Resultater Ingalåmi 15 km - Klasse 60-69 år 2017



Ingalåmi - 15 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 11. mars 2017

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 21235 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 56:46
2 21135 Randi Fritzvold   1:09:52
3 21670 Wenche Bech   1:11:56
4 21367 Marie Langseth Oppdal 1:12:57
5 21413 Inger Lise Ringerud   1:14:02
6 21498 Kirsten Nereng Bergseng Nordbygda-Løten Ski 1:15:13
7 21239 Edith Stensåsen   1:15:30
8 21671 Heidi Grønvold Bøe   1:16:24
9 21443 Elisabeth Svegården Øti 1:16:54
10 21122 Rubi Eidås   1:17:32
11 21231 Wenche K Skymoen Solør CK 1:17:33
12 21467 Reidun Aamodt   1:17:39
13 21207 Inger Nygård   1:17:44
14 21191 Bente Lågeide   1:18:02
15 21683 Inger Elisabeth Pedersen   1:18:07
16 21205 Mayna Nossen Tistedalen Friluftslag 1:18:26
17 21738 Brenda Gauvin-Chadwick   1:18:27
18 21115 Nutte Coll   1:18:31
19 21342 Anne Karin Dybdahl Haukaas   1:19:36
20 21210 Esther Orebråten Glaspegjengen 1:20:17
21 21706 Åse Karin Berg Gården Bootcamp og PT 1:21:27
22 21615 Anne Valheim   1:22:06
23 21812 Karen Parker   1:22:23
24 21523 Randi Gaustad   1:22:31
24 22021 Wenche Bull Dehn Team Øyene 1:22:31
26 21262 Kjersti Oberg Viker DnB 1:22:50
27 21246 Astrid Engeskaug   1:24:36
28 21628 Liv Kristin Aarstad   1:24:44
29 21422 Inger-Beth Sandham   1:24:53
30 21456 Anne-Lise Vangen   1:25:03
31 21291 Tove Bakken Lillehammer OK 1:26:31
31 21371 Guri Larssen LOK 1:26:31
33 21378 Solveig Martinussen   1:26:32
34 21385 Karin Myhrer   1:27:04
35 21357 Britt Horsle BKBIL 1:27:07
36 19023 Oddrun Hovsengen   1:27:24
37 21741 Inger  Gravseth Trønderlyn 1:27:31
38 21677 Ruth-Eline Adelsten Iversen   1:27:32
39 21433 Ingrid Kristine Solheim Tistedalen Fl 1:28:13
40 21690 Borghild B Kristiansen Friskis&Svettis 1:28:24
41 21173 Brit Karlsen   1:28:26
42 21600 Karen-Louise Hovengen   1:28:57
43 21211 Kirsten Orebråten Glaspegjengen 1:29:01
44 21317 Mari Ask Fredriksen Torvikbukt IL 1:29:39
45 21396 Anne-Turid Nordli IL Jutul 1:30:09
46 21742 Lisbet Grut   1:30:33
47 21802 May-Grethe Nilsen   1:30:35
48 22015 Anne Margrethe Okstad   1:30:39
49 21150 Wenche Hauge Tistedal friluftslag 1:30:50
50 21542 Elisabeth Johannessen Røyken orienteringslag 1:30:59
51 21214 Tone Heggstad Roald Skedsmo Skiklubb 1:31:04
52 21495 Jorid Aune   1:31:22
53 21779 Hege Kjelvik Tistedalen Friluftslag 1:31:31
54 21377 Grete Løntjern   1:31:32
55 21809 Bente Olsen-Solberg   1:32:38
56 21295 Hulda Bjerkaker   1:32:50
57 21455 Kari Ouren Vagle   1:34:30
58 21822 Eva Rønning   1:34:52
59 21430 Synøve Skaug   1:35:29
60 21168 Mari Ann Johannessen Harestua skole 1:35:57
61 21589 Anna Kristine Jahr Røine   1:36:42
62 21469 Aase Iren Aarskog Sparebank 1 Søre Sunnmøre 1:36:43
63 21587 Nina Ruud   1:38:25
64 22043 Inger-Johanne Sveum   1:39:11
65 21294 Sissel Bislingen   1:39:12
66 21199 Marie Turid Måen Austefjord IL 1:39:38
67 21507 Marit Dehlimarken Øistad   1:40:02
68 21596 Vigdis Solli Simensen   1:40:30
68 21596 Vigdis Solli Simensen   1:40:30
70 21731 Heidi Wang Erlandsen Østfold fylkeskommune 1:40:47
71 21897 Evelyn Dyb   1:41:49
72 21545 Inger Berit Kjernlie   1:42:03
73 21878 Greta Krane Telebil 1:42:10
74 21727 Tone Elvik   1:42:39
75 21669 Svanhild Stein Westby   1:42:42
76 21381 Målfrid Mehl Bergen Taxi 1:43:00
77 21774 Turid Anita Johansen   1:43:14
78 21435 Peggy Spæren   1:43:40
79 22011 Bjørg Skjellebekk   1:45:45
80 21375 Reidun Marie  Linnerud   1:46:36
81 21259 Liv Veland   1:46:58
82 21836 Aud Skotte DFI 1:47:12
83 21281 Gyda Amundsen   1:47:41
84 21247 Unni Sætre Ørsta il 1:48:13
85 21735 Else May Frislie   1:48:35
86 21603 Gunvor Stokland   1:49:20
87 21758 Sissel  Hegglund   1:50:45
88 21399 Else Brit Olsrud Bønsmoen bedriftslag 1:51:12
89 21466 Inger Johanne Åkre Sparebank1 Søre Sunnmøre 1:51:40
90 21705 Aud Krane Bekkevold   1:53:50
91 21314 Åste Flatmark   1:55:08
92 21327 Jorunn Grimsrud   1:55:32
93 21871 Lise Hugdahl   1:55:51
94 21425 Agnes Sikkeland   1:56:10
95 21426 Tove Sikkeland   1:56:13
96 21384 Hild Østerberg Myhre   1:58:46
97 21901 May Lisbet Erlandsen Trim og Tur 1:59:10
98 21820 Hanne Marit Rygh Ball/åre 2:01:39
99 21814 Geirid Pettersen   2:01:46
100 21722 Pia Dalsgaard   2:02:28
101 21811 Kari Opøien   2:02:29
102 21516 Barbro Maria Eriksson   2:04:41
103 21885 Lise Bastiansen   2:05:38
104 21881 Kari Solvang Andreassen   2:05:45
105 21292 Inga Bekkevold   2:06:02
106 21452 Veslemøy Tyssø   2:06:39
107 21838 Unni Solli   2:08:06
108 21991 Solveig Trollnes   2:08:40
109 21746 Sissel Hagen   2:12:56
110 21796 Bitte Melbye   2:13:15
111 21740 Marie Gjersund   2:17:05
112 21286 Tone Andreassen   2:17:45
113 21904 Else Faugli   2:21:44
114 21487 Anne Grete Dahl   2:49:06