Resultater Ingalåmi 30 km - Klasse 40-49 år 2016



Ingalåmi - 30 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 12. mars 2016

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 20095 Jill Jørgensen   1:45:17
1 20043 Nina Myhre Milslukern Sport 1:45:17
3 20074 Hilde Johnsli Vind IL 1:45:26
4 20083 Inger Lise Aamodt Koll IL 1:45:47
5 20100 Berthe Blakstvedt   1:47:51
6 20017 Jessica Gunnarsson BEVAS BIL 1:48:31
7 20251 Randi Myhr   1:48:40
8 20048 Inga Lill Persson Lunderseter IL 1:48:42
9 20086 Elin Onsum   1:48:44
10 20063 Kari-Anne Hille Valla   1:49:33
11 20090 Rannveig Ohren Lillehammer Skiklub 1:50:47
12 20045 Marit Nordhagen Koll 1:50:53
13 20065 Kari Østeraas Gausdal skilag 1:51:06
14 20046 Sidsel Nordhagen Skiforeningen / Lørenskog CK 1:51:56
15 20031 Hanne K Kilskar Ski TKD 1:52:05
16 20008 Hilde Brobakken Snertingdal IF - Ski 1:52:40
17 20080 Kristin Porsholt   1:54:42
18 20071 Eli Mørkved Glorud MjøsSki 1:56:51
19 20279 Renee Marie  Olsen   1:56:52
20 20094 Marie Waagan Moss skiklubb 1:57:47
21 20079 Anne Kari Karlsson   1:58:06
22 20288 Britt Rusten Øyer Tretten IF 1:58:07
23 20285 Stine Børke Lommedalen 1:59:17
24 20068 Eline Fyksen Aas TRY IL 2:00:18
25 20061 Kjersti Trømborg Soon Skiklubb 2:00:26
26 20077 Tone Melby Bråten   2:00:29
27 20023 Christina Holtan   2:02:35
28 20029 Torill Kalfoss Fürst BIL 2:02:48
29 20236 Turid Gravem Hammer Grøa IL 2:03:04
30 20225 Astrid Bjørgum   2:03:27
31 20015 Synøve Greaker Spydeberg 2:03:52
32 20501 Christine Munch-Finne Asker Skiklubb 2:04:55
33 20597 Margrethe Meo   2:05:07
34 20009 Tina Aass Bull   2:06:58
35 20300 Anita Olsrud Nordea 2:07:42
36 20010 Eli Børde Øyer/Tretten 2:07:47
37 20238 Kathrine Helgesen   2:07:50
38 20246 Eli Krogstad Røa IL 2:08:29
39 20059 Inger Tillman Aker Solutions 2:09:16
40 20030 Hege Tvete Karlsen   2:10:08
41 20259 Gunvor Syversen Skjerven   2:10:33
42 20301 Elisabeth Mariann Knutsen   2:10:38
43 20458 Sissel Fornes   2:10:48
44 20244 Lene Kristin Skåret Kittilsen   2:11:32
45 20284 Guro Bryggen Skjeberg Cykleklubb 2:11:33
46 20289 Siw Storsveen CK Elverum 2:11:56
47 20231 Bente Fjeld IngaROS 2:13:14
48 20243 Marit Håkensen Tangen 2:13:22
49 20258 Agnethe Skattebo   2:13:32
49 20270 Kamilla Wiik IngaROS 2:13:32
51 20546 Hilde Thorvaldsen Spydeberg 2:13:42
52 20529 Kathrine Solheim   2:13:46
53 20488 Wenche Tallås Kjernsval LØRENSKOG SKIKLUBB 2:14:07
54 20235 Irene Gaarud Nordic Ski Team 2:14:13
55 20494 Lise-Berith Lian IngaROS 2:14:26
56 20234 Hanne Guttormsen ROS / IngaROS 2:14:40
57 20286 Katrine Enge-Torp Trollåsen 2:14:42
58 20255 Rigmor Reite   2:14:51
59 20283 Erika Avagian   2:15:07
60 20578 Julie Baumann Aktiv mot kreft 2:15:32
61 20695 Wenche Forren Queens of fucking everything 2:15:47
62 20716 Wenche Husby QOFE 2:16:03
63 20290 Anita Trøiterud Svehagen CK Elverum 2:16:10
64 20562 Merete Moen Spydeberg IL 2:16:59
65 20267 Anita Ramdahl Vangstad Klæbu IL 2:17:40
66 20484 Marianne Fremstad Johansen   2:17:44
67 20032 Lene Klemetsen Team Bjerke 2:18:12
68 20298 Marianne Thomasgaard   2:18:20
69 20565 Nina Bentzen   2:18:32
70 20514 Siri Revelsby   2:18:34
71 20093 Nina Cecilie Lofsberg   2:20:06
71 20567 Anne Gro Listøl   2:20:06
73 20459 Vibeke Fornes   2:20:26
74 20584 Nina Jutkvam   2:20:52
75 20005 Elin Bjerke Team Bjerke 2:21:38
76 20018 Annette Gunnestad Lier Skiløberforening/Team Haugen 2:22:17
77 20021 Beate Helseth Aalesund roklub 2:24:02
78 20828 Anne Gunn Kraabøl Eidsiva BIL 2:24:04
79 20252 Anne Hauge Nilsen IngaROS 2:26:55
80 20450 Inger-Helene Carlsen IngaROS 2:27:54
81 20463 Vibece Furseth Spydeberg 2:28:08
82 20453 Nina Elisabeth Dirix HELLY GIRLS 2:28:54
83 20830 May Lene Glomsrud   2:29:31
84 20480 Christina Idsøe TRY IL 2:29:54
85 20536 Elisabeth Strandvoll NCC Bil 2:30:35
86 20471 Nina Hasselberg Skirypene 2:30:53
87 20504 Ingrid Lundgård Møllerhagen   2:31:57
88 20550 Juliette Ulmo   2:32:10
89 20498 Gry Lundiin Politidirektoratet 2:33:03
90 20542 Irèn Bylterud Sørensen HIK 2:33:07
91 20470 Lindy Hansen Spydeberg 2:34:22
92 20456 Ann-Christin Eriksen   2:34:44
93 20513 Rønnaug-Ingeborg Resset   2:35:31
94 20472 Birgitte Helling   2:36:44
95 20722 Dagrun-Elin Johnsen   2:38:03
96 20788 Elaine Sørland HELLY GIRLS 2:39:23
97 20801 Trine Westvold   2:41:05
98 20557 Bjørg Bertling Krom 2:41:10
99 20492 Jane Kristoffersen Hamar politi IL 2:41:25
100 20791 Hlin Kristin Thorkelsdottir Island 2:41:48
101 20532 Linda Stavset Team Bjerke 2:42:15
102 20516 Rine Rud   2:43:59
103 20710 Andrea Hoftvedt AGA KLUBBEN BIL 2:44:25
104 20942 Joanna Wit   2:44:55
105 20676 Jenny Bruu   2:47:20
106 20278 Aina Lindquist   2:47:38
107 20709 Hilde  Hirsch HELLY GIRLS 2:47:53
108 20694 Ingeborg Flønes   2:48:00
109 20792 Jorun Thue COOP 2:48:12
110 20575 Siri Fjeldheim Karlsen   2:48:24
111 20908 Siw Kokkim   2:49:41
112 20894 Gry Fevang   2:50:41
113 20573 Beate Pedersen   2:51:06
114 20250 Berit Tromsnes Muriteigen Sør-fron 2:51:12
115 20717 Kate Høyem   2:52:08
116 20581 Trine Albrektsen   2:53:19
117 20467 Marianne Gurrik   2:56:31
118 20515 Marianne Monica Ring-Andersen   2:57:28
119 20685 Christine Eikeland HELLY GIRLS 2:57:39
120 20718 Torunn Haaland   2:57:50
120 20711 Elisabeth Holmboe   2:57:50
122 20688 Giske Espeland   2:57:57
123 20805 Kristin Gynther Ellefsen   2:58:26
124 20780 Tina Stormo   2:59:34
125 20807 Lill Halvorsen AGA klubben 3:01:06
126 20497 Merete Lorentsen   3:01:20
127 20541 Elin Sønderland Team Bjerke 3:01:43
127 20451 Turi Ulvestad Davik   3:01:43
129 20888 Hege Østensjø Børgesen   3:02:47
130 20720 Tonje R Imsgard   3:04:05
131 20555 Judit Østby   3:05:03
132 20795 Bodil Catherine Valvik   3:05:46
133 20684 Jorunn Døhlen   3:06:37
134 20825 Vibeke Aanerød   3:07:42
135 20697 anne marte gisnås CKQOFE 3:09:17
136 20907 Stine Pernille  Kjos   3:10:01
137 20810 Marianne Ness IngaROS 3:10:09
138 20814 Marianne Thoresen   3:10:31
139 20904 Ann-Kristin Jensen   3:14:44
140 20782 Monica Stubberud   3:16:05
141 20758 Miranda Ottesen-Wulvig   3:17:44
142 20884 Camilla Opstad Arnesen   3:19:12
143 20737 Line Lingen Osmarka idrettslag 3:20:53
144 20701 Arnhild Grovehagen Skåla lL 3:21:07
145 20738 Hanne Løkka Yttersvingen 3:22:33
146 20932 Mette Sjaaeng   3:25:48
147 20901 Inger Anita  Haug   3:26:15
148 20881 Anita Ahmad   3:26:34
149 20943 Gro Anita S. Aase   3:26:59
150 20674 Ingeborg Brenne   3:27:28
151 20903 Stine Helgestad   3:30:53
152 20924 Monica Brenden Nyhagen   3:31:36
153 20732 Hege  Lauritzen   3:32:28
154 20905 Mette Jørgensen   3:36:42
155 20923 Heidi Nordbæk   3:36:43
156 20898 Møyfrid Gresbakken   3:37:32
156 20906 Debora Gusmao Karlsen   3:37:32
158 20886 Rina Therese Blekkerud   3:37:33
159 20941 Hanne Margrete Weidemann   3:42:44
160 20938 Anne-Mette Tønnesen   3:52:38


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +