Resultater Jonsokløpet 2015



Resultater Jonsokløpet
Hønefoss, Buskerud - 21. juni 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen, 1,5 km

1 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Oskar Hope Modum OL fullført    
  Linnea B Nyhagen Fossekallen IL fullført    
  Oda Paulsen Ask Lierbygda OL ikke startet    

D 11-12, 2,2 km

2 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kseniya Mironova Eridan 19:12   8:43

D 11-12N, 1,5 km

1 500 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Anna Paulsen Ask Lierbygda OL ikke startet    

D 13-14, 3,4 km

3 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Solveig Letmolie Eiker OL 34:52   10:15
2 Oda Isnes Tyse Eiker OL 55:33 +20:41 16:20

D 13-16C, 2,2 km

2 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Carlsen Røyken OL 37:47   17:10

D 15-16, 3,7 km

3 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Agnes Irene Longfjeld Modum OL 39:10   10:35

D 17-A kort, 3,7 km

3 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Marthe Peveri Eiker OL 39:40   10:43
2 Ingrid Letmolie Eiker OL 45:17 +5:37 12:14
3 Ingvild Løver Thon Modum OL 49:54 +10:14 13:29

D 17-C, 3,1 km

3 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Isnes Tyse Eiker OL 39:28   12:43
2 Karianne Kvamme Fossekallen IL 40:35 +1:07 13:05
3 Inger-Helene Carlsen Røyken OL 42:40 +3:12 13:45
  Marion Amundsen Ringerike OL ikke startet    

D 17-18, 4,4 km

4 400 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Oda Sikkeland IL Tyrving ikke startet    

D 19-20, 4,9 km

4 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Arntzen Asker Skiklubb 49:28   10:05

D 21-, 4,9 km

4 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Andersen Konnerud IL 32:46   6:41
2 Sølvi Helene Fossøy Notodden OL 46:34 +13:48 9:30
3 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 59:04 +26:18 12:03

D 40-, 4,4 km

4 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Hovdenak Modum OL 38:01   8:38
2 Hanne Løver Thon Modum OL 48:18 +10:17 10:58
3 May Ingela Hope Modum OL 55:16 +17:15 12:33

D 50-, 3,7 km

3 700 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grete Hovi Skien OK 36:30   9:51
2 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike OL 36:34 +0:04 9:52
3 Sanna Grønlid Høydalsmo IL 50:42 +14:12 13:42
4 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 52:01 +15:31 14:03
5 Marit Follestad Tandberg Modum OL 1:07:58 +31:28 18:22
  Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL diskvalifisert    
  Solveig Sikkeland IL Tyrving ikke startet    

D 60-, 3,7 km

3 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 41:46   11:17
2 Aud Kjemperud Eiker OL 1:00:00 +18:14 16:12

D 65-, 2,6 km

2 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Strande Ringerike OL 24:42   9:30
2 Kjersti Tho Stabæk IF 26:43 +2:01 10:16
3 Marta Stang Modum OL 34:56 +10:14 13:26

D 70-, 2,6 km

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 30:56   11:53
2 Hanne Bræck Kongsberg OL 33:28 +2:32 12:52

D 75-, 2,6 km

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Økern Jensen Bærums Skiklub 40:15   15:28

H 11-12, 2,2 km

2 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eskild Sæther Fossekallen IL 44:02   20:00

H 11-12N, 1,5 km

1 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alexander B. Nyhagen Fossekallen IL 11:10   7:26

H 13-16C, 2,2 km

2 200 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Sigurd Paulsen Ask Lierbygda OL ikke startet    

H 13-16N, 1,5 km

1 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fredrik Loe Fossekallen IL 16:34   11:02
2 Halvard Kvamme Urnes Fossekallen IL 16:36 +0:02 11:04

H 15-16, 4,4 km

4 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sverre Graffer Ringerike OL 49:15   11:11
2 Åsmund Sæther Fossekallen IL 1:20:16 +31:01 18:14

H 17-A kort, 4,4 km

4 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Peter Carlsen Røyken OL 43:55   9:58
  Håvard Sandvoll Ask Lierbygda OL ikke startet    

H 17-C, 3,1 km

3 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Thoresen Fossekallen IL 20:34   6:38
2 Tom Andre Alstadsæther Notodden OL 25:22 +4:48 8:10
3 Per Anund Loe Fossekallen IL 26:07 +5:33 8:25
4 Reidar Urnes Fossekallen IL 33:45 +13:11 10:53
5 Ivar Mikal Tyse Eiker OL 37:22 +16:48 12:03
  Dagfinn Sæther Fossekallen IL diskvalifisert    
  Lars-Erik Østerud Eiker OL ikke startet    

H 17-18, 4,9 km

4 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 August Borgevad Kornerud Eiker OL 1:05:50   13:26
2 Jonas Solem Tronrud Eiker OL 1:21:28 +15:38 16:37
  Henrik Herø Eiker OL diskvalifisert    

H 21-, 6,2 km

6 200 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnar Tonjer Nydalens SK 46:03   7:25
2 David Løver Modum OL 46:58 +0:55 7:34
3 Sander Arntzen Asker Skiklubb 50:02 +3:59 8:04
4 Mattias Karlsson Växjö OK 51:50 +5:47 8:21
5 Gjermund Røren Eiker OL 53:24 +7:21 8:36
6 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 57:56 +11:53 9:20
7 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 1:04:43 +18:40 10:26
8 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 1:08:01 +21:58 10:58
  Henrik Eklund Växjö OK diskvalifisert    

H 40-, 4,9 km

4 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rune Engehult Notodden OL 43:01   8:46
2 Jørn-Are Longfjeld Modum OL 44:49 +1:48 9:08

H 50-, 4,4 km

4 400 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein S Jacobsen IL Tyrving 39:20   8:56
2 Bjørn Bakkevig Heming OL 40:24 +1:04 9:10
3 Gunnar Hope Modum OL 41:50 +2:30 9:30
4 Egil Wickstrand Iversen Heming OL 44:10 +4:50 10:02
5 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 52:51 +13:31 12:00
6 Roy Gjerding OK Moss 54:13 +14:53 12:19
7 Hans Herman Herø Eiker OL 57:29 +18:09 13:03

H 60-, 3,7 km

3 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torgeir Strandhagen Røyken OL 27:05   7:19
2 Morten Dåsnes Ringerike OL 27:53 +0:48 7:32

H 65-, 3,7 km

3 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Revhaug Ringerike OL 34:54   9:25
2 Hans Lyder Haare Konnerud IL 46:18 +11:24 12:30
3 Svein Grønhovd Modum OL 46:26 +11:32 12:32
4 Bård Stang Modum OL 52:48 +17:54 14:16
  Trond Wettergreen Driv IL ikke startet    

H 70-, 2,6 km

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjell Grønhovd Modum OL 25:54   9:57
2 John Ivar Kjellevold Modum OL 28:07 +2:13 10:48
  Ragnar Hillestad Lardal OL ikke startet    

H 75-, 2,6 km

2 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Asbjørn Bræck Kongsberg OL 32:35   12:31
2 Ivar Louis Berg Sturla, IF 32:50 +0:15 12:37
3 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 33:06 +0:31 12:43
4 Ole Einar Dalen Ringerike OL 37:47 +5:12 14:31
5 Steinar Ruud Konnerud IL 40:56 +8:21 15:44

H 80-, 2,6 km

2 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjell H. Eriksen Fossum IF 40:04   15:24
2 Sverre Thune Ringerike OL 57:45 +17:41 22:12
3 Ole Johan Torgerud Stranden IL 1:32:37 +52:33 35:37

H 85-, 2,6 km

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birger Garberg Ringerike OL 1:09:07   26:35
2 Magne Bekkelund Røyken OL 1:10:06 +0:59 26:57


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +