Resultater Jonsokløpet 2018



Resultater Jonsokløpet
Ringerike, Buskerud - 10. juni 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Åse Marie Halaas Appenzeller Fossum IF fullført  
  Elias Hustveit Fossekallen IL fullført  

D -10

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oda Opseth Ringerike OL 1:02:04  
2 Frida Hope Modum OL 1:06:01 +3:57

D 11-12

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanna Spangberg Konnerud IL 36:12  
2 Kari Kollstrøm Ringerike OL 1:00:00 +23:48

D 11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Linnea Nyhagen Fossekallen IL 26:03  

D 13-14

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kseniya Mironava Modum OL 41:43  
2 Helene Brandal Søfting Kongsberg OL 1:18:17 +36:34

D 13-16C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Annabell Aunmo Kjellevold Modum OL 33:47  

D 15-16

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mille Vasshaug Jægtvik Konnerud IL 42:54  
2 Karoline Torø Kongsberg OL 47:33 +4:39
3 Hedda Spangberg Konnerud IL 59:32 +16:38
4 Oda Isnes Tyse Eiker OL 1:00:50 +17:56
5 Elisabeth Brandal Søfting Kongsberg OL 1:01:52 +18:58
6 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 1:12:24 +29:30

D 17-C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sigrid Skjelbred Kongsberg OL 40:30  
2 Lise Meldgaard Konnerud IL 52:32 +12:02

D 17-18

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Solveig Letmolie Eiker OL 55:06  
2 Thea Charlotte Hansen Røyken OL 59:14 +4:08

D 19-20

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 52:02  

D 21-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 57:05  
2 Trine Disch Kihle NTNUI 1:00:41 +3:36
3 Kristine Grønlund Ringerike OL 1:05:17 +8:12

D 40-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 May Ingela Hope Modum OL 49:16  
2 Trine Opseth Ringerike OL 53:59 +4:43
3 Larysa Mironava Modum OL 56:07 +6:51
4 Monica Berglund Ringerike OL 1:09:37 +20:21
5 Mette Spangberg Konnerud IL 1:20:36 +31:20

D 50-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Beth Nicolaysen Kongsberg OL 43:53  
2 Marianne Njåstein IL Tyrving 45:18 +1:25
3 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 51:38 +7:45
4 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 55:49 +11:56
5 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike OL 1:09:18 +25:25
6 Hege Heiberg Hadeland OL 1:20:27 +36:34

D 60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Grete S B Hovi Skien OK 44:39  

D 65-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingrid Strande Skien OK 33:12  
2 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 37:17 +4:05
3 Kari Strande Ringerike OL 38:54 +5:42
4 Aud Kjemperud Eiker OL 52:16 +19:04
5 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 55:41 +22:29
  Aud I Spjelkavik IL Tyrving diskvalifisert  

D 70-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjersti Tho Stabæk IF 38:30  
2 Bjørg Mostaul Bø OL 57:32 +19:02
  Marta Stang Modum OL diskvalifisert  

D 75-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 44:28  
2 Hanne Bræck Kongsberg OL 49:40 +5:12

H 11-12

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Martin Torø Kongsberg OL 29:56  
2 Oskar Hope Modum OL 38:37 +8:41

H 13-14

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 33:51  
2 Rasmus Berglund Ringerike OL 41:32 +7:41
3 Borgar Skjelbred Kongsberg OL 53:57 +20:06
4 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 1:01:33 +27:42
  Reidar Kollstrøm Ringerike OL diskvalifisert  

H 13-16C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Alexander Nyhagen Fossekallen IL 22:51  
2 Sigurd Paulsen Ask Lierbygda OL 35:40 +12:49

H 15-16

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mikkel Berglund Ringerike OL 43:35  

H 17-AK

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Håvard Sandvoll Ask Lierbygda OL 1:14:37  

H 17-C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tobias Mauthe Modum OL 29:15  
  Lars-Erik Østerud Eiker OL ikke startet  

H 17-18

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sverre Graffer Ringerike OL 1:23:29  

H 21-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Thomas Nipen Bækkelagets SK 51:13  
2 Charles Halaas Fossum IF 55:11 +3:58
3 Morten Jørgensen Kristiansand OK 56:06 +4:53
4 David Løver Modum OL 57:42 +6:29
5 Lars Grønhovd Modum OL 1:02:14 +11:01
6 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 1:11:30 +20:17
7 Siggen Ytrehus Bø OL 1:14:32 +23:19
8 Harald Hovi Skien OK 1:15:15 +24:02
  Arno Lilja Grønhovd Modum OL diskvalifisert  
  Morten Taraldsten Brunes Modum OL diskvalifisert  

H 40-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 André Jægtvik Konnerud IL 46:27  
2 Christian Gløgård Nittedal OL 47:42 +1:15
3 Lars Berglund Ringerike OL 51:27 +5:00
4 Per Erik Opseth Ringerike OL 58:02 +11:35
5 Øystein Skjelbred Kongsberg OL 58:11 +11:44
6 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:57:21 +1:10:54

H 50-

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristian Kihle Ringerike OL 35:41  
2 Gunnar Hope Modum OL 40:52 +5:11
3 Bjørn Hallan Lommedalens IL 42:12 +6:31
4 Ole Ingesen Sarpsborg OL 47:37 +11:56
5 Lars Heggelund Lierbygda OL 48:29 +12:48
6 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 50:57 +15:16
7 Bjørn Bendiktsen Konnerud IL 51:58 +16:17
8 Frode Løset Ringerike OL 52:45 +17:04
9 Lars D. Fjeldstad Ringerike OL 53:54 +18:13
10 Martin Granly Lillomarka OL 56:15 +20:34
11 Helge Graffer Ringerike OL 1:11:57 +36:16
12 Knut Ivar Kollstrøm Ringerike OL 1:33:01 +57:20
13 Torgeir Brandal Kongsberg OL 1:34:52 +59:11
  Øyvind Roger Hansen Røyken OL diskvalifisert  
  Are Njåstein IL Tyrving brutt  
  Hallvard Berg IL Tyrving ikke startet  
  Hroar Sanna Ringerike OL ikke startet  

H 60-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Morten Dåsnes Ringerike OL 34:49  
2 Per Gunnar Dahl Ringerike OL 45:44 +10:55
3 Olav Nipen IL Tyrving 59:50 +25:01
4 Stig Hultgreen Karlsen IL GeoForm 1:07:55 +33:06

H 65-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ola Brox Toten Troll 38:10  
2 Are Eriksen Oslostudentenes IK 39:48 +1:38
3 Tor Trøan Hadeland OL 44:43 +6:33
4 Johan Swärd Hadeland OL 53:55 +15:45
5 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 54:32 +16:22
6 Petter Næss Oppsal Orientering 55:51 +17:41
7 Hans Lyder Haare Konnerud IL 1:06:29 +28:19
  Øystein Andersen Eiker OL ikke startet  

H 70-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Åmund Tonna Eiker OL 28:34  
2 Helge Revhaug Ringerike OL 32:03 +3:29
3 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 36:00 +7:26
4 Brede Høibak Gundersen Ringerike OL 40:35 +12:01
5 Kjell Grønhovd Modum OL 42:45 +14:11
6 Trond Wettergreen Driv IL 44:46 +16:12
7 John Ivar Kjellevold Modum OL 50:21 +21:47
8 Hallvard Myrvoll Bø OL 1:01:23 +32:49
9 Bård Stang Modum OL 1:12:43 +44:09

H 75-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Asbjørn Bræck Kongsberg OL 1:12:54  
  Steinar Ruud Konnerud IL ikke startet  

H 85-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 1:16:53  
2 Sverre Thune Ringerike OL 1:18:19 +1:26
3 Ole Johan Torgerud Stranden IL 1:47:45 +30:52

Direkte A

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Juha Viena Ringerike OL 38:53  
2 Hallvard Fjær Lillomarka OL 43:39 +4:46
3 Anton Plaian Asker Skiklubb 1:08:49 +29:56
4 Marion Amundsen Ringerike OL 1:30:08 +51:15

Direkte B

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Yngve Swärd Hadeland OL 45:06  
2 Tanja Appenzeller Fossum IF 1:19:12 +34:06
  Enikø Bertalan Asker Skiklubb diskvalifisert  

Direkte C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Unn Disch Kihle Ringerike OL 52:22  
2 Ylva Swärd Hadeland OL 52:46 +0:24