Resultater Ingalåmi 30 km - Klasse 30-39 år 2019



Ingalåmi - 30 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 9. mars 2019

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 20037 Ina Gerhardsen Larsen Gården Bootcamp 1:47:48 +0:00
2 20045 Merethe Braathen Sinnes Høybråten og Stovner IL 1:50:19 +2:31
3 20049 Marit Kristine Svenkerud Vang skiløperforening 1:51:07 +3:19
4 20007 Anita Bjerke Ådal il 1:55:16 +7:28
5 20084 Vigdis Øyen   1:56:39 +8:51
6 20070 Hanne Bjercke Sør-Fron il 1:56:59 +9:11
7 20096 Silje Blichfeldt Snertingdal if 2:02:52 +15:04
8 20081 Nora  Langballe RGSK 2:03:05 +15:17
9 20104 Henriette Trondsen   2:05:27 +17:39
10 20168 Kristin Steigedal Wendelbo   2:05:40 +17:52
11 20020 Tone Merete Eriksen Lillehammer skiklubb 2:08:12 +20:24
12 20114 Nina Windju Christiansen Vollen Ungdomslag 2:09:11 +21:23
13 20026 Marianne Johnsgaard Holmsen Gjelleråsen 2:09:48 +22:00
14 20161 Kristin Blomberg Sveen   2:10:42 +22:54
15 20320 Ida Viberg Olsen Vind IL 2:10:50 +23:02
16 20363 Liv Bechmann-Pedersen Biri IL 2:11:04 +23:16
17 20036 Lillian Langset Gjerdrum IL 2:11:53 +24:06
18 20297 Anna Karine Svare Greining IL 2:12:43 +24:55
19 20102 Linn Karlsvik   2:15:51 +28:03
20 20111 Silje Bergvik Åsbygda ski 2:16:50 +29:02
21 20318 Victoria Marie Kristiansen Friskis&Svettis Lillehammer 2:16:54 +29:06
22 20152 Kamilla Skaalsveen   2:17:20 +29:32
23 20249 Mari Hatlo Greining IL 2:18:11 +30:23
24 20352 Tine Solbakken Team Fellor 2:18:34 +30:46
25 20407 Bitte Heje Skade 2:20:46 +32:58
26 20560 Maren Flynn   2:20:59 +33:11
27 20118 Ida Fjellkleiv Evensen Gården Bootcamp 2:21:53 +34:05
28 20196 Astrid Rugsveen   2:22:21 +34:33
29 20082 Maren Stjernvang Lillehammer Skiklub 2:25:31 +37:43
30 20287 Camilla Schjetne Moelven IL 2:26:46 +38:58
31 20146 Charlotte Olstad Fossli Gården Bootcamp 2:26:50 +39:02
32 20137 Marit Linnestad Gården Bootcamp 2:26:51 +39:03
33 20334 Tonje Vik Jevard Gjøvik skiklubb 2:28:01 +40:13
34 20184 Maria Skåren   2:28:26 +40:38
35 20129 Martine Istre Team Istre 2:28:45 +40:57
36 20417 Ingrid Mollan Jensen Pure Science Fuji 2:28:57 +41:09
37 20126 Rikke Hjertum Gjelleråsen Ski 2:29:32 +41:44
38 20270 Silje Maurtveten   2:30:25 +42:37
39 20181 Monica Johnsgaard   2:32:34 +44:46
40 20391 Elin Flatebø UdirBil 2:34:33 +46:45
41 20375 Kristin Berke   2:39:45 +51:57
42 20278 Rannveig Nordlie Greining IL 2:39:48 +52:00
43 20520 Ingunn Lundbakken Friskis&Svettis Lillehammer 2:42:34 +54:46
44 20392 Borghild Folkedal Gården Bootcamp 2:42:43 +54:56
45 20264 Ingrid Kibsgård Gården Bootcamp 2:44:29 +56:42
46 20467 Tone Svendsen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 2:46:36 +58:48
47 20564 Tone Asbjørnslett   2:48:09 +1:00:21
48 20574 Tine Svingen Erdegard   2:49:26 +1:01:38
49 20323 Mari Smedheim Lund   2:49:32 +1:01:44
50 20483 Camilla Taugland   2:50:15 +1:02:27
51 20559 Maria Brandslien   2:53:02 +1:05:14
52 20451 Solveig Ringvold   2:56:38 +1:08:50
53 20261 Heidi Jeppesen Gården Bootcamp 2:58:48 +1:11:00
54 20414 Ane-Berit Hurlen   3:00:12 +1:12:24
55 20432 Matty Norman Lund Skade IL 3:04:51 +1:17:03
56 20487 Benedicte Aubert  Ringnes   3:08:48 +1:21:00
57 20394 Hanne Christine  Foss   3:09:14 +1:21:26
58 20506 Karina Ekornes   3:12:36 +1:24:49
59 20573 Stine Engebretsen   3:18:51 +1:31:03
60 20536 Elizabeth Villar Parsons Green XC Ski Club 3:19:42 +1:31:54
61 20484 Maria Christina Edwall   3:22:13 +1:34:25
62 20488 Kristine Tanderø Kristiansen   3:28:20 +1:40:32
63 20454 Johanna Rönnblom   3:29:07 +1:41:19
64 20387 Tonje Eidsnes   3:30:04 +1:42:16
65 20423 Cecilie Figenbaum Kviljo   3:30:44 +1:42:56
66 20489 Carina Sterner   3:32:56 +1:45:08