Resultater Ingalåmi 15 km - Klasse 60-69 år 2016



Ingalåmi - 15 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 12. mars 2016

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 21576 Gro Solnørdal   59:40
2 21109 Heidi Grønvold Bøe Hernes i.l. 1:02:03
3 21521 Berit Høyvik Søre Ål IL 1:03:40
4 21176 Liv Solveig Ofstad   1:07:52
5 21651 Ruth Synnøve Faraas   1:13:57
6 21166 Bente Lågeide   1:14:42
7 21374 Inger Nygård   1:16:38
8 21209 Edith Stensåsen   1:17:02
9 21170 Jorid Morken TFL 1:17:06
10 21150 Ellen Margrethe Iversen Veiatuppene 1:19:08
11 21175 Mayna Nossen Tistedalen Friluftslag 1:21:10
12 21466 Reidun Aamodt   1:21:14
13 21613 Inger Elisabeth Pedersen   1:22:05
14 22099 Oddrun Hovsengen   1:22:27
15 21346 Anne Wenke Lynne mekal g 1:22:33
16 21203 Wenche K Skymoen Solør CK 1:22:39
17 21284 Mona Gonsholt   1:23:02
18 21110 Nutte Coll   1:25:23
19 21188 Gro Fossholm Ryghseter Veiatuppene 1:26:09
20 21271 Anne Fjeld Kjelsås IL 1:26:37
21 21348 Grete Løntjern   1:26:43
22 21120 Astrid Engeskaug   1:28:26
23 21134 Wenche Hauge tistedalen tfl 1:28:29
24 21264 Sissel Eliassen   1:29:05
25 21317 Britt Horsle BKBIL 1:30:08
26 21275 Mari Ask Fredriksen   1:30:46
27 21328 Hege Kjelvik Tistedalen Friluftslag 1:30:56
28 21287 Lisbet Grut   1:30:57
29 21401 Inger-Beth Sandham   1:30:58
30 21381 Mathea Ouren   1:31:31
31 21452 Anne-Lise Vangen   1:31:40
32 21113 Rubi Eidås Sørbråten IL 1:31:49
33 21371 Anne-Turid Nordli   1:32:44
34 21574 Ingrid Kristine Solheim Tistedalen Fl 1:33:04
35 21136 Elisabeth Havnen   1:33:11
36 22077 Karen-Louise Hovengen   1:33:22
37 21645 Mari Ann Johannessen   1:33:39
38 21154 Brit Karlsen Ottestad sk 1:34:23
39 22079 Ruth-Eline Adelsten Iversen Trym 1:34:35
40 21594 Torborg Woxen   1:35:10
41 21243 Jorid Aune   1:35:40
42 21786 Liv Karlstad   1:36:20
43 21345 Kari Thorud Lyngstad   1:36:47
43 21433 Wenche Svensson   1:36:47
45 21451 Kari Ouren Vagle   1:38:02
46 21393 Nina Ruud   1:38:42
47 21835 Anna Kristine Jahr Røine   1:38:49
48 21369 Olaug Sørbøen Nilsen Skedsmo Skiklubb 1:39:08
49 21343 Sigrun Kjos Longva   1:39:57
50 21267 Kari Aamodt Enger Rælingen bygdekvinnelag 1:40:44
51 21249 Sissel Bislingen   1:40:46
52 21430 Gunhild Vreim Sundsbø   1:40:57
53 21650 Elisabeth Bølstad   1:41:07
54 21351 Solveig Martinussen   1:41:27
55 21172 Marie Turid Måen austefjord i.l 1:41:41
56 21814 May-Grethe Nilsen   1:42:10
57 21549 Hild Østerberg Myhre   1:42:58
58 21467 Aase Iren Aarskog Sparebank1 Søre Sunnmøre 1:43:27
59 22009 Jytte Sonne Juliussen   1:44:42
60 21258 Elly Børresen   1:44:59
61 21627 Aina Wig Sundvall Skiforeningen 1:45:16
62 21847 Trine Skjønsberg   1:45:18
63 21820 Jorunn M. Holsbøvåg Olsen Skåla IL 1:45:19
64 21489 Hilde Brandt   1:46:15
65 21437 Unni Sætre Ørsta il 1:46:36
66 21265 Tone Elvik   1:47:27
67 21442 Gro Løken Thoreid Team Vallehvil 1:47:30
68 21241 Gyda Amundsen   1:48:28
68 22612 Grete Granerød   1:48:28
70 21657 Peggy Spæren   1:48:37
71 22611 Grete  Farestveit   1:48:38
72 21760 Anne-Lene Gaaserud Skililjene 1:49:27
73 21733 Inger Lise Bruserud   1:49:41
74 22038 Hanne Marit Rygh Ball/åre 1:50:40
75 21453 Liv Veland Bergen Taxi 1:50:56
76 21854 Gunvor Stokland   1:50:57
77 21772 Vibeke Hjersing Frskis&Svettis Oslo 1:51:05
78 21800 Toril Koksvik Lund   1:51:09
79 21431 Beth Frenvik Sveen   1:51:34
80 21409 Agnes Sikkeland   1:51:38
80 21410 Tove Sikkeland   1:51:38
82 21299 Unni Irene Haugen   1:51:47
83 21280 Grethe Furberg   1:53:08
84 21285 Jorunn Grimsrud   1:55:48
84 22020 Marie-Hélène Touffait   1:55:48
86 21965 Aud Krane Bekkevold   1:56:16
87 21464 Inger Johanne Åkre Sparebank1 Søre Sunnmøre 1:56:19
88 21530 Bjørg Kristoffersen Mysen IF 1:56:29
89 21893 Lise Hugdahl   1:57:36
90 21777 Gerd Huer JIF 1:58:25
91 21529 Aud Irene Kristoffersen   2:00:22
92 21544 Bitte Melbye   2:00:50
93 21580 Grete Hesla Svegården Hakadal 2:01:19
94 21964 Lise Bastiansen Sørbråten IL 2:02:22
95 21977 Inger Marthe Bretten   2:03:14
96 21561 Geirid Pettersen Norcontrol BIL 2:03:18
97 22047 Unni Solli   2:05:05
98 21823 Kari Opøien   2:05:46
98 21741 Pia Dalsgaard   2:05:46
100 21481 Kari Solvang Andreassen   2:06:19
101 21397 Anita Longva Rønning Nordøy IL 2:08:04
102 21862 Solveig Trollnes Tistedalen Friluftslag 2:08:18
103 21804 Eva Mathisen   2:10:24
104 21295 Lisbeth Hansvold   2:18:55
105 21246 Inga Bekkevold   2:22:29
106 21987 Marie Gjersund   2:23:06
107 22002 Anne Marte Hørsand   2:24:12
108 22014 Inger Marie Kroglund   2:24:15
109 22001 Cordula Hryzuniak   2:26:42
110 21747 Solfrid Nordfjellmark Engen   2:28:18
111 21860 Åsta Brekka Tjønnfjord   2:28:19


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +