Resultater Ingalåmi 15 km - Klasse 60-69 år 2019



Ingalåmi - 15 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 9. mars 2019

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 21919 Winnie Borgund Trim & Tur 54:09 +0:00
2 21284 Ellen Hæhre Øystre Slidre il 1:01:39 +7:30
3 21209 Inger-Lise Skårholen Nordbygda Løten ski 1:02:21 +8:12
4 21669 Marie Galaaen Bøverdalen i.l. 1:10:17 +16:09
5 21180 Margareth Nestavoll   1:11:50 +17:42
6 21320 Kari Kristine Berger TOBIL 1:12:36 +18:27
7 21155 Marit Jordet   1:12:43 +18:35
8 21206 Lillian Skoglund IL Jutul/Bærum kommune BIL 1:12:47 +18:38
9 21201 Sigrid Schjetne Redalen idrettslag 1:13:59 +19:51
10 21397 Marie Langseth Oppdal 1:18:35 +24:26
11 21698 Else Kruger Hagen   1:19:17 +25:09
12 21584 Siv Peterrson   1:19:27 +25:19
13 21649 Anne Furuheim   1:20:30 +26:21
14 21214 Edith Stensåsen   1:20:52 +26:44
15 21840 Gerd Bodil Hauge Halsa 1:21:32 +27:24
16 21236 Inger Marie Øygard Hamar Skiklubb 1:23:46 +29:38
17 21409 Bente Lågeide   1:24:24 +30:15
18 21631 Inger Elisabeth Pedersen Sør-fron 1:25:06 +30:57
19 21632 Solveig Rye Røa Elektriske AS 1:25:52 +31:43
20 21362 Christine Grude   1:27:01 +32:53
21 21318 Aase Berg Gården Bootcamp 1:27:05 +32:57
22 21378 Gunvor Hjelle Moelven 1:28:37 +34:28
23 21601 Maria Strömnes   1:28:56 +34:47
24 21315 Tove Bakken Lillehammer Orienteringsklubb 1:29:09 +35:00
25 21445 Gunnhild Riise   1:30:17 +36:08
26 21347 Astrid Engeskaug   1:31:57 +37:49
27 21344 Rubi Eidås Sørbråten IL, Oslo 1:32:04 +37:56
28 21623 Borghild B Kristiansen Friskis&Svettis 1:34:04 +39:55
29 21677 Ada Nordjordet   1:34:06 +39:57
30 21482 Anne Valheim   1:34:23 +40:15
31 21481 Kari Ouren Vagle   1:35:47 +41:38
32 21812 Lise Karin Skarstad   1:36:36 +42:28
33 21152 Berit Jevne   1:37:23 +43:14
34 21363 Lisbet Grut   1:37:56 +43:48
35 21313 Jorid Aune   1:38:22 +44:14
36 21625 Guri Larssen LOK 1:38:49 +44:40
37 21339 Marian Dramstad Team Borgen 1:39:53 +45:45
38 21185 Inger Nygård   1:39:56 +45:48
39 21360 Inger  Gravseth   1:40:15 +46:06
40 21485 Solveig Berg Vego   1:40:28 +46:20
41 21483 Anne-Lise Vangen   1:40:51 +46:43
42 21491 Catrin Wesenberg   1:40:59 +46:51
43 21560 Britt Horsle BK Bil 1:41:52 +47:44
44 21801 May-Grethe Nilsen   1:44:12 +50:03
45 21866 Sigrun Kjos Longva Nordøy Idrettslag 1:44:14 +50:05
46 21407 Liv Lønskog Sørbråten IL, Oslo 1:44:30 +50:21
47 21412 Gro Medlien   1:45:42 +51:34
48 21408 Grete Løntjern   1:46:16 +52:07
49 21525 Sissel Bislingen   1:46:28 +52:19
50 21587 Eva Rønning   1:46:55 +52:46
51 21377 Mona Hermansen   1:48:02 +53:54
52 21602 Inger-Johanne Sveum   1:48:06 +53:58
53 21833 Päivi Väisänen   1:48:14 +54:05
54 21983 Tone Lundefaret   1:48:56 +54:47
55 21591 Agnes Sikkeland   1:49:00 +54:51
56 21784 Elin Kristoffersen   1:49:31 +55:22
57 21849 Anne Haugen Onsrud   1:51:00 +56:51
58 21771 Riitta  Helgestad   1:52:38 +58:29
59 21837 Aase Iren Aarskog Sparebank 1 Søre Sunnmøre 1:53:09 +59:01
60 21531 Mary Lauten Brennsund   1:53:35 +59:27
61 21592 Tove Sikkeland   1:53:58 +59:49
62 21426 Marit Søvik Nordheim   1:55:53 +1:01:44
63 21596 Peggy Spæren   1:56:59 +1:02:50
64 21824 Unni Sætre   1:57:05 +1:02:57
65 21838 Tone Andreassen   1:59:20 +1:05:12
66 21843 Inger Berit Kjernlie   2:00:10 +1:06:02
67 21775 Eli Løkken Jacobsen Team Solstua 2:04:31 +1:10:23
68 21871 Unn Gange   2:06:06 +1:11:57
69 21542 Jorunn Grimsrud   2:09:02 +1:14:53
70 21521 Gyda Amundsen   2:09:03 +1:14:55
71 21996 Lise Hugdahl COOP 2:09:07 +1:14:59
72 21218 Lisbeth Svendsen   2:12:04 +1:17:55
73 22225 Kristin Ringvold   2:12:26 +1:18:17
74 21816 Unni Solli   2:17:50 +1:23:42
75 21758 Marie Gjersund   2:18:07 +1:23:58
76 21414 Målfrid Mehl Taxi Sport 2:35:23 +1:41:14
77 21487 Liv Veland Taxi Sport 2:39:01 +1:44:53
78 21595 Ingrid Kristine Solheim Tistedalen Friluftslag 2:56:23 +2:02:15


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +