Resultater Ingalåmi 30 km - Klasse 60-69 år 2019



Ingalåmi - 30 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 9. mars 2019

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 20033 Hjørdis Klonteig Fossum IF 1:53:34 +0:00
2 20015 Karin Ørbeck Braathen Høybråten og Stovner I L 1:58:26 +4:52
3 20022 Siri Flatekval Rustad IL 1:59:24 +5:49
4 20103 Kari Trondsen Milsluker'n Driv Trening 2:02:08 +8:34
5 20029 Annbjørg Håøy Rustad IL 2:11:36 +18:01
6 20043 Wenche Sand-Hanssen Gården Bootcamp 2:12:22 +18:48
7 20341 Karin Opheim Det Norske Rypelandslaget 2:17:49 +24:15
8 20135 Inger Lise Kristiansen Jutul Il 2:21:10 +27:36
9 20142 Marianne Mowe   2:22:35 +29:01
10 20138 Ina Loennechen Rustad IL 2:23:49 +30:15
11 20121 Ingunn Grødset Skiforeningen 2:24:17 +30:43
12 20246 Toril Gylterud Jutul Il 2:28:44 +35:10
13 20301 Hilde Sørdal   2:34:52 +41:18
14 20145 Maj Britt Nyheim   2:35:37 +42:02
15 20411 Anne Holth Sør-Fron il 2:36:49 +43:15
16 20436 Trine-Marie Mikalsen Jonsvatnet IL 2:39:14 +45:40
17 20178 Marianne Gjerstad   2:39:18 +45:44
18 20127 Lidunn Hovlandsdal Skiforeningen 2:39:22 +45:48
19 21709 Karin Nord   2:40:51 +47:17
20 20300 Jorunn Sønsthagen Jutul/ Bærum kommune 2:42:16 +48:42
21 20522 Elisabeth Myrstad   2:45:31 +51:57
22 20453 Sidsel Røhnebæk   2:46:06 +52:32
23 20474 Inger Lise Ulekleiv   2:46:20 +52:46
24 20430 Marit Lindset Jonsvatnet IL 2:49:01 +55:27
25 20448 Karin Bekkevold Pedersen   2:54:35 +1:01:01
26 20284 Disa Røer   2:54:57 +1:01:23
27 20310 Hilde Wang-Erlandsen Fredrikstad Skiklubb 2:57:43 +1:04:09
28 20458 Marit Segtnan   2:58:42 +1:05:08
29 20134 Karin Kongsli Team Øyene 2:59:52 +1:06:18
30 20362 Frøydis Langsholt Skanska Aktiv 3:00:52 +1:07:18
31 20439 Hanne Plathe Maartmann Kindem & Co 3:01:00 +1:07:26
32 20240 Anne Fjeld   3:02:57 +1:09:23
33 20293 Mariane Stampe Mangenfjellet Turlag 3:05:56 +1:12:22
34 20224 Unni Bjerke   3:06:19 +1:12:45
35 20460 Torborg Silseth   3:08:55 +1:15:21
36 20420 Marit Karlsen Kattens venn 3:09:43 +1:16:09
37 20464 Ingrid Remøy Stokke   3:16:17 +1:22:43
38 20416 Anne Lise  Høyland Jonsvatnet IL 3:16:49 +1:23:14
39 20486 Nina Solbakken   3:20:06 +1:26:32
40 20381 Bente Bruun Team Bjerke 3:24:56 +1:31:22
41 20531 Unni Strandmann Sparebank 1 Søre Sunnmøre 3:56:49 +2:03:15