Resultater Ingalåmi 30 km - Klasse 30-39 år 2016



Ingalåmi - 30 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 12. mars 2016

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 20085 Berthe Annette Svenkerud   1:36:01
2 20012 Therese Engen Swix Sport AS 1:36:50
3 20039 Carina Lagerlöf Malungs Skidklubb 1:40:10
4 20036 Carina Kristiansen Gården Bootcamp og PT 1:40:32
5 20073 Kjersti Holum-Jakobsen Næroset IL/Team Parkettpartner 1:41:41
6 20001 Aurelia Korthauer Eidsvold Værks Skiklub 1:42:32
7 20051 Karine Røstad Possum IF 1:44:14
8 20003 Maria Berg Milsluker'n Sport 1:45:04
9 20055 Hege Østlien Stende Raufoss Langrenn 1:45:38
10 20028 Lene Johannessen Ringebu Fåvang Skiklubb 1:50:31
11 20004 Anita Bjerke Ådal il 1:56:48
12 20099 Anna Opsahl Eidsvol Værks Skiklubb 1:57:11
13 20275 Maren Engseth   2:02:32
14 20037 Camilla Larntvet Kvernes Dagens Næringsliv 2:03:16
15 20066 Mona Elisabeth Østvang   2:04:13
16 20280 Kjerstin Fiveland Sandnes   2:04:32
17 20013 Tone Merete Eriksen Lillehammer skiklubb 2:06:34
18 20287 Kirsten C. Olesen   2:07:36
19 20282 Torunn Tangen Fürst BIL 2:07:41
20 20482 Lykke Mulvad Jeppesen   2:07:50
21 20230 Mari Odda Fedreheim Orto IL 2:08:33
22 20263 Sandra Dis Steinthorsdottir Lyn 2:11:43
23 20707 Karianne Heitmann Skanska 2:15:19
24 20548 Gudrun Fönn Tomasdottir   2:18:12
25 20506 Kaja Nyquist   2:20:18
26 20510 Ingrid Mæhlum Prestrud   2:21:38
27 20530 Kjersti Solheim DnB 2:23:06
28 20576 Camilla Hovdenakk Sørbøen   2:23:49
29 20237 Linn Hardeng   2:26:33
30 20571 Siri Meckelborg   2:27:42
31 20672 Ida Brandvold   2:28:28
32 20751 Heidi Odde   2:28:49
33 20441 Kari Johanne Andersen HELLY GIRLS 2:29:54
34 20564 Jorunn Alme Sør-Fron il 2:30:19
35 20522 Camilla Schjetne   2:35:30
36 20784 Tone Svendsen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 2:36:00
37 20812 Gina Vreim Sundsbø   2:36:50
38 20686 Ingrid Eltorn   2:37:02
39 20537 Anne Katrine Straume   2:40:23
40 20543 Nina Sørsdal Politidirektoratet 2:40:28
41 20712 Ingunn Holumsnes   2:41:43
42 20662 Silje Kivle Andreassen   2:43:55
43 20096 Lise Bjertnæs Holt   2:46:08
44 20473 Gerd Berit Henneseid   2:46:20
45 20476 Evy Hoff-Olsen   2:47:12
46 20445 Anette Astrup Bleie Sportsklubben Rye 2:48:43
47 20704 Ida Wethe Hanssen   2:51:02
48 20762 Celine Wilberg Refsnes   2:52:08
49 20752 Martina Olaussen Implenia BIL 2:52:36
50 20668 Kristin Berke   2:52:56
51 20703 Hanne Gro H. Hafredal IngaROS 2:53:59
52 20496 Anita Longvastøl Geiranger IL 2:54:41
53 20444 Erle Marie Askildsen Drøbak 2:58:56
54 20487 Heidi Kirkeberg   2:58:59
55 20809 Aina Oseth Holtmoen   2:59:05
56 20779 Siril Stormo Bolga skiklubb 2:59:34
57 20897 Terese Steinsrud Granheim   3:00:17
58 20827 Ingvild Gulling   3:01:29
59 20819 Karen Lauvålien Visit Lillehammer 3:02:04
60 20769 Birgitte Røsjø Anton Sport 3:02:52
61 20449 Mari Kristine Bråthen   3:03:52
62 20725 Anne Maren Holdhus Knatribakk   3:06:37
63 20715 Ane-Berit Hurlen   3:08:32
64 20692 Marita Fjeldsrud   3:15:37
65 20813 Ingrid Vreim Sundsbø   3:15:47
66 20773 Toril Skumsnes   3:18:06
67 20254 Beate Reinskou   3:18:51
68 20744 Lene Mella   3:19:28
69 20226 Jeanette Bozza Foreverbozza 3:21:45
70 20723 Thorey Jonsdottir   3:24:35
71 20823 Karine Rogne Øystre Slidre il 3:30:27
72 20580 Stine Elvevoll   3:33:14
73 20800 Marthe  Wasshaug Gonsholt   3:34:09
74 20702 Anette Vasdal  Gundersen   3:34:19
75 20790 Synnøve Sørvik Angvik IL 3:37:16


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +