Resultater Ingalåmi 30 km - Klasse 50-59 år 2017



Ingalåmi - 30 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 11. mars 2017

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 20079 Marit C. Synnevåg Sportskl. RYE 1:46:45
2 20016 Anita Hansen Statnett SF 1:49:17
3 20107 Janecke Kopaas Koll / Team Milslukern Sport 1:51:48
4 20074 Eli Mørkved Glorud MjøsSki 1:52:12
5 20082 Liv Hasund Eid Harestua 1:52:43
6 20072 Iren Tryggestad Rustad IL 1:53:15
7 20034 Anne-Berit Jaavall Kværner   1:55:23
8 20026 Lene Johansen   1:57:26
9 20075 Wenche Rasch Rustad IL 1:57:37
10 20019 Else Hvattum   2:00:34
11 20056 Anne Marie Stenberg Hamar Skiklubb 2:01:28
12 20053 Helen Selboe Romerike Runners Team 2:02:37
13 20165 Marit Pedersen Byåsen veterandamer 2:03:55
14 20184 Maria Torgersen Lyn Ski 2:05:24
15 20332 Tone Aarstein   2:06:47
16 20244 Kari Fagerhøi Gården Bootcamp &PT 2:06:51
17 20010 Mona Schau Giskås Soon Skiklubb 2:07:21
18 20194 Sissel Husebråten Ørje il 2:07:41
19 20145 Eva  Jacobsen Glaspegjengen 2:07:51
20 20339 Gunvor Alderslyst Fossum IF 2:08:31
21 20190 Hilde Nystog Aas   2:08:53
22 20270 Kari Kapstad Skimt 2:09:22
23 20063 Inger Tillman Aker Solutions 2:09:26
24 20149 Liv Jorunn Kolnes SK Rye 2:09:59
25 20127 Vigdis Fiskvik   2:10:11
26 20114 Liv Kindem Lillehammer Skiklub 2:10:17
27 20100 Nina Jutkvam   2:10:52
28 20038 Ina Loennechen Rustad IL 2:10:53
29 20311 Berit Klykken Stene   2:11:25
30 20138 Åse Marit Hansen Gjelleråsen IF 2:11:29
31 20291 Kari Olsen   2:11:53
32 20083 Åse Kongsvold Hamar Skiklubb 2:12:58
33 20187 Wenche Traasdahl   2:13:33
34 20231 Ingrid Berset   2:13:53
35 20264 Siv Indseth   2:13:57
36 20198 Maj Britt Nyheim   2:14:38
37 20529 Mimmi  Hauglid morgedal idrotslag 2:15:09
38 20355 Grethe Enlid Sel IL 2:16:11
39 20151 Marit Kure IL ROS 2:16:32
40 20192 Kristin Granne Oppegård IL 2:17:06
41 20111 Hanne Alstergren Skrautvål 2:17:57
42 20212 Heidi Østby   2:18:18
43 20122 Mette Dyrdahl Heimdal Ski 2:18:50
44 20288 Kari Nyborg Lom 2:19:21
45 20154 Liv B. Jegteberg Lystad Foreningen Ski idrettens Fremme - Ski 2:19:27
46 20166 Inger-Lise Ramstad Halden CK 2:20:34
46 20112 Mona Andersen Mangenfjellet Turlag 2:20:34
48 20533 Aud Lisbeth Hove   2:21:36
49 20285 Ingrid Lundgård Møllerhagen Kolbukameratene 2:22:40
50 20281 Gunn-Eli Marcussen Heggedal 2:22:42
51 20496 Kaja Giltvedt Frambu BIL 2:23:15
52 20143 Kirsti Hylen Statoil Bedriftsidrettslag 2:24:22
53 20263 Solveig Hågå   2:25:13
54 20120 Heidi Børstad Sarpsborg orienteringslag 2:25:54
55 20309 Mariane Stampe Mangenfjellet Turlag 2:27:46
56 20271 Marie Hylen Klippenberg   2:27:47
57 20293 Lillian Opheim AGA BIL 2:27:55
58 20152 Wenche Lindløv Sarpsborg orienteringslag 2:28:20
59 20269 Elin Annie Jørgensen Skedsmo Skiklubb 2:29:29
60 20566 Trude Rostad   2:30:01
61 20262 Vibeke Weltzin Husebye Mizuchi karateklubb 2:30:03
62 20307 Kristin Solli-Sæther   2:30:05
63 20303 Grete Skjelbred   2:31:36
64 20394 Arnhild Gerner   2:32:36
65 20344 Eli Tjønnås   2:33:29
66 20443 Heidi Omberg   2:35:07
67 20357 Jannicke Henanger   2:35:23
68 20260 Aud Hellenes Fana idrettslag 2:36:19
69 20331 Inger Johanne Yttri Landbrukstenester Sogn 2:36:32
70 20330 Ingrid Von Zernichow   2:37:30
71 20371 Christin Arnesen   2:38:30
72 20275 Gunn Lesteberg Nordea 2:38:42
73 20486 Ragnhild Bøhle   2:39:02
74 20471 Wenche Hildebrandt Viken   2:39:30
75 20400 Eva Iren Haugen   2:39:48
76 20402 Birgitte Helling   2:39:59
77 20502 Heidi Alfsen   2:40:40
78 20568 Sigrid Russwurm   2:41:54
79 20299 Hanne Sannerhaugen Gården Bootcamp og PT 2:42:11
80 20465 Grete Hoel Sørum Løkken IF 2:42:46
81 20329 Hege Marie Jonassen Verpe Tokke IL 2:42:59
82 20241 Marit Engh Nets Active 2:43:36
83 20324 Birgitte Torset   2:44:04
84 20522 Torill Finkirken   2:44:32
85 20372 Anne Relbo Authen   2:44:53
86 20398 Kirsten Harborg Team Bjørg 2:45:17
87 20476 Elin Wethal   2:45:43
88 20358 Fride Overrein Susegg   2:47:07
89 20080 Lisbeth Kristin Torvik Osmarka 2:48:55
90 20416 Tone Kristiansen Kattens venner 2:49:08
91 20252 Marianne Gurrik   2:50:47
92 20557 Monica Nilsson IK Stern 2:51:39
93 20388 Giske Espeland   2:52:42
94 20558 Monika Nilsson   2:55:27
95 20567 Elisabeth  Russwurm   2:56:19
96 20596 Irene Lofthus   2:57:45
97 20349 Anne Kathrine Fossum   2:57:49
98 20565 Janne May Harstad Rasten   2:57:52
99 20451 Nina Rishoff   2:59:23
100 20523 Eva Gahnström IK Stern 2:59:55
101 20403 Ragnhild Heltberg anestesisøstrene 3:01:12
102 20408 Bjørg Hopen IL ROS 3:02:46
103 20507 Siv Hanne Bakke   3:04:16
104 20509 Bodil Berntsen   3:04:37
105 20477 Tove Mevik Witsø Oslo bedriftsidrettslag 3:05:02
106 20423 Eva Lillemoen Kattens venner 3:05:37
107 20583 Yvonne Sundberg   3:08:07
108 20549 Anita Lille-Homb   3:09:03
109 20383 Jorunn Egilsdottir   3:09:09
110 20577 Ingrid Storaker   3:09:35
111 20537 Ann-Kristin Jensen   3:09:51
112 20481 Elin Aarthun   3:12:53
113 20458 Linda Bjork Stefansdottir   3:13:06
114 20459 Annlaug Stokke Sparebanken Volda Ørsta 3:15:29
115 20548 Wenche Kvåvik   3:15:36
116 20391 Belinda Flem   3:17:13
117 20510 Marit Bjørnland   3:18:35
118 20589 Tiina Toivakka Mikkeli, Finland 3:19:37
119 20580 Unni Strandmann Sparebank1søresunnmøre 3:21:28
120 20539 Helga Johansson   3:27:30
121 20532 Torund Hellesø-Knutsen   3:27:34
122 20545 Marthe Krane   3:30:20
123 20426 Lena Linne   3:32:26
124 20437 Janneche Myklebust Sparebank 1 Søre Sunnmøre 3:32:52
125 20501 Anne Sofie Akselsen   3:43:35
126 20591 Anne-Mette Tønnesen   3:45:28
127 20515 Anita Dahl   3:45:33
128 20564 Lise-Gro Ramdahl   3:45:34
129 20385 Ann Kristin Elfgen   3:46:25
130 20347 Eli Randem Wergeland   3:48:29
131 20473 Kari Walczyk   3:48:35
132 20550 Marita Lorentzen   3:50:31


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +