Resultater Jizerska - Ski Classics 7 - Menn 2018



Resultater Jizerska - Ski Classics 7 - Menn - 50 km, klassisk
Bedrichov, Tsjekkia - 18. februar 2018

Arrangementstype: Langrenn

Menn som var med i Visma Ski Classics-delen av Jizerska
NB! Klikk denne linken for alle resultater fra Jizerska

# first name last name country team time
1 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 2:05:27.8
2 Oskar Kardin SWE Team Santander 2:06:14.0+(46.2)
3 Andreas Nygaard NOR Team Santander 2:06:21.1+(53.3)
4 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 2:06:21.8+(54.0)
5 Simen Østensen NOR Team BN Bank 2:07:35.7+(2:07.9)
6 Anton Karlsson SWE Lager 157 Ski Team 2:07:36.1+(2:08.3)
7 Stian Hoelgaard NOR Team Koteng 2:08:58.9+(3:31.1)
8 Ari Luusua FIN Team Mäenpää 2:09:01.0+(3:33.2)
9 Niko Koskela FIN Team Mäenpää 2:09:01.2+(3:33.4)
10 Vinjar Skogsholm NOR Team Parkettpartner 2:09:01.7+(3:33.9)
11 Simen Engebretsen Nordli NOR Team Parkettpartner 2:09:03.7+(3:35.9)
12 Magnus Vesterheim NOR Team Parkettpartner 2:09:05.7+(3:37.9)
13 Torleif Syrstad NOR Team Koteng 2:09:12.8+(3:45.0)
14 Chris Andre Jespersen NOR Team Koteng 2:10:34.5+(5:06.7)
15 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 2:10:41.0+(5:13.2)
16 Kjetil Dammen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:11:04.3+(5:36.5)
17 Thomas Gjestrumbakken NOR Team Parkettpartner 2:11:09.6+(5:41.8)
18 Stanislav Řezáč CZE Silvini Madshus team 2:11:22.5+(5:54.7)
19 Øystein Pettersen NOR Team BN Bank 2:11:53.9+(6:26.1)
20 Mauro Brigadoi ITA Team Trentino Robinson Trainer 2:11:55.7+(6:27.9)
21 Fabián Štoček CZE Vltava Fund Craft Team 2:11:56.2+(6:28.4)
22 Bruno Debertolis ITA Team Trentino Robinson Trainer 2:12:00.2+(6:32.4)
23 Torgeir Skare Thygesen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:12:05.4+(6:37.6)
24 Jiří Ročárek CZE Vltava Fund Craft Team 2:12:17.7+(6:49.9)
25 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 2:12:42.3+(7:14.5)
26 Vetle Thyli NOR Team Norgeshus Maxpulse 2:12:57.6+(7:29.8)
27 Tore Bjørseth Berdal NOR Team Koteng 2:13:07.8+(7:40.0)
28 Bob Impola SWE Team Serneke 2:13:22.5+(7:54.7)
29 Ilya Chernousov RUS Bauer Ski Team 2:13:43.9+(8:16.1)
30 Hans-Joachim Klose GER   2:13:59.3+(8:31.5)
31 Jiří Pliska CZE Silvini Madshus team 2:14:18.2+(8:50.4)
32 Alexey Dvoskin RUS Russian Marathon Team 2:14:29.3+(9:01.5)
33 Andreas Holmberg SWE Team Serneke 2:15:30.5+(10:02.7)
34 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 2:15:34.2+(10:06.4)
35 Maxim Kovalev RUS Russian Marathon Team 2:16:41.2+(11:13.4)
36 Pavel Ondrášek CZE Vltava Fund Craft Team 2:17:30.0+(12:02.2)
37 Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team 2:17:38.4+(12:10.6)
38 Anders Høst NOR Team Serneke 2:17:46.6+(12:18.8)
39 Erlend Widerø Hennig NOR Skigo XC Team 2:18:08.7+(12:40.9)
40 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 2:19:23.0+(13:55.2)
41 Ståle Fenstad NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:19:35.7+(14:07.9)
42 Daniel Máka CZE Vltava Fund Craft Team 2:19:36.0+(14:08.2)
43 Václav Sedláček CZE Silvini Madshus team 2:19:49.5+(14:21.7)
44 Jakub Pšenička CZE Vltava Fund Craft Team 2:20:08.7+(14:40.9)
45 Ilya Semikov RUS Russian Marathon Team 2:20:23.1+(14:55.3)
46 Thomas Gifstad NOR Skigo XC Team 2:21:08.7+(15:40.9)
47 Thomas Freimuth GER xc-ski.de A|N Skimarathon Team 2:22:24.0+(16:56.2)
48 Øyvind Røgenes NOR Team Yoko Optiwax 2:22:35.1+(17:07.3)
48 Kristoffer Nielsen NOR Skigo XC Team 2:22:35.1+(17:07.3)
50 Dušan Kožíšek CZE   2:22:39.1+(17:11.3)
51 Geir Strandbakke NOR   2:22:42.3+(17:14.5)
52 Esa Mursu FIN FullFit Team 2:22:42.7+(17:14.9)
53 Florian Göbel GER xc-ski.de A|N Skimarathon Team 2:24:07.6+(18:39.8)
54 Daniel Debertin GER xc-ski.de A|N Skimarathon Team 2:24:14.8+(18:47.0)
55 Ondřej Marek CZE   2:24:23.3+(18:55.5)
56 Sten Währisch GER   2:24:24.8+(18:57.0)
57 Henri Jelonen FIN Team Yoko Optiwax 2:24:42.9+(19:15.1)
58 Michal Sedlacek CZE   2:26:01.7+(20:33.9)
59 Philipp Bachl AUT Skimarathon Team Austria 2:26:19.7+(20:51.9)
60 Jesper Pettersson SWE   2:26:22.2+(20:54.4)


Se våre sider for Beitosprinten:
* Startlister| Smøretips| Program| Værvarsel