Resultater Ivar O-løpet 2015



Resultater Ivar O-løpet
Bærum, Akershus - 20. juni 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 110 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Henrik Rønne IL Tyrving 22:43   10:45
0 Martin Tendø Zwaig Asker Skiklubb 28:58   13:43
0 Jacob Finstad Land IL Tyrving 29:26   13:56
0 Sara Molund IL Tyrving 20:53   9:53
0 Frikk Finsrud Asker Skiklubb 39:07   18:32
0 Karina Fiskum Asker Skiklubb 29:24   13:56
0 Olaf Blom-Hagen Fossum IF 31:27   14:54
0 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 32:14   15:16
0 Silja Berstad Heming Orientering 41:43   19:46
0 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 38:13   18:06
0 Håvard Rekve Lian Fossum IF 30:34   14:29
0 Una Nastad Asker Skiklubb 37:33   17:47
0 Erlend Bakke Fossum IF 28:39   13:34
0 Sofia Øhlckers IL Tyrving 20:36   9:45
0 Magnus Molund IL Tyrving 20:52   9:53
0 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 18:33   8:47
0 Julia Fonn Søndergaar IL Tyrving 27:52   13:12
0 Lukas Fonn Søndergaard IL Tyrving 27:42   13:07
0 Eirik Nastad Asker Skiklubb 37:34   17:48
0 Iver Aarseth Privat 47:48   22:39
0 Vera Soug Privat 48:47 +0:59 23:07
0 Anton Soug Privat 58:47 +10:59 27:51
0 Natalia Soug Privat 48:45 +0:57 23:06
0 Lilly Andrea Torheim Privat 46:42   22:07
0 Marlene Huse Sandelien Asker Skiklubb 47:59 +0:11 22:44

 

H -10

2 140 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Juell Larsen IL Tyrving 32:00   14:57

 

D -10

2 140 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Aarseth Nydalens SK 23:43   11:04
2 Ingvild Berner Myhre Fossum IF 31:55 +8:12 14:54
2 Martha Wisløff Asker Skiklubb 31:55 +8:12 14:54
4 Ine Lohne Boehlke Fossum IF 35:16 +11:33 16:28
5 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 35:26 +11:43 16:33
6 Sara Martini Asker Skiklubb 36:41 +12:58 17:08
6 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 36:41 +12:58 17:08
8 Signe Holo Fossum IF 39:03 +15:20 18:14
9 Anna Mæhre Torjussen Fossum IF 43:55 +20:12 20:31
10 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 45:05 +21:22 21:04
11 Elise Thorseng Fossum IF 46:34 +22:51 21:45
12 Tuva Høyer Fossum IF 55:05 +31:22 25:44

 

D 11-12

2 420 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 20:30   8:28
2 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 22:57 +2:27 9:29
3 Mille Baastad Berg IL Tyrving 24:59 +4:29 10:19
4 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 30:28 +9:58 12:35
5 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 31:45 +11:15 13:07
6 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 32:13 +11:43 13:18
7 Hannah Mans Nydalens SK 36:53 +16:23 15:14
8 Eileen Bjanes IL Tyrving 36:58 +16:28 15:16
9 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 40:04 +19:34 16:33
10 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 42:53 +22:23 17:43
11 Ingeborg Nessøe Nordmoen Fossum IF 46:19 +25:49 19:08
12 Kristine Solbakken IL Tyrving 47:32 +27:02 19:38
13 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 50:31 +30:01 20:52
14 Kajsa Meyer Larsson IL Tyrving 50:52 +30:22 21:01
15 Siren Lohne Boehlke Fossum IF 51:03 +30:33 21:05
16 Ella Berstad Heming Orientering 51:45 +31:15 21:23
  Marie Saugestad Nydalens SK diskvalifisert    

 

D 11-12 N

2 110 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 25:08   11:54
2 Malene Berstad Heming Orientering 41:23 +16:15 19:36

 

D 13-14

2 720 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Baklid Konnerud IL 21:35   7:56
2 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 23:52 +2:17 8:46
3 Andrea Ranvik Konnerud IL 26:12 +4:37 9:37
4 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 27:45 +6:10 10:12
5 Emma Meyer Larsson IL Tyrving 27:53 +6:18 10:15
6 Ina Martini Asker Skiklubb 31:44 +10:09 11:39
7 Anna Trindade Eriksen Nydalens SK 31:53 +10:18 11:43
8 Ada Wulfsberg Nydalens SK 33:30 +11:55 12:18
9 Tina Kalleson Oppsal Orientering 35:19 +13:44 12:59
10 Kamilla Lome Hamar OK 37:01 +15:26 13:36
11 Ea Lunøe Nydalens SK 41:17 +19:42 15:10
12 Dina Marie Salvesen Asker Skiklubb 42:11 +20:36 15:30
13 Martha Nesheim Køber Nydalens SK 46:28 +24:53 17:05
14 Silje Marie Våge Asker Skiklubb 50:30 +28:55 18:33
15 Petra Hoveid Asker Skiklubb 57:12 +35:37 21:01

 

D 13-16 C

2 420 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Berner Myhre Fossum IF 25:50   10:40
2 Guro Hjerpaasen Asker Skiklubb 35:13 +9:23 14:33
3 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 45:56 +20:06 18:58

 

D 15-16

2 930 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 25:39   8:45
2 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 27:13 +1:34 9:17
3 Ane Dyrkorn Eiker OL 28:24 +2:45 9:41
4 Anine Lome Hamar OK 28:48 +3:09 9:49
5 Thea Dyrkorn Eiker OL 31:57 +6:18 10:54
6 Synne Skjærstein IL Tyrving 33:28 +7:49 11:25
7 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 35:58 +10:19 12:16
8 Julie Bakke Fossum IF 36:20 +10:41 12:24
9 Ingrid Hasaas Fossum IF 37:06 +11:27 12:39
10 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 37:38 +11:59 12:50
11 Marie Ullevålseter Nydalens SK 40:05 +14:26 13:40
12 Tonje Rognerud Bøe Fossum IF 49:57 +24:18 17:02
13 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 54:15 +28:36 18:30
14 Solveig Eline Berg IL Tyrving 1:03:28 +37:49 21:39
  Maren Norderud IL Tyrving diskvalifisert    

 

D 17- B

2 720 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sanna Antell Røyken OL 30:16   11:07
2 Elin Fossum Rye Asker Skiklubb 32:50 +2:34 12:04
3 Nina Birkelund Asker Skiklubb 33:14 +2:58 12:13
4 Solveig Bergan Nydalens SK 39:49 +9:33 14:38
5 Anne Moian Nydal Asker Skiklubb 46:30 +16:14 17:05
6 Berit Grønhovd Wiersdalen Modum OL 55:25 +25:09 20:22
7 Ingrid Skaarer Nydalens SK 1:07:29 +37:13 24:48
8 Sølvi Martini Asker Skiklubb 1:09:09 +38:53 25:25

 

D 17- C

3 730 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 49:58   13:23
2 Gerd Berit Rekve Fossum IF 54:24 +4:26 14:35
3 Tale Mæhre Torjussen Fossum IF 57:32 +7:34 15:25
4 Heidi Berner Fossum IF 1:04:04 +14:06 17:10
5 Therese Lohne Boehlke Fossum IF 1:30:07 +40:09 24:09

 

D 17- N

2 930 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Granum Helsvig Konnerud IL 37:26   12:46
2 Vera Halsaa Asker Skiklubb 44:15 +6:49 15:06
3 Katrine Solbakken IL Tyrving 1:09:47 +32:21 23:49

 

D 17-18

2 960 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Sikkeland IL Tyrving 31:25   10:36
2 Åse Bergan Nydalens SK 31:33 +0:08 10:39
3 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 33:11 +1:46 11:12
4 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 39:55 +8:30 13:29
5 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 42:49 +11:24 14:27
6 Elise Ullern IL Tyrving 1:07:14 +35:49 22:42

 

D 40

3 800 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 39:05   10:17
2 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 39:10 +0:05 10:18
3 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 39:50 +0:45 10:28
4 Isa Heggedal Konnerud IL 42:55 +3:50 11:17
5 Anne Borgen Sturød Nydalens SK 50:44 +11:39 13:21
6 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 51:21 +12:16 13:30
7 Katrine Bakke Fossum IF 56:23 +17:18 14:50
8 Bodil Nordenström Fossum IF 56:48 +17:43 14:56
9 Marit-Elin Iden OK Moss 1:00:52 +21:47 16:01
10 Paula Berstad Heming Orientering 1:02:04 +22:59 16:20
11 Kathrine Lunøe Nydalens SK 1:15:33 +36:28 19:52
12 Kristin Falk Fossum IF 2:21:28 +1:42:23 37:13

 

D 50

2 930 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Toril Hallan Lillomarka OL 31:03   10:35
2 Alix Young Vik Nydalens SK 34:26 +3:23 11:45
3 Runa Skyttersæter Heming Orientering 35:26 +4:23 12:05
4 Veslemøy Solberg Konnerud IL 39:28 +8:25 13:28
5 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 46:11 +15:08 15:45
6 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 47:50 +16:47 16:19
7 Unni Rye Asker Skiklubb 48:30 +17:27 16:33
8 Maria Persson Asker Skiklubb 51:51 +20:48 17:41
9 Ingvild Tandberg Asker Skiklubb 56:13 +25:10 19:11
10 Tuva Heen Privat 1:01:46 +30:43 21:04
11 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 1:04:17 +33:14 21:56
12 Anne Dahl Nydalens SK 1:11:03 +40:00 24:14

 

D 60

2 410 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 41:58   17:24
2 Kjersti Tho Stabæk IF 44:42 +2:44 18:32
3 Inger Finstad Raumar Orientering 51:01 +9:03 21:10

 

D 70

2 410 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 46:37   19:20
2 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 59:03 +12:26 24:30

 

H 11-12

2 420 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 19:40   8:07
2 Gaute Bergan Nydalens SK 20:31 +0:51 8:28
3 Nicolai Husby IL Tyrving 22:53 +3:13 9:27
4 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 24:23 +4:43 10:04
5 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 25:05 +5:25 10:21
6 Eivind Nyberg Nydalens SK 25:49 +6:09 10:40
7 Jonas Hasaas Fossum IF 27:19 +7:39 11:17
8 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 27:26 +7:46 11:20
9 Kristian Juell Larsen IL Tyrving 27:50 +8:10 11:30
10 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 30:40 +11:00 12:40
11 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 32:33 +12:53 13:27
12 Eirik Næss Asker Skiklubb 38:31 +18:51 15:54
13 Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 38:37 +18:57 15:57
14 Jonas Aarseth Nydalens SK 41:36 +21:56 17:11
15 Terje Espelin Asker Skiklubb 47:48 +28:08 19:45
16 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 52:47 +33:07 21:48

 

H 11-12 N

2 110 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fabian Nikolai Gjessing IL Tyrving 16:44   7:55
2 Simen Våge Asker Skiklubb 25:51 +9:07 12:15
3 Jørgen Brenna Loennechen Brandval/Kongsvinger OK 26:03 +9:19 12:20
4 Sturla Regnskog Mella Oppsal Orientering 26:44 +10:00 12:40
5 Marius Grønhovd Wiersdalen Nedre Sigdal IF 27:10 +10:26 12:52
6 Simen Høyer Fossum IF 41:17 +24:33 19:33

 

H 13-14

2 720 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Young Vik Nydalens SK 20:27   7:31
2 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 22:35 +2:08 8:18
3 Isak Jonsson Nydalens SK 22:47 +2:20 8:22
4 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 22:51 +2:24 8:24
5 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 23:37 +3:10 8:40
6 Andreas Juell Larsen IL Tyrving 24:30 +4:03 9:00
7 Alexander Smeby Nydalens SK 24:38 +4:11 9:03
8 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 25:43 +5:16 9:27
9 Ådne Skjærstein IL Tyrving 27:45 +7:18 10:12
10 Martin Birkelund Asker Skiklubb 28:50 +8:23 10:36
11 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 32:30 +12:03 11:56
12 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 32:34 +12:07 11:58
13 Marius Bakke Fossum IF 33:15 +12:48 12:13
14 Felix Finsrud Asker Skiklubb 36:25 +15:58 13:23
15 Sivert Sande Kverme Fossum IF 44:23 +23:56 16:19
16 Eivind Berner Myhre Fossum IF 44:26 +23:59 16:20
17 Andreas Aleksander Gjessing IL Tyrving 44:46 +24:19 16:27
18 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 53:36 +33:09 19:42
19 Andreas Hegland Simensen Fossum IF 1:20:42 +1:00:15 29:40
  Ferdinand Fremming Heming Orientering diskvalifisert    

 

H 13-16 C

2 420 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Endre Rognskog Mella Oppsal Orientering 26:14   10:50
2 Emil Mikkelsen IL Tyrving 28:26 +2:12 11:44
3 Aleksander G. Ulven IL Tyrving 29:29 +3:15 12:10
4 Olaf Halsaa Dolven Asker Skiklubb 31:26 +5:12 12:59
5 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 34:26 +8:12 14:13
  Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Petter Stige Asker Skiklubb diskvalifisert    

 

H 13-16 N

2 110 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristian Grønhovd Wiersdalen Nedre Sigdal IF 21:06   10:00

 

H 15-16

3 800 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elias Jonsson Nydalens SK 30:49   8:06
2 Kasper Fosser Heming Orientering 32:05 +1:16 8:26
3 Einar Melsom Fossum IF 32:48 +1:59 8:37
4 Øyvind Hjermstad Fossum IF 32:56 +2:07 8:40
5 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 33:41 +2:52 8:51
6 Jørgen Baklid Konnerud IL 34:50 +4:01 9:10
7 Oskar Spets Storhov Freidig 35:34 +4:45 9:21
8 Sander Arntzen Asker Skiklubb 39:59 +9:10 10:31
9 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 43:13 +12:24 11:22
10 Håkon Sturød Nydalens SK 45:06 +14:17 11:52
11 Emil Størmer Fossum IF 46:49 +16:00 12:19
12 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 46:58 +16:09 12:21
13 Martin Andresen Skotte Fossum IF 50:35 +19:46 13:18
14 Knut Selstad Fossum IF 54:31 +23:42 14:20
15 Peter Gisholt Fossum IF 59:10 +28:21 15:34
16 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 1:01:50 +31:01 16:16
17 Torjus Ullern IL Tyrving 1:07:05 +36:16 17:39
18 Alexander Norum Meløysund Nydalens SK 1:09:46 +38:57 18:21
  Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF diskvalifisert    

 

H 17- B

2 720 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fredrik Saugestad Nydalens SK 30:09   11:05
2 Magnus Espeland Køber Nydalens SK 32:15 +2:06 11:51
3 Haakon Dolven Asker Skiklubb 33:04 +2:55 12:09
4 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 33:20 +3:11 12:15
5 Magne Aas Asker Skiklubb 34:33 +4:24 12:42
6 Ola Nilsen Oppsal Orientering 35:10 +5:01 12:55
7 Boehlke Henrik Fossum IF 35:53 +5:44 13:11
8 Pål Espen Nordhaug Konnerud IL 44:13 +14:04 16:15
9 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 55:59 +25:50 20:34

 

H 17- C

3 730 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torleif Galteland Asker Skiklubb 50:36   13:33
2 Inge Westby Asker Skiklubb 54:29 +3:53 14:36
3 Lars-Erik Østerud Eiker OL 1:04:35 +13:59 17:18
4 Fridtjof Eilertsen IL Tyrving 1:46:42 +56:06 28:36

 

H 17- N

2 930 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Berntsen IL Tyrving 1:45:25   35:58

 

H 17-18

4 220 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Borge Heir Fossum IF 37:53   8:58
2 Sam Lunøe Nydalens SK 37:57 +0:04 8:59
3 Audun Rognerud Bøe Fossum IF 38:55 +1:02 9:13
  Johan Teodor Westly Asker Skiklubb brutt    

 

H 40

4 000 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Bakke Fossum IF 32:27   8:06
2 Torbjørn Blom-hagen Fossum IF 34:19 +1:52 8:34
3 Svein Nygård Lillomarka OL 35:27 +3:00 8:51
4 Christian Jomaas Fossum IF 37:52 +5:25 9:28
5 Lars Erik Gjein Sandefjord OK 38:08 +5:41 9:32
6 Bjørn Martini Asker Skiklubb 38:19 +5:52 9:34
7 Rune Engehult Notodden OL 40:08 +7:41 10:02
8 Gunnar Engen Vik Nydalens SK 41:32 +9:05 10:23
9 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 41:38 +9:11 10:24
10 Arild Andresen Fossum IF 41:41 +9:14 10:25
11 Ivar Mølnvik Fossum IF 41:54 +9:27 10:28
12 Stein H. Hagen Fossum IF 42:12 +9:45 10:33
13 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 42:36 +10:09 10:39
14 Einar Gisholt Fossum IF 44:08 +11:41 11:02
15 Olav Hasaas Fossum IF 47:58 +15:31 11:59
16 Stein Mella Oppsal Orientering 52:52 +20:25 13:13
17 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 55:59 +23:32 13:59
18 Trond Brevik Fossum IF 56:33 +24:06 14:08
19 Ottar Wiklund Nydalens SK 58:17 +25:50 14:34
20 Nils Bergan Nydalens SK 1:01:31 +29:04 15:22
21 Kjetil Espedal Nydalens SK 1:08:56 +36:29 17:14
22 Øystein Wiersdalen Nedre Sigdal IF 1:11:09 +38:42 17:47
23 Tellef Juell Larsen IL Tyrving 1:42:59 +1:10:32 25:44
  Trond Myhre Fossum IF diskvalifisert    

 

H 50

3 800 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 30:49   8:06
2 Nils Petter Fremming Heming Orientering 33:09 +2:20 8:43
3 Øystein Holo Fossum IF 33:16 +2:27 8:45
4 Jens Olav Kløvrud Lillomarka OL 34:04 +3:15 8:57
5 Einar Lunøe Nydalens SK 34:41 +3:52 9:07
6 Lars Hjermstad Fossum IF 35:09 +4:20 9:15
7 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 36:30 +5:41 9:36
8 Sören Jonsson Nydalens SK 36:38 +5:49 9:38
9 Nils Hæstad Fossum IF 36:56 +6:07 9:43
10 Jo Wiklund Nydalens SK 36:57 +6:08 9:43
11 Hallvard Koren OK Moss 38:07 +7:18 10:01
12 Kjetil Karlsen OK Moss 38:20 +7:31 10:05
13 Ole Johnny Petersen Eiker OL 41:30 +10:41 10:55
14 Sven Ohrvik Konnerud IL 42:48 +11:59 11:15
15 Bjørn Bakkevig Heming Orientering 44:38 +13:49 11:44
16 Egil Iversen Heming Orientering 44:49 +14:00 11:47
17 Mons Kr. Løvfald Nydalens SK 55:09 +24:20 14:30
18 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 58:01 +27:12 15:16
19 Roy Gjerding OK Moss 59:06 +28:17 15:33
20 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 1:01:38 +30:49 16:13
21 Terje Melsom Fossum IF 1:05:29 +34:40 17:13
22 Tormod Bøe Fossum IF 1:05:44 +34:55 17:17
23 Roar Nydal Asker Skiklubb 1:21:21 +50:32 21:24

 

H 60

2 930 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 29:11   9:57
2 Torgeir Strandhagen Røyken OL 29:47 +0:36 10:09
3 Morten Johannessen Røyken OL 32:46 +3:35 11:10
4 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 34:35 +5:24 11:48
5 Øyvind Stene Asker Skiklubb 34:53 +5:42 11:54
6 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 45:25 +16:14 15:30

 

H 70

2 410 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Bjaaland Heming Orientering 32:47   13:36
2 Lars Martin Gjein Stokke IL 36:02 +3:15 14:57
3 Bjørn Egner Heming Orientering 41:35 +8:48 17:15
4 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 56:47 +24:00 23:33
  Bjørn Sandelien Heming Orientering brutt    

 

H 80

2 410 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjell H. Eriksen Fossum IF 1:03:12   26:13

 

H 19

4 940 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magne Jutulstad NTNUI 40:28   8:11
2 Per Øyvind Stene Nydalens SK 45:36 +5:08 9:13
3 Elias Wiklund Nydalens SK 45:37 +5:09 9:14
4 Lars-Ivar Aarseth Nydalens SK 46:33 +6:05 9:25
5 Håvard Irgens Fossum IF 49:50 +9:22 10:05
6 Daniel Fløtre Kongsberg OL 1:09:27 +28:59 14:03
  Kristoffer Jacobsen IL Tyrving diskvalifisert    
  Rune Rystad Nydalens SK diskvalifisert    
  Gunnar A Fiskum NTNUI brutt    

 

D 19

4 220 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone E Lye IL Tyrving 39:01   9:14
2 Britt Ingunn Nydal NTNUI 41:36 +2:35 9:51
3 Nicole Ragvin Nydalens SK 43:01 +4:00 10:11
4 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 45:15 +6:14 10:43
5 Silje Arntzen Asker Skiklubb 48:48 +9:47 11:33


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +