Resultater Junior-NM Stafett Orkanger 2017



Resultater Junior-NM Stafett
Orkanger, Sør-Trøndelag - 24. september 2017

Arrangementstype: Orientering

D17-20

30 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Byåsen IL 1       1:32:56        
  1. Lene Berg Hanssen 29:29 7 +1:10 29:29 7   +1:10  
  2. Ragnhild Eide 28:51 2 +0:23 58:20 2 -5 +1:24 +0:14
  3. Ingeborg Eide 34:36 2 +0:05 1:32:56 1 -1   -1:24
2 Konnerud IL 1       1:34:33     +1:37  
  1. Andrea Ranvik 28:28 2 +0:09 28:28 2   +0:09  
  2. Maiken Økern Hågård 28:28 1   56:56 1 -1    
  3. Jenny Baklid 37:37 5 +3:06 1:34:33 2 +1 +1:37 +1:37
3 Fossum IF 1       1:35:50     +2:54  
  1. Pernille Katla 28:19 1   28:19 1      
  2. Ingrid G. Kvålsgard 32:44 6 +4:16 1:01:03 5 +4 +4:07 +4:07
  3. Victoria Hæstad Bjørnstad 34:47 3 +0:16 1:35:50 3 -2 +2:54 -1:13
4 Asker Skiklubb 1       1:40:28     +7:32  
  1. Tilla Farnes Hennum 29:27 6 +1:08 29:27 6   +1:08  
  2. Lotte Jauhojärvi Markussen 30:46 4 +2:18 1:00:13 3 -3 +3:17 +2:09
  3. Synne Strand 40:15 8 +5:44 1:40:28 4 +1 +7:32 +4:15
5 Kongsberg OL 1       1:45:46     +12:50  
  1. Helene Eger 30:46 13 +2:27 30:46 13   +2:27  
  2. Marlin Haavengen 31:37 5 +3:09 1:02:23 6 -7 +5:27 +3:00
  3. Kjersti Tønnessen Bergstøl 43:23 11 +8:52 1:45:46 5 -1 +12:50 +7:23
6 Freidig 1       1:47:19     +14:23  
  1. Malin Sandstad 28:58 3 +0:39 28:58 3   +0:39  
  2. Vera Melkild 36:03 10 +7:35 1:05:01 7 +4 +8:05 +7:26
  3. Åshild Kolstad 42:18 10 +7:47 1:47:19 6 -1 +14:23 +6:18
7 OK Moss 1       1:47:35     +14:39  
  1. Karoline Bjørnerød 30:54 14 +2:35 30:54 14   +2:35  
  2. Johanne Bratland Tjernshaugen 36:37 11 +8:09 1:07:31 9 -5 +10:35 +8:00
  3. Aurora Gjølsjø 40:04 7 +5:33 1:47:35 7 -2 +14:39 +4:04
8 Halden SK 1       1:47:55     +14:59  
  1. Hedda Raadal Bjørlo 36:49 21 +8:30 36:49 21   +8:30  
  2. Karoline Aune 34:12 7 +5:44 1:11:01 15 -6 +14:05 +5:35
  3. Idun Kristine Felde Olaussen 36:54 4 +2:23 1:47:55 8 -7 +14:59 +0:54
9 Fredrikstad SK 1       1:49:18     +16:22  
  1. Rikke Blakkestad Ingesen 31:37 16 +3:18 31:37 16   +3:18  
  2. Ida-Synnøve Kristiansen 43:10 22 +14:42 1:14:47 19 +3 +17:51 +14:33
  3. Marie Olaussen 34:31 1   1:49:18 9 -10 +16:22  
10 Fossum IF 2       1:51:40     +18:44  
  1. Karen Jomaas 29:02 4 +0:43 29:02 4   +0:43  
  2. Tonje Rognerud Bøe 40:30 18 +12:02 1:09:32 13 +9 +12:36 +11:53
  3. Åsne Naadland Holo 42:08 9 +7:37 1:51:40 10 -3 +18:44 +6:08
11 Raumar Orientering 1       1:53:00     +20:04  
  1. Kristine Eide Rapp 31:59 17 +3:40 31:59 17   +3:40  
  2. Hedda Skatvedt 34:33 9 +6:05 1:06:32 8 -9 +9:36 +5:56
  3. Hanne Eide Rapp 46:28 15 +11:57 1:53:00 11 +3 +20:04 +10:28
12 Asker Skiklubb 2       1:54:15     +21:19  
  1. Nora Synnøve Woxholth 29:54 9 +1:35 29:54 9   +1:35  
  2. Margrethe Wisløff 30:39 3 +2:11 1:00:33 4 -5 +3:37 +2:02
  3. Fanni Jauhojärvi Markussen 53:42 20 +19:11 1:54:15 12 +8 +21:19 +17:42
13 Sandnes IL (Rogaland) 1       1:54:50     +21:54  
  1. Sunniva Omdal 34:57 18 +6:38 34:57 18   +6:38  
  2. Marie Line Furland 34:16 8 +5:48 1:09:13 10 -8 +12:17 +5:39
  3. Vilde Malmei 45:37 13 +11:06 1:54:50 13 +3 +21:54 +9:37
14 Porsgrunn OL 1       1:56:15     +23:19  
  1. Hanne Vassend 29:26 5 +1:07 29:26 5   +1:07  
  2. Camilla L. Rosenvold 40:25 17 +11:57 1:09:51 14 +9 +12:55 +11:48
  3. Emilie Westin 46:24 14 +11:53 1:56:15 14 0 +23:19 +10:24
15 Tynset IF 1       1:56:24     +23:28  
  1. Ane Ingeborg Kalbækken 30:07 11 +1:48 30:07 11   +1:48  
  2. Anna Vangen Lunåsmo 39:16 15 +10:48 1:09:23 12 +1 +12:27 +10:39
  3. Guri Sandvold 47:01 16 +12:30 1:56:24 15 +3 +23:28 +11:01
16 Kongsberg OL 2       2:03:22     +30:26  
  1. Aurora Moholth 36:34 20 +8:15 36:34 20   +8:15  
  2. Anne Willkommen Eiken 41:23 19 +12:55 1:17:57 22 +2 +21:01 +12:46
  3. Rikke Hjelseth Larsen 45:25 12 +10:54 2:03:22 16 -6 +30:26 +9:25
17 Konnerud IL 2       2:04:47     +31:51  
  1. Mari Landro Svingheim 48:22 26 +20:03 48:22 26   +20:03  
  2. Anniken Ranvik 37:40 13 +9:12 1:26:02 26 0 +29:06 +9:03
  3. Thea Sildnes Baklid 38:45 6 +4:14 2:04:47 17 -9 +31:51 +2:45
18 IL BUL-Tromsø 1       2:05:10     +32:14  
  1. Idunn Strand 36:06 19 +7:47 36:06 19   +7:47  
  2. Ane-Marte Borg Hanssen 41:48 20 +13:20 1:17:54 21 +2 +20:58 +13:11
  3. Tora Indregard 47:16 17 +12:45 2:05:10 18 -3 +32:14 +11:16
19 IL Tyrving 1       2:05:28     +32:32  
  1. Oda J Sikkeland 30:18 12 +1:59 30:18 12   +1:59  
  2. Mina Jørgensen 38:59 14 +10:31 1:09:17 11 -1 +12:21 +10:22
  3. Solveig Eline Berg 56:11 23 +21:40 2:05:28 19 +8 +32:32 +20:11
20 Kongsberg OL 3       2:07:51     +34:55  
  1. Ingvild Langeggen 37:08 23 +8:49 37:08 23   +8:49  
  2. Tale Strand 36:53 12 +8:25 1:14:01 18 -5 +17:05 +8:16
  3. Andrea Vanebo 53:50 22 +19:19 2:07:51 20 +2 +34:55 +17:50
21 Eiker OL 2       2:09:25     +36:29  
  1. Silje Morlandstø 37:06 22 +8:47 37:06 22   +8:47  
  2. Solveig Letmolie 42:45 21 +14:17 1:19:51 23 +1 +22:55 +14:08
  3. Lotte Myklemyr 49:34 18 +15:03 2:09:25 21 -2 +36:29 +13:34
22 Frol IL 1       2:10:19     +37:23  
  1. Mari Kilskar Grevskott 29:54 9 +1:35 29:54 9   +1:35  
  2. Matilde Munkeby 46:40 26 +18:12 1:16:34 20 +11 +19:38 +18:03
  3. Ragne Munkeby 53:45 21 +19:14 2:10:19 22 +2 +37:23 +17:45
23 Konnerud IL 3       2:13:07     +40:11  
  1. Thea Land 37:15 24 +8:56 37:15 24   +8:56  
  2. Amanda Skyttersæter Saugerud 43:51 23 +15:23 1:21:06 24 0 +24:10 +15:14
  3. Annette Bjørnås Krogstie 52:01 19 +17:30 2:13:07 23 -1 +40:11 +16:01
24 Larvik OK 1       2:18:36     +45:40  
  1. Andrine Harriet Fremstad 29:32 8 +1:13 29:32 8   +1:13  
  2. Elisabeth Hesselberg 44:09 24 +15:41 1:13:41 17 +9 +16:45 +15:32
  3. Antonette Hesselberg 1:04:55 24 +30:24 2:18:36 24 +7 +45:40 +28:55
25 Nydalens SK 1       2:24:35     +51:39  
  1. Ingvil Ahlsand 31:12 15 +2:53 31:12 15   +2:53  
  2. Marie Liland 40:14 16 +11:46 1:11:26 16 +1 +14:30 +11:37
  3. Karianne Olsvik Dengerud 1:13:09 26 +38:38 2:24:35 25 +9 +51:39 +37:09
26 IL Tyrving 2       2:38:39     +1:05:43  
  1. Synne Skjærstein 38:44 25 +10:25 38:44 25   +10:25  
  2. Emma Meyer Larsson 45:24 25 +16:56 1:24:08 25 0 +27:12 +16:47
  3. Ingrid Lund Hovden 1:14:31 27 +40:00 2:38:39 26 +1 +1:05:43 +38:31
27 Byåsen IL 2       2:46:30     +1:13:34  
  1. Emilie Liabakk Eriksen 49:49 27 +21:30 49:49 27   +21:30  
  2. Hedda Hoff Hagen 50:17 27 +21:49 1:40:06 27 0 +43:10 +21:40
  3. Andrine Viken 1:06:24 25 +31:53 2:46:30 27 0 +1:13:34 +30:24
  Eiker OL 1       diskvalifisert        
  1. Thea Dyrkorn diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Christine Hoen diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Ane Dyrkorn diskvalifisert     diskvalifisert        
  Stjørdals-Blink Orientering 1       diskvalifisert        
  1. Ane Nielsen Solberg diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Susanne Eide Haug diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Sofia Haglund diskvalifisert     diskvalifisert        
  Wing OK 1       diskvalifisert        
  1. Synne Kvamme diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Ella Eriksen Kongsvik diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Anna Renolen diskvalifisert     diskvalifisert        

 

H17-20

43 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Freidig 1       1:41:03        
  1. Mats Eidsmo 31:56 5 +0:31 31:56 5   +0:31  
  2. Oskar Spets Storhov 34:27 9 +3:39 1:06:23 7 +2 +3:28 +2:57
  3. Håvard Eidsmo 34:40 1   1:41:03 1 -6    
2 Konnerud IL 1       1:41:14     +0:11  
  1. Aslak Heimdal 32:07 8 +0:42 32:07 8   +0:42  
  2. Jørgen Baklid 30:48 1   1:02:55 1 -7    
  3. Audun Heimdal 38:19 6 +3:39 1:41:14 2 +1 +0:11 +0:11
3 Halden SK 1       1:41:55     +0:52  
  1. Niels Christian Hellerud 31:29 2 +0:04 31:29 2   +0:04  
  2. Peter Nordbrøden 32:58 5 +2:10 1:04:27 4 +2 +1:32 +1:28
  3. Håkon Raadal Bjørlo 37:28 4 +2:48 1:41:55 3 -1 +0:52 -0:40
4 Nydalens SK 1       1:42:30     +1:27  
  1. Lukas Liland 34:05 11 +2:40 34:05 11   +2:40  
  2. Eirik Langedal Breivik 31:14 2 +0:26 1:05:19 5 -6 +2:24 -0:16
  3. Elias Jonsson 37:11 2 +2:31 1:42:30 4 -1 +1:27 -0:57
5 Fossum IF 1       1:43:39     +2:36  
  1. Erik Hæstad Bjørnstad 32:00 6 +0:35 32:00 6   +0:35  
  2. Einar Melsom 34:17 7 +3:29 1:06:17 6 0 +3:22 +2:47
  3. Erling Hjermstad 37:22 3 +2:42 1:43:39 5 -1 +2:36 -0:46
6 Kristiansand OK 1       1:43:45     +2:42  
  1. Marius Pytten 31:25 1   31:25 1      
  2. Sebastian Daland 32:25 4 +1:37 1:03:50 2 +1 +0:55 +0:55
  3. Marius Aurebekk 39:55 8 +5:15 1:43:45 6 +4 +2:42 +1:47
7 Heming Orientering 1       1:45:51     +4:48  
  1. Bjørn Anders Flågen 35:06 21 +3:41 35:06 21   +3:41  
  2. Ulrik Astrup Arnesen 33:15 6 +2:27 1:08:21 8 -13 +5:26 +1:45
  3. Kasper Fosser 37:30 5 +2:50 1:45:51 7 -1 +4:48 -0:38
8 Asker Skiklubb 1       1:48:15     +7:12  
  1. Henrik Fredriksen Aas 32:01 7 +0:36 32:01 7   +0:36  
  2. Sander Arntzen 32:18 3 +1:30 1:04:19 3 -4 +1:24 +0:48
  3. Vegard Gulbrandsen 43:56 14 +9:16 1:48:15 8 +5 +7:12 +5:48
9 Emblem IL 1       1:50:16     +9:13  
  1. Erlend Nilsen Sandnes 31:33 3 +0:08 31:33 3   +0:08  
  2. Ingrid Lundanes 38:11 20 +7:23 1:09:44 12 +9 +6:49 +6:41
  3. Kristian Nilsen Sandnes 40:32 9 +5:52 1:50:16 9 -3 +9:13 +2:24
10 OL Trollelg 1       1:50:17     +9:14  
  1. Hallvard Seim Grøvlen 31:51 4 +0:26 31:51 4   +0:26  
  2. Olav Andreas Remmen 37:08 16 +6:20 1:08:59 10 +6 +6:04 +5:38
  3. Anders Haugskott 41:18 10 +6:38 1:50:17 10 0 +9:14 +3:10
11 Freidig 2       1:50:42     +9:39  
  1. Oscar Lyngen 34:10 12 +2:45 34:10 12   +2:45  
  2. Vegard Kittilsen 34:54 10 +4:06 1:09:04 11 -1 +6:09 +3:24
  3. Adrian Opheim 41:38 11 +6:58 1:50:42 11 0 +9:39 +3:30
12 Nydalens SK 2       1:54:09     +13:06  
  1. Lars Young Vik 34:20 13 +2:55 34:20 13   +2:55  
  2. Isak Jonsson 34:21 8 +3:33 1:08:41 9 -4 +5:46 +2:51
  3. Halvor Tørnqvist Halden 45:28 17 +10:48 1:54:09 12 +3 +13:06 +7:20
13 Halden SK 2       1:57:17     +16:14  
  1. Erlend Brendstuen 34:56 18 +3:31 34:56 18   +3:31  
  2. August Asheim Birkeland 37:11 17 +6:23 1:12:07 15 -3 +9:12 +5:41
  3. Olav Milian Schmitt Gran 45:10 16 +10:30 1:57:17 13 -2 +16:14 +7:02
14 Asker Skiklubb 2       1:57:49     +16:46  
  1. Axel Hoveid 34:22 14 +2:57 34:22 14   +2:57  
  2. Eivind Øfsthus Gravir 39:17 22 +8:29 1:13:39 20 +6 +10:44 +7:47
  3. Per Clemet Wisløff 44:10 15 +9:30 1:57:49 14 -6 +16:46 +6:02
15 Fossum IF 2       1:58:35     +17:32  
  1. Øyvind Hjermstad 39:52 31 +8:27 39:52 31   +8:27  
  2. Tarjei Holo 36:59 12 +6:11 1:16:51 21 -10 +13:56 +5:29
  3. Martin Borge Heir 41:44 12 +7:04 1:58:35 15 -6 +17:32 +3:36
16 OL Tønsberg og Omegn 1       1:58:38     +17:35  
  1. Mathias Gløersen 34:03 10 +2:38 34:03 10   +2:38  
  2. Trym B Island 38:08 19 +7:20 1:12:11 17 +7 +9:16 +6:38
  3. Øystein Fruseth Christiansen 46:27 19 +11:47 1:58:38 16 -1 +17:35 +8:19
17 Freidig 3       1:58:44     +17:41  
  1. Simen Spets Storhov 35:09 23 +3:44 35:09 23   +3:44  
  2. Mathias Vindal 37:04 14 +6:16 1:12:13 18 -5 +9:18 +5:34
  3. Mathias Hermstad 46:31 20 +11:51 1:58:44 17 -1 +17:41 +8:23
18 Sturla, IF 1       1:59:07     +18:04  
  1. Sturla Frydenlund 35:00 19 +3:35 35:00 19   +3:35  
  2. Ole Jørgen Bogen Arenth 37:07 15 +6:19 1:12:07 15 -4 +9:12 +5:37
  3. Johan Kristian Undeland 47:00 21 +12:20 1:59:07 18 +3 +18:04 +8:52
19 Porsgrunn OL 1       1:59:28     +18:25  
  1. Rasmus Mathisen 35:14 25 +3:49 35:14 25   +3:49  
  2. Håkon Kornmo 38:24 21 +7:36 1:13:38 19 -6 +10:43 +6:54
  3. Alexander Repstad Storemyr 45:50 18 +11:10 1:59:28 19 0 +18:25 +7:42
20 Freidig 4       2:02:33     +21:30  
  1. Jonas Grønli 35:11 24 +3:46 35:11 24   +3:46  
  2. Jo Even Kolstad 36:44 11 +5:56 1:11:55 13 -11 +9:00 +5:14
  3. Kristian Fredrik Lynum 50:38 25 +15:58 2:02:33 20 +7 +21:30 +12:30
21 Vang OL 1       2:04:07     +23:04  
  1. Eskil Frøisland 39:59 32 +8:34 39:59 32   +8:34  
  2. Even Lindaas 41:26 23 +10:38 1:21:25 27 -5 +18:30 +9:56
  3. Njaal Ellegaard Melby 42:42 13 +8:02 2:04:07 21 -6 +23:04 +4:34
22 Fredrikstad SK 1       2:04:47     +23:44  
  1. Sondre Ottesen 36:58 29 +5:33 36:58 29   +5:33  
  2. Eirik Imrik 48:11 32 +17:23 1:25:09 31 +2 +22:14 +16:41
  3. Herman Ryen Martinsen 39:38 7 +4:58 2:04:47 22 -9 +23:44 +1:30
23 Kongsberg OL 1       2:05:47     +24:44  
  1. Tord Strand 35:07 22 +3:42 35:07 22   +3:42  
  2. Håkon Lund 36:59 12 +6:11 1:12:06 14 -8 +9:11 +5:29
  3. Sølve Drage 53:41 28 +19:01 2:05:47 23 +9 +24:44 +15:33
24 Varegg Fleridrett 1       2:07:08     +26:05  
  1. Magnus Gjerstad 34:24 15 +2:59 34:24 15   +2:59  
  2. Kristian Rykkje 43:19 25 +12:31 1:17:43 22 +7 +14:48 +11:49
  3. Stian Rykkje 49:25 23 +14:45 2:07:08 24 +2 +26:05 +11:17
25 Nydalens SK 3       2:11:10     +30:07  
  1. Jørgen Wulfsberg 39:05 30 +7:40 39:05 30   +7:40  
  2. Audun Bergan 41:29 24 +10:41 1:20:34 26 -4 +17:39 +9:59
  3. Sander H. Rogndokken 50:36 24 +15:56 2:11:10 25 -1 +30:07 +12:28
26 Bodø og Omegn IF Orientering 1       2:15:31     +34:28  
  1. Trygve Kongsbakk 40:11 33 +8:46 40:11 33   +8:46  
  2. Marius Ekrem Finstad 44:16 27 +13:28 1:24:27 30 -3 +21:32 +12:46
  3. Espen Samuelsen Skiri 51:04 26 +16:24 2:15:31 26 -4 +34:28 +12:56
27 Freidig 5       2:19:07     +38:04  
  1. Lars Sandstad 34:28 16 +3:03 34:28 16   +3:03  
  2. Matias Nissen 52:05 35 +21:17 1:26:33 33 +17 +23:38 +20:35
  3. Håkon Holstad 52:34 27 +17:54 2:19:07 27 -6 +38:04 +14:26
28 Fossum IF 3       2:20:55     +39:52  
  1. Peter Gisholt 42:45 34 +11:20 42:45 34   +11:20  
  2. Eivind Berner Myhre 43:45 26 +12:57 1:26:30 32 -2 +23:35 +12:15
  3. Oscar Hæstad Bjørnstad 54:25 29 +19:45 2:20:55 28 -4 +39:52 +16:17
29 OL Tønsberg og Omegn 2       2:21:34     +40:31  
  1. Anders Krona Haflan 35:17 26 +3:52 35:17 26   +3:52  
  2. Morten Krona Haflan 46:09 29 +15:21 1:21:26 28 +2 +18:31 +14:39
  3. Olav Aasmundtveit Hoff 1:00:08 32 +25:28 2:21:34 29 +1 +40:31 +22:00
30 Byåsen IL 1       2:21:50     +40:47  
  1. Petter Liabakk Eriksen 35:18 27 +3:53 35:18 27   +3:53  
  2. Brage Jørum 45:13 28 +14:25 1:20:31 25 -2 +17:36 +13:43
  3. Are Lodgaard 1:01:19 33 +26:39 2:21:50 30 +5 +40:47 +23:11
31 Birkenes IL 1       2:24:05     +43:02  
  1. Asgeir Reiersen Jensen 35:21 28 +3:56 35:21 28   +3:56  
  2. Magnus Mosfjell 52:10 36 +21:22 1:27:31 34 +6 +24:36 +20:40
  3. Sigurd Svaland Aas 56:34 31 +21:54 2:24:05 31 -3 +43:02 +18:26
32 Larvik OK 1       2:27:09     +46:06  
  1. Tobias Kristensen 32:19 9 +0:54 32:19 9   +0:54  
  2. Anders Bjørningstad Kristoffersen 47:15 30 +16:27 1:19:34 23 +14 +16:39 +15:45
  3. Jens Didrik Berg 1:07:35 35 +32:55 2:27:09 32 +9 +46:06 +29:27
33 Raumar Orientering 1       2:31:24     +50:21  
  1. Øistein Fagerli Næss 43:04 35 +11:39 43:04 35   +11:39  
  2. Anders Horvei 37:25 18 +6:37 1:20:29 24 -11 +17:34 +5:55
  3. Emil Bjørnstad Strand 1:10:55 36 +36:15 2:31:24 33 +9 +50:21 +32:47
34 Vang OL 2       2:35:57     +54:54  
  1. Jostein Svaland Dale 44:28 36 +13:03 44:28 36   +13:03  
  2. Sverre Narum 48:51 34 +18:03 1:33:19 35 -1 +30:24 +17:21
  3. Ole Johan Bråten 1:02:38 34 +27:58 2:35:57 34 -1 +54:54 +24:30
35 Oppsal Orientering 1       2:40:05     +59:02  
  1. Lavran Thorstensen 1:03:49 37 +32:24 1:03:49 37   +32:24  
  2. Ludvig Rødnes 48:11 32 +17:23 1:52:00 37 0 +49:05 +16:41
  3. Ole Martin Edstrøm 48:05 22 +13:25 2:40:05 35 -2 +59:02 +9:57
36 Lillomarka OL 1       2:40:10     +59:07  
  1. Elias Skjolden Sørensen 35:03 20 +3:38 35:03 20   +3:38  
  2. Mathias Pedersen Vold 1:08:48 37 +38:00 1:43:51 36 +16 +40:56 +37:18
  3. Eirik Høst Fossgard 56:19 30 +21:39 2:40:10 36 0 +59:07 +18:11
37 Konnerud IL 2       2:44:18     +1:03:15  
  1. Joar Gjerdahl 34:38 17 +3:13 34:38 17   +3:13  
  2. Nicolai Harvik 48:01 31 +17:13 1:22:39 29 +12 +19:44 +16:31
  3. Nikolai Nordhaug 1:21:39 37 +46:59 2:44:18 37 +8 +1:03:15 +43:31
  Kristiansand OK 2       diskvalifisert        
  1. Kristian Pytten diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. David Runde diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Johannes Bakke Aashamar diskvalifisert     diskvalifisert        
  Wing OK 1       diskvalifisert        
  1. Asbjørn Midtbø diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Jonas Vindal diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Johannes Karstein Midtbø diskvalifisert     diskvalifisert        
  Asker Skiklubb 3       brutt        
  1. Bjørnar Løvli brutt     brutt        
  2. Vegard Løvli brutt     brutt        
  3. brutt     brutt        
  Fossum IF 4       brutt        
  1. Sivert Sande Kverme brutt     brutt        
  2. Jan Erik Naess brutt     brutt        
  3. brutt     brutt        
  Heming Orientering 2       brutt        
  1. Petter Astrup Arnesen brutt     brutt        
  2. Sverre Bang Støeng brutt     brutt        
  3. brutt     brutt        
  Oppsal Orientering 2       brutt        
  1. William Resvoll Skaug brutt     brutt        
  2. brutt     brutt        
  3. brutt     brutt