Resultater Ingalåmi 30 km - Klasse 20-29 år 2017



Ingalåmi - 30 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 11. mars 2017

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 20076 Magni Smedås IL NANSEN 1:29:13
2 20095 Maren Thomasgaard   1:32:29
3 20060 Barbro Sætha Lyn Ski 1:32:30
4 20011 Britt Thorshaug Granrud Rendalen il 1:35:16
5 20071 Ingerid Fredriksen Lillehammer Skiklub 1:38:00
6 20088 Marte Erfjord Hafslo IL 1:40:50
7 20103 Marita Klevmoen   1:41:26
8 20081 Camilla Høivik Carlsen   1:42:35
9 20091 Stine Hasund Eid Harestua IL 1:42:54
10 20097 Ragnhild Nygaard Kongsvinger IL Ski 1:43:14
11 20061 Brynhild Sætha Øyer/Tretten IF 1:45:36
12 20002 Eline G Andresen Aktiv mot kreft 1:45:40
13 20102 Anna Elise Jevne   1:46:36
14 20067 Lisell Øyjordet Lom il 1:49:11
15 20200 Hanna Pettersen   1:53:07
16 20556 Oda Emilie Nilseng Danielsen NTNUI 1:59:38
17 20155 Gina Løkås   2:00:57
18 20035 Lillian Langseth Gjerdrum IL / Team Milslukern Sport 2:05:06
19 20031 Marte Kolden TSI/Lom IL 2:06:13
20 20057 Marte Madland Størdal   2:06:42
21 20205 Martine Sandvik Mangrud   2:08:42
22 20213 Marit Kristine Svenkerud   2:09:39
23 20434 Mari  Moe Dagslet   2:10:27
24 20334 Tina Kasseth   2:11:54
25 20224 Mari  Backe Team Roen 2:12:06
26 20177 Kamilla Skaalsveen NIBIO BIL 2:12:15
27 20188 Marte vaa   2:12:28
28 20602 Helene Borud   2:14:46
28 20292 Marianne Olsrud Bønsmoen bedriftslag 2:14:46
30 20265 Martine Istre Team Istre 2:16:31
31 20130 Ellinor Lie Flobergseter   2:16:48
32 20204 Madelen Aas Hogstad   2:18:54
33 20233 May-Alice  Bjurstrøm Gården Bootcamp og PT 2:20:37
34 20207 Emilie Erdahl Andresen   2:21:16
35 20304 Eline Skraastad   2:24:56
36 20202 Marthe Bø   2:26:02
37 20440 Annfrid Odden   2:26:30
38 20612 Nora Mageli   2:27:24
39 20410 Emelie Isosalo Jansson Manpower DSO Dream Team 2:27:51
40 20611 Mari Karlsen Galterud IF 2:28:47
41 20606 Helene Louise Grundt-Ileby   2:28:51
42 20161 Charlotte Bull   2:34:44
43 20390 Villar Felicity Parsons Green Cross-Country Ski Club 2:36:21
44 20365 Linn Elise K. Bjerkeli   2:36:40
45 20607 Marthe Grønvold Bakken Tussevangen skiklubb 2:43:56
46 20234 Lene Astrup Bleie Gården Bootcamp og PT 2:50:45
47 20266 Kathrine Iversen   2:51:16
48 20407 Linnéa Lund Holth   2:54:00
48 20422 Heidi Lier   2:54:00
50 20480 Birgitte Aarland   2:55:57
51 20289 Live Nyman   2:57:08
52 20503 Lina Wik Amundrød   2:57:37
53 20424 Marianne Lillemoen Teigen Kattens venner 3:03:54
54 20393 Henriette Fosvold   3:05:42
55 20462 Cathrine Stustad   3:05:57
56 20412 Karoline Harstad Jensen   3:08:39
57 20430 Thea Karlsen Løken   3:09:33
58 20581 Pernilla Stridh   3:12:16
59 20547 Johanna Lindgren Kristoffersen   3:45:30
60 20555 Solveig Marie Nekstad   3:58:16
61 20505 Carine Backlund   3:59:53


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +