Resultater Ingalåmi 30 km - Klasse 50-59 år 2016



Ingalåmi - 30 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 12. mars 2016

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 20072 Anne Berit Hemma MjøsSki 1:50:16
2 20020 Anita Hansen Statnett SF 1:52:54
3 20097 Marit Brennhovd Veritas BIL / LYN 1:56:54
4 20570 Sidsel Owren Nørstebø   1:58:03
5 20265 Kari-Mette Sætersdal Asker Skiklubb 2:02:42
6 20572 Lene Johansen   2:03:21
7 20025 Else Hvattum   2:03:45
8 20053 Helen Selboe Romerike Runners Team 2:06:25
9 20293 Liv Jorunn Kolnes   2:12:18
10 20443 Cathrine E. Arnesen   2:12:43
11 20242 Sissel Husebråten Ørje IL 2:13:19
12 20221 Hanne Alstergren Skrautvål 2:14:53
13 20533 Berit Klykken Stene   2:17:40
14 20281 Lillian Skoglund Bærum kommune BIL/IL JUTUL 2:17:46
15 20520 Kirste Sandness Kirkenes 2:19:17
16 20474 Tove Hernes NCC Bil 2:19:49
17 20479 Solveig Hågå Lesja 2:20:04
18 20229 Mette Dyrdahl Heimdal Ski 2:22:46
19 20222 Mona Andersen Mangenfjellet Turlag 2:24:10
20 20777 Unni  Stenhammer   2:24:17
21 20509 Kari Olsen   2:24:49
22 20227 Heidi Børstad   2:24:50
23 20264 Marit Sund Storlien MjøsSki 2:26:12
24 20478 Kirsti Hylen Statoil Bedriftidrettslag 2:26:29
25 20253 Maj Britt Nyheim   2:26:38
26 20272 Heidi Østby   2:27:13
27 20714 Aud Lisbeth Hove   2:27:18
28 20547 Eli Tjønnås Team Bjørg 2:28:20
29 20248 Wenche Lindløv Sarpsborg orienteringslag 2:28:43
30 20485 Målfrid Dullum Johansen   2:29:00
31 20698 Anna Gjerdstigen   2:29:15
32 20540 Siv Johanne Tveit Sødal   2:29:32
33 20064 Bjørg Øfsti Sparebank1 Søre Sunnmøre 2:30:41
34 20240 Hege Hjørund IngaROS 2:33:16
35 20585 Olaug Villanger   2:34:11
36 20041 Liv B. Jegteberg Lystad Skiforeningen 2:34:37
37 20465 Marit Gilbert   2:34:57
38 20579 Eva Stad Sjøberg   2:35:12
39 20462 Heidi Smågesjø Fossen   2:36:45
40 20531 Mariane Stampe Mangenfjellet Turlag 2:37:23
41 20889 Marit Christensen   2:38:04
42 20766 Kjersti Røhnebæk Åsmarka Idrettslag 2:38:11
43 20804 Elisabeth Arnesen   2:39:02
44 20539 Fride Overrein Susegg   2:39:09
45 20528 Grete Skjelbred Spydeberg 2:40:20
46 20296 Marit Engh   2:41:17
47 20678 Ragnhild Bøhle   2:41:45
48 20747 Tone Mittet   2:42:19
49 20746 Berit Mittet   2:42:20
50 20233 Kari Fritzvold Malones   2:43:03
51 20767 Sidsel Røhnebæk FYK 2:43:28
52 20553 Ingrid Von Zernichow   2:43:38
53 20731 Eva Marie Larsen Bærum kommune 2:43:42
54 20794 Hilde Ulvesli   2:43:50
55 20882 Anne Sofie Akselsen   2:44:55
56 20464 Anne Furuheim   2:45:02
57 20460 Trine Fossan Lillomarka skiklubb 2:45:38
58 20262 May Lise Spigseth   2:45:42
59 20768 Evelyn Rørvik   2:46:35
60 20087 Brita Gundersen Stavanger Turistforening 2:46:56
61 20690 Torill Finkirken Sarpsborg orienteringslag 2:47:05
62 20566 Anne Kathrine Fossum   2:47:07
63 20755 Heidi Omberg   2:47:14
64 20774 Tone Elise Solberg   2:47:25
65 20663 Christin Arnesen   2:48:09
66 20706 Eva Iren Haugen   2:48:26
67 20733 Gunn Lesteberg Nordea 2:48:54
68 20299 Mette Bogen   2:51:09
69 20060 Lisbeth Kristin Torvik Osmarka il 2:54:15
70 20771 Dagny Skare Veiatuppene 2:54:45
71 20223 Britt Vik Bergstrøm   2:55:16
72 20089 Vibeke Weltzin Husebye   2:56:01
73 20705 Kirsten Harborg   2:56:56
74 20931 Gøril Seljevoll   2:57:27
75 20687 Birgit Maakestad Enghaug Yttersvingen 2:57:49
76 20892 Solveig De Boer-Eduardsen   2:58:34
77 20727 Tone Kristiansen   2:58:52
78 20719 Anne Marte Sand Haarberg   3:00:46
78 20693 Annichen Fladager   3:00:46
80 20750 Inger Margrethe Nordskov   3:01:02
81 20749 Monika Nilsson   3:04:37
82 20756 Lillian Opheim   3:04:53
83 20803 Elin Aarthun   3:07:02
84 20818 Brita Fykse Stabekk 3:08:19
85 20761 Janne May Harstad Rasten   3:09:28
86 20778 Ingrid Storaker   3:09:32
87 20563 Kristin Person Nordby anestesisøstrene 3:10:13
88 20088 Irene Lofthus   3:11:15
89 20944 Jorunn Egilsdottir   3:11:49
90 20745 Heidi Midtflå   3:13:07
91 20748 Ann-Kristin Moseng   3:13:24
92 20002 Sigrunn Berdal   3:13:49
93 20713 Bjørg Hopen ILROS 3:14:52
94 20724 Marit Karlsen   3:16:36
94 20735 Eva Lillemoen   3:16:36
96 20558 Bente Bruun   3:17:28
97 20918 Karen Mathisen Ving bil 3:17:41
98 20708 Anne Britt Hindrum Måsasida skiklubb 3:17:53
99 20534 Annlaug Stokke   3:18:54
100 20535 Unni Strandmann Sparebank1 Søre Sunnmøre 3:19:05
101 20928 Gro Ringdalen Sarpsborg orienteringslag 3:26:44
102 20667 Lillann Berger   3:28:16
103 20664 Åshild  Bakk Andersen   3:28:18
104 20740 Kristin Bakk Malmnes   3:28:20
105 20902 Lise Helgestad   3:30:52
106 20726 Greta Krane Tele Bil Tromsø 3:30:53
107 20783 Guro Thune Sundklakk   3:33:54
108 20824 Mariann Sørensen Hvam IL 3:34:34
109 20797 Ingunn Wang ØHIL 3:34:40
110 20670 Kari Bjørnland   3:38:34
111 20671 Kristin Bjørnland   3:38:36
112 20911 Wenche Kvåvik   3:38:57
113 20948 Anne Edvardsen   3:43:43
114 20935 Solveig Stig   3:44:40
115 20947 Eli Løkken Jacobsen   3:47:58
116 20934 Linda Bjork Stefansdottir Island 3:51:35
117 20721 Helga Johansson   3:59:41
118 20554 Eli Randem Wergeland   4:05:45


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +