Resultater Ingalåmi 30 km - Klasse 20-29 år 2018



Ingalåmi - 30 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 10. mars 2018

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 20109 Nichole Bathe British National Team 1:34:11 +0:00
2 20073 Marie Renée Sørum Gangsø Svea skilag 1:35:23 +1:12
3 20062 Barbro Sætha LYN SKI - Moseteråsen 1:36:07 +1:56
4 20105 Thea Maurtvedt Slitu IF 1:39:31 +5:20
5 20092 Judith Ingela Rickertsen Hole   1:45:37 +11:27
6 21247 Henriette Olsen Kaale IL Ivrig 1:45:44 +11:33
7 20098 Stine Hasund Eid Harestua IL 1:46:30 +12:19
8 20009 Camilla Høivik Carlsen   1:48:50 +14:39
9 20053 Oda Sikkeland   1:50:49 +16:38
10 20102 Marit Kristine Svenkerud   1:51:15 +17:05
11 20057 Siri Stensgård NTNUI 1:52:59 +18:48
12 20063 Brynhild Sætha Øyer/Tretten IF 1:53:01 +18:50
13 20353 Signe Bjørnsgaard Jagiellonian Rowing Club 1:53:15 +19:04
14 20069 Eline G Andresen Aktiv mot kreft 1:54:17 +20:06
15 20058 Hanna Storlien MjøsSki 1:55:45 +21:34
16 20181 Aurora Elgesem NTNUI 1:58:19 +24:09
17 20099 Ragnhild Hanssen Stokmarknes IL 1:58:30 +24:19
18 20081 Hanna Pettersen Lyn Ski 1:58:38 +24:28
19 20140 Jenny Feren  Kaltenborn Lillehammer IF 1:58:53 +24:42
20 20100 Olivia Ragna Magnorsdotter Rypdal   1:59:32 +25:21
21 20008 Ane Lodgaard Raufoss IL 2:00:03 +25:53
22 20198 Erle Harstad Veidekke 2:00:27 +26:16
23 20144 Heidi Langen Trondhjems skiskyttere 2:02:33 +28:23
24 20060 Inger Svanem Surnadal il 2:02:42 +28:31
25 20005 Inger Mari Bjugstad Brøttum IL 2:04:13 +30:02
26 20202 Caroline Hjemli Nyvoll   2:06:23 +32:13
27 20190 Elinor Henriksen   2:06:53 +32:42
28 20016 Pernille Hagen Kvam IL 2:09:19 +35:08
29 20134 Gunhild Herregården Swix 2:11:07 +36:56
29 20132 Ann-Marie Helgestad Swix 2:11:07 +36:56
31 20167 Elisabeth Bøhler Smedsrød OPIL 2:13:59 +39:49
32 20165 Kamilla Skaalsveen   2:14:55 +40:44
33 20153 Kristine Berstad Møse   2:19:20 +45:09
34 20156 Hilde Nordvik Surnadal il 2:20:38 +46:28
35 20137 Madelen Aas Hogstad   2:20:49 +46:38
36 20554 Ida Helene Haugstulen   2:24:05 +49:54
37 20119 Åshild Graffer Bye   2:26:20 +52:09
38 20513 Helene Louise Grundt-Ileby   2:27:07 +52:56
39 20258 May-Alice A. Holmen Gården Bootcamp 2:28:57 +54:46
40 20479 Maren Svanem Øvre Surnadal IL 2:32:19 +58:08
41 20522 Mari Karlsen Galterud 2:33:27 +59:16
42 20279 Martine Moen   2:34:27 +1:00:16
43 20275 Anne-Marthe Lønstad   2:43:52 +1:09:41
44 20436 Sunniva Joten Langsjøvold Engerdal Sportsklubb 2:53:28 +1:19:17
45 20448 Annfrid Odden   2:59:20 +1:25:09
46 20539 Henriette  Svendby   2:59:33 +1:25:22
47 20395 Karoline Dahl Fosby NTNUI 3:01:39 +1:27:28
48 20512 Ida Furseth   3:04:18 +1:30:07
49 20414 Linnéa Lund Holth   3:06:25 +1:32:14
50 20438 Heidi Lier   3:13:51 +1:39:41
51 20440 Marianne Lillemoen Teigen Kattens venn 3:14:19 +1:40:08
52 20375 Anna Hustad Birkeland   3:17:52 +1:43:41
53 20527 Christine  Krosby   3:25:30 +1:51:19
54 20498 Helga Wærstad Norum   3:31:18 +1:57:07
55 20408 Marte Heggem   3:41:15 +2:07:04
56 20495 Ida Louise Jensen   3:45:23 +2:11:13
57 20400 Siri Gjestrum Larsen   3:48:13 +2:14:02


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +