Resultater Ingalåmi 30 km - Klasse 50-59 år 2018



Ingalåmi - 30 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 10. mars 2018

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 20203 Birte Marie Skofteland ABB BIL 1:50:00 +0:00
2 20358 Marit Brennhovd Veritas BIL/Lyn ski 1:53:17 +3:17
3 20087 Liv Hasund Eid Harestua 1:55:49 +5:49
4 20094 Anne-Kristin Kvamme Ringkollen Skiklubb/Team Tronrud 1:56:06 +6:06
5 20056 Eva Stene Höegh Sport/Jutul IL 1:57:56 +7:56
6 20084 Helene Skeie Fossum IF 1:58:41 +8:42
7 20352 Hilde Olstad Fossum 1:58:56 +8:57
8 20061 Inger- Lise  Sæterbakken Jevne   1:59:06 +9:06
9 20204 Nina Svendby Feiring IL 2:02:20 +12:20
10 20047 Wenche Rasch Rustad IL 2:02:21 +12:22
11 20089 Heidi Sverdrup Augdal Ringkollen 2:02:45 +12:46
12 20074 Eli Mørkved Glorud MjøsSki 2:04:22 +14:22
13 20320 Tone Aarstein   2:04:51 +14:51
14 20031 Anne-Berit Jaavall Kværner Rødenes I.L. 2:06:22 +16:22
15 20396 Eva Fossum   2:08:55 +18:55
16 20064 Inger Tillman Aker Solutions 2:09:44 +19:44
17 20212 Nina Sætrang Kartverket BIL 2:12:09 +22:09
18 20182 Sissel Husebråten Ørje 2:12:22 +22:22
19 20192 Nina Forberg Borge Gården Bootcamp 2:13:19 +23:19
20 20141 Liv Kindem Dagens Næringsliv 2:14:03 +24:03
21 20121 Bente Dingen   2:14:38 +24:38
22 20184 Kirsti Kringhaug Kartverket BIL 2:14:46 +24:46
23 20170 Anne Marie Stenberg   2:15:16 +25:17
24 20082 Helen Selboe Romerike Runners Team 2:16:38 +26:38
25 20034 Ina Loennechen Rustad IL 2:17:41 +27:41
26 20052 Kirste Sandness Team Sandness 2:18:09 +28:09
27 20229 Ingrid Berset   2:19:54 +29:55
28 20239 Siv Hansen Dawes Norconsult BIL 2:20:08 +30:08
29 20101 Unni Strand SEL IL SKI 2:20:25 +30:26
30 20356 Grethe Enlid   2:20:27 +30:27
31 20029 Åse Kongsvold Hamar Skiklubb 2:21:32 +31:33
32 20122 Mette Dyrdahl Heimdal Ski 2:24:01 +34:02
33 20159 Kari Olsen   2:24:03 +34:03
34 20456 Rønnaug-Ingeborg Resset Team Bjørg 2:25:13 +35:14
35 20305 Gunnhild Todal Ørskog I.L 2:26:10 +36:11
36 20293 Grete Skjelbred   2:27:57 +37:57
37 20112 Mona Andersen Aurskog-Høland Friidrettslag 2:28:15 +38:15
38 20143 Marit Kure IL ROS 2:28:22 +38:23
39 20158 Kjersti Lindblad Nymann Team Borgen 2:29:27 +39:28
40 20236 Inger-Helene Carlsen IngaROS 2:29:56 +39:57
41 20244 Jorun Engebakken   2:30:13 +40:13
42 20378 Anne Rickertsen   2:30:51 +40:51
43 20416 Aud Lisbeth Hove   2:30:52 +40:52
44 20273 Inger Lise Lind   2:30:53 +40:53
45 20111 Hanne Alstergren Skrautvål Il 2:31:25 +41:25
46 20445 Hanne Beate Nerdrum Unit4 2:31:54 +41:54
46 20385 Kjersti Bye   2:31:54 +41:54
48 20260 Solveig Hågå Lesja IL 2:32:08 +42:09
49 20169 Linda Stavset Team Bjerke 2:32:19 +42:20
50 20387 Synøve Mirjam Christensen IngaROS 2:33:26 +43:26
51 20307 Guro Ullern Fjelltun 2:33:37 +43:37
52 20155 Monica Nilsen Engerdal sykkelklubb 2:35:26 +45:26
53 20264 Marie Hylen Klippenberg anestesisøstrene 2:36:36 +46:36
54 20285 Heidi Omberg   2:37:05 +47:06
55 20191 Marit Sund Storlien   2:37:09 +47:10
56 20310 Wenche Hildebrandt Viken Halden Cykleklubb 2:37:25 +47:26
57 20120 Heidi Børstad Sarpsborg orienteringslag 2:39:14 +49:15
58 20248 Arnhild Gerner   2:39:31 +49:31
59 20237 Marit Christensen   2:40:15 +50:15
60 20413 Signe Vibeche Holte   2:40:31 +50:32
61 20551 Eli Tjønnås Røyken 2:40:34 +50:34
62 20037 Liv B. Jegteberg Lystad Foreningen Ski idrettens Fremme 2:40:49 +50:49
63 20501 Christin Arnesen   2:41:02 +51:03
64 20306 Birgitte Torset   2:41:23 +51:23
65 20133 Jannicke Henanger   2:41:36 +51:36
66 20274 Kjersti H. Lundberg Halden Ck / Team Skrell 2:42:10 +52:10
67 20147 Wenche Lindløv Sarpsborg orienteringslag 2:42:26 +52:27
68 20409 Birgitte Helling   2:42:41 +52:41
69 20234 Jenny Bruu   2:43:22 +53:23
70 20276 Hilde Dahl Lønstad Gjøvik kommune 2:43:52 +53:52
71 20464 Kjersti Røhnebæk Åsmarka IL 2:44:38 +54:38
72 20278 Marianne Moen   2:44:50 +54:50
73 20393 Torill Finkirken   2:45:33 +55:33
74 20289 Hanne Sannerhaugen Gården Bootcamp 2:45:39 +55:39
75 20281 Åsa Maria Blad Måøy   2:45:55 +55:55
76 20222 Heidi Alfsen   2:46:03 +56:03
77 20272 Anita Lille-Homb   2:46:09 +56:10
78 20322 Hilde Bjerke Glitre offroad 2:46:23 +56:24
79 20262 Elin Annie Jørgensen Skedsmo 2:47:57 +57:57
80 20347 Fride Overrein Susegg   2:48:56 +58:57
81 20335 Oda Thune   2:48:58 +58:59
82 20344 Anne Lene Fritheim HELLY GIRLS 2:49:01 +59:01
83 20488 Tone Sverreson Ørmen Gården Bootcamp 2:49:08 +59:08
84 20296 May Lise Spigseth   2:49:55 +59:56
85 20372 Elisabeth Arnesen   2:50:09 +1:00:09
86 20295 Kristin Solli-Sæther   2:51:06 +1:01:06
87 20536 Benedicte Haug Olsen Stavteltkomiteen 2:51:10 +1:01:10
88 20384 Ingrid Bujordet   2:51:15 +1:01:16
89 20450 Inita Ozolina   2:51:37 +1:01:37
90 20398 Vivi Gabrielsen   2:51:58 +1:01:58
91 20433 Tone Kristiansen Kattens venn 2:52:08 +1:02:08
92 20559 Julia Henriksen   2:52:34 +1:02:34
93 20282 Kristin Ness   2:53:16 +1:03:17
94 20515 Eva Iren Haugen   2:53:31 +1:03:31
95 20311 Ingrid Von Zernichow anestesisøstrene 2:54:00 +1:04:01
96 20252 Marianne Gurrik   2:54:29 +1:04:30
97 20297 Mariane Stampe Mangenfjellet Turlag 2:54:36 +1:04:36
98 20441 Merete Lorentsen   2:54:40 +1:04:40
99 20331 Inger Margrethe Nordskov   2:55:17 +1:05:18
100 20271 Gunn Lesteberg Nordea 2:55:28 +1:05:28
101 20225 Anne Relbo Authen   2:55:33 +1:05:33
102 20168 Tone Elise Solberg   2:55:52 +1:05:52
103 20326 Kristin Floen   2:55:57 +1:05:57
104 20407 Kirsten Harborg Team Bjørg 2:58:14 +1:08:14
105 20308 Hilde Ulvesli Nordea 2:58:18 +1:08:19
106 20259 Ingrid Husby Skøyen Bøy og Tøy 2:58:26 +1:08:26
107 20454 Anne Line Glorud Rasch   3:01:27 +1:11:28
108 20287 Ingrid Røhme   3:01:45 +1:11:45
109 20455 Janne May Harstad Rasten   3:02:57 +1:12:58
110 20401 Kristin Gulbæk Privat 3:03:56 +1:13:57
111 20327 Brita Gundersen   3:04:34 +1:14:34
112 20474 Ingrid Storaker   3:05:53 +1:15:53
113 20434 Wenche Kvåvik   3:07:26 +1:17:26
114 20423 Carol James London Hyde Park 3:08:25 +1:18:25
115 20410 Ragnhild Heltberg   3:11:51 +1:21:52
116 20415 Bjørg Hopen IL ROS 3:13:59 +1:24:00
117 20521 Ann-Kristin Jensen   3:14:24 +1:24:25
118 20469 Bente Sjømoen 24 fitclub 3:14:27 +1:24:28
119 20439 Eva Lillemoen Kattens venn 3:14:57 +1:24:57
120 20299 Ingrid Remøy Stokke   3:19:52 +1:29:52
121 20265 Anne Westad Kolsrud IBM Klubben 3:21:39 +1:31:40
122 20337 Ingunn Wang ØHIL 3:21:58 +1:31:59
123 20232 Ingunn Aam Bratteberg   3:24:18 +1:34:18
124 20473 Annlaug Stokke Sparebanken Volda Ørsta 3:31:47 +1:41:47
125 20490 Elin Aarthun   3:32:02 +1:42:02
126 20477 Guro Thune Sundklakk   3:35:04 +1:45:04
127 20411 Elin Henriksen   3:38:59 +1:49:00
128 20543 Anne-Mette Tønnesen   3:43:16 +1:53:17
129 20459 Unni Risøen   3:44:41 +1:54:42
130 20533 Janneche Myklebust SpareBank 1 3:52:53 +2:02:54