Resultater Ingalåmi 30 km - Klasse 30-39 år 2018



Ingalåmi - 30 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 10. mars 2018

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 20021 Anne Hørsand Ilseng il 1:41:48 +0:00
2 20078 Marita Klevmoen Torpa Ski 1:44:20 +2:33
3 20050 henriette lill sand Gården Bootcamp 1:45:34 +3:47
4 20033 Ina Gerhardsen Larsen Gården Bootcamp 1:47:00 +5:12
5 20075 Siri Solvang Hjorth Gjensidige Sport 1:52:27 +10:40
6 20108 Karine Røstad Milslukern Sport 1:54:47 +12:59
7 20028 Live Kolstad Lillehammer skiklubb 1:55:11 +13:24
8 20049 Linda Salte Gården Bootcamp 1:59:49 +18:02
9 20090 Astrid Dimmen Sæle Sweco BIL 2:02:40 +20:52
10 20097 Kirsten C. Olesen Fossum IF 2:02:59 +21:11
11 20360 Torunn Tangen Furst BIL 2:10:25 +28:38
12 20342 Sigrid Bjerkan   2:10:55 +29:07
13 20042 Linda Mørkve   2:11:09 +29:21
14 20123 Maren Engseth   2:12:08 +30:21
15 20010 Tone Merete Eriksen Lillehammer Skiklub 2:12:17 +30:29
16 20032 Lillian Langset Gjerdrum IL / Team Milslukern Sport 2:12:40 +30:53
17 20151 Marit  Mortensen   2:13:42 +31:54
18 20195 Maria Tölche Gården Bootcamp PT 2:13:48 +32:00
19 20188 Ida Fjellkleiv Evensen Gården Bootcamp 2:14:54 +33:07
20 20178 Line Rønningen Øien   2:16:46 +34:59
21 20506 Margrete Bråthen Skarphedin IL 2:18:05 +36:17
22 20205 Kristin Steigedal Wendelbo Ceres spkl/weneras 2:19:54 +38:06
23 20324 Marte Christensen Dagens Næringsliv 2:21:27 +39:40
24 20145 Gunn Tove Nordgård Leiren Byåsen 2:21:36 +39:48
25 20332 Nora  Rosseland Raufoss og Gjøvik sykkelklubb 2:21:40 +39:52
26 20319 Kristine Aaland Gården Bootcamp 2:22:36 +40:49
27 20152 Torill Mykstu Gården Bootcamp 2:23:12 +41:24
28 20048 Benedicte Aubert  Ringnes Skade 2:24:26 +42:38
29 20006 Anette Astrup Bleie Gården Bootcamp og PT 2:27:03 +45:16
30 20329 Victoria Marie Kristiansen FYK 2:28:02 +46:14
31 20166 Guro Slettestøl Buvik il 2:30:13 +48:26
32 20019 Bitte Heje Skade 2:30:21 +48:34
33 20555 Camilla Schjetne Moelven IL 2:30:29 +48:42
34 20224 Kari Johanne Andersen HELLY GIRLS 2:31:12 +49:25
35 20149 Ingrid Lykkeslet   2:36:10 +54:22
36 20376 Hege Birkelund Maskineriet Bar 2:36:19 +54:32
37 20562 Linda Falch-Koslung   2:38:28 +56:41
38 20180 Silje Bergvik Åsbygda 2:39:27 +57:39
39 20334 Tone Svendsen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 2:41:06 +59:19
40 20321 Ane Jakobsen Bjerke   2:42:08 +1:00:21
41 20478 Gina Vreim Sundsbø   2:45:13 +1:03:25
42 20374 Kristin Berke   2:47:34 +1:05:47
43 20160 Katrine Vandsemb Olsen   2:51:21 +1:09:34
44 20461 Anette Rostad Nikolaysen   2:53:10 +1:11:22
45 20405 Sigrid Roen Hansen Team Roen 2:55:51 +1:14:03
46 20499 Solveig Ringvold   2:57:46 +1:15:58
47 20406 Lisa Helen Hanssen   2:58:56 +1:17:08
48 20428 Camilla Kivedahl   3:00:24 +1:18:37
49 20417 Ane-Berit Hurlen   3:03:15 +1:21:28
50 20403 Mari Roen Hansen Team Roen 3:03:29 +1:21:41
51 20472 Cecilie Carlsen Solli   3:07:13 +1:25:26
52 20483 Marita Valen-Sendstad   3:12:21 +1:30:34
53 20497 Celine Wilberg Refsnes   3:13:57 +1:32:10
54 20452 Ewa Pogodowska London Hyde Park 3:16:51 +1:35:04
55 20235 Anne-Grete Mosengen Bye Nedre Auren gårdsbarnehage 3:17:58 +1:36:11
56 20162 Beate Reinskou   3:18:52 +1:37:04
57 20517 Katrine Linnea Henriksen Henriksen IL 3:21:39 +1:39:51
58 20548 Christine  Foss   3:29:34 +1:47:46
59 20070 Irene Sophia Brørs   3:33:46 +1:51:58
60 20460 Heidi Høgnes Rosenvinge   3:35:09 +1:53:21
61 20431 Anne Maren Holdhus Knatribakk   3:35:11 +1:53:24
62 20426 Anne Marte Johansen   3:35:54 +1:54:07
63 20544 Marianne  Undheim   3:42:18 +2:00:31
64 20035 Matty Norman Lund Skade 3:47:17 +2:05:30
65 20386 Karoline Carlsen   3:51:02 +2:09:14
66 20503 Trine Bakken   3:51:47 +2:10:00
67 20502 Grete Bakken   3:51:53 +2:10:05