172 21380 Siri Hole DFI 2:16:58 +1:27:24
172 21494 Hanne Woll   2:16:58 +1:27:24
174 21544 Torunn Hagman   2:17:19 +1:27:45
175 21384 Hellen Hovland   2:21:11 +1:31:37
176 21718 Line Sjøberg   2:27:42 +1:38:08