Resultater Jubileumsløpet - Norgescup 2015



Resultater Jubileumsløpet - Norgescup
Oppegård, Akershus 24. april 2015

Arrangementstype: Orientering

D 13-14

1 930 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Baklid Konnerud IL 11:01   5:42
2 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 11:16 +0:15 5:50
3 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 11:19 +0:18 5:51
4 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 11:21 +0:20 5:52
5 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 11:36 +0:35 6:00
6 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 11:51 +0:50 6:08
7 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 12:02 +1:01 6:14
8 Malin Hauge Hisøy OK 12:16 +1:15 6:21
9 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 12:42 +1:41 6:34
10 Oda Scheele Nydalens SK 12:50 +1:49 6:38
11 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 13:01 +2:00 6:44
12 Ina Martini Asker Skiklubb 13:04 +2:03 6:46
13 Karoline Bjørnerød OK Moss 13:11 +2:10 6:49
14 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 13:17 +2:16 6:52
15 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 13:20 +2:19 6:54
16 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 13:50 +2:49 7:10
17 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 14:03 +3:02 7:16
18 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 14:10 +3:09 7:20
19 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 14:32 +3:31 7:31
20 Tuva Eik Haave Oppsal Orientering 14:55 +3:54 7:43
21 Thea Land Konnerud IL 15:31 +4:30 8:02
22 Kamilla Lome Hamar OK 15:57 +4:56 8:15
23 Carmen Dirro Måren OK 16:07 +5:06 8:21
24 Ea Lunøe Nydalens SK 16:18 +5:17 8:26
25 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 16:59 +5:58 8:47
26 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 19:56 +8:55 10:19
27 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 21:14 +10:13 11:00
28 Elin Flø Lillomarka OL 36:24 +25:23 18:51

 

D 15-16

2 340 m, 38 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Lome Hamar OK 10:19   4:24
2 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 10:27 +0:08 4:27
3 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 10:30 +0:11 4:29
4 Ragne Wiklund Nydalens SK 10:39 +0:20 4:33
4 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 10:39 +0:20 4:33
6 Synne Strand Asker Skiklubb 10:42 +0:23 4:34
7 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 11:05 +0:46 4:44
8 Pernille Katla Fossum IF 11:11 +0:52 4:46
9 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 11:15 +0:56 4:48
10 Aurora Moholth Kongsberg OL 11:35 +1:16 4:57
11 Maren Norderud IL Tyrving 11:50 +1:31 5:03
12 Åsne Holo Fossum IF 11:54 +1:35 5:05
13 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 12:01 +1:42 5:08
14 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 12:04 +1:45 5:09
15 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 12:05 +1:46 5:09
16 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 12:11 +1:52 5:12
16 Ingrid Hasaas Fossum IF 12:11 +1:52 5:12
18 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 12:16 +1:57 5:14
19 Ingrid Madslien Nydalens SK 12:17 +1:58 5:14
20 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 12:19 +2:00 5:15
21 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 12:27 +2:08 5:19
22 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 12:28 +2:09 5:19
23 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 12:36 +2:17 5:23
24 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 12:41 +2:22 5:25
25 Heidi Therese Wiest Vang OL 12:42 +2:23 5:25
26 Synne Skjærstein IL Tyrving 12:54 +2:35 5:30
27 Ingvild Høydal Nydalens SK 13:03 +2:44 5:34
28 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 13:25 +3:06 5:44
29 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 13:27 +3:08 5:44
30 Marie Ullevålseter Nydalens SK 13:50 +3:31 5:54
31 Hedvig Vollset Heming Orientering 13:55 +3:36 5:56
32 Eli Kolstad Mo OK 14:25 +4:06 6:09
33 Solveig Eline Berg IL Tyrving 14:32 +4:13 6:12
33 Ingrid Bredalen Nittedal OL 14:32 +4:13 6:12
35 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 15:53 +5:34 6:47
36 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 17:38 +7:19 7:32
37 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 17:46 +7:27 7:35
  Ragne Norrud Fossum IF diskvalifisert    

 

H 13-14

2 050 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 10:14   4:59
2 Simen Spets Storhov Freidig 10:42 +0:28 5:13
3 Lars Young Vik Nydalens SK 10:45 +0:31 5:14
4 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 11:06 +0:52 5:24
5 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 11:38 +1:24 5:40
6 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 11:39 +1:25 5:40
7 Isak Jonsson Nydalens SK 11:43 +1:29 5:42
8 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 12:14 +2:00 5:58
9 Herman Brunborg Nittedal OL 12:16 +2:02 5:59
10 Anders Vestøl Vegårshei IL 12:50 +2:36 6:15
11 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 12:52 +2:38 6:16
12 Eivind Berner Myhre Fossum IF 12:55 +2:41 6:18
13 Erlend Sørheim Varegg Fleridrett 13:06 +2:52 6:23
14 Henrik Reusch Heming Orientering 13:22 +3:08 6:31
15 Christopher Engebretsen OK Moss 13:54 +3:40 6:46
16 Sivert Sande Kverme Fossum IF 14:03 +3:49 6:51
17 Ådne Skjærstein IL Tyrving 14:16 +4:02 6:57
18 Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 14:32 +4:18 7:05
19 Sigurd Grevstad Fossum IF 14:48 +4:34 7:13
20 Vetle Drage Kongsberg OL 14:50 +4:36 7:14
21 August Syrdal Øen Heming Orientering 14:51 +4:37 7:14
22 Even Bordal Ringsaker OK 15:20 +5:06 7:28
23 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 15:34 +5:20 7:35
24 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 15:54 +5:40 7:45
25 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 16:43 +6:29 8:09
26 Anders Horvei Raumar Orientering 17:00 +6:46 8:17
27 Mikkel Katla Fossum IF 18:33 +8:19 9:02
28 Even Nygaard Østreng Raumar Orientering 19:46 +9:32 9:38
29 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 34:15 +24:01 16:42
  Ferdinand Fremming Heming Orientering diskvalifisert    
  Adrian Gunnar Lauterer Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL diskvalifisert    
  Alexander Smeby Nydalens SK diskvalifisert    

 

H 15-16

2 570 m, 47 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 12:04   4:41
2 Einar Melsom Fossum IF 12:25 +0:21 4:49
3 Oscar Lyngen Frol IL 12:28 +0:24 4:51
4 Elias Jonsson Nydalens SK 12:32 +0:28 4:52
5 Oskar Spets Storhov Freidig 12:38 +0:34 4:54
6 Jørgen Baklid Konnerud IL 12:42 +0:38 4:56
7 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 12:46 +0:42 4:58
8 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 13:04 +1:00 5:05
9 Erling Hjermstad Fossum IF 13:08 +1:04 5:06
10 Niels Christian Hellerud Halden SK 13:23 +1:19 5:12
11 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 13:34 +1:30 5:16
12 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 13:36 +1:32 5:17
13 Øyvind Hjermstad Fossum IF 13:39 +1:35 5:18
14 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 13:43 +1:39 5:20
15 Sebastian Daland Kristiansand OK 13:47 +1:43 5:21
15 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 13:47 +1:43 5:21
15 Joar Oldernes Lillomarka OL 13:47 +1:43 5:21
18 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 13:50 +1:46 5:22
19 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 13:51 +1:47 5:23
20 Aslak Heimdal Konnerud IL 13:57 +1:53 5:25
21 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 14:19 +2:15 5:34
22 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 14:25 +2:21 5:36
23 Sander Arntzen Asker Skiklubb 14:37 +2:33 5:41
24 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 14:48 +2:44 5:45
25 Olav Torgersen Bækkelagets SK 14:50 +2:46 5:46
26 Trygve Myhr Asker Skiklubb 14:52 +2:48 5:47
27 Andreas Ramberg Østmarka OK 14:53 +2:49 5:47
28 Eskil Frøisland Vang OL 14:54 +2:50 5:47
29 Martin Andresen Skotte Fossum IF 15:16 +3:12 5:56
30 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 15:25 +3:21 5:59
31 Joar Gjerdahl Konnerud IL 15:40 +3:36 6:05
31 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 15:40 +3:36 6:05
33 Sølve Wathne Sandnes IL (Rogaland) 15:47 +3:43 6:08
34 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 15:48 +3:44 6:08
35 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 15:49 +3:45 6:09
36 Even Lindaas Elverum OK 16:02 +3:58 6:14
36 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 16:02 +3:58 6:14
38 Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL 16:08 +4:04 6:16
39 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 16:20 +4:16 6:21
39 Emil Størmer Fossum IF 16:20 +4:16 6:21
41 Sølve Drage Kongsberg OL 16:24 +4:20 6:22
42 Knut Selstad Fossum IF 16:32 +4:28 6:25
43 Jesper Ugedal Østmarka OK 16:41 +4:37 6:29
44 Selmer Wathne Sandnes IL (Rogaland) 16:53 +4:49 6:34
45 Erlend Brendstuen Halden SK 16:56 +4:52 6:35
46 Fredrik Monrad Olsen Flosta IL 18:34 +6:30 7:13
  Oliver Wallin Higgins IL Tyrving diskvalifisert    

 

D 17-18 E

2 460 m, 57 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 13:39   5:32
2 Emma Arnesen Byåsen IL 13:50 +0:11 5:37
3 Marie Olaussen Fredrikstad SK 13:53 +0:14 5:38
4 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 13:55 +0:16 5:39
5 Ingrid Lundanes Emblem IL 13:56 +0:17 5:39
6 Martine Engebretsen Heming Orientering 14:03 +0:24 5:42
7 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 14:04 +0:25 5:43
8 Åshild Kolstad Mo OK 14:17 +0:38 5:48
9 Oda Sikkeland IL Tyrving 14:21 +0:42 5:50
10 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 14:50 +1:11 6:01
11 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 14:59 +1:20 6:05
11 Line Wegner Hodt Fossum IF 14:59 +1:20 6:05
13 Sigrid Bjørgen Hamar OK 15:00 +1:21 6:05
14 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 15:08 +1:29 6:09
14 Julie Nærestad Vegårshei IL 15:08 +1:29 6:09
16 Åshild Faller Råheim Fet OL 15:10 +1:31 6:09
17 Line Laurantsen Varegg Fleridrett 15:12 +1:33 6:10
18 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 15:15 +1:36 6:11
19 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 15:17 +1:38 6:12
20 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 15:18 +1:39 6:13
21 Malin Sandstad Freidig 15:29 +1:50 6:17
22 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 15:30 +1:51 6:18
23 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 15:33 +1:54 6:19
24 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 15:35 +1:56 6:20
25 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 15:40 +2:01 6:22
25 Kristin Sagosen Smeby Kongsberg OL 15:40 +2:01 6:22
27 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 15:44 +2:05 6:23
28 Gina Granstedt Halden SK 15:51 +2:12 6:26
29 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 15:53 +2:14 6:27
30 Line Sølberg OL Trollelg 15:56 +2:17 6:28
31 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 15:59 +2:20 6:29
31 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 15:59 +2:20 6:29
33 Silje Hauge Hisøy OK 16:05 +2:26 6:32
34 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 16:12 +2:33 6:35
35 Anine Hallén Nydalens SK 16:13 +2:34 6:35
36 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 16:17 +2:38 6:37
37 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 16:24 +2:45 6:40
38 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 16:40 +3:01 6:46
39 Oda Q Fossum Freidig 16:43 +3:04 6:47
40 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 16:47 +3:08 6:49
41 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 16:50 +3:11 6:50
42 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 17:14 +3:35 7:00
43 Siri Moholth Kongsberg OL 17:29 +3:50 7:06
43 Siri Grandal IL Tyrving 17:29 +3:50 7:06
45 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 17:38 +3:59 7:10
46 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 17:56 +4:17 7:17
47 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 18:13 +4:34 7:24
48 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 18:24 +4:45 7:28
49 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 18:35 +4:56 7:33
50 Astrid Fiskum IL Tyrving 18:39 +5:00 7:34
51 Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK 18:48 +5:09 7:38
52 Karine Vestøl Vegårshei IL 19:00 +5:21 7:43
53 Idunn Haavengen Kongsberg OL 19:24 +5:45 7:53
54 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 20:01 +6:22 8:08
55 Weronika Fortuniak Raumar Orientering 20:30 +6:51 8:20
56 Aleksandra Filipowska Raumar Orientering 21:19 +7:40 8:39
  Emilie Westin Porsgrunn OL diskvalifisert    

 

D 19-20 E

2 650 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tonje Vassend Porsgrunn OL 13:59   5:16
2 Karen Oline Kolstad Freidig 14:01 +0:02 5:17
3 Sigrid Alexandersen Fossum IF 14:06 +0:07 5:19
4 Anine Ahlsand Nydalens SK 14:15 +0:16 5:22
5 Synnøve Bråten Vegårshei IL 14:18 +0:19 5:23
6 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 14:51 +0:52 5:36
7 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 15:03 +1:04 5:40
8 Frida Sæther Freidig 15:04 +1:05 5:41
9 Evine Westli Andersen Løten o-lag 15:20 +1:21 5:47
10 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 15:23 +1:24 5:48
11 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 15:41 +1:42 5:55
12 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 15:45 +1:46 5:56
13 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 15:54 +1:55 6:00
14 Weronika Cych IL Tyrving 15:59 +2:00 6:01
15 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 16:04 +2:05 6:03
16 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 16:20 +2:21 6:09
17 Maren Grande Frol IL 16:29 +2:30 6:13
18 Julie Hjortland Larvik OK 16:32 +2:33 6:14
19 Nanna Norderud IL Tyrving 16:50 +2:51 6:21
20 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 17:11 +3:12 6:29
21 Aneta Bialkowska Raumar Orientering 17:21 +3:22 6:32
22 Ingvild Wang Lillomarka OL 17:39 +3:40 6:39
23 Silje Arntzen Asker Skiklubb 17:57 +3:58 6:46
24 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 19:13 +5:14 7:15
25 Nora Hui Andersen Hamar OK 19:15 +5:16 7:15

 

D 21E

2 770 m, 47 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Mårtensson Modum OL 13:37   4:54
2 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 13:48 +0:11 4:58
3 Elise Egseth Nydalens SK 14:13 +0:36 5:07
4 Sabine Hauswirth Halden SK 14:14 +0:37 5:08
5 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 14:16 +0:39 5:09
6 Anne Johanne Lind Nydalens SK 14:34 +0:57 5:15
7 Mathilde Rundhaug Frol IL 14:35 +0:58 5:15
7 Elena Roos Halden SK 14:35 +0:58 5:15
9 Ingjerd Myhre Järla Orientering 14:46 +1:09 5:19
10 Siri Ulvestad Nydalens SK 14:55 +1:18 5:23
11 Emma Johansson Fredrikstad SK 14:58 +1:21 5:24
12 Tone E Lye IL Tyrving 14:59 +1:22 5:24
13 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 15:11 +1:34 5:28
14 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 15:23 +1:46 5:33
15 Lone Brochmann Bækkelagets SK 15:24 +1:47 5:33
16 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 15:36 +1:59 5:37
16 Kristine Fjellanger NTNUI 15:36 +1:59 5:37
18 Linn Hokholt NTNUI 15:43 +2:06 5:40
19 Maren Jansson Haverstad NTNUI 15:46 +2:09 5:41
20 Therese Haare Konnerud IL 15:48 +2:11 5:42
21 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 15:51 +2:14 5:43
22 Iliana Ilieva Halden SK 15:54 +2:17 5:44
23 Marion Huber Nydalens SK 16:01 +2:24 5:46
24 Anna Ulvensøen NTNUI 16:04 +2:27 5:48
25 Anette Juveli Konnerud IL 16:05 +2:28 5:48
26 Anneke Hald Bjørgum Järla Orientering 16:09 +2:32 5:49
27 Thalia Bertschinger Nydalens SK 16:10 +2:33 5:50
28 Ewa Gwozdz Raumar Orientering 16:13 +2:36 5:51
29 Siri Kollerud Lillomarka OL 16:24 +2:47 5:55
30 Ida Tiltnes IL Tyrving 16:56 +3:19 6:06
31 Kristine Fjeldbo NTNUI 17:04 +3:27 6:09
32 Agata Stankiewicz Raumar Orientering 17:05 +3:28 6:10
33 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 17:13 +3:36 6:12
34 Ida Tangen Nydalens SK 17:38 +4:01 6:21
35 Cristina Luis Nydalens SK 17:42 +4:05 6:23
36 Synne Baklid Konnerud IL 17:53 +4:16 6:27
37 Marianne Dæhli NTNUI 18:05 +4:28 6:31
38 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 18:13 +4:36 6:34
39 Heidi Stokseth Halden SK 19:04 +5:27 6:52
40 Marie Hammer Håversen Østmarka OK 19:53 +6:16 7:10
41 Marte Fallbakken Berge NTNUI 19:56 +6:19 7:11
42 Camilla Øhman NTNUI 20:08 +6:31 7:16
43 Karoline Dahl Fosby NTNUI 20:21 +6:44 7:20
44 Marit Wenseth Kure Bø OL 22:11 +8:34 8:00
45 Mari Jellum Helgerud IL Tyrving 22:26 +8:49 8:05
  Marta Ulvensøen NTNUI diskvalifisert    
  Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK diskvalifisert    

 

H 17-18E

2 770 m, 64 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Heimdal Konnerud IL 12:46   4:36
2 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 12:50 +0:04 4:37
3 Håvard Eidsmo Freidig 12:55 +0:09 4:39
4 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 13:06 +0:20 4:43
5 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 13:16 +0:30 4:47
6 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 13:22 +0:36 4:49
7 Knut Aasheim Oppsal Orientering 13:34 +0:48 4:53
8 Trygve Heggedal Kongsberg OL 13:51 +1:05 5:00
8 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 13:51 +1:05 5:00
10 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 13:54 +1:08 5:01
11 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 13:55 +1:09 5:01
12 Sverre Bang Støeng Hamar OK 14:03 +1:17 5:04
13 Ole Kostøl Kristiansand OK 14:06 +1:20 5:05
13 Einar Lund Kongsberg OL 14:06 +1:20 5:05
15 Anders Nyaas Tynset IF 14:10 +1:24 5:06
16 Magnus Wølneberg IL Tyrving 14:11 +1:25 5:07
17 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 14:16 +1:30 5:09
18 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 14:17 +1:31 5:09
18 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 14:17 +1:31 5:09
20 Peter Nordbrøden Halden SK 14:18 +1:32 5:09
21 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 14:19 +1:33 5:10
22 Sturla Frydenlund Sturla, IF 14:21 +1:35 5:10
22 Tobias Kristensen Larvik OK 14:21 +1:35 5:10
24 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 14:30 +1:44 5:14
25 Are Wigaard Oppsal Orientering 14:32 +1:46 5:14
26 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 14:36 +1:50 5:16
27 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 14:42 +1:56 5:18
28 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 14:46 +2:00 5:19
28 Jostein Tandberg Nydalens SK 14:46 +2:00 5:19
30 Even Lindstad Børresen Hamar OK 14:50 +2:04 5:21
30 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 14:50 +2:04 5:21
30 Herman Aarstrand Kirste Skien OK 14:50 +2:04 5:21
33 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 14:52 +2:06 5:22
33 Fredrik Ramstad Hoff Fossum IF 14:52 +2:06 5:22
35 Kjetil Mølnvik Freidig 14:53 +2:07 5:22
36 Johannes Bordal Ringsaker OK 14:55 +2:09 5:23
37 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 14:59 +2:13 5:24
38 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 15:15 +2:29 5:30
39 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 15:16 +2:30 5:30
40 Tarjei Holo Fossum IF 15:19 +2:33 5:31
41 Sam Lunøe Nydalens SK 15:21 +2:35 5:32
42 Kristoffer Nygård Varegg Fleridrett 15:28 +2:42 5:35
43 Brage Jørum Byåsen IL 15:29 +2:43 5:35
44 Petter Markhus Verdal OK 15:31 +2:45 5:36
45 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 15:38 +2:52 5:38
46 Olav Schmitt Gran Halden SK 15:41 +2:55 5:39
47 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 15:44 +2:58 5:40
48 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 15:45 +2:59 5:41
48 Jørgen Vister Indre Østfold OK 15:45 +2:59 5:41
50 Przemyslaw Zuchmanski Raumar Orientering 16:01 +3:15 5:46
51 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 16:02 +3:16 5:47
52 Stian Andresen OK Moss 16:26 +3:40 5:55
53 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 16:42 +3:56 6:01
54 Magnus Ramberg Østmarka OK 16:49 +4:03 6:04
55 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 16:54 +4:08 6:06
56 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 17:00 +4:14 6:08
57 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 17:20 +4:34 6:15
58 Henrik Chr. Hirsch IF Trauma 17:44 +4:58 6:24
59 Lukas Emil Rogne OK Moss 17:56 +5:10 6:28
60 Sigurd Svaland Aas Kristiansand OK 18:20 +5:34 6:37
  Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF diskvalifisert    
  Anders Haga Raumar Orientering diskvalifisert    
  Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK diskvalifisert    
  Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert    

 

H 19-20E

2 990 m, 38 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oskar Størmer Fossum IF 13:15   4:25
2 Krzysztof Rzenca Raumar Orientering 13:43 +0:28 4:35
3 Markus Holter Halden SK 13:45 +0:30 4:35
4 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 13:49 +0:34 4:37
5 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 13:56 +0:41 4:39
6 Sigur Heggedal Kongsberg OL 13:58 +0:43 4:40
7 Jonas Madslien Bakken NTNUI 14:02 +0:47 4:41
8 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 14:17 +1:02 4:46
8 Anders Felde Olaussen Halden SK 14:17 +1:02 4:46
10 Andreas Sølberg OL Trollelg 14:18 +1:03 4:46
11 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 14:22 +1:07 4:48
12 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 14:25 +1:10 4:49
13 Olav Ekrheim Varegg Fleridrett 14:36 +1:21 4:52
13 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 14:36 +1:21 4:52
15 Håvard Irgens Fossum IF 14:40 +1:25 4:54
16 Elias T. Mølnvik Fossum IF 14:42 +1:27 4:54
17 Eivind Høydal Nydalens SK 14:45 +1:30 4:55
18 Steinar Kollerud Lillomarka OL 14:58 +1:43 5:00
18 Jon Nilsen Kristiansand OK 14:58 +1:43 5:00
20 Magne Jutulstad NTNUI 15:02 +1:47 5:01
21 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 15:07 +1:52 5:03
22 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 15:12 +1:57 5:05
23 Bjørn André Aaslund Fet OL 15:16 +2:01 5:06
24 Jonas Ressem Frol IL 15:23 +2:08 5:08
25 Tord Haflan Nydalens SK 15:24 +2:09 5:09
26 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 15:25 +2:10 5:09
27 Øyvind Wiggen Byåsen IL 15:33 +2:18 5:12
28 Vetle Christiansen Raumar Orientering 16:04 +2:49 5:22
29 Simen Bordal Fossum IF 16:15 +3:00 5:26
29 Johan Otto Munkeby Frol IL 16:15 +3:00 5:26
31 Lars Treekrem Heming Orientering 16:18 +3:03 5:27
32 Vegard Ressem Frol IL 16:26 +3:11 5:29
33 Rein Helle Mårdalen Freidig 16:27 +3:12 5:30
34 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering 16:39 +3:24 5:34
35 Tarjei Vollset Heming Orientering 16:41 +3:26 5:34
36 Runar Bjørhovde Bækkelagets SK 17:06 +3:51 5:43
37 Dovydas Freimontas Kristiansand OK 17:30 +4:15 5:51
  Vegard Rønning Huber Hamar OK diskvalifisert    

 

H 21E

3 370 m, 77 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 15:26   4:34
2 Martin Vister Frol IL 15:37 +0:11 4:38
3 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 15:45 +0:19 4:40
3 Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK 15:45 +0:19 4:40
5 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 16:01 +0:35 4:45
6 Florian Howald Tampereen Pyrintö 16:07 +0:41 4:46
7 Emil Ahlbäck Fossum IF 16:10 +0:44 4:47
8 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 16:11 +0:45 4:48
9 Matthew Speake Lillomarka OL 16:12 +0:46 4:48
10 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 16:16 +0:50 4:49
11 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 16:21 +0:55 4:51
12 Bojan Blumenstein Nydalens SK 16:23 +0:57 4:51
13 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 16:25 +0:59 4:52
14 Morten Jarvis Westergård Järla Orientering 16:30 +1:04 4:53
15 Karolis Lazdauskas Kristiansand OK 16:40 +1:14 4:56
15 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 16:40 +1:14 4:56
17 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 16:50 +1:24 4:59
17 Antonio Martínez Pérez Halden SK 16:50 +1:24 4:59
19 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 16:51 +1:25 5:00
20 Carl Petter Lyngen Frol IL 16:53 +1:27 5:00
20 Anders Vister Nydalens SK 16:53 +1:27 5:00
22 Magne Haga Raumar Orientering 16:56 +1:30 5:01
23 Borger Melsom Fossum IF 16:57 +1:31 5:01
24 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 16:58 +1:32 5:02
25 Simen Aamodt NTNUI 17:00 +1:34 5:02
26 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 17:01 +1:35 5:02
27 Asgeir Bakken Rognstad Emblem IL 17:04 +1:38 5:03
28 Rune Olsen Bækkelagets SK 17:05 +1:39 5:04
29 Sindre Johannessen Freidig 17:08 +1:42 5:05
30 Bjørn Lundanes NTNUI 17:09 +1:43 5:05
31 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 17:16 +1:50 5:07
32 Sindre Sandven Fossum IF 17:21 +1:55 5:08
33 Mattis Holt Freidig 17:22 +1:56 5:09
34 Terje Maroni Byåsen IL 17:25 +1:59 5:10
35 Sindre Rønning Fossum IF 17:27 +2:01 5:10
36 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 17:33 +2:07 5:12
37 Mikkel Sørensen NTNUI 17:38 +2:12 5:13
38 Torben Christian Wendler Raumar Orientering 17:50 +2:24 5:17
39 Ove Baardsgaard OL Trollelg 17:51 +2:25 5:17
40 Martin Hoset NTNUI 17:53 +2:27 5:18
41 Halvor Eid Nielsen NTNUI 17:54 +2:28 5:18
42 Eirik Rustad Raumar Orientering 17:55 +2:29 5:18
43 Paul Sirum Frol IL 17:56 +2:30 5:19
44 Sjur Hovi Kristiansand OK 18:00 +2:34 5:20
45 Jørgen Fiskum Frol IL 18:02 +2:36 5:21
46 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 18:08 +2:42 5:22
47 Mathias Drage Kongsberg OL 18:17 +2:51 5:25
48 Per Wiréhn Asker Skiklubb 18:21 +2:55 5:26
48 Lukasz Charuba Raumar Orientering 18:21 +2:55 5:26
50 Marek Karm Harju KEK RSK 18:26 +3:00 5:28
51 Emil Jönsson IL Tyrving 18:35 +3:09 5:30
52 Magnus Mellbye Larsen Asker Skiklubb 18:38 +3:12 5:31
53 Simen Eid Nielsen NTNUI 18:49 +3:23 5:35
53 Rafal Podzinski UKS Orientus Lodz 18:49 +3:23 5:35
55 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 19:01 +3:35 5:38
56 Øyvind Stokseth Halden SK 19:18 +3:52 5:43
57 Lacho Iliev Halden SK 19:21 +3:55 5:44
58 Erik Gustafsson NTNUI 19:24 +3:58 5:45
59 Seppo Järvinen NTNUI 19:27 +4:01 5:46
60 Rolf Wermelinger Halden SK 19:30 +4:04 5:47
61 Lars Owren Freidig 20:01 +4:35 5:56
62 Adrian Opheim NTNUI 20:25 +4:59 6:03
63 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 20:27 +5:01 6:04
64 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 20:45 +5:19 6:09
65 Audun Bjerknes Måren OK 21:22 +5:56 6:20
66 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 22:08 +6:42 6:34
67 Morten Tangen Måren OK 22:51 +7:25 6:46
67 Kyongsa Ri Nydalens SK 22:51 +7:25 6:46
69 Rune Brunborg Nittedal OL 24:42 +9:16 7:19
70 Dag Lofthus NTNUI 26:17 +10:51 7:47
  Bjørn Martini Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Håvard Haga Nydalens SK diskvalifisert    
  Knut Sveinung Rekaa Freidig diskvalifisert    
  Klaus Klausen Espedal NTNUI diskvalifisert    
  Jonas Klausen Espedal NTNUI diskvalifisert    
  Vegard Ruttenborg NTNUI diskvalifisert    
  Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL diskvalifisert

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +