Resultater Ingalåmi 30 km - Klasse 40-49 år 2018



Ingalåmi - 30 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 10. mars 2018

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 20030 Carina Kristiansen Gården Bootcamp PT 1:41:47 +0:00
2 20041 Randi Myhr Sør-fron 1:49:50 +8:03
3 20066 Kari-Anne Hille Valla il Skrim langrenn 1:50:18 +8:31
4 20014 Jessica Gunnarsson BIL-BEVAS 1:51:04 +9:17
5 20046 Inga-Lill Persson   1:52:32 +10:45
6 20067 Ingebjørg Fisketjønn Øverland Gården Bootcamp 1:52:36 +10:49
7 20079 Kari Lier Ring IL 1:53:51 +12:03
8 20107 Ingunn Margrethe Husmoen Rustad IL 1:54:24 +12:36
9 20025 Anne Kari Karlsson Jessheim 1:55:50 +14:03
10 20197 Christina Eide Brøttum IL 1:55:53 +14:05
11 20207 Renee Marie  Olsen   1:55:55 +14:07
12 20017 Kari Østeraas   1:56:09 +14:21
13 20001 Trude Abelsen Gården Bootcamp og PT 1:56:15 +14:28
14 20126 Marit Five Skedsmo Skiklubb 1:57:06 +15:18
15 20196 Torild T. Viken   1:57:24 +15:37
16 20083 Maria Sibbern   1:58:14 +16:27
17 20039 Mai Torild Moksness-Skaug CK Elverum 1:59:26 +17:38
18 20055 Erna Bergsdottir Solvang Gården Bootcamp 1:59:43 +17:55
19 20095 Cecilie Lagerberg   2:00:02 +18:14
20 20088 Sidsel Nordhagen Skiforeningen / Lørenskog CK 2:00:51 +19:04
21 20201 Hege Njå Bjørkmann   2:01:48 +20:01
22 20288 Trine Sagaas Rønningen Telenor BIL 2:02:26 +20:39
23 20215 Frida Viken Von Brasch team Bjørknes 2:03:04 +21:16
24 20043 Aslaug Nedrebø Åndalsnes If 2:03:44 +21:57
25 20117 Astrid Bjørgum St.olavs 2:04:27 +22:40
26 20193 Hanne Pernille Moen   2:05:32 +23:45
27 20093 Nina Hox-Meedom   2:06:10 +24:22
28 20350 Hanne Blomfeldt OPIL 2:06:28 +24:41
29 20113 Jennifer Arnesen Heming 2:07:04 +25:17
30 20077 Tone Lise Johannessen Moelven IL 2:07:48 +26:00
31 20007 Hilde Brobakken Snertingdal If Ski 2:07:54 +26:06
31 20131 Kathrine Helgesen   2:07:54 +26:06
33 20110 Eline Fyksen Aas Try us 2:08:07 +26:20
34 20002 Trude Antonsen Rustad IL 2:08:15 +26:27
35 20086 Vibeke Blom Gården Bootcamp 2:08:51 +27:04
36 20171 Bente Storvik Ottestad IL 2:09:40 +27:53
37 20071 Tone Melby Bråten Spydeberg 2:09:42 +27:54
38 20135 Randi Hesjedal Springarjenter/Spydeberg IL 2:10:57 +29:09
39 20348 Julie Baumann Aktiv mot kreft 2:11:30 +29:42
40 20142 Lene Kristin Skåret Kittilsen   2:11:41 +29:53
41 20129 Turid Gravem Hammer Grøa IL 2:12:25 +30:37
42 20213 Anita Olsrud Nordea 2:13:16 +31:28
43 20080 Helene Løvkvist Fossum RD 2:13:19 +31:31
44 20185 Kristin Sivertsen Ringebu-Fåvang skiklubb 2:13:43 +31:55
45 20163 Rigmor Reite Team Vest 2:13:53 +32:05
46 20011 Synøve Greaker Spydeberg 2:13:55 +32:07
47 20199 Ida Wasa Johansen   2:14:47 +33:00
48 20173 Marita Thomassen Storebrand 2:15:17 +33:30
49 20139 Marit Håkensen Tangen 2:15:28 +33:41
50 20024 Hege Tvete Karlsen   2:15:54 +34:07
51 20328 Gunn Elin  Heibø Kragerø IF 2:15:58 +34:11
52 20103 Lisbet Aarnes Sel I.L. 2:16:44 +34:57
53 20214 Kari Buskenes   2:17:35 +35:47
54 20177 Kamilla Wiik IngaROS 2:17:51 +36:04
55 20209 Hege Ragnhildsløkken Team Seriøs:) 2:17:56 +36:08
56 20026 Lene Klemetsen Team Bjerke 2:18:29 +36:42
57 20124 Vibeke  Evju Gården Bootcamp 2:19:15 +37:27
58 20269 Tenna Nørgaard  Landsperg Kvitåvatn skiklub 2:20:07 +38:19
59 20154 Anne Hauge Nilsen IngaROS 2:20:10 +38:22
60 20233 Line Brun Stallknecht Københavns skiklub 2:20:24 +38:36
61 20148 Bente Rode Liseth Spydeberg IL/Springarjenter 2:21:36 +39:49
62 20333 Mari Bjørke  Rønning Gjøvik skiklubb 2:21:41 +39:54
63 20004 Elin Bjerke Team Bjerke 2:21:52 +40:04
64 20136 Marianne Gram Hoel Gården Bootcamp og PT 2:22:29 +40:42
65 20402 Lisa Homb Hansen   2:23:33 +41:46
66 20268 Anne Gunn Kraabøl Eidsiva BIL 2:25:03 +43:15
67 20256 Beate Helseth Teamhelseth 2:26:45 +44:58
68 20560 Julia Rusaanes Lismarka Skilag 2:27:52 +46:04
69 20187 Agnethe Skattebo Sør-Fron il 2:28:04 +46:16
70 20300 Elisabeth Strandvoll NCC Bil 2:28:29 +46:42
71 20161 Lena Riise Pedersen Gården Bootcamp 2:29:54 +48:06
72 20130 Lindy Hansen Spydeberg 2:29:55 +48:08
73 20489 Toril Aagaard   2:29:59 +48:12
74 20240 Nina Elisabeth Dirix HELLY GIRLS 2:30:16 +48:28
75 20349 Bente Motrøen   2:31:08 +49:21
76 20392 Nina Kristin  Fagerhøi Gården Bootcamp 2:31:55 +50:07
77 20564 Kjersti Marthinsen Hyggen IF 2:32:53 +51:06
78 20336 Hilde Van Woensel Kooy   2:33:20 +51:32
79 20245 Ann-Christin Eriksen Halden CK 2:33:53 +52:05
80 20317 Anette Mostuen Wiken Tine 2:34:27 +52:40
81 20418 Marit Hurum Aulie Berger Il 2:34:30 +52:43
82 20230 Hege Berstad   2:35:41 +53:53
82 20118 Lillian Bjørnslett Gjerdrum Idrettslag 2:35:41 +53:54
84 20443 Tina Marie Martinsen Spydeberg IL 2:35:51 +54:04
85 20458 Mona Ringvej   2:36:53 +55:06
86 20128 Irene Gaarud Nordic Ski Team/Team Anthon 2:38:00 +56:12
87 20176 Siri Vatne   2:38:07 +56:20
88 20261 Dagrun-Elin Johnsen   2:38:10 +56:22
89 20241 Maree Early   2:40:49 +59:02
90 20253 Aud Ragnhild Hansen Gården Bootcamp 2:41:00 +59:12
90 20340 Helle-Stine Høvås Gården Bootcamp 2:41:00 +59:13
92 20397 Kristin Funderud   2:41:30 +59:42
93 20242 Christine Eikeland HELLY GIRLS 2:41:55 +1:00:08
94 20294 Lene Sloth-Fjordside Ørskog IL 2:42:00 +1:00:13
95 20227 Edel H Bakken Ringebu-Fåvang skiklubb 2:44:38 +1:02:51
96 20546 Heidi Henriksen Øverheim   2:46:19 +1:04:31
97 20481 Kathe Takvam   2:47:35 +1:05:48
98 20457 Merethe Riddervold   2:47:37 +1:05:50
99 20485 Susanne Vik Skåla IL 2:48:15 +1:06:27
100 20309 Bodil Catherine Valvik   2:48:29 +1:06:42
101 20172 Trude Flatås Sæter Byåsen IL 2:48:42 +1:06:55
102 20254 Therese Harkinn Vindorum Team Roen 2:51:29 +1:09:41
103 20280 Marianne Myrset   2:51:49 +1:10:01
104 20186 Berit Tromsnes Muriteigen   2:52:01 +1:10:14
105 20557 Esther Eikelenstam Skedsmo Oldgirls 2:53:00 +1:11:13
106 20435 Kari Joten Langsjøvold Engerdal Sportsklubb 2:54:09 +1:12:22
107 20194 Kjersti Sanstøl   2:54:18 +1:12:30
108 20267 Ann Kristin Hæhre Kristiansen   2:55:33 +1:13:45
109 20373 Camilla Bauge   2:57:07 +1:15:20
110 20211 Anja Dalheim   2:57:19 +1:15:31
111 20532 Ina Skjold Lexau   2:57:29 +1:15:42
112 20510 Gry Findal   2:58:08 +1:16:21
113 20301 Solveig Sylte   2:59:07 +1:17:20
114 20330 Anne Kari Moen   2:59:58 +1:18:11
115 20470 Mette Sjaaeng   3:00:44 +1:18:56
116 20221 Trine Albrektsen   3:02:01 +1:20:14
116 20547 Katrine Amarloui   3:02:01 +1:20:14
118 20518 Evy Hoff-Olsen   3:02:40 +1:20:52
119 20404 Reidun Hansen   3:04:22 +1:22:34
120 20302 Elin Sønderland   3:06:09 +1:24:22
121 20429 Jeanette Kjernsholen   3:07:04 +1:25:17
122 20238 Turi Ulvestad Davik Team Bjerke 3:09:18 +1:27:31
123 20223 Ingeborg Amundrud Vallset Il 3:10:20 +1:28:33
124 20284 Rikke Nørgaard Kvitåvatn skiklub 3:10:37 +1:28:50
125 20345 Iren Leine Hildre Team Myrane 3:10:53 +1:29:06
126 20511 Gunilla Elisabeth Forsman   3:10:55 +1:29:07
127 20257 Nina Hoffmann OK Sorø 3:12:20 +1:30:32
128 20430 Lena Kjønaas   3:12:51 +1:31:03
129 20343 Solveig Bostad Team Myrane 3:13:41 +1:31:54
130 20494 Kate Høyem   3:13:58 +1:32:10
131 20250 Laila Helen Granheim   3:14:36 +1:32:49
132 20500 Merethe Skoglund  Knutsen BSF 3:15:40 +1:33:52
133 20449 Wenche Kristin Over   3:23:43 +1:41:56
134 20484 Ane Kari Vestre Veidekke BIL 3:34:05 +1:52:18
135 20383 Guri Brennhovd   3:34:54 +1:53:06
136 20206 Kathrine Olsen Team Seriøs :-) 3:35:20 +1:53:32
137 20442 Heidi  Martinsen   3:41:22 +1:59:35
138 20534 Inger Lise Møystad Hernes idrettslag 3:45:50 +2:04:03
139 20529 Wenche Nordli Larsen   3:46:04 +2:04:16
140 20419 Lise Hølen   3:48:13 +2:06:26
141 20507 Kristin Christensen   3:56:43 +2:14:56