Resultater Ivar O-løpet 2014



Resultater Orientering
Ivar O-løpet
Bærum, Akershus - 24. mai 2014

N-åpen

2 060 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
0 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 48:36 +10:03 23:35
0 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 1:03:34 +25:01 30:51
0 Martha Wisløff Asker Skiklubb 52:21 +13:48 25:24
0 Jakob Rastad Asker Skiklubb 27:34   13:22
0 Mari Eggen Nydalens SK 54:20 +15:47 26:22
0 Felix Aass Rolfsen IL Tyrving 36:10   17:33
0 Håvard Birkeland Fossum IF 49:11 +10:38 23:52
0 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 39:52 +1:19 19:21
0 Sara Martini Asker Skiklubb 31:43   15:23
0 Silje Lund Hovden IL Tyrving 36:29   17:42
0 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 31:58   15:31
0 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 49:11 +10:38 23:52
0 Tuva Høyer Fossum IF 53:06 +14:33 25:46
0 Martin Oseng Liholt Lillomarka OL 39:05 +0:32 18:58
0 Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 46:40 +8:07 22:39
0 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 50:37 +12:04 24:34
0 Ingvild Berner Myhre Fossum IF 32:38   15:50
0 Jørgen Brenna Loennechen Brandval/Kongsvinger OK 39:08 +0:35 18:59
0 Frikk Finsrud Asker Skiklubb 42:10 +3:37 20:28
0 Lovisa Borg Södertälje-Nykvarn Orientering 29:22   14:15
0 Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb 55:36 +17:03 26:59
0 Signe Holo Fossum IF 30:18   14:42
0 Sofia Øhlckers IL Tyrving 57:54 +19:21 28:06
0 Iben Arnekleiv Asker Skiklubb 38:33   18:42
0 Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 58:18 +19:45 28:18
0 Theo Winsents Sæter Måren OK 33:46   16:23
0 Mikkel Rastad Asker Skiklubb 45:07 +6:34 21:54
0 Anniken Berger IL Tyrving 53:37 +15:04 26:01
0 Martin Zwaig Asker Skiklubb 52:41 +14:08 25:34
0 Kristoffer Holm NOTEAM 49:13 +10:40 23:53
0 Lasse Gulheim Kolbotn og Skimt OL 49:23 +10:50 23:58
0 Andreas Holmboe IL Tyrving 54:26 +15:53 26:25
0 Sturla Rognskog Mella Oppsal Orientering 36:51   17:53
  Kristine Kjesbu IL Tyrving diskvalifisert    
  Emma Kjesbu IL Tyrving diskvalifisert    
  Sara Molund IL Tyrving diskvalifisert    
  Johanne Bøvre Mikkelsen IL Tyrving ikke startet    

H-10

2 170 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Rasmus Berglund Ringerike OL 33:14   15:18
2 Simen Hagen Strømsnes Asker Skiklubb 40:01 +6:47 18:26
3 Marius Juell Larsen IL Tyrving 46:14 +13:00 21:18
  Mikael Birkelund Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Mathias Nyhaug Asker Skiklubb ikke startet    

D-10

2 170 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Klara Borg Södertälje-Nykvarn Orientering 31:15   14:24
2 Linnea Holst IL Tyrving 44:37 +13:22 20:33
3 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 44:43 +13:28 20:36
3 Mille Baastad Berg IL Tyrving 44:43 +13:28 20:36
5 Eileen Bjånes IL Tyrving 1:04:03 +32:48 29:30
5 Kristine Solbakken IL Tyrving 1:04:03 +32:48 29:30
  Sara Molund IL Tyrving ikke startet    

D11-12

2 400 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Iris Holst IL Tyrving 27:31   11:27
2 Pia Young Vik Nydalens SK 28:06 +0:35 11:42
3 Ina Martini Asker Skiklubb 29:34 +2:03 12:19
4 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 30:50 +3:19 12:50
5 Stella Holmboe IL Tyrving 33:38 +6:07 14:00
6 Mille Martinussen Fossum IF 34:13 +6:42 14:15
7 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 44:20 +16:49 18:28
8 Petra Hoveid Asker Skiklubb 48:55 +21:24 20:22
9 Siren Lohne Boehlke Fossum IF 1:06:10 +38:39 27:34
  Ida Marie Flågen Heming Orientering ikke startet    

D11-12 N

2 060 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Karoline Egner Granerud Asker Skiklubb 30:24   14:45
2 Mari Aarseth IL Koll 34:07 +3:43 16:33

D13-14

2 830 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Åsne Holo Fossum IF 31:27   11:06
2 Ragne Wiklund Nydalens SK 33:27 +2:00 11:49
3 Maren Norderud IL Tyrving 34:44 +3:17 12:16
4 Jenny Baklid Konnerud IL 37:53 +6:26 13:23
5 Anniken Ranvik Konnerud IL 42:54 +11:27 15:09
6 Ada Wulfsberg Nydalens SK 46:09 +14:42 16:18
7 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 46:54 +15:27 16:34
8 Silje Berner Myhre Fossum IF 48:07 +16:40 17:00
9 Ingrid Hasaas Fossum IF 48:20 +16:53 17:04
10 Tilde Eine Fossum IF 52:35 +21:08 18:34

D13-16 C

2 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hege Pettersen Fossum IF 43:55   18:17
2 Ingvild Pedersen Bergan Asker Skiklubb 46:00 +2:05 19:10
3 Ingrid Lund Hovden IL Tyrving 46:49 +2:54 19:30
4 Hanne Kristine Helgesen IL Tyrving 51:36 +7:41 21:30
  Julie Elisabeth Åbyholm Fossum IF diskvalifisert    
  Caroline Bjørgum Fossum IF ikke startet    

D13-16 N

2 060 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Silje Marie Våge Asker Skiklubb 20:36   10:00
2 Dorthe Martinussen Fossum IF 26:27 +5:51 12:50
  Kaja Grandal IL Tyrving ikke startet    

D15-16

3 350 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Line Wegner Hodt Fossum IF 37:12   11:06
2 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 38:01 +0:49 11:20
3 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 39:49 +2:37 11:53
4 Åse Bergan Nydalens SK 48:25 +11:13 14:27
5 Heidi Therese Wiest Vang OL 50:02 +12:50 14:56
6 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 57:18 +20:06 17:06
7 Ingrid Aaslund Fet OL 1:09:57 +32:45 20:52
  Marthe Ramstad Fet OL diskvalifisert    
  Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Stine Njåstein IL Tyrving ikke startet    

D 17-B

2 830 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Nina Birkelund Asker Skiklubb 53:24   18:52
2 Eldri Holo Fossum IF 57:28 +4:04 20:18
3 Yvonne Svendsen IL Tyrving 59:11 +5:47 20:54
4 Linda Fredh Hamar OK 1:01:56 +8:32 21:53
  Marit Follestad Tandberg Modum OL diskvalifisert    

D17- C

3 370 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Heidi Berner Fossum IF 48:44   14:27
2 Karin Storvik Fossum IF 58:21 +9:37 17:18
3 Helle Hundseid IL Tyrving 1:08:24 +19:40 20:17
  Sølvi Skilbrei Martini Asker Skiklubb diskvalifisert    

D17- N

2 870 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kristin Kinck Rannem Fossum IF 42:51   14:55
2 Anita Arnekleiv Asker Skiklubb 43:28 +0:37 15:08
3 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 45:56 +3:05 16:00
4 Bente Aaslund Fet OL 50:39 +7:48 17:38
5 Lene Spilde Hasaas Fossum IF 54:11 +11:20 18:52

D 17-18

4 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Silje Arntzen Asker Skiklubb 49:39   12:24
2 Nanna Norderud IL Tyrving 1:05:46 +16:07 16:26

D40

4 000 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Alix Young Vik Nydalens SK 47:24   11:51
2 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 49:05 +1:41 12:16
3 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 50:16 +2:52 12:34
4 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 50:34 +3:10 12:38
5 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 51:08 +3:44 12:47
6 Nora Skauen IL Tyrving 53:40 +6:16 13:25
7 Milda Øhlckers IL Tyrving 57:46 +10:22 14:26
8 Jorun Ruud Asker Skiklubb 1:11:17 +23:53 17:49
9 Marit Egner Asker Skiklubb 1:11:23 +23:59 17:50
  Maria Persson Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL diskvalifisert    
  Ann Elin Flågen Heming Orientering ikke startet    

D50

3 350 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Katarina Borg Södertälje-Nykvarn Orientering 38:42   11:33
2 Berit Berge IL Tyrving 53:24 +14:42 15:56
3 Ingvild Tandberg Asker Skiklubb 1:13:12 +34:30 21:51
4 Toril Eine Fossum IF 1:33:38 +54:56 27:57

D60

2 870 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Nora Ursin Fossum IF 1:01:39   21:28
2 Kjersti Tho Stabæk IF 1:04:29 +2:50 22:28
3 Brynhild Fanuelsen Fossum IF 1:44:12 +42:33 36:18

D70

2 870 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 59:23   20:41
2 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 1:06:01 +6:38 23:00
3 Marit Økern Jensen Bærums Skiklub 1:15:28 +16:05 26:17
4 Lajla Tiedemann Gjø-Vard OL 1:49:01 +49:38 37:59
  Thorunn Aamodt Ovesen Lardal OL diskvalifisert    

H11-12

2 400 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 18:26   7:40
2 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 22:42 +4:16 9:27
3 David Borg Södertälje-Nykvarn Orientering 23:34 +5:08 9:49
4 Martin Birkelund Asker Skiklubb 25:54 +7:28 10:47
5 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 26:52 +8:26 11:11
6 Birk F. Sætnan Fossum IF 31:40 +13:14 13:11
7 Nicolai Husby IL Tyrving 34:13 +15:47 14:15
8 Felix Finsrud Asker Skiklubb 35:31 +17:05 14:47
9 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 42:26 +24:00 17:40
10 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 49:04 +30:38 20:26
11 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 1:05:29 +47:03 27:17
  Kristian Juell Larsen IL Tyrving diskvalifisert    
  Brede Tolo Haugland Asker Skiklubb ikke startet    

H11-12 N

2 060 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jonas Hasaas Fossum IF 22:30   10:55
2 Andreas Lerø Fossum IF 27:27 +4:57 13:19
3 Olav Birkeland Fossum IF 27:48 +5:18 13:29
4 Fabian Nikolai Gjessing IL Tyrving 30:57 +8:27 15:01
5 Brede Tolo Haugland Asker Skiklubb 41:52 +19:22 20:19

H13-14

2 830 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 25:55   9:09
2 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 28:41 +2:46 10:08
3 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 35:10 +9:15 12:25
4 Vegard Løvli Asker Skiklubb 36:54 +10:59 13:02
5 Harald Ramm Haugland Fossum IF 39:45 +13:50 14:02
6 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 39:58 +14:03 14:07
7 Oliver Wallin Higgins IL Tyrving 41:06 +15:11 14:31
8 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 41:10 +15:15 14:32
9 Knut Selstad Fossum IF 41:47 +15:52 14:45
10 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 42:08 +16:13 14:53
11 Eivind Berner Myhre Fossum IF 44:19 +18:24 15:39
12 Sivert Sande Kverme Fossum IF 50:07 +24:12 17:42
13 Sigurd Grevstad Fossum IF 51:37 +25:42 18:14
14 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 52:28 +26:33 18:32
15 Andreas Juell Larsen IL Tyrving 1:14:47 +48:52 26:25
  Fredrik Sørensen IL Tyrving diskvalifisert    
  Erik Kaland Olsen Nydalens SK diskvalifisert    
  Emil Størmer Fossum IF ikke startet    
  Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb ikke startet    

H13-16 C

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Andreas Aleksander Gjessing IL Tyrving 26:24   11:00
2 Torjus Ullern IL Tyrving 30:24 +4:00 12:40
  Endre Rognskog Mella Oppsal Orientering diskvalifisert    

H13-16 N

2 060 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Aleksander Ulven IL Tyrving 29:06   14:07
2 Emil Mikkelsen IL Tyrving 31:04 +1:58 15:04

H15-16

4 000 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 33:52   8:28
2 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 36:09 +2:17 9:02
3 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 36:27 +2:35 9:06
4 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 37:14 +3:22 9:18
5 Kasper Fosser Heming Orientering 37:21 +3:29 9:20
6 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 37:40 +3:48 9:25
7 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 38:37 +4:45 9:39
8 Øyvind Hjermstad Fossum IF 40:53 +7:01 10:13
9 Jørgen Baklid Konnerud IL 42:03 +8:11 10:30
10 Tarjei Holo Fossum IF 42:32 +8:40 10:38
11 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 43:55 +10:03 10:58
12 Einar Melsom Fossum IF 43:58 +10:06 10:59
13 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 44:11 +10:19 11:02
14 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 46:31 +12:39 11:37
15 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 48:11 +14:19 12:02
16 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 57:40 +23:48 14:25
17 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 58:49 +24:57 14:42
18 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 1:01:44 +27:52 15:26

H 17-B

2 830 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kjetil Jacobsen Hamar OK 37:59   13:25
2 Gunnar Pedersen Asker Skiklubb 38:59 +1:00 13:46
3 Jens Christian Holst IL Tyrving 41:46 +3:47 14:45
4 Magne Aas Asker Skiklubb 43:02 +5:03 15:12
5 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 43:25 +5:26 15:20
6 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 45:09 +7:10 15:57
  Lars Eirik Eggen Nydalens SK diskvalifisert    
  Peter Carlsen Røyken OL diskvalifisert    
  Arild Nyhaug Asker Skiklubb ikke startet    

H17- C

3 370 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Knut Bjerknes Røyken OL 1:00:23   17:55
2 Jørgen Rolfsen IL Tyrving 1:06:23 +6:00 19:41
3 Lars-Erik Østerud Eiker OL 1:10:41 +10:18 20:58
4 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 1:25:58 +25:35 25:30

H 17-18

4 480 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Robin Bergane Jansson Lillomarka OL 1:08:51   15:22
2 Eilif Tandberg Swensen Asker Skiklubb 1:23:11 +14:20 18:34
  Elias Wiklund Nydalens SK ikke startet    

H40

4 480 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Lars Erik Gjein Sandefjord OK 46:12   10:18
2 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 47:02 +0:50 10:29
3 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 47:46 +1:34 10:39
4 Pål Winsents Måren OK 49:16 +3:04 10:59
5 Svein Granerud Asker Skiklubb 50:38 +4:26 11:18
6 Bjørn Martini Asker Skiklubb 51:53 +5:41 11:34
7 Morten Rannem Fossum IF 52:13 +6:01 11:39
8 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 52:42 +6:30 11:45
9 Lars Berglund Ringerike OL 52:51 +6:39 11:47
10 Olav Hasaas Fossum IF 54:40 +8:28 12:12
11 Eskil Åsmul OL Trollelg 55:15 +9:03 12:19
12 Nils Ragnar Liholt Lillomarka OL 55:34 +9:22 12:24
13 Nils Bergan Nydalens SK 55:54 +9:42 12:28
14 Gunnar Engen Vik Nydalens SK 56:37 +10:25 12:38
15 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 1:00:44 +14:32 13:33
16 Terje Melsom Fossum IF 1:02:20 +16:08 13:54
17 Anders Grevstad Fossum IF 1:02:44 +16:32 14:00
18 Trond Myhre Fossum IF 1:12:06 +25:54 16:05
19 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 1:19:52 +33:40 17:49
20 Anders Flågen Heming Orientering 1:24:56 +38:44 18:57
21 Kjetil Espedal Nydalens SK 1:47:30 +1:01:18 23:59
  Jan Tore Henriksen Nydalens SK ikke startet    
  Pål Skogedal Asker Skiklubb ikke startet    

H50

4 000 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Nils Hæstad Fossum IF 37:37   9:24
2 Jo Wiklund Nydalens SK 39:29 +1:52 9:52
3 Hallvard Fjær Lillomarka OL 39:52 +2:15 9:58
4 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 44:27 +6:50 11:06
5 Mons Kr. Løvfald Nydalens SK 48:56 +11:19 12:14
6 Lars Hjermstad Fossum IF 51:29 +13:52 12:52
7 Arne Fossheim Asker Skiklubb 55:30 +17:53 13:52
8 Bjørn Baklid Konnerud IL 1:02:55 +25:18 15:43
9 Roy Gjerding OK Moss 1:18:46 +41:09 19:41
10 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 1:40:31 +1:02:54 25:07
  Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF diskvalifisert    
  Håkon Løvli Asker Skiklubb ikke startet    
  Arve Opheim Måren OK ikke startet    
  Bjørn Bakkevig Heming Orientering ikke startet    

H60

3 350 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 36:18   10:50
2 Are Eriksen Oslostudentenes IK 36:58 +0:40 11:02
3 Helge Revhaug Ringerike OL 42:49 +6:31 12:46
4 Per Øhlckers IL Tyrving 58:04 +21:46 17:20
5 Raul Lindström Asker Skiklubb 1:01:37 +25:19 18:23
  Per Fosser Indre Østfold OK ikke startet    

H70

2 870 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Erling Tidemann Lommedalens IL 46:36   16:14
2 Lars Martin Gjein Stokke IL 50:50 +4:14 17:42
3 Åsmund Jahr Driv IL 58:16 +11:40 20:18
4 Jon C. Fougner Heming Orientering 1:02:28 +15:52 21:45

H80

2 870 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 1:44:26   36:23
2 Tor E. Henriksen Lillomarka OL 1:49:46 +5:20 38:14
  Kjell H. Eriksen Fossum IF diskvalifisert    

H19

5 690 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 44:26   7:48
2 Erik Thorsson Turun Metsänkävijät 48:19 +3:53 8:29
3 Henrik Drange Ruud Asker Skiklubb 52:57 +8:31 9:18
4 Ola Lesteberg Kongsberg OL 55:56 +11:30 9:49
5 Daniel Fløtre Kongsberg OL 1:01:01 +16:35 10:43
6 Lars-Ivar Aarseth Nydalens SK 1:01:03 +16:37 10:43
7 Kristoffer Jacobsen IL Tyrving 1:01:34 +17:08 10:49
8 Lars Jacobsen IL Tyrving 1:15:37 +31:11 13:17
9 Kjetil Molund IL Tyrving 1:15:52 +31:26 13:19
10 Morten Tangen Hamar OK 1:22:06 +37:40 14:25
  Ole Underthun Johansen IL Tyrving diskvalifisert    
  Stefan Ring OK Löftan ikke startet    

D19

4 480 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 52:51   11:47
2 Karoline Andersen Asker Skiklubb 54:27 +1:36 12:09
3 Line Drange Ruud Asker Skiklubb 1:04:51 +12:00 14:28
4 Siri Sjødin Drange Haugesund IL Orientering 1:05:16 +12:25 14:34
5 Monica Berglund Ringerike OL 1:10:05 +17:14 15:38
6 Helga Wagner OLG Regensburg 1:25:24 +32:33 19:03
7 Elin Ekeberg IL Tyrving 1:27:19 +34:28 19:29


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +