Resultater Jizerska Padesatka - Swix Ski Classics 3 - Menn 2015



Resultater Jizerska Padesatka - 45 km klassisk (kuttet fra 50 km grunnet forholdene)
Bedrichov, Tsjekkia - 11. januar 2014

Arrangementstype: Langrenn

Komplette resultater

Topp 50

# number country name team time
1 16 MORTEN EIDE PEDERSEN COOP 01:46:29.90
2 97 PETTER ELIASSEN LEAS 01:46:32.90
3 84 TORD ASLE GJERDALEN SANT 01:47:29.10
4 1 ANDERS AUKLAND SANT 01:47:29.20
5 44 TORE BJØRSETH BERDAL UNBA 01:47:29.40
6 15 ANDERS HØST LYNS 01:47:30.40
7 5 STANISLAV ŘEZÁČ SILV 01:47:34.00
8 101 ØYSTEIN PETTERSEN UNBA 01:47:43.50
9 109 BILL IMPOLA COOP 01:47:44.90
10 110 JOHN KRISTIAN DAHL UNBA 01:49:42.50
11 48 STIAN HOELGAARD LEAS 01:49:42.70
12 23 AUDUN LAUGALAND LEAS 01:49:42.80
13 26 FREDRIK BYSTRÖM L157 01:49:43.20
14 31 OSKAR SVÄRD COOP 01:49:43.30
15 12 KJETIL DAMMEN LEAS 01:49:43.60
16 3 JØRGEN AUKLAND SANT 01:49:55.90
17 74 VALERIO LECARDI N/A 01:50:03.40
18 79 ANDREAS NYGAARD SANT 01:50:52.40
19 71 BRUNO DEBERTOLIS TXLS 01:50:53.60
20 6 PETR NOVÁK N/A 01:50:53.80
21 13 CHRISTOFFER CALLESEN LEAS 01:50:55.00
22 94 DANIEL TYNELL TTYN 01:50:58.00
23 65 THOMAS FREIMUTH N/A 01:50:58.60
24 73 DANIEL YEUILLA TXLS 01:51:03.30
25 99 ALEXEY DVOSKIN RUSM 01:53:01.80
26 10 ALGO KÄRP PIIN 01:53:03.30
27 14 JIMMIE JOHNSSON COOP 01:53:25.20
28 25 JERRY AHRLIN SANT 01:54:01.20
29 21 GEIR LUDVIG AASEN OUREN SYNN 01:54:11.70
30 103 KALLE GRÄFNINGS SBER 01:54:19.80
31 35 MARKUS JÖNSSON SKIR 01:54:20.70
32 85 IVAN ARTEEV RUSM 01:54:22.80
33 86 MIKKO KOUTANIEMI FORC 01:54:32.30
34 27 SVEIN TORE SINNES SIRD 01:54:37.20
35 95 JÖRGEN BRINK L157 01:54:39.90
36 93 MAGNUS JONSSON SBER 01:54:41.30
37 96 ARNE POST UNBA 01:55:19.00
38 70 ONDŘEJ HORYNA PIIN 01:57:17.30
39 92 JOAR THELE LYNS 01:57:28.70
40 33 STIAN REMSETH ANDRESEN LYNS 01:57:29.20
41 102 MARTIN HOLMSTRAND AXAS 01:57:54.00
42 76 ERIK MELIN SÖDERSTRÖM SKIR 01:58:50.70
43 78 PAVEL ONDRÁŠEK ATLA 01:58:56.60
44 107 ERIC THOMAS N/A 01:58:57.00
45 89 NICOLA MORANDINI FUTU 01:58:57.10
46 88 RICCARDO MICH FUTU 01:58:57.70
47 87 SIMONE BOSIN FUTU 01:59:08.60
48 77 FREDRIK GROEVDAL N/A 02:01:24.00
49 210 RADEK ŠRETR N/A 02:01:42.30
50 454 PAVEL JANEČEK N/A 02:01:45.60


Komplette resultater



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +