Resultater Ingalåmi 30 km - Klasse 40-49 år 2017



Ingalåmi - 30 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 11. mars 2017

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 20105 Ingerid Stenvold NRK/Team Milsluker'n Sport 1:35:46
2 20098 Inger Lise Aamodt   1:43:22
3 20065 Kari-Anne Hille Valla IL Skrim 1:44:25
4 20009 Ina Henriette Furuseth Eidsvold Værks Skiklub 1:44:30
5 20160 Randi Myhr Sør-Fron il 1:45:18
6 20084 Sissel Sveen Fougner Follebu Skiklubb 1:45:40
7 20014 Jessica Gunnarsson BEVAS BIL 1:47:25
8 20108 Renee Marie  Olsen   1:48:13
9 20069 Anne Kari Karlsson Jessheim 1:48:15
10 20096 Linn Merete Øverland Gausdal skilag 1:49:13
11 20006 Hilde Brobakken   1:49:42
12 20070 Kari Østeraas Gausdal skilag 1:50:02
13 20171 Marianne Sandvik OPIL 1:50:08
14 20047 Sidsel Nordhagen Skiforeningen / Lørenskog CK 1:51:45
15 20092 Bente Kvernstad Haugen Ringebu-Fåvang skiklubb 1:53:44
16 20197 Kari Lier Ring IL 1:54:43
17 20064 Kjersti Trømborg   1:54:45
18 20008 Tina Aass Bull Gården Bootcamp og PT 1:54:54
19 20017 Christina Holtan   1:55:21
20 20001 Trude Abelsen Gården Bootcamp og PT 1:55:53
21 20007 Tone Melby Bråten Veidekke Spydeberg 1:56:41
22 20090 Eva Stene Jutul IL, Hoegh Sport 1:56:56
23 20360 Ingunn Wike   1:57:44
24 20068 Eline Fyksen Aas Try 2:00:38
25 20025 Tone Lise Johannessen Moelven IL 2:00:49
26 20147 Lene Kristin Skåret Kittilsen   2:00:50
27 20117 Astrid Bjørgum Hemit 2:01:34
28 20139 Kathrine Helgesen   2:02:11
29 20044 Aslaug Nedrebø Åndalsnes IF - Ski 2:02:14
30 20199 Anita Olsrud Nordea 2:02:35
31 20174 Kristin Sivertsen Ringebu-Fåvang skiklubb 2:04:27
32 20131 Sissel Fornes Rustad IL 2:05:08
33 20012 Synøve Greaker Spydeberg 2:05:18
34 20182 Hilde Thorvaldsen Spydeberg 2:05:39
35 20157 Merete Moen Spydeberg IL 2:05:41
36 20137 Sissel Pedersen Lundeby   2:05:42
37 20136 Turid Gravem Hammer Grøa IL 2:06:00
38 20148 Elisabeth Mariann Knutsen Tønsberg Roklub 2:06:29
39 20167 Rigmor Reite Team Vest 2:08:16
40 20356 Valborg Alhaug Nes sportsklubb 2:08:30
41 20175 Agnethe Skattebo   2:08:37
42 20341 Bente Storvik Ottestad IL 2:08:51
42 20164 Linda Paulsen   2:08:51
44 20368 Karin Bjørnstad   2:09:39
45 20115 Sigrid M. Skar Berget Gården Bootcamp og PT 2:09:49
46 20433 Gry Moberg Halden Cykleklubb 2:10:10
47 20135 Irene Gaarud Nordic Ski Team 2:10:12
48 20123 Tove Bøhnsdalen Riis Gartneri 2:10:34
49 20195 Marit Håkensen Tangen 2:10:46
50 20128 Bente Fjeld IngaROS 2:10:47
51 20118 Randi Hesjedal   2:10:49
52 20551 Helene Løvkvist Fossum 2:11:36
53 20113 Lene Katrin Antonsen   2:11:54
54 20335 Ann-Magritt Loe Drivdalen IL 2:13:31
55 20351 Anne L Rønning   2:13:54
56 20243 Vibeke  Evju Gården Bootcamp &PT 2:14:04
57 20146 Marianne Fremstad Johansen Myrgasellene 2:14:07
58 20029 Lene Klemetsen Team Bjerke 2:14:08
59 20178 Wenche Stensvold Bull ski og kajakk 2:14:46
60 20186 Bente Rode Liseth   2:15:17
61 20353 Aina Kvernsveen   2:15:25
62 20210 Anne Hauge Nilsen IngaROS 2:18:04
63 20366 Kristin Ness   2:18:26
64 20125 Hilde Evensen Åslia Triatlon 2:19:19
65 20203 Vibeke Fornes   2:19:25
66 20005 Elin Bjerke Team Bjerke 2:19:41
67 20450 Rønnaug-Ingeborg Resset Team Bjørg 2:19:52
68 20261 Beate Helseth Ålesund roklubb 2:21:00
69 20141 Marianne Gram Hoel Gården Bootcamp og PT 2:21:08
70 20312 Elisabeth Strandvoll NCC Bil 2:21:14
71 20238 Nina Elisabeth Dirix HELLY GIRLS 2:21:54
72 20439 Monica Nilsen Engerdal sykkelklubb 2:22:46
73 20236 Kristin Brænden   2:23:08
74 20350 Mari Rognlien   2:23:53
75 20535 Linda Ingier Romerikes Blad 2:23:59
76 20298 Annette Sannerhaugen Gården Bootcamp og PT 2:24:07
77 20132 Vibece Furseth Spydeberg 2:24:49
78 20457 Unni Solli Torvikbukt IL 2:24:52
79 20359 Beate Pedersen Team Bjerke 2:24:55
80 20333 Lindy Hansen Spydeberg IL 2:25:49
81 20345 Bjørg Bertling   2:27:01
82 20574 Linda Stavset Team Bjerke 2:27:09
83 20163 Kjersti Lindblad Nymann Team Borgen 2:27:24
84 20512 Marie  Bohman Låte   2:27:26
85 20374 Lillian Bjørnslett   2:27:38
86 20456 Lene Sloth-Fjordside Ørskog IL 2:28:46
87 20268 Dagrun-Elin Johnsen   2:28:56
88 20479 Anne Heidi Østvann   2:29:48
89 20362 Gunn Brænden   2:30:03
90 20208 Edel H Bakken Ringebu-Fåvang skiklubb 2:30:07
91 20124 Ann-Christin Eriksen   2:30:11
92 20618 Hildegunn Bilit Biri IL 2:30:17
93 20392 Ingeborg Flønes   2:30:27
94 20445 Guro Meldre Pedersen VBIL 2:31:06
95 20246 Merethe  Falkevik   2:31:58
96 20256 Therese Harkinn Vindorum Team Roen 2:33:14
97 20467 Kathe Takvam   2:33:33
98 20322 Hlin Kristin Thorkelsdottir   2:34:14
99 20282 Gry Anette Moen   2:34:21
100 20472 Therese Flotten Volden Oppdal IL 2:34:46
101 20277 Gry Lundiin Politidirektoratet 2:34:58
102 20058 Trude Flatås Sæter   2:34:59
103 20294 Lena Riise Pedersen Gården Bootcamp og PT 2:35:23
104 20240 Christine Eikeland HELLY GIRLS 2:35:35
105 20470 Jorun Thue   2:35:59
106 20415 Ann Kristin Hæhre Kristiansen   2:36:27
107 20305 Inger Bratlie Smith   2:36:45
108 20538 Hege Jenssen Romerikes Blad 2:37:44
109 20605 Victoria Vehre   2:39:56
110 20227 Marianne Støren Berg   2:40:03
111 20435 Anne Kari Moen   2:41:00
112 20221 Trine Albrektsen   2:41:07
113 20340 Kjersti Sanstøl   2:41:49
114 20487 Trine Hanche Aasen Dagens Næringsliv 2:42:33
114 20274 Inger Lauvstad   2:42:33
114 20254 May Hammerås   2:42:33
117 20428 Merete Lorentsen   2:42:39
118 20379 Jenny Bruu   2:42:44
119 20425 Aina Lindberg   2:42:57
119 20384 Jeanette Ekaas   2:42:57
121 20431 Dorte Løvhaug Johnsen   2:43:01
122 20245 Nina Kristin  Fagerhøi Gården Bootcamp og PT 2:43:57
123 20475 Trine Westvold   2:44:28
124 20572 Mette Sjaaeng   2:45:25
125 20520 Kristin Gynther Ellefsen   2:46:31
126 20421 Ina Skjold Lexau   2:48:14
127 20159 Berit Tromsnes Muriteigen   2:48:47
128 20225 Silje Støren Beg Statoil ASA 2:48:53
129 20328 Bodil Catherine Valvik   2:50:44
130 20444 Wenche Kristin Over   2:54:10
131 20452 Bjørg Anne  Rynning   2:55:34
132 20432 Line Marie Magnussen Manpower DSO Dream Team 2:56:14
133 20521 Kjersti Roen Eriksen   2:56:46
134 20306 Marte Soldal   2:56:56
135 20239 Mona Iren Dolmen Orkanger Idrettsforening 2:57:49
136 20622 Esther Annemarie Eikelenstam skjedsmo oldgirls 2:59:28
137 20296 Marianne Monica Ring-Andersen   3:01:02
138 20482 Marianne Fosser Ørje IL 3:01:24
139 20318 Elin Sønderland Team Bjerke 3:02:46
140 20511 Guro N. Blikset Aktiv mot kreft 3:03:22
141 20237 Turi Ulvestad Davik Team Bjerke 3:04:04
142 20454 Hanne  Serck-Hansen   3:04:10
142 20469 Nina Garmo Tharaldsen   3:04:10
142 20387 Lise Gram Eriksen   3:04:10
145 20417 Bodil Annike  Kvello-Aune   3:04:32
146 20397 Nina Harberg   3:06:32
147 20630 Barbro Breivik Skiptvet IL 3:08:18
148 20617 Veronica Sørensen   3:17:03
149 20546 Camilla Kristiansen Gården Bootcamp & PT 3:18:03
150 20619 Elin Sliper  Langeteig   3:20:27
151 20614 Siv Rønstad   3:22:15
152 20590 Irja Torgersen   3:25:41
153 20519 Line Viklem  Eidum   3:40:08
154 20468 Solveig Taraldset   3:45:06
155 20448 Cathrine Ramstad   3:46:26
156 20524 Wenche Gribbestad Flemma IL 3:52:29
157 20542 Cecilie Kjos   3:54:55
158 20517 Barbro Marie Davidsen   3:57:58
159 20380 Kristin Christensen   4:16:02