Resultater Ingalåmi 30 km - Klasse 50-59 år 2019



Ingalåmi - 30 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 9. mars 2019

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 20006 Elisabeth Berger Rustad IL 1:46:34 +0:00
2 20097 Marit Brennhovd Veritas BIL/Lyn ski 1:53:54 +7:20
3 20060 Ellen Christine Karlsen Øvrevoll Hosle IL/RD 1:54:51 +8:17
4 20075 Anne-Kristin Kvamme Team Tronrud 1:59:29 +12:54
5 20100 Ragnhild Bye   2:03:20 +16:46
6 20065 Nina Eskild Riege Rustad IL 2:05:28 +18:54
7 20002 Ingeborg Alsgaard Vang skiløperforening /Sparebank 1 Østlandet 2:05:49 +19:14
8 20154 Erna Bergsdottir Solvang Gården Bootcamp 2:06:53 +20:19
9 20083 Ingunn Wike   2:06:57 +20:23
10 20050 Solgunn Tverfjell Koll IL 2:07:12 +20:38
11 20014 Tone Melby Bråten Spydeberg Langrenn 2:08:02 +21:28
12 20035 Anne-Berit Jaavall Kværner Rødenes I.L. 2:09:18 +22:44
13 20141 Gry Moberg HCK 2:10:45 +24:11
14 20066 Helen Selboe Romerike Runners Team 2:11:17 +24:43
15 20009 Nina Forberg Borge Gården Bootcamp 2:12:40 +26:05
16 20176 Sissel Fornes Rustad IL 2:13:17 +26:43
17 20189 Sissel Husebråten Ørje IL 2:15:19 +28:45
18 20281 Wenche Pedersen   2:15:50 +29:16
19 20186 Inger Tillman Aker Solutions 2:15:51 +29:17
20 20269 Berit Løvstad Grue IL 2:17:25 +30:51
21 20132 Liv Kindem   2:18:47 +32:13
22 20444 Bodil Nysveen   2:19:46 +33:12
23 20136 Brita Kumle   2:19:51 +33:16
24 20144 Anne Hauge Nilsen IngaROS 2:21:13 +34:39
25 20101 Kristin Angard Hoff Lillehammer skiklubb 2:22:05 +35:31
26 20327 Grethe Berg Lippert Trøsken 2:23:02 +36:28
27 20116 Siv Hansen Dawes Norconsult BIL 2:23:05 +36:31
28 20188 Aud Ellen Brevik Gården Bootcamp 2:23:21 +36:47
29 20308 Caroline Van Der Salm SLT 2:23:26 +36:52
30 20316 Janne Herseth Magnor 2:24:31 +37:56
31 20044 Kirste Sandness Team Sandness 2:24:55 +38:21
32 20388 Evy Ann Ekornes   2:26:46 +40:12
33 20330 Cathrine E. Arnesen Driv IL 2:27:25 +40:51
34 20231 Inger-Helene Carlsen IngaROS 2:27:51 +41:17
35 20252 Beate Helseth Teamhelseth 2:28:31 +41:56
36 20174 Mona Andersen Mangenfjellet Turlag 2:28:53 +42:19
37 20294 Linda Stavset Team Bjerke 2:29:28 +42:54
38 20120 Anna-Elisabeth Flinstad Dagens Næringsliv 2:29:32 +42:58
39 20333 Merethe Foss   2:30:03 +43:29
40 20173 Hilde Nystog Aas   2:30:49 +44:15
41 20167 Wenche Traasdahl   2:31:54 +45:20
42 20450 Rønnaug-Ingeborg Resset   2:31:58 +45:24
43 20182 Kjersti Lindblad Nymann Team Borgen 2:32:50 +46:16
44 20472 Eli Tjønnås   2:32:53 +46:19
45 20185 Elisiv Teigen Ringebu-Fåvang skiklubb 2:33:01 +46:27
46 20239 Ann-Christin Eriksen Halden CK 2:33:57 +47:22
47 20305 Lena Thoren   2:34:02 +47:27
48 20197 Mona Schau Giskås   2:34:55 +48:21
49 20276 Monica Nilsen Engerdal sykkelklubb 2:35:06 +48:32
50 20364 Tone Schwartz   2:37:16 +50:42
51 20221 Hanne Alstergren Skrautvål Il 2:37:24 +50:50
52 20232 Synøve M. Christensen IngaROS 2:37:26 +50:51
53 20321 Anne Rickertsen Bækkelaget sportsklubb 2:38:00 +51:25
54 20198 Mette Dyrdahl Heimdal Ski 2:38:06 +51:31
55 20117 Elin Ekle Øyjordet Lom il 2:38:17 +51:43
56 20169 Tone Sverreson Ørmen Gården Bootcamp 2:40:01 +53:27
57 20433 Liv B. Jegteberg Lystad   2:40:33 +53:58
58 20315 Kjersti Bye   2:40:41 +54:06
59 20319 Hanne Beate Nerdrum   2:40:42 +54:07
60 20248 Lindy Hansen Spydeberg 2:41:58 +55:24
61 20361 Mette Bogen   2:41:59 +55:25
62 20372 Christin Arnesen   2:43:28 +56:54
63 20257 Solveig Hågå   2:43:35 +57:01
64 20156 Marit Sund Storlien   2:44:27 +57:53
65 20518 Rigmor Jørgensen FFFFF 2:45:00 +58:26
66 20147 Marit Asplin Petersen   2:45:26 +58:52
67 20408 Birgitte Helling   2:45:44 +59:09
68 20446 Heidi Omberg   2:46:01 +59:27
69 20553 Hilde Partapuoli   2:46:25 +59:51
70 20140 Hilde Dahl Lønstad Gjøvik kommune 2:46:53 +1:00:19
71 20437 Anne Kari Moen   2:47:06 +1:00:32
72 20338 Mette Myhrebakken Hift 2:50:00 +1:03:26
73 20222 Elisabeth Arnesen   2:50:03 +1:03:29
74 20443 Monika Nilsson   2:52:11 +1:05:37
75 20360 Åsa Maria Blad Måøy   2:54:31 +1:07:57
76 20534 Anne Beth Thørud LØRENSKOG SKIKLUBB 2:55:27 +1:08:53
77 20445 Solfrid Nysveen Biri 2:56:08 +1:09:34
78 20153 Tone Elise Solberg   2:56:33 +1:09:59
79 20245 Marianne Gurrik   2:56:50 +1:10:15
80 20295 Fride Overrein Susegg   2:57:21 +1:10:47
81 20404 Eva Iren Haugen   2:58:26 +1:11:52
82 20229 Gunn Brænden   3:00:38 +1:14:04
83 20542 May Britt Bjørgum   3:02:31 +1:15:57
84 20424 Wenche Kvåvik   3:05:02 +1:18:28
85 20561 Inga Marie Vårheim   3:05:21 +1:18:47
86 20547 Inger Margrethe Nordskov   3:05:24 +1:18:50
87 20348 Hanne Sannerhaugen Gården Bootcamp 3:07:24 +1:20:50
88 20241 Annichen Fladager   3:08:07 +1:21:33
88 20258 Anne Marte Sand Haarberg   3:08:07 +1:21:33
90 20471 IDA THOWSEN   3:08:09 +1:21:35
91 20378 Gry  Breie   3:10:47 +1:24:12
91 20466 Helle Svendsen   3:10:47 +1:24:12
93 20393 Beate Rye Foss   3:12:03 +1:25:29
94 20429 Eva Lillemoen Kattens venn 3:12:26 +1:25:52
95 20228 Ann Kristin  Brukstuen   3:13:31 +1:26:57
96 20402 Inger Mari Haraldsen   3:14:10 +1:27:36
97 20422 Gunn-MAri Kjølberg   3:15:42 +1:29:08
98 20515 Ann-Kristin Jensen   3:17:44 +1:31:10
99 20557 Cathrine Myrseth Fosmo   3:18:03 +1:31:29
100 20525 Liv Omdal Equinor 3:18:10 +1:31:36
101 20412 Bjørg Hopen   3:19:04 +1:32:30
102 20511 Rannveig  Hafberg   3:19:10 +1:32:36
102 20533 Vilborg Thorsdóttir Haukar 3:19:10 +1:32:36
104 20530 Anette Stokland Equinor 3:26:03 +1:39:28
105 20267 Marthe Krane   3:27:55 +1:41:21
106 20165 Lisbeth Kristin Torvik   3:28:22 +1:41:47
107 20510 Helma Gunnarsdóttir   3:32:39 +1:46:05
108 20535 Anne-Mette Tønnesen   3:37:39 +1:51:05
109 20538 Vibeke Harr   3:37:51 +1:51:17
110 20306 Marit Hole Tynnøl Lesja 3:40:11 +1:53:37
111 20226 Solveig Bostad Team Myrane 3:42:24 +1:55:50
112 20247 Vibeke Hagset Team Myrane 3:42:25 +1:55:51
113 20519 Hege Lauritzen   3:44:20 +1:57:46
114 20452 Unni Risøen   3:52:06 +2:05:32
115 20463 Annlaug Stokke Sparebanken søre Sunnmøre 3:52:07 +2:05:33
116 20421 Cecilie Kjos   3:55:58 +2:09:24