Resultater Jizerska - Ski Classics 8 - Menn 2017

Resultater Jizerska - Ski Classics 8 - Menn - 50 km, klassisk
Bedrichov, Tsjekkia - 19. februar 2017

Arrangementstype: Langrenn

Menn som var med i Visma Ski Classics-delen av Jizerska
NB 1 - Alle resultater fra Jizerska
NB 2 - Kvinner i Visma Ski Classics

# first name last name country team time
1 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 1:55:53.1
2 Petter Eliassen NOR Team LeasePlan 1:55:53.6+(0.5)
3 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 1:57:06.7+(1:13.6)
4 Ermil Vokuev RUS Russian Marathon Team 1:57:06.9+(1:13.8)
5 Anders Aukland NOR Team Santander 1:57:10.2+(1:17.1)
6 Simen Østensen NOR Team BN Bank 1:57:18.4+(1:25.3)
7 John Kristian Dahl NOR Team United Bakeries 1:59:10.2+(3:17.1)
8 Øystein Pettersen NOR Team BN Bank 1:59:10.7+(3:17.6)
9 Stian Hoelgaard NOR Team LeasePlan 1:59:10.8+(3:17.7)
10 Chris Andre Jespersen NOR Team United Bakeries 1:59:11.8+(3:18.7)
11 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 2:00:41.2+(4:48.1)
12 Ilya Chernousov RUS Team Pioneer Investments 2:00:41.8+(4:48.7)
13 Stanislav Řezáč CZE Silvini Madshus team 2:00:43.9+(4:50.8)
14 Johan Kjølstad NOR Team United Bakeries 2:01:41.7+(5:48.6)
15 Torleif Syrstad NOR Team Synnfjell 2:01:43.8+(5:50.7)
16 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 2:01:44.3+(5:51.2)
17 Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team 2:02:46.3+(6:53.2)
18 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 2:03:08.9+(7:15.8)
19 Jens Eriksson SWE Team Santander 2:03:33.6+(7:40.5)
20 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 2:05:02.7+(9:09.6)
21 Jiří Ročárek CZE Atlas Craft Team 2:05:03.0+(9:09.9)
22 Lukáš Bauer CZE Team Pioneer Investments 2:05:03.8+(9:10.7)
23 Tore Bjørseth Berdal NOR Team United Bakeries 2:05:43.1+(9:50.0)
24 Vinjar Skogsholm NOR Team Parkettpartner 2:05:55.8+(10:02.7)
25 Ari Luusua FIN Ski team Mäenpää 2:05:56.9+(10:03.8)
26 Pavel Ondrášek CZE Atlas Craft Team 2:05:58.9+(10:05.8)
27 Radek Šretr CZE Atlas Craft Team 2:06:42.1+(10:49.0)
28 Vetle Thyli NOR Team United Bakeries 2:06:54.3+(11:01.2)
29 Oskar Kardin SWE Team Serneke 2:07:17.7+(11:24.6)
30 Florian Rohde GER Team Forever Nordic 2:07:18.1+(11:25.0)
31 Jiří Pliska CZE Silvini Madshus team 2:07:19.0+(11:25.9)
32 Jakub Pšenička CZE Silvini Madshus team 2:07:19.6+(11:26.5)
33 Petr Novák CZE Atlas Craft Team 2:08:46.7+(12:53.6)
34 Andreas Holmberg SWE Team IFK Mora Skidklubb 2:08:59.7+(13:06.6)
35 Daniel Máka CZE Atlas Craft Team 2:08:59.8+(13:06.7)
36 David Frisk SWE Team IFK Mora Skidklubb 2:09:01.7+(13:08.6)
37 Nicolas Bormolini ITA Team Robinson Petshop Trainer 2:09:02.3+(13:09.2)
38 Vetle Juliussen NOR Team Synnfjell 2:09:49.6+(13:56.5)
39 Václav Sedláček CZE Silvini Madshus team 2:10:24.0+(14:30.9)
40 Thomas Gjestrumbakken NOR Team Parkettpartner 2:11:55.2+(16:02.1)
41 Niko Nättinen FIN   2:13:29.3+(17:36.2)
42 Thomas Bormolini ITA Team Robinson Petshop Trainer 2:13:32.1+(17:39.0)
43 Jakub Sikora CZE   2:14:18.9+(18:25.8)
44 Florian Göbel GER   2:14:21.4+(18:28.3)
45 Ståle Fenstad NOR Team Rustad IL 2:15:09.7+(19:16.6)
46 Rasmus Blom SWE Team Serneke 2:16:00.3+(20:07.2)
47 Pavel Janeček CZE Silvini Madshus team 2:16:00.4+(20:07.3)
48 Erlend Haugstad NOR Team Skiclub 2:17:27.5+(21:34.4)
49 Gjermund Steinsland NOR Team Skiclub 2:17:41.7+(21:48.6)
50 Adam Fellner CZE Team Pioneer Investments 2:17:47.1+(21:54.0)


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +