Resultater Ingalåmi 30 km - Klasse 30-39 år 2017



Ingalåmi - 30 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 11. mars 2017

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 20033 Carina Kristiansen Gården Bootcamp og PT 1:35:41
2 20104 Therese Engen Swix Sport AS 1:36:10
3 20021 Anne Hørsand Ilseng il 1:37:04
4 20077 Anne Storslett Moelven IL / Team ParkettPartner 1:37:55
5 20093 Kjersti Holum-Jakobsen Næroset IL 1:40:52
6 20066 Ingebjørg Fisketjønn Øverland Gården Bootcamp og PT 1:44:22
7 20214 Charlotte Kunz Royal Sport / Team Arctic Triathlon 1:46:42
8 20101 Ann Kristin Krogsveen   1:49:46
9 20024 Lene Johannessen Ringebu Fåvang Skiklubb 1:50:37
10 20156 Gudrun Jevne   1:51:04
11 20003 Kjersti Solvoll Bakketun   1:51:50
12 20004 Anita Bjerke Ådal il 1:52:01
13 20055 Synne Steinsland IL Viljar 1:52:33
14 20036 Ina Gerhardsen Larsen Gården Bootcamp og PT 1:54:35
15 20346 Ragnhild Skundberg Biri IL 1:54:42
16 20094 Karoline Solheim Kreyberg   1:54:45
17 20196 Liv Drogseth Biri IL 1:56:20
18 20106 Ingvill Teigen   1:57:09
19 20043 Linda Mørkve Team Knyken 1:59:39
20 20209 Ane Furusæter   2:00:00
21 20169 Therese Riiser Wålen Team Godt Forberedt 2:04:07
22 20119 Anette Astrup Bleie Gården Bootcamp og PT / Rye SP.KL 2:05:18
23 20242 Maren Engseth Sørskogbygda IL 2:05:45
24 20206 Anne Andersen Sløyfa 2:07:01
25 20045 Katrine Nordal Ilseng il 2:07:48
26 20089 Annette Raabe   2:09:19
27 20078 Kristin Blomberg Sveen Akastor 2:11:20
28 20037 Gunn Tove Nordgård Leiren Byåsen 2:13:55
29 20144 Pernille Høydal   2:15:10
30 20300 Camilla Schjetne Frisk Moelv 2:15:32
31 20446 Karianne Pedersen   2:17:38
32 20337 Aud Ragnhild Hansen Gården Bootcamp og PT 2:18:27
33 20326 Maria Tölche Gården Bootcamp og PT 2:18:34
34 20183 Gudrun Fönn Tomasdottir   2:18:41
35 20352 Hanne Kristine Møinichen Siljuberg   2:19:55
36 20267 Elisabeth Jarnæss AbbVie AS 2:21:27
37 20222 Kari Johanne Andersen HELLY GIRLS 2:21:59
38 20316 Tone Svendsen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 2:22:52
39 20051 Linda Salte Gården Bootcamp & PT 2:23:52
40 20042 Torill Mykstu Gården Bootcamp & PT 2:24:03
41 20429 Anna Karine Svare   2:25:20
42 20399 Mari Elise Hatlo   2:25:21
43 20320 Nina Sørsdal-Myrlid Politidirektoratet 2:25:42
44 20508 Silje Bergvik Åsvang 2:26:25
45 20251 Ingvild Gulling   2:27:17
46 20561 Martina Elisabeth Olaussen Veidekke BIL 2:27:57
47 20250 Hrefna Katrin Gudmundsdottir Ullur 2:28:07
48 20220 Anette Gaaserud   2:28:24
49 20310 Trine Stellander   2:29:45
50 20287 Maja Nesjan Stiftsstaden SK 2:34:51
51 20226 Birgitte Berg St. Olavs Løpedamer 2:35:10
52 20377 Maria Bratteli Randen   2:38:08
53 20586 Lena Sørsdal   2:38:19
54 20280 Ingrid Lykkeslet   2:38:59
55 20308 Anja Alvilde Stafsnes   2:42:33
56 20464 Marit Sørhus Holden Åslia skilag 2:42:54
57 20483 Stine Isaksen Rødelv   2:44:39
58 20223 Erle Marie Askildsen Drøbak 2:46:01
59 20228 Hanne Hegg Bergan Lødingen IL 2:47:56
60 20272 Veronica Valle Kristiansen   2:51:21
61 20401 Eirin Heggvold Drivdalen IL 2:52:01
62 20406 Torunn Hestnes   2:52:36
63 20273 Ingunn Krogstad   2:52:44
64 20584 Maria Kristin Svendsen   2:53:11
65 20363 Eyrun Gudjonsdottir   2:55:34
66 20229 Tone Kristin Berge OIF 2:57:59
67 20295 Beate Reinskou   2:58:40
68 20405 Katrine Linnea Henriksen Henriksen IL 3:00:18
69 20279 Helene Lundsør   3:00:53
70 20230 Karoline Sørlie Berntsen   3:02:08
70 20259 Catrine Flakk  Haugen   3:02:08
72 20526 Mari Roen Hansen Team Roen 3:09:14
72 20527 Sigrid Roen Hansen Team Roen 3:09:14
74 20466 Synnøve Sørvik   3:12:18
75 20409 Ane-Berit Hurlen   3:14:37
76 20447 Unnur Maria Petursdottir   3:19:05
77 20610 Gry Lundby Hagen   3:20:26
78 20600 Mona Eliassen Seljord IL 3:25:49
79 20604 Kristin Moe   3:46:13
80 20601 Ragna Lovise Bjørke   3:47:12
81 20571 Bente Schlytter Solvik   3:58:06


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +