Resultater Ivar-O-Løpet 2017



Resultater Ivar-O-Løpet
Asker, Akershus - 27. mai 2017

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 430 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Silje N. Berg Fossum IF 40:39   16:43
  Natalie Kollerud Lillomarka OL 36:45   15:07
  Pernille Medalen Berntsen Asker Skiklubb 30:27   12:31
  Astrid Reusch Heming Orientering 27:48   11:26
  Johanne Ragvin Rystad Nydalens SK 55:15   22:44
  Erlend Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 22:07   9:06
  Helene Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 34:15   14:05

D -10

2 430 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Hermine Odden Måren OK 1:18:09   32:09
  Isolde Odden Måren OK 1:21:35   33:34

D 11-12

2 420 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Aarseth Nydalens SK 19:13   7:56
2 Maren Medalen Berntsen Asker Skiklubb 20:30 +1:17 8:28
3 Sofia Øhlckers IL Tyrving 21:20 +2:07 8:48
4 Nora Christine Hansen Røyken OL 22:25 +3:12 9:15
5 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 23:50 +4:37 9:50
6 Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb 25:31 +6:18 10:32
7 Sara Martini Asker Skiklubb 26:19 +7:06 10:52
8 Marthe Graff-Wiik Røyken OL 28:35 +9:22 11:48
9 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 34:03 +14:50 14:04
10 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 34:54 +15:41 14:25
11 Nora Sørberg Raumar Orientering 37:44 +18:31 15:35
12 Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 40:04 +20:51 16:33
13 Elise Nilsen Berg Fossum IF 49:10 +29:57 20:19
  Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK diskvalifisert    

D 11-12N

2 430 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stine Fosse Nydalens SK 24:09   9:56

D 13-14

2 940 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eileen Bjanes IL Tyrving 45:57   15:37
2 Noor Dirro-Helu Måren OK 47:34 +1:37 16:10
3 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 51:09 +5:12 17:23
4 Andrea Kirkenes Fjell Røyken OL 51:49 +5:52 17:37
5 Luciana Maria Svads Måren OK 55:31 +9:34 18:52
6 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 55:55 +9:58 19:01
7 Selma Færden Kolbotn og Skimt OL 1:07:43 +21:46 23:01
8 Karen Skauge Heming Orientering 1:15:21 +29:24 25:37
9 Kajsa Meyer Larsson IL Tyrving 1:17:43 +31:46 26:26

D 13-16C

2 420 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 29:05   12:01
2 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 56:54 +27:49 23:30

D 15-16

3 370 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 39:13   11:38
2 Mina Jørgensen IL Tyrving 41:31 +2:18 12:19
3 Alexandra Linløkken Østmarka OK 41:41 +2:28 12:22
4 Ada Wulfsberg Nydalens SK 41:50 +2:37 12:24
5 Hanna Eckhardt Andersen Heming Orientering 42:25 +3:12 12:35
6 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 42:28 +3:15 12:36
7 Ingrid Lund Hovden IL Tyrving 49:21 +10:08 14:38
  Petra Hoveid Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Carmen Dirro Måren OK diskvalifisert    

D 17-C

2 420 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida Margrethe Ullern IL Tyrving 28:32   11:47

D 17-20

3 910 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 46:54   11:59
2 Kristin Brekke Lillomarka OL 46:57 +0:03 12:00
3 Linn Mei Waaler Måren OK 54:25 +7:31 13:55
4 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 57:01 +10:07 14:34
5 Tora Indregard IL BUL-Tromsø 1:00:13 +13:19 15:24
6 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:20:45 +33:51 20:39

D 21-

4 850 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Betty Ann Bjerkreim Nilsen IL Tyrving 35:52   7:23
2 Agnes Leo Halden SK 41:11 +5:19 8:29
3 Delphine Poirot Lillomarka OL 44:37 +8:45 9:11
4 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 44:47 +8:55 9:14
5 Maria Brodin Fossum IF 50:01 +14:09 10:18
6 Siri Eidnes Oslostudentenes IK 50:39 +14:47 10:26
7 Anne Johanne Lind Nydalens SK 51:02 +15:10 10:31
8 Karoline Andersen IL Tyrving 51:15 +15:23 10:34
9 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 54:50 +18:58 11:18
10 Cristina Luis Nydalens SK 55:18 +19:26 11:24
11 Karen Bjergaard Nydalens SK 59:08 +23:16 12:11
12 Elena Grand Nydalens SK 59:30 +23:38 12:16
13 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 1:03:26 +27:34 13:04
14 Marianne Mellbye Larsen Asker Skiklubb 1:06:54 +31:02 13:47

D 40-

3 910 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Britta Fismen Fossum IF 46:52   11:59
2 Kine Odden Måren OK 47:34 +0:42 12:09
3 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 49:28 +2:36 12:39
4 Milda Øhlckers IL Tyrving 56:13 +9:21 14:22
5 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 57:20 +10:28 14:39
6 Trine Oldernes Lillomarka OL 1:02:05 +15:13 15:52
7 Kristin Nergaard Berg Fossum IF 1:06:31 +19:39 17:00
8 Marianne Reusch Heming Orientering 1:22:40 +35:48 21:08

D 50-

3 370 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Madslien Nydalens SK 38:01   11:16
2 Rine Hanssen Byåsen IL 39:49 +1:48 11:48
3 Tove Strand Måren OK 40:20 +2:19 11:58
4 Ingeborg Øderud Bækkelagets SK 45:34 +7:33 13:31
5 Ida Syversen Røyken OL 47:21 +9:20 14:03
6 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 52:50 +14:49 15:40
7 Unni Rye Asker Skiklubb 52:54 +14:53 15:41
8 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 54:09 +16:08 16:04
9 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 56:53 +18:52 16:52
10 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 57:12 +19:11 16:58
11 Maria Persson Asker Skiklubb 1:01:22 +23:21 18:12
12 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 1:06:22 +28:21 19:41
13 Grete Berntsen Måren OK 1:08:14 +30:13 20:14
14 Elin Brekke Lillomarka OL 1:13:21 +35:20 21:45
15 Inger Schibsted Røyken OL 1:42:28 +1:04:27 30:24
  Maria Torgersen Bækkelagets SK diskvalifisert    

D 60-

2 420 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Hultgreen IL Tyrving 28:46   11:53
2 Lotta Råberg OK Tyr 36:33 +7:47 15:06
3 Anne Marit Færden Kolbotn og Skimt OL 51:16 +22:30 21:11

D 70-

2 420 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Tho Stabæk IF 35:13   14:33
2 Birgitte Bekkelund Røyken OL 43:49 +8:36 18:06
3 Aase Tove Golden Måren OK 44:33 +9:20 18:24
4 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 44:57 +9:44 18:34

D 80-

2 420 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 38:43   15:59

H -10

2 430 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Iver Aarseth Nydalens SK 30:26   12:31
  Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 24:50   10:13
  Håkon Juell Larsen IL Tyrving 39:20   16:11
  Casper Mayer IL Tyrving diskvalifisert    

H 11-12

2 420 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 20:47   8:35
2 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 21:40 +0:53 8:57
3 Marius Juell Larsen IL Tyrving 22:02 +1:15 9:06
4 Mathias Linløkken Østmarka OK 22:15 +1:28 9:11
5 Jonas Mayer IL Tyrving 25:02 +4:15 10:20
6 Mikkel Rastad Asker Skiklubb 25:35 +4:48 10:34
7 Henrik Nyberg Asker Skiklubb 27:08 +6:21 11:12
8 Sigurd Hobøl Oppsal Orientering 27:10 +6:23 11:13
9 Håvard Rekve Lian Fossum IF 38:24 +17:37 15:52

H 11-12N

2 430 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 21:06   8:40
2 Lawrans Hirsch IL Tyrving 34:36 +13:30 14:14
3 Anders Heitmann Fossum IF 36:12 +15:06 14:53

H 13-14

2 940 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fridtjof Reusch Heming Orientering 38:16   13:00
2 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 39:01 +0:45 13:16
3 Vilmer Nyberg Asker Skiklubb 40:38 +2:22 13:49
4 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 44:50 +6:34 15:14
5 Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb 49:02 +10:46 16:40
6 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 49:51 +11:35 16:57
7 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 50:46 +12:30 17:16
8 Kristian Juell Larsen IL Tyrving 51:07 +12:51 17:23
9 Jonas Aarseth Nydalens SK 51:38 +13:22 17:33
10 Daniel Azagra Næss Nydalens SK 54:00 +15:44 18:22
11 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 54:24 +16:08 18:30
12 Børge Nilsen Berg Fossum IF 59:50 +21:34 20:21
13 Philip Romøren Fossum IF 1:03:31 +25:15 21:36
14 Jakob Rastad Asker Skiklubb 1:05:39 +27:23 22:19
15 Bo Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 1:06:26 +28:10 22:35
16 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 1:07:50 +29:34 23:04
17 Oliver Nilsen Fossum IF 1:09:47 +31:31 23:44
18 Magnus Jystad Østmarka OK 1:11:15 +32:59 24:14
  Simen Hagen Strømsnes Asker Skiklubb diskvalifisert    

H 13-16C

2 420 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 25:18   10:27
2 Lavrans Ullern IL Tyrving 27:30 +2:12 11:21
  Martin Jystad Østmarka OK diskvalifisert    
  Odin Fismen Fossum IF diskvalifisert    

H 15-16

3 910 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Reusch Heming Orientering 42:23   10:50
2 Erlend Børli Fossum IF 44:08 +1:45 11:17
3 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 54:44 +12:21 13:59
4 Kristian Østermann Heming Orientering 56:22 +13:59 14:24
5 Tobias Espedal Nydalens SK 56:49 +14:26 14:31
6 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 57:46 +15:23 14:46
7 Olaf Halsaa Dolven Asker Skiklubb 59:37 +17:14 15:14
8 Andreas Juell Larsen IL Tyrving 1:12:51 +30:28 18:37
9 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 1:40:15 +57:52 25:38
10 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:44:24 +1:02:01 26:42

H 17-C

2 420 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 22:59   9:29
2 Per Sørberg Raumar Orientering 24:03 +1:04 9:56

H 17-20

4 850 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 45:01   9:16
2 Vegard Løvli Asker Skiklubb 48:51 +3:50 10:04
3 Knut Selstad Fossum IF 52:27 +7:26 10:48
4 Martin Andresen Skotte Fossum IF 55:36 +10:35 11:27
5 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 1:01:14 +16:13 12:37
6 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 1:05:19 +20:18 13:28

H 21-

5 550 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lukas Peterson IFK Umeå 38:58   7:01
2 David Gottfridsson Lillomarka OL 39:24 +0:26 7:05
3 Mats Nordbrøden Halden SK 42:48 +3:50 7:42
4 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 44:23 +5:25 7:59
5 Dag Steinar Ragvin Bø OL 45:11 +6:13 8:08
6 Daniel Moe Blom Nydalens SK 46:06 +7:08 8:18
7 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 46:22 +7:24 8:21
7 Per Wiréhn Asker Skiklubb 46:22 +7:24 8:21
9 Thor Mella Oppsal Orientering 46:37 +7:39 8:23
10 Stefan Ring OK Löftan 46:48 +7:50 8:25
11 Gard Lindseth Nydalens SK 50:01 +11:03 9:00
12 Inge Lindseth Nydalens SK 50:05 +11:07 9:01
13 Henning C Strandhagen Røyken OL 59:06 +20:08 10:38
14 Sigve Botnen Bø OL 1:00:26 +21:28 10:53
15 Eirik Holth Johannessen Røyken OL 1:02:38 +23:40 11:17
16 Erik Råberg OK Tyr 1:05:23 +26:25 11:46
17 Torstein Mellem Nydalens SK 1:23:06 +44:08 14:58

H 40-

4 850 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Rastad Asker Skiklubb 41:44   8:36
2 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 43:11 +1:27 8:54
3 Tommy Skårbø Raumar Orientering 43:58 +2:14 9:03
4 Kimme Arnesen Heming Orientering 44:53 +3:09 9:15
5 Jan Anders Istad Asker Skiklubb 45:58 +4:14 9:28
6 Steinar Låg Asker Skiklubb 46:26 +4:42 9:34
7 Kristian Bernhard Nilsen Fossum IF 48:14 +6:30 9:56
8 Bjørn Martini Asker Skiklubb 48:15 +6:31 9:56
9 Christian Reusch Heming Orientering 49:03 +7:19 10:06
10 Bjørn Skjævestad Asker Skiklubb 49:43 +7:59 10:15
11 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 56:11 +14:27 11:35
12 Olav Hasaas Fossum IF 57:47 +16:03 11:54
13 Håkon Børli Fossum IF 1:07:21 +25:37 13:53
14 Anders Øpstad Asker Skiklubb 1:09:29 +27:45 14:19
15 Haakon Dolven Asker Skiklubb 1:17:03 +35:19 15:53
16 Hans Olav Hygen Østmarka OK 1:18:52 +37:08 16:15
17 Ståle Heitmann Fossum IF 1:22:52 +41:08 17:05
  Kjetil Hagen Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Arild Nyhaug Asker Skiklubb diskvalifisert    

H 50-

3 910 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Iver Bakken Nydalens SK 37:49   9:40
2 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 40:14 +2:25 10:17
3 Martin Granly Lillomarka OL 42:19 +4:30 10:49
4 Arild Andresen Fossum IF 43:24 +5:35 11:05
5 Håkon Løvli Asker Skiklubb 44:00 +6:11 11:15
6 Ove Martinsen Hauketo IF 44:06 +6:17 11:16
7 Håkon Jendal Fossum IF 44:14 +6:25 11:18
8 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 44:45 +6:56 11:26
9 Arne Torgersen Bækkelagets SK 46:31 +8:42 11:53
10 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 46:39 +8:50 11:55
11 Kjetil Espedal Nydalens SK 47:34 +9:45 12:09
12 Anton Plaian Asker Skiklubb 47:57 +10:08 12:15
13 Arne Fossheim Asker Skiklubb 48:07 +10:18 12:18
14 Stein H. Hagen Fossum IF 48:10 +10:21 12:19
15 Stein Blomseth Lillomarka OL 49:40 +11:51 12:42
16 Stein Mella Oppsal Orientering 49:44 +11:55 12:43
17 Kristian Kalager Asker Skiklubb 49:52 +12:03 12:45
18 Odd Arne Lian IL Koll 50:16 +12:27 12:51
19 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 50:32 +12:43 12:55
20 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 50:52 +13:03 13:00
21 Gunnar Pedersen Asker Skiklubb 51:29 +13:40 13:10
22 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 51:57 +14:08 13:17
23 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 52:29 +14:40 13:25
24 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 54:11 +16:22 13:51
25 Erik Næss Østmarka OK 1:03:35 +25:46 16:15
26 Espen Bergh Oppsal Orientering 1:03:42 +25:53 16:17
  Arne Kongsnes Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    

H 60-

3 370 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Næss-Ulseth Nydalens SK 29:23   8:43
2 Torgeir Strandhagen Røyken OL 32:28 +3:05 9:38
3 Morten Due Måren OK 34:25 +5:02 10:12
4 Are Eriksen Oslostudentenes IK 35:40 +6:17 10:35
5 Per Schanche Asker Skiklubb 40:15 +10:52 11:56
6 Mathias Martinsen Heming Orientering 41:02 +11:39 12:10
7 Bård Natvig Nittedal OL 42:30 +13:07 12:36
8 Per Hermann Krøger Måren OK 46:21 +16:58 13:45
9 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 47:13 +17:50 14:00
10 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 48:19 +18:56 14:20
11 Per Ove Transeth Røyken OL 57:40 +28:17 17:06
12 Christian Bugge Røyken OL 58:40 +29:17 17:24

H 70-

2 420 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 24:31   10:07
2 Bjørn Sandelien Heming Orientering 30:37 +6:06 12:39
3 Bjørn Egner Heming Orientering 37:43 +13:12 15:35
4 Øyvind Stene Asker Skiklubb 37:54 +13:23 15:39
5 Øystein Madsen Haugerud IF 38:16 +13:45 15:48
6 Jon C. Fougner Heming Orientering 45:16 +20:45 18:42
7 Helge Revhaug Ringerike OL 58:45 +34:14 24:16
8 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 59:49 +35:18 24:43
  Einar Hem Lillomarka OL diskvalifisert    

H 80-

2 420 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 46:44   19:18
  Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK diskvalifisert    

Direkte A

3 910 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rune Rystad Nydalens SK 34:50   8:54
2 Florian Bochud Nydalens SK 40:08 +5:18 10:15
3 Steinar Eastwood Lillomarka OL 41:28 +6:38 10:36
4 Bjørn Bakkevig Heming Orientering 41:37 +6:47 10:38
5 Nicole Ragvin Nydalens SK 42:23 +7:33 10:50
6 Tibor Vári Sturla, IF 42:45 +7:55 10:56
7 Eirik Jørgensen IL Tyrving 46:50 +12:00 11:58
8 Olav Torgersen Bækkelagets SK 48:50 +14:00 12:29
9 Tellef Juell Larsen IL Tyrving 50:14 +15:24 12:50
10 Kjell Rønneberg Røyken OL 50:41 +15:51 12:57
11 Nils-Erik Hirsch IL Tyrving 50:47 +15:57 12:59
12 Marit Isachsen Asker Skiklubb 51:25 +16:35 13:09
13 Jorun Ruud Asker Skiklubb 51:31 +16:41 13:10
14 Peer Stiansen Nydalens SK 52:03 +17:13 13:18
15 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 54:54 +20:04 14:02
16 Grethe K. Løvald Asker Skiklubb 55:19 +20:29 14:08
17 Lars Petter Endresen Måren OK 55:50 +21:00 14:16
18 Terje Næss Fossum IF 57:27 +22:37 14:41
19 Geir Henrik Hirsch IF Trauma 57:38 +22:48 14:44
20 Ove Hildrum Lillomarka OL 1:07:56 +33:06 17:22
21 Boye Dirro Bøhlerengen Oppsal Orientering 1:12:10 +37:20 18:27
22 Inger A. Tiltnes IL Tyrving 1:13:24 +38:34 18:46
23 Vemund Rønneberg Røyken OL 1:20:04 +45:14 20:28
  Atgeir Takle Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Øystein Østermann Heming Orientering diskvalifisert    

Direkte B

2 940 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Frydenlund Norling Nydalens SK 37:28   12:44
2 Torleif Galteland Asker Skiklubb 41:22 +3:54 14:04
3 Kristian Næss Nydalens SK 43:21 +5:53 14:44
4 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 44:10 +6:42 15:01
5 Gunnar Råberg OK Tyr 49:57 +12:29 16:59
6 Magne Aas Asker Skiklubb 50:09 +12:41 17:03
7 Cathrine Frydenlund Nydalens SK 52:58 +15:30 18:00
8 Fredrik Wulfsberg IL Koll 53:08 +15:40 18:04
9 Peter Nylund Haugerud IF 57:38 +20:10 19:36
10 Dag Otter Johansen Asker Skiklubb 1:00:24 +22:56 20:32
11 Sølvi Skilbrei Martini Asker Skiklubb 1:08:27 +30:59 23:16
12 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 1:12:25 +34:57 24:37
13 Siv Susanne Jystad Østmarka OK 1:17:06 +39:38 26:13
14 Aagot Hartmann Røyken OL 1:23:31 +46:03 28:24
15 Morten Fjell Røyken OL 1:39:09 +1:01:41 33:43
16 Kristin Stubban Hygen Østmarka OK 1:48:54 +1:11:26 37:02
  Ingvild Pedersen Bergan Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Ivar Skauge Heming Orientering brutt    

Direkte C

2 420 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Romøren Fossum IF 37:30   15:29
2 Vera Halsaa Asker Skiklubb 46:58 +9:28 19:24
3 Thea Steinert Bø OL 52:53 +15:23 21:51
4 Karoline Ekeberg NOTEAM 57:53 +20:23 23:55


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +