Resultater Ingalåmi 15 km - Klasse 60-69 år 2018



Ingalåmi - 15 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 10. mars 2018

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 21249 Gro Solnørdal   1:02:59 +0:00
2 21670 Marie Galaaen Bøverdalen i.l. 1:07:59 +5:00
3 21694 Ronice Goebel   1:11:04 +8:05
4 21134 Randi Fritzvold   1:14:08 +11:09
5 21693 Ruth Faraas Lensbygda 1:18:14 +15:15
6 21390 Marie Langseth Oppdal 1:18:22 +15:24
7 21106 Kirsten Nereng Bergseng Nordbygda-Løten Ski 1:18:42 +15:43
8 21213 Inger Nygård   1:18:56 +15:58
9 21285 Inger Marie Øygard Hamar Skiklubb 1:19:29 +16:30
10 21215 Grethe Vingli Odsæter   1:19:57 +16:58
11 21137 Anne Furuheim   1:20:22 +17:23
12 21251 Edith Stensåsen   1:20:26 +17:27
13 21678 Inger Elisabeth Pedersen   1:22:52 +19:54
14 21116 Nutte Coll   1:23:17 +20:19
15 21495 Kjersti Nord   1:23:53 +20:55
16 21123 Rubi Eidås Sørbråten IL, Oslo 1:24:00 +21:01
17 21973 Solveig Rye Trim og Tur 1:24:08 +21:09
18 21553 Randi Gaustad OPPSTAD IL 1:24:32 +21:34
19 21709 Hilde Bratlien Hofseth   1:24:55 +21:57
20 21524 Sonja Bjørklund   1:25:22 +22:24
21 21456 Kirsti Thorstensen Drammen 1:26:16 +23:18
22 21584 Bente Lågeide   1:26:54 +23:56
23 21564 Anne Karin Dybdahl Haukaas Skedsmo Skiklubb 1:27:09 +24:11
24 21245 Wenche K Skymoen Solør CK 1:28:22 +25:23
25 21710 Eva Elisabeth Thoresen   1:28:25 +25:26
26 21896 Gunn-Torill Vollset   1:28:40 +25:41
27 21410 Anne-Turid Nordli I.L. JUTUL 1:29:43 +26:45
28 21510 Astrid Engeskaug   1:29:53 +26:55
29 21431 Inger-Beth Sandham   1:30:20 +27:21
30 21460 Anne Valheim   1:30:24 +27:26
31 22032 Anne-Lise Hugdahl   1:30:48 +27:50
32 21720 Britt Vik Bergstrøm   1:30:58 +27:59
33 21440 Ingrid Kristine Solheim Tistedalen Friluftslag 1:31:56 +28:58
34 21899 Jenny Østreng   1:32:20 +29:22
35 21357 Lisbet Grut   1:32:54 +29:55
36 21375 Britt Horsle BKBIL 1:32:58 +30:00
37 21641 Liv Kristin Aarstad   1:33:18 +30:19
38 21459 Kari Ouren Vagle   1:33:32 +30:34
39 21387 Borghild B Kristiansen Friskis&Svettis 1:34:59 +32:00
40 21461 Anne-Lise Vangen   1:35:02 +32:04
41 21478 Hulda Bjerkaker Førde 1:35:04 +32:05
42 21943 Irene Knutsen   1:35:06 +32:08
43 21409 Ada Nordjordet   1:35:49 +32:50
44 21594 Marit Søvik Nordheim   1:36:49 +33:50
45 21400 Solveig Martinussen   1:37:03 +34:04
46 21317 Tove Bakken Lillehammer O-klubb 1:37:31 +34:32
47 21393 Guri Larssen   1:37:40 +34:42
48 21852 May-Grethe Nilsen   1:37:43 +34:44
49 21435 Synøve Skaug   1:38:05 +35:06
50 21891 Bente Tronrud   1:38:18 +35:19
51 21353 Inger  Gravseth   1:38:24 +35:25
52 21598 Turid Kjemperud Olsen   1:38:44 +35:45
53 21602 Eva Rønning   1:39:44 +36:46
54 22008 Kristin Schjellungen Hof Il 1:40:47 +37:49
55 21633 Svanhild Stein Westby   1:40:58 +38:00
56 21475 Aase Iren Aarskog Sparebank 1 Søre Sunnmøre 1:43:56 +40:57
57 21315 Jorid Aune   1:44:36 +41:37
58 21772 Heidi Wang Erlandsen Østfold fylkeskommune 1:44:58 +41:59
59 21321 Sissel Bislingen   1:45:49 +42:50
60 21687 Jonette Indset   1:45:54 +42:55
61 21395 Ellen Herland Lier   1:48:08 +45:09
62 21848 COURTINE Nathalie   1:48:38 +45:39
63 22262 Unni Østlie   1:51:37 +48:39
64 21919 Winnie Borgund Trim og Tur 1:51:39 +48:40
65 20516 Riitta  Helgestad   1:52:19 +49:20
66 20545 Päivi Väisänen   1:52:20 +49:22
67 21448 Solfrid Strønen   1:52:55 +49:56
68 21380 Turid Anita Johansen   1:54:26 +51:27
69 21806 Anne Håkonsen   1:55:41 +52:42
70 21810 Heidi Alice Johansen   1:55:55 +52:56
71 21401 Målfrid Mehl Bergen Taxi 1:56:08 +53:09
72 21258 Unni Sætre Ørsta il 1:57:00 +54:02
73 21798 Sissel  Hegglund   1:59:03 +56:04
74 21842 Hild Østerberg Myhre   1:59:19 +56:20
75 21981 Unni Solli Ringnes 1:59:29 +56:30
76 21209 Marie Turid Måen   2:00:07 +57:08
77 21442 Peggy Spæren   2:00:56 +57:58
78 21311 Gyda Amundsen   2:01:21 +58:23
79 21355 Jorunn Grimsrud   2:02:19 +59:20
80 20550 Ann-Cathrin Nyberg   2:06:02 +1:03:03
81 21464 Liv Veland Bergen Taxi 2:06:11 +1:03:13
82 21611 Tove Sikkeland   2:06:29 +1:03:31
83 21878 Aud Skotte DFI 2:06:54 +1:03:56
84 21629 Veslemøy Tyssø   2:07:27 +1:04:28
85 21876 Trine Skjønsberg   2:08:29 +1:05:31
86 21915 Aud Krane Bekkevold   2:09:18 +1:06:19
87 21808 Eli Løkken Jacobsen Team Solstua 2:10:16 +1:07:18
88 21939 Synnøve Johnsen   2:13:20 +1:10:21
89 21473 Inger Johanne Åkre Sparebank1 Søre Sunnmøre 2:16:39 +1:13:40
90 21850 Sonja Kværner Nicolaisen Posten 2:17:13 +1:14:14
91 21836 Elin Aksnes Løberg   2:17:44 +1:14:46
92 21807 Turid Hansen Haaland   2:17:46 +1:14:47
93 21942 Nina Tomren   2:19:52 +1:16:54
94 21809 Ann Carin Johansen   2:20:29 +1:17:30
95 21732 Kari Solvang Andreassen Sørbråten IL, Oslo 2:21:46 +1:18:47
96 21963 Torild Nordeng   2:32:51 +1:29:53
97 21313 Tone Andreassen   2:38:49 +1:35:50
98 21928 Marie Gjersund Ringnes 2:43:32 +1:40:34
99 22295 Patricia Colburn   3:12:00 +2:09:02
100 22320 Susan VonMosch   3:14:01 +2:11:02


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +