Resultater Ingalåmi 30 km - Klasse 40-49 år 2019



Ingalåmi - 30 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 9. mars 2019

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 20098 Venche Vestbakken Raufoss 1:41:25 +0:00
2 20059 Anne Christine Bull Haaversen Øvrevoll Hosle IL/Fossum Raske Damer 1:44:54 +3:29
3 20085 Marte Lise Furuberg Byåsen IL 1:45:54 +4:30
4 20062 Trude Larstad Røa IL 1:49:10 +7:45
5 20052 Ingebjørg Fisketjønn Øverland Gården Bootcamp 1:49:42 +8:17
6 20076 Kari Lier Ring IL / Brøttum IL 1:51:09 +9:44
7 20041 Ida Pollen Haslum IL 1:52:10 +10:46
8 20024 Jessica Gunnarsson BEVAS- BIL 1:52:17 +10:52
9 20048 Sidsel Svarstad   1:52:30 +11:05
10 20080 Jill Jørgensen   1:52:35 +11:10
11 20078 Turid Holter Steinset Moen Sportsklubb 1:53:05 +11:41
12 20094 Hilde Johnsli Vind IL 1:53:07 +11:43
13 20063 Anne Elisabeth Nerigård   1:54:14 +12:49
14 20087 Inger Reidun N. Fleischer Team Fleischer Finans 1:54:29 +13:04
15 20021 Marit Five Skedsmo Skiklubb 1:55:59 +14:34
16 20077 Henriette Melsom Åslia skilag 1:56:30 +15:06
17 20027 Liv Berit Hæg Gården Bootcamp 1:57:35 +16:11
18 20051 Kari-Anne Hille Valla IL Skrim 1:57:36 +16:11
19 20190 Trine Kirkhus Nydalen Skiklubb/SINTEF BFI 1:58:18 +16:54
20 20177 Monica Åsen Gjerald Lillehammer Skiklub 1:58:23 +16:58
21 20016 Tina Aass Bull Gården Bootcamp 1:59:16 +17:51
22 20011 Hilde Brobakken   1:59:38 +18:13
23 20039 Aslaug Nedrebø Åndalsnes If 2:00:15 +18:50
24 20053 Maiken Bratteng Søndrerypene 2:00:32 +19:08
25 20040 Sidsel Nordhagen Skiforeningen / Lørenskog CK 2:01:10 +19:46
26 20357 Siri M. Robstad   2:01:44 +20:20
27 20001 Trude Abelsen Gården Bootcamp 2:01:53 +20:29
28 20074 Tone Lise Johannessen Moelven IL 2:02:36 +21:11
29 20346 Heidi Tronbøl Fet skiklubb 2:04:09 +22:44
30 20157 Bente Storvik   2:04:28 +23:03
31 20038 Randi Myhr Sør-Fron il 2:05:53 +24:29
32 20193 Maria Sibbern Ås IL 2:06:37 +25:12
33 20195 Ragnhild Lie   2:07:04 +25:40
34 20175 Jennifer Arnesen   2:07:13 +25:48
35 20113 Astrid Bjørgum Hemit BIL 2:09:15 +27:50
36 20123 Kathrine Helgesen   2:09:21 +27:56
37 20201 Hanne Blomfeldt   2:09:47 +28:22
38 20089 Kirsten C. Olesen Fossum RD 2:10:07 +28:42
39 20031 Stine Kibsgaard Johannessen   2:10:14 +28:50
40 20139 Lene Lundblad Sørbråten IL 2:10:43 +29:18
41 20125 Randi Hesjedal Spydeberg IL 2:10:46 +29:21
42 20108 Kristi Bævre   2:11:24 +29:59
43 20158 Mette Strand   2:11:44 +30:20
44 20148 Rigmor Reite   2:12:01 +30:36
45 20056 Ragnhild Berling Grande Røa IL 2:12:13 +30:48
46 20151 Mette Skjæret   2:12:22 +30:58
47 20128 Marit Håkensen Tangen 2:12:55 +31:31
48 20342 Mari Bjørke  Rønning Gjøvik skiklubb 2:14:04 +32:39
49 20023 Synøve Greaker Spydeberg 2:14:59 +33:35
50 20322 Ingvild Sannerhaugen   2:15:25 +34:01
51 20133 Elisabeth Mariann Knutsen   2:16:09 +34:44
52 20311 Kamilla Wiik IngaROS 2:16:37 +35:12
53 20194 Berit Strand FYK Lillehammer 2:16:52 +35:28
54 20032 Lene Klemetsen Team Bjerke 2:17:05 +35:41
55 20523 Cathrine Navestad   2:18:02 +36:38
56 20131 Hege Tvete Karlsen   2:18:03 +36:38
57 20155 Kari Austrheim Stordal Equinor BIL 2:18:09 +36:44
58 20351 Rakel Gran Baarstad   2:18:16 +36:52
59 20124 Janne Hemmingby Gården Bootcamp 2:18:17 +36:52
60 20008 Elin Bjerke Team Bjerke 2:18:19 +36:54
61 20130 Elisabeth Remme Johansen Gården Bootcamp 2:19:38 +38:14
62 20122 Irene Gaarud Team Anthon/Nordic Ski team 2:19:45 +38:20
63 20200 Gry Hauge Merkesdal   2:20:08 +38:43
64 20150 Agnethe Skattebo Sør-Fron il 2:21:13 +39:49
65 20285 Elisabeth Sagstuen Lillehammer sykehus BIL 2:22:24 +41:00
66 20255 Marianne Gram Hoel Gården Bootcamp 2:22:41 +41:17
67 20250 Tonje Haugberg   2:23:17 +41:53
68 20563 Marita Thomassen Storebrand BIL 2:26:43 +45:19
69 20259 Linda Ingier Romerikes Blad Bedrifidrettslag 2:27:05 +45:40
70 20143 Torill Mykstu Gården Bootcamp 2:27:34 +46:10
71 20541 Lill Camilla  Korsen Raufoss 2:28:24 +47:00
72 20149 Julia Rusaanes Lismarka Skilag 2:28:41 +47:17
73 20179 Ingvild Gulling Hamar IL Triathlon 2:29:34 +48:10
74 20187 Nina Woldene Øvrevoll Hosle IL 2:29:50 +48:25
75 20328 Mona Ringvej Heming 2:32:50 +51:26
76 20490 Kjersti  Glestad   2:33:12 +51:48
77 20312 Anette Mostuen Wiken   2:33:19 +51:55
78 20480 Grete Bjerke   2:33:42 +52:17
79 20230 Kristin Brænden   2:35:53 +54:28
80 20545 Inger Lise Møystad Hernes IL 2:38:25 +57:00
81 20291 Lene Sloth-Fjordside Ørskog IL 2:38:30 +57:05
82 20225 Lillian Bjørnslett   2:39:35 +58:11
83 20359 Helle-Stine Høvås Gården Bootcamp 2:39:49 +58:24
84 20434 Tina Marie Martinsen Springarjentene 2:40:14 +58:50
85 20317 Mona Kokkinn   2:41:11 +59:46
86 20384 Helen Dessingthon   2:41:18 +59:53
87 20272 Bente Mobråthen   2:41:37 +1:00:12
88 20425 Bodil Margrethe Østland Lafton   2:43:48 +1:02:23
89 20373 Tonje Berger Ausland Gjerstad IL 2:45:36 +1:04:11
90 20235 Maree Early   2:45:55 +1:04:30
91 20223 Edel H Bakken Ringebu-Fåvang skiklubb 2:46:38 +1:05:14
92 20326 Dagrun-Elin Johnsen   2:47:06 +1:05:41
93 20309 Anita Ramdahl Vangstad   2:47:41 +1:06:17
94 20398 Hanne Gro H. Hafredal IngaROS 2:49:18 +1:07:53
95 20260 Hege Jenssen Romerikes Blad Bedriftidrettslag 2:51:43 +1:10:19
96 20461 Mette Sjaaeng   2:52:37 +1:11:12
97 20199 Siri Vatne Skøyen Bøy og Tøy 2:54:13 +1:12:49
98 20274 Berit Tromsnes Muriteigen Sør -Fron 2:56:00 +1:14:35
99 20313 Anne Elisabeth Wilberg   2:57:59 +1:16:35
100 20233 Turi Ulvestad Davik Team Bjerke 3:00:16 +1:18:51
101 20501 Katrine Amarloui   3:01:33 +1:20:08
102 20282 Beate Reinskou   3:06:33 +1:25:08
103 20428 Ina Skjold Lexau   3:08:03 +1:26:38
104 20481 Stina Hofgaard Røsjø   3:08:38 +1:27:13
105 20543 Lill Halvorsen   3:08:54 +1:27:30
106 20419 Line Jørgensen   3:10:26 +1:29:01
107 20298 Solveig Sylte   3:11:05 +1:29:40
108 20550 Marte Fremstedal Team Spritz Spirit 3:11:13 +1:29:49
109 20399 Lene Hansél   3:11:14 +1:29:49
110 20289 Ruth Sletteberg   3:16:11 +1:34:47
111 20253 Iren Leine Hildre Team Myrane 3:16:31 +1:35:06
112 20505 Helene Kopstad Clifford   3:17:10 +1:35:45
113 20590 Wibeke Langaard   3:18:04 +1:36:39
113 20558 Monica Clausen   3:18:04 +1:36:39
115 20527 Díana Harpa Ríkarðsdóttir Haukabínur 3:19:08 +1:37:43
116 20485 Anne Nyland   3:20:52 +1:39:27
117 20447 Wenche Kristin Over   3:21:17 +1:39:53
118 20462 Ann Kristin Sollien   3:28:00 +1:46:35
119 20572 Camilla Fagerli   3:31:23 +1:49:59
119 20507 Kathrine Fagerli Nilssen Gården Bootcamp 3:31:23 +1:49:59
121 20409 Sarah Elisabeth Hess   3:33:06 +1:51:42
122 20227 Barbro Breivik   3:34:21 +1:52:57
123 20383 Kristin Christensen   3:43:30 +2:02:05
124 20374 Anette Bergseng Eidsvold Værks Skiklub 3:43:53 +2:02:29
125 20386 Dina Egeberg Frustrerte Fruer 3:44:06 +2:02:42
126 20413 Linn Hovde Frustrerte Fruer 3:44:34 +2:03:09
127 20435 Silje Meldal Frustrerte Fruer 3:46:57 +2:05:33
128 20532 Ingrid Svensrud   3:50:45 +2:09:21


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +