Resultater Ingalåmi 30 km - Klasse 20-29 år 2019



Ingalåmi - 30 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 9. mars 2019

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 20057 Anna Grøntjernet Svea skilag 1:37:06 +0:00
2 20068 Barbro Sætha LYN SKI Moseteråsen 1:38:04 +0:58
3 20092 Pauline Forren Lillehammer Skiklub 1:40:33 +3:27
4 20025 Ragnhild Haukåen Ringebu-Fåvang skiklubb 1:45:33 +8:28
5 20058 Judith Ingela Rickertsen Hole Bækkelaget sportsklubb 1:45:34 +8:28
6 20339 Berit Myklebust Ålfoten IL 1:45:50 +8:45
7 20061 Kirsti Kolseth   1:45:52 +8:47
8 20071 Karoline Brøste Norconsult BIL 1:46:51 +9:45
9 20110 Trine Lise Strøm Hamar Skiklubb 1:47:13 +10:08
10 20090 Ingerid Fredriksen IL Runar 1:48:31 +11:25
11 20093 Karoline Bye Øren Lillehammer skiklubb/ Team parkettpartner 1:49:10 +12:05
12 20086 Signe Bjørnsgaard Jagiellonian Rowing Club 1:50:39 +13:33
13 20095 Hanne Ellingsen   1:51:16 +14:10
14 20019 Aurora Elgesem KPMG Puls 1:51:50 +14:45
15 20079 Siri Stensgård NTNUI 1:52:02 +14:57
16 20091 Ingrid Berge IL Tyrving 1:53:03 +15:57
17 20343 Siri Sandsengen Rogne il 1:54:57 +17:52
18 20353 Ellen Sophie Sverdrup Rønningen   1:55:30 +18:25
19 20004 Eline G Andresen Aktiv mot kreft / Sjukt Sprek 1:56:18 +19:13
20 20105 Ingrid Bye Løken Veritas BIL 1:56:27 +19:22
21 20073 Bettina Engebretsen HEMING IL 1:56:41 +19:36
22 20356 Lotte Malterud   1:57:45 +20:40
23 20335 Anette Juveli Dr. Techn. Olav Olsen 1:59:15 +22:09
24 20275 Sofie Graff Nesse   1:59:47 +22:41
25 20109 Ulrikke Grav   1:59:56 +22:51
26 20160 Inger Svanem Surnadal il 1:59:58 +22:53
27 20055 Julie Sønsteby Flaagen Søndre Ål Sportsklubb 2:01:03 +23:57
28 20005 Sissel-Johanne Aspdal NTNUI 2:01:34 +24:29
29 20340 Hanna Aarnes Nisja Dr.techn.Olav Olsen 2:05:28 +28:22
30 20180 Eva Jeanette Johnsen Cereal killers 2:06:45 +29:39
31 20277 Oda Herseth Noppi Glåmdal SK 2:08:17 +31:12
32 20013 Martine Brustad Fremad Hurdal 2:09:45 +32:40
32 20012 Ingrid Brustad Hurdal IL 2:09:45 +32:40
34 20344 Ida Stenmo   2:10:49 +33:43
35 20088 Bitte Therese Broch Jagiellonian Rowing Club 2:11:55 +34:49
36 20256 May-Alice A. Holmen Gården Bootcamp 2:14:40 +37:35
37 20254 Liv Johanne Hjortdal   2:14:57 +37:51
38 20405 Ingrid Haugå Kasin   2:18:26 +41:20
39 20251 Ida Helene Haugstulen   2:19:20 +42:14
40 20379 Sissel Marie Breivik Moelven IL 2:19:38 +42:32
41 20271 Janne Melsæther   2:26:24 +49:18
41 20263 Sunneva Juliebø   2:26:24 +49:19
43 20244 Helene Louise Grundt-Ileby SportyMeny 2:30:08 +53:02
44 20498 Helene  Ramm   2:30:51 +53:45
45 20072 Tonje Kvamme Dahl   2:33:38 +56:33
46 20273 Martine Moen Gjerdrum IL 2:34:34 +57:28
47 20479 Cecilie Aarstein   2:34:40 +57:34
48 20418 Maren Kristine Jensen   2:38:33 +1:01:27
49 20166 Mari Trøftbråten   2:38:58 +1:01:52
50 20332 Mathilde Nordskov Evensen   2:41:51 +1:04:45
51 20280 Annfrid Odden   2:46:05 +1:09:00
52 20470 Marte Thorsen Gården Bootcamp 2:46:36 +1:09:30
53 20457 Rebekka Schmid   2:48:45 +1:11:39
54 20296 Maren Svanem Surnadal Taekwon-Do Klubb 2:48:53 +1:11:47
55 20324 Martine Smedheim Lund   2:49:31 +1:12:25
56 20552 Kristine Klingan Dr. Techn. Olav Olsen 2:52:04 +1:14:58
57 20170 Mia Øyjordet   2:54:34 +1:17:29
58 20549 Ida  Fagerli Osvoll Dr. Techn. Olav Olsen 2:55:45 +1:18:39
59 20555 Mari Karoline Straalberg Dr.techn.Olav Olsen 2:57:00 +1:19:54
60 20455 Camilla Sandholm Gården Bootcamp 3:00:24 +1:23:19
61 20469 Marianne Lillemoen Teigen Kattens venn 3:11:35 +1:34:30
62 20562 Drude Aarnes Søgaard   3:13:35 +1:36:29
63 20512 Ingvild Helland   3:17:58 +1:40:52
64 20514 Eini Louise  Hovengen   3:18:00 +1:40:54
64 20528 Kamilla Sandvik Forsdahl   3:18:00 +1:40:55
66 20516 Ida Louise Jensen   3:21:05 +1:43:59
67 20482 Line Johannessen   3:23:26 +1:46:20
68 20537 Helga Wærstad Norum   3:26:07 +1:49:01
69 20376 Anna Hustad Birkeland   3:26:48 +1:49:42
70 20406 Marte Heggem   3:54:42 +2:17:37