Resultater Ingalåmi 30 km - Klasse 20-29 år 2016



Ingalåmi - 30 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 12. mars 2016

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 20057 Barbro Sætha Lyn Ski 1:35:47
2 20091 Maren Wangensteen   1:36:00
3 20075 Stine Skaarseth Lillehammer Skiklub 1:39:14
4 20026 Anne Hørsand Ilseng il 1:40:18
5 20098 Anne Maren Utne Belsby Kjelsås IL 1:40:42
6 20069 Camilla Høivik Carlsen   1:41:37
7 20070 Ingerid Fredriksen Lillehammer Skiklub 1:41:38
8 20092 Marita Klevmoen   1:41:51
9 20294 Theresia Schnurr Skiklub København 1:43:35
10 20062 Guro Tveito Voss IL 1:44:58
11 20078 Thea Wikesland Flaen Lillehammer Skiklub 1:45:00
12 20011 Ingrid Fjeldheim  Bånerud Koll 1:45:48
13 20076 Eline G Andresen Aktiv mot kreft 1:47:05
14 20084 Elin Eide Brøste   1:50:46
15 20058 Brynhild Sætha Øyer/Tretten IF 1:55:01
16 20047 Ann Katrin Nysveen Torpa Ski 1:55:11
17 20056 Kristine Svegården   1:55:30
18 20034 Marte Kolden Lom il 1:56:41
19 20302 Hanna Haugen Nordbrøden   2:04:32
20 20239 Ann-Marie Helgestad   2:07:42
21 20569 Kristin Nørstebø Lommedalens 2:08:26
22 20054 Kamilla Skaalsveen NIBIO BIL 2:08:44
23 20257 Lene Rusten   2:10:36
24 20561 Jenny Berg Lunde   2:12:48
25 20277 Madelen Aas Hogstad   2:13:23
26 20241 Nora Holand   2:13:30
27 20256 Silje Rotbakken   2:13:36
28 20483 Birgitte Dullum Johansen   2:14:22
29 20082 Nora Kirsten Sundvall Skiforeningen 2:20:16
30 20455 Kjersti Dyrud   2:21:16
31 20822 Martine Sandvik Mangrud   2:21:40
32 20680 Martine Hvatum Baalsrud   2:22:46
33 20499 Julie Løkstad   2:23:01
34 20816 Marthe Bø   2:23:07
35 20743 Sara Martinsen   2:24:13
36 20669 Eline Myhrvold  Bjerke   2:24:30
37 20821 Gina Løkås   2:26:04
38 20461 Ingvild Bjerke Fosse   2:27:34
39 20772 Anette Skilbred   2:28:20
40 20271 Line Rønningen Øien   2:28:31
41 20582 Angelica Engebretsen   2:29:47
42 20808 Vilde Handegard   2:35:09
43 20297 Ingrid Sofie Øvrum Sem   2:35:46
44 20512 Trine Rasmussen HELLY GIRLS 2:36:21
45 20679 Kamilla Hvatum Baalsrud   2:37:16
46 20815 Silje Bergvik Åsbygda idretts lag 2:39:55
47 20891 Kari De Boer   2:40:09
48 20939 Ida Llen Vindvik   2:43:06
49 20521 Carina Schau Bolle Soon Skiklubb 2:44:11
50 20527 Rebecca Sjölander HELLY GIRLS 2:49:11
51 20806 Therese Frivoll   2:49:44
52 20820 Irene Lie   2:51:13
53 20682 THEA LUNDE  CHRISTIANSEN Baune SK 2:52:02
54 20775 Siri Stavheim HELLY GIRLS 2:53:11
55 20247 Alma Marielle  Larsen   2:53:52
56 20826 Anne Dalseide   2:54:49
57 20829 Karianne Oldertrøen Solli   2:59:50
58 20728 Charlotte Kvitvik   3:06:58
59 20736 Marianne Lillemoen Teigen   3:16:33
60 20811 Ragnhild Rogne Veidekke BIL 3:27:54
61 20696 Kathrine Olivia Førde   3:28:03
62 20691 Mari Kråkemo Finnerud Team Lie 3:28:04
63 20895 Ida Furseth   3:28:23
64 20910 Christine  Krosby   3:28:57
65 20661 Lina Wik Amundrød   3:51:50
66 20683 Heidi Dingstad Johansen   3:51:51


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +