Resultater Ivar-O-Løpet - KM Akershus og Oslo Sprint 2019



Resultater Ivar-O-Løpet - KM Akershus og Oslo Sprint
Bærum, Akershus - 14. mai 2019

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
0 Tiril Myklatun Tyrving IL 9.29    
0 Maja Flydal Jenstad Fossum IF 15.10    
0 Ola Myklatun Tyrving IL 14.08    
0 Isabelle Hopsnes Fossum IF 12.01    
0 Amalie Birkelund Asker Skiklubb 1.07.39    
0 Sverre Kolstad Espevik Fossum IF 11.03    
0 Marius Langaas Fossum IF 11.00    
  Ingrid Kjerkreit Heming Orientering ikke startet    
  Herman Finstad Land Tyrving IL ikke startet    
  Tuva Hauge Tyrving IL ikke startet    

D 11-12

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Charlotte Hopsnes Fossum IF 11.37    
2 Synne Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering 12.06 +0.29  
3 Silje Andresen Skotte Fossum IF 14.38 +3.01  
4 Ingrid Merete Jebsen IL Heming 14.43 +3.06  
5 Anja Monaghan Fossum IF 22.42 +11.05  
  Helene Scheele Nydalens SK ikke startet    

D 13-14

29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Selma Størmer-Antonsen Nydalens SK 14.43    
2 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 15.18 +0.35  
3 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 15.34 +0.51  
4 Marie Scheele Nydalens SK 15.37 +0.54  
5 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 16.07 +1.24  
6 Anna Mæhre Torjussen Fossum IF 16.29 +1.46  
7 Tale Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering 16.46 +2.03  
8 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 16.53 +2.10  
9 Anne Østvold Heming Orientering 17.27 +2.44  
10 Sofia Øhlckers Tyrving IL 17.55 +3.12  
11 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 17.56 +3.13  
12 Helene Margarethe Kristensen Heming Orientering 18.01 +3.18  
13 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 18.31 +3.48  
14 Signe Holo Fossum IF 18.34 +3.51  
15 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 18.36 +3.53  
16 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 18.38 +3.55  
17 Gunde Tumelionis Fossum IF 18.41 +3.58  
18 Elise Thorseng Fossum IF 18.45 +4.02  
19 Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 19.12 +4.29  
20 Tuva Høyer Fossum IF 19.14 +4.31  
21 Pauline Myklebust IL Koll 19.21 +4.38  
22 Ingrid Johansen-Barli Oppsal Orientering 19.36 +4.53  
23 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 20.03 +5.20  
24 Julie Heyerdahl Rødsten Heming Orientering 21.14 +6.31  
25 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 21.25 +6.42  
26 Anna Øvrebø Myrvold Heming Orientering 21.34 +6.51  
27 Mari Kalleson Oppsal Orientering 21.57 +7.14  
28 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 22.21 +7.38  
  Maja Mo Hjelseth Nydalens SK diskvalifisert    
  Martha Wisløff Asker Skiklubb ikke startet    
  Nora Christine Hansen Asker Skiklubb ikke startet    
  Sara Martini Asker Skiklubb ikke startet    

D 15-16

24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Pia Young Vik Nydalens SK 15.41    
2 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 16.35 +0.54  
3 Vida Helland-Hansen Tyrving IL 17.15 +1.34  
4 Linnea Holst Tyrving IL 17.24 +1.43  
5 Marie Saugestad Nydalens SK 17.35 +1.54  
6 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 17.58 +2.17  
7 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 18.01 +2.20  
8 Mille Baastad Berg Tyrving IL 18.05 +2.24  
9 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 18.07 +2.26  
9 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 18.07 +2.26  
11 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 18.45 +3.04  
12 Ida Marie Flågen Heming Orientering 19.07 +3.26  
13 Kajsa Meyer Larsson Tyrving IL 19.20 +3.39  
14 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 19.33 +3.52  
15 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 19.46 +4.05  
16 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 20.18 +4.37  
17 Mari Brende Fossum IF 20.43 +5.02  
18 Sigrid Nermoen Østmarka OK 20.46 +5.05  
19 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 21.28 +5.47  
20 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 21.57 +6.16  
20 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 21.57 +6.16  
22 Ella Berstad Heming Orientering 22.16 +6.35  
23 Kristine Solbakken Tyrving IL 28.09 +12.28  
  Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK brutt    
  Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF ikke startet    
  Astrid Rognstad Hadeland OL ikke startet    
  Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK ikke startet    
  Frida Solsrud Nydalens SK ikke startet    
  Eileen Bjanes Tyrving IL ikke startet    

D 17-18

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Marie Liland Nydalens SK 16.44    
2 Hanna Eckhardt Andersen Heming Orientering 16.47 +0.03  
3 Oda Scheele Nydalens SK 17.55 +1.11  
4 Malene Teresia Jebsen Heming Orientering 18.07 +1.23  
5 Mina Jørgensen Tyrving IL 18.32 +1.48  
6 Emma Meyer Larsson Tyrving IL 18.55 +2.11  
7 Iris Holst Tyrving IL 18.59 +2.15  
8 Stella Holmboe Tyrving IL 19.02 +2.18  
9 Tina Kalleson Oppsal Orientering 19.29 +2.45  
10 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 19.48 +3.04  
11 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 20.06 +3.22  
12 Live Østvold Heming Orientering 20.07 +3.23  
13 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 20.40 +3.56  
14 Julie Meinicke Tyrving IL 20.50 +4.06  
15 Ada Wulfsberg Nydalens SK 20.53 +4.09  
16 Ingrid Lund Hovden Tyrving IL 21.40 +4.56  
17 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 21.51 +5.07  
18 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 24.21 +7.37  
19 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 24.39 +7.55  
20 Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL 25.14 +8.30  
21 Silje Slungaard Tyrving IL 27.06 +10.22  
  Karen Hoel Jomaas Fossum IF ikke startet    
  Alexandra Linløkken Østmarka OK ikke startet    
  Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering ikke startet    
  Ingeborg Rognstad Hadeland OL ikke startet    

D 19-20

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Synne Strand Asker Skiklubb 22.13    
2 Ragne Wiklund Nydalens SK 22.47 +0.34  
3 Agnethe Hasli Bækkelagets SK 24.30 +2.17  
4 Julie Bakke Fossum IF 31.29 +9.16  
  Mathilde Sønsterudbråten Lillomarka OL brutt    
  Maren Norderud Tyrving IL ikke startet    

D 21-

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Anne Johanne Lind Nørbech Nydalens SK 18.01    
2 Siri Ulvestad Nydalens SK 18.57 +0.56  
3 Lone Brochmann Bækkelagets SK 19.29 +1.28  
4 Maren Jansson Haverstad Tyrving IL 19.50 +1.49  
5 Silje Ekroll Jahren Nydalens SK 20.01 +2.00  
6 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 20.05 +2.04  
7 Marion Aebi Tyrving IL 20.09 +2.08  
8 Kristine Fjeldbo Tyrving IL 21.09 +3.08  
9 Ida Tiltnes Tyrving IL 21.26 +3.25  
10 Charlotte Watson Lillomarka OL 21.37 +3.36  
11 Marie Hammer Iversen Østmarka OK 24.36 +6.35  
12 Marianne Dæhli Nydalens SK 26.22 +8.21  
13 Kristin Sletner IL GeoForm 26.51 +8.50  
14 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 29.11 +11.10  
15 Mai Elin B. Watson Bækkelagets SK 31.32 +13.31  
16 Ingrid Urseth Vingelen IL 36.36 +18.35  
  Katja Mjøsund Nydalens SK brutt    
  Elin-Kristin Hem Olsen Tyrving IL ikke startet    
  Marit Isachsen Asker Skiklubb ikke startet    
  Oda J Sikkeland Tyrving IL ikke startet    

D 40-

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Monica Berglund Ringerike OL 21.05    
2 Audrun Utskarpen IL GeoForm 22.21 +1.16  
3 Guro Harstad Heming Orientering 23.09 +2.04  
4 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 24.38 +3.33  
5 Bente Kristin Hopsnes Fossum IF 25.21 +4.16  
6 Ann Elin Flågen Heming Orientering 25.57 +4.52  
7 Jennifer Jones Arnesen Heming Orientering 26.39 +5.34  
8 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 27.10 +6.05  
9 Maiken Skirstad Mo Nydalens SK 27.14 +6.09  
10 Beate Undeberget Oppsal Orientering 30.25 +9.20  
11 Vera Halsaa Asker Skiklubb 30.57 +9.52  
12 Hanne Marthe Østvold Heming Orientering 38.32 +17.27  
13 June Herredsvela Østmarka OK 40.02 +18.57  
  Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK diskvalifisert    
  Sissel Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Kristine Thorseng Fossum IF ikke startet    
  Kristine Kolshus Oppsal Orientering ikke startet    

D 50-

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Siri Størmer Nydalens SK 16.32    
2 Kari Madslien Nydalens SK 17.53 +1.21  
3 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 18.21 +1.49  
4 Jorun Ruud Asker Skiklubb 18.43 +2.11  
5 Linda Hanssen Østmarka OK 20.01 +3.29  
6 Anne Dahl Nydalens SK 20.16 +3.44  
7 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 20.43 +4.11  
8 Dagrun Melkild Heming Orientering 21.10 +4.38  
9 Anne Madslien Nydalens SK 21.17 +4.45  
10 Lotta Myhre IL Koll 21.23 +4.51  
11 Kjersti Hov Fossum IF 22.48 +6.16  
12 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 23.15 +6.43  
13 Jeanette Koht Asker Skiklubb 23.16 +6.44  
14 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 23.35 +7.03  
15 Marianne Reusch Heming Orientering 24.01 +7.29  
16 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 24.57 +8.25  
17 Ingrid Nermoen Østmarka OK 25.22 +8.50  
18 Tale Mæhre Torjussen Fossum IF 26.19 +9.47  
19 Helena Stubberud Nydalens SK 26.47 +10.15  
20 Katrine Holen Østmarka OK 26.49 +10.17  
21 Siv Susanne Jystad Østmarka OK 34.34 +18.02  
  Ida Syversen Røyken OL ikke startet    
  Pamela Åsten Kolbotn og Skimt OL ikke startet    
  Marit Egner Asker Skiklubb ikke startet    

D 60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Gunhild Hennum Lierbygda OL 21.27    
  Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb ikke startet    

D 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Toril Riddervold Heming Orientering 31.11    
  Kirsten Bakke Gjø-Vard OL ikke startet    

H 11-12

22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Erlend Sommerhein Fossum IF 8.28    
2 Even Nygård Thorseng Fossum IF 9.23 +0.55  
3 Magnus Molund Tyrving IL 9.34 +1.06  
4 Ask Felland Sætnan Fossum IF 9.36 +1.08  
5 Peter Telle-Hansen Tyrving IL 9.47 +1.19  
6 Henrik Elias Sebjørnsen Fossum IF 10.19 +1.51  
7 Erlend Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 10.22 +1.54  
8 Bernhard Waastad Fossum IF 10.25 +1.57  
9 Mikkel Michelsen Fossum IF 10.34 +2.06  
10 Lars Haakon Eriksson Tyrving IL 10.36 +2.08  
11 Olav Grevstad Fossum IF 10.48 +2.20  
12 Jacob Finstad Land Tyrving IL 10.55 +2.27  
13 Magnus Flydal Jenstad Fossum IF 11.12 +2.44  
14 Elias Leonhard Rieder Fossum IF 11.37 +3.09  
15 Åsmund Larsen Hirsch Tyrving IL 11.50 +3.22  
16 Erlend Myhre Tyrving IL 12.31 +4.03  
17 Edvard Saltkjel Sørli Fossum IF 12.34 +4.06  
18 Anders Vik Vierli Fossum IF 13.12 +4.44  
19 Jakob Osther Fossum IF 13.28 +5.00  
20 Rasmus Vik Vierli Fossum IF 13.40 +5.12  
21 Fredrik Grønseth Fossum IF 18.30 +10.02  
  Iver Stavland Tyrving IL diskvalifisert    

H 13-14

29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 13.51    
2 Martin Christoffer Borg IL Koll 14.05 +0.14  
3 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 14.25 +0.34  
4 Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 15.28 +1.37 Last ned GPS-spor i gpx-format
5 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 15.50 +1.59  
6 Sigurd Størmer-Antonsen Nydalens SK 16.02 +2.11  
7 Marius Juell Larsen Tyrving IL 16.26 +2.35  
8 Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 16.35 +2.44  
9 Henning Reichenbach Oppsal Orientering 16.41 +2.50  
10 Jonathan Woodhouse Lillomarka OL 16.49 +2.58  
11 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 17.17 +3.26  
12 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 17.55 +4.04  
13 Per Noah Sommerhein Nydalens SK 18.01 +4.10  
14 Håvard Rønningen Østmarka OK 18.02 +4.11  
15 Håvard Eik Raumar Orientering 18.04 +4.13  
16 Jonas Hicken IL Koll 18.14 +4.23  
17 Erlend Otterlei Østmarka OK 18.29 +4.38  
18 Elias Andenæs Asker Skiklubb 19.07 +5.16  
19 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 19.47 +5.56  
20 Kevin Rommetvedt Raumar Orientering 20.12 +6.21  
21 Mathias Linløkken Østmarka OK 21.14 +7.23  
22 Max Skjerpen Huseby Nydalens SK 22.23 +8.32  
23 Einar Østvold Heming Orientering 24.42 +10.51  
24 Erlend Bakke Fossum IF 26.09 +12.18  
25 Alvin Andersen Maribo Raumar Orientering 29.38 +15.47  
26 Lavrans Hirsch Tyrving IL 30.30 +16.39  
27 Kidus Abiy Girma IL Koll 33.48 +19.57  
  Aksel Nikolai Aubert Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Linus Mjøsund Nydalens SK diskvalifisert    
  Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering ikke startet    
  Andreas Daniel Holmboe Tyrving IL ikke startet    
  Emil Huuse Østmarka OK ikke startet    
  Eskil Brænden Lillomarka OL ikke startet    

H 15-16

28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 15.08    
2 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 15.35 +0.27  
3 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 16.02 +0.54  
4 Eirik Vie Strisland Fossum IF 16.47 +1.39  
4 Sigurd Rødnes Oppsal Orientering 16.47 +1.39  
6 Gaute Bergan Nydalens SK 17.03 +1.55  
7 Ask Olaussen Oppsal Orientering 17.05 +1.57  
8 Axel Aalde Nydalens SK 17.08 +2.00  
9 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 17.21 +2.13  
10 Stein Aas Stræte Ringerike OL 17.30 +2.22  
11 Kristian Juell Larsen Tyrving IL 17.49 +2.41  
12 Elias Stubberud Nydalens SK 17.56 +2.48  
13 Mikkel Berglund Ringerike OL 18.03 +2.55  
14 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 18.05 +2.57  
15 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 18.12 +3.04  
16 Christian Fredrik Borg IL Koll 18.25 +3.17  
17 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 18.27 +3.19  
18 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 18.32 +3.24  
19 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 19.39 +4.31  
20 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 19.57 +4.49  
21 Sindre Vie Strisland Fossum IF 20.15 +5.07  
22 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 20.58 +5.50  
23 Birk Felland Sætnan Fossum IF 21.32 +6.24  
24 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 24.57 +9.49  
25 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 25.15 +10.07  
26 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 25.24 +10.16  
27 Børge Nilsen Berg Fossum IF 26.40 +11.32  
  Jakob Rastad Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Vilmer Nyberg Asker Skiklubb ikke startet    
  Jonas Myhr Asker Skiklubb ikke startet    
  Eskil Kolshus Oppsal Orientering ikke startet    
  Simen Høyer Fossum IF ikke startet    
  Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK ikke startet    
  Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK ikke startet    

H 17-18

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Lars Young Vik Nydalens SK 17.54    
2 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 18.14 +0.20  
3 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 18.27 +0.33  
4 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 19.40 +1.46  
5 August Syrdal Øen Heming Orientering 19.58 +2.04  
6 Eivind Berner Myhre Fossum IF 20.42 +2.48  
7 Kristian Østermann Heming Orientering 20.55 +3.01  
8 Henrik Reusch Heming Orientering 21.10 +3.16  
9 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 22.34 +4.40  
10 Andreas Juell Larsen Tyrving IL 25.41 +7.47  
11 Tor Magnus Grøstad Østmarka OK 25.45 +7.51  
12 Brede Tolo Haugland Asker Skiklubb 32.18 +14.24  
  Sondre Zahl Hagen Fossum IF diskvalifisert    
  Ådne Skjærstein Tyrving IL ikke startet    
  Marius Bakke Fossum IF ikke startet    

H 19-20

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Elias Jonsson Nydalens SK 15.39    
2 Lukas Liland Nydalens SK 16.59 +1.20  
3 Einar Melsom Fossum IF 17.09 +1.30  
4 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 18.13 +2.34  
5 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 18.18 +2.39  
6 Peter Gisholt Fossum IF 19.05 +3.26  
7 Didrik Bredesen Lillomarka OL 32.38 +16.59  
  Trygve Myhr Asker Skiklubb ikke startet    
  Emil Størmer Fossum IF ikke startet    

H 21-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Anders Vister Nydalens SK 16.38    
2 Karl Fremstad Tyrving IL 16.41 +0.03  
3 Wolfgang Kampel Bækkelagets SK 17.49 +1.11  
4 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 17.59 +1.21  
5 Mathias Nipen Bækkelagets SK 18.01 +1.23  
6 Andreas G. Polden Nydalens SK 18.12 +1.34  
7 Christian Schive Nydalens SK 18.57 +2.19  
8 Åsmund Aamodt Resell NTNUI 19.07 +2.29  
9 Asgeir Mjøsund Nydalens SK 19.49 +3.11  
10 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 20.43 +4.05  
11 Mathias Gløersen Bækkelagets SK 21.05 +4.27  
12 Stig Carlson Strandhagen Røyken OL 22.34 +5.56  
  Torgeir Nørbech Tyrving IL ikke startet    
  Olav Ekrheim Bækkelagets SK ikke startet    

H 40-

24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Øystein Rastad Asker Skiklubb 19.23    
2 Morten Mosland Oppsal Orientering 19.46 +0.23  
3 Harald Bakke Fossum IF 20.23 +1.00  
4 Torstein Hole Nydalens SK 20.52 +1.29  
5 Espen Aubert Oppsal Orientering 22.36 +3.13  
6 Bjørn Hauge Nydalens SK 22.55 +3.32  
7 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 23.12 +3.49  
8 Trond Myhre Fossum IF 23.20 +3.57  
9 Stig Melling Ringerike OL 23.22 +3.59  
10 Asgeir Lium Fet OL 23.27 +4.04  
11 Torstein Berntsen Tyrving IL 23.43 +4.20  
12 Johan Jebsen Heming Orientering 23.59 +4.36  
13 Christian Reusch Heming Orientering 24.22 +4.59  
14 Lars Berglund Ringerike OL 24.29 +5.06  
15 Anders Øpstad Asker Skiklubb 24.33 +5.10  
16 Aksel Olsen Asker Skiklubb 25.23 +6.00  
17 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 25.31 +6.08  
18 Haakon Dolven Asker Skiklubb 25.41 +6.18  
19 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 26.50 +7.27  
20 Audun Hvenekilde Oppsal Orientering 28.17 +8.54  
21 Alexander Rødsten Heming Orientering 29.46 +10.23  
  Anders Hauge Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Karl Even Rygh Heming Orientering diskvalifisert    
  Helge Grenager Solheim Oppsal Orientering diskvalifisert    

H 50-

24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Leif Størmer Fossum IF 18.52    
2 Arild Andresen Fossum IF 19.42 +0.50  
3 Steinar Låg Asker Skiklubb 20.41 +1.49  
4 Kimme Arnesen Heming Orientering 20.58 +2.06  
5 Bjørn Martini Asker Skiklubb 21.34 +2.42  
6 Ole Petter Haugen Nydalens SK 22.32 +3.40  
7 Knut Erling Øen Heming Orientering 22.37 +3.45  
8 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 24.27 +5.35  
9 Kjetil Espedal Nydalens SK 24.30 +5.38  
10 Fredrik Høyer Fossum IF 24.34 +5.42  
11 Guttorm Egge IL GeoForm 24.35 +5.43  
12 Stein H. Hagen Fossum IF 24.52 +6.00  
12 Anders Flågen Heming Orientering 24.52 +6.00  
14 Lasse Arnesen Heming Orientering 25.11 +6.19  
15 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 25.30 +6.38  
16 Håkon Jendal Fossum IF 26.30 +7.38  
17 Stein Mella Oppsal Orientering 27.00 +8.08  
18 Roger Østvold Heming Orientering 27.01 +8.09  
19 John Ytternes Kolbotn og Skimt OL 27.49 +8.57  
20 Terje Melsom Fossum IF 28.15 +9.23  
21 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 29.15 +10.23  
22 Jon Solsrud Nydalens SK 30.31 +11.39  
  Christian Jomaas Fossum IF diskvalifisert    
  Rolf Hustvedt Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Svein Granerud Asker Skiklubb ikke startet    
  Pål Myklebust IL Koll ikke startet    
  Bengt Niklasson Kolbotn og Skimt OL ikke startet    
  Nils Bergan Nydalens SK ikke startet    

H 60-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 17.08    
2 Morten Due Måren OK 19.18 +2.10  
3 Reidar Fossum Asker Skiklubb 22.05 +4.57  
4 Ketil Berge Vestre Akers SK 22.41 +5.33  
  Stig Hultgreen Karlsen IL GeoForm diskvalifisert    
  Sigbjørn Modalsli Fossum IF ikke startet    

Direkte C

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Anett Conradi Fossum IF 9.34    
2 Harald Lilledahl Fossum IF 9.58 +0.24  
3 Jacob Conradi Fossum IF 10.00 +0.26  
4 Stian Lillegård Lillomarka OL 10.10 +0.36  
5 Vegard Hassel Fossum IF 11.18 +1.44  
6 Rasmus Mjøsund Nydalens SK 11.20 +1.46  
7 Jonas Conradi Fossum IF 12.08 +2.34  
8 Henning Moen Fossum IF 12.11 +2.37  
9 Ole Jacob Myklebust IL Koll 14.04 +4.30  
10 Kristine Klaveness Fossum IF 17.42 +8.08  
  Karl Oraug Rygh IL Koll diskvalifisert    

Direkte A

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Erling Sommerfeldt Asker Skiklubb 19.24    
2 Johan Michelsen Fossum IF 23.06 +3.42  
3 Silje Jacobsen Myklatun Tyrving IL 29.32 +10.08  
4 Jon Bergland Privat 30.09 +10.45  
4 Erlend Rehn Kolbotn og Skimt OL 30.09 +10.45  
6 Kristin S. Hygen Østmarka OK 44.00 +24.36  
7 Grete Berntsen Måren OK 46.15 +26.51


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +