Resultater Ingalåmi 30 km - Klasse 60-69 år 2018

Ingalåmi - 30 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 10. mars 2018

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 20027 Hjørdis Klonteig Fossum IF 1:52:46 +0:00
2 20104 Birgit Korvald IL Koll 1:55:50 +3:04
3 20003 Siri Flatekval Rustad IL 2:00:06 +7:20
4 20051 Wenche Sand-Hanssen Gården Bootcamp 2:02:15 +9:29
5 20114 Vigdis Berstad   2:08:07 +15:21
6 20076 Else Hvattum SK Rye 2:08:59 +16:13
7 20015 Jorunn Guriby Bærums skiklub 2:11:56 +19:10
8 20013 Ingunn Grødset Skiforeningen 2:17:34 +24:48
9 20040 Marianne Mowe Nesodden 2:17:51 +25:05
10 20164 Lillian Skoglund IL Jutul/Bærum kommune BIL 2:22:37 +29:51
11 20157 Maj Britt Nyheim   2:25:05 +32:19
12 20096 Margareth Nestavoll Lillehammer skiklubb 2:26:47 +34:01
13 20189 Marianne Gjerstad   2:28:29 +35:43
14 20556 Sigrid Schjetne Redalen idrettslag 2:28:55 +36:09
15 20138 Lidunn Hovlandsdal Skiforeningen 2:30:27 +37:41
16 20303 Jorunn Sønsthagen IL Jutul 2:32:01 +39:15
17 20304 Marit Stubhaug Takle Moelven 2:34:10 +41:24
18 20388 Stephanie Croteau Endurance United 2:39:36 +46:50
19 20463 Laila Rystad   2:43:48 +51:02
20 20465 Sidsel Røhnebæk   2:46:21 +53:35
21 20394 Anne Fjeld   2:50:10 +57:24
22 20312 Hilde Wang-Erlandsen   2:52:01 +59:15
23 20255 Jorun Endresen Haukeli Jaren il 2:53:18 +1:00:32
24 20270 Frøydis Langsholt Nordbyjoggen 2:55:14 +1:02:28
25 20451 Karin Bekkevold Pedersen   3:00:43 +1:07:57
26 20292 Marit Segtnan   3:01:02 +1:08:16
27 20437 Anne Liang Jutul Il 3:03:28 +1:10:41
28 20496 Irene Lofthus   3:04:32 +1:11:46
29 20520 Ruth-Eline Adelsten Iversen Remember 3:05:43 +1:12:57
30 20468 Torborg Silseth   3:09:24 +1:16:38
31 20519 Ragnhild Hvidsten Veme sportklubb 3:12:21 +1:19:35
32 20231 Unni Bjerke   3:13:07 +1:20:20
33 20390 Evelyn Dyb   3:13:39 +1:20:53
34 20467 Eva Marie Sandberg   3:14:29 +1:21:43
35 20427 Marit Karlsen Kattens venn 3:14:56 +1:22:10
36 20563 Bente Bruun Team Bjerke 3:17:07 +1:24:21
37 20549 Karen-Louise Hovengen   3:19:59 +1:27:13
38 20476 Bente Stuveseth   3:24:02 +1:31:16
39 20444 Jeri Neal   3:43:58 +1:51:12
40 20475 Unni Strandmann Sparebank 1 Søre Sunnmøre 3:45:29 +1:52:43
41 20514 elín margret hallgrimsdottir   4:02:27 +2:09:41


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +