Resultater Junior-VM - Kvinner - 5 km - 2020



Resultater Junior-VM
Oberwiesenthal, Tyskland - 2. mars 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 5 KM - INTERVALLSTART - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
191FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR13:49.10.0037.95
288LOHMANN Lisa2000GER14:04.8+15.753.10
390MARCISZ Izabela2000POL14:17.2+28.165.06
474JEANTET Emilie2000ITA14:20.4+31.368.15
568YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN14:25.5+36.473.07
673ROSENBERG Maerta2002SWE14:27.1+38.074.62
786HAVLICKOVA Barbora2000CZE14:28.1+39.075.58
872LINDSTROEM Louise2000SWE14:29.1+40.076.55
939STEPANOVA Veronika2001RUS14:30.0+40.977.41
1066JOHNSEN Elena Rise2000NOR14:31.3+42.278.67
1187WIGGER Siri2003SUI14:38.6+49.585.71
1264SKINDER Monika2001POL14:40.1+51.087.16
1334LAUKLI Sophia2000USA14:40.7+51.687.74
1460KAHARA Jasmin2000FIN14:42.0+52.988.99
1582KAELIN Nadja2001SUI14:43.9+54.890.83
1667MEKRYUKOVA Nataliya2000RUS14:44.2+55.191.12
1778FALEEVA Anastasiya2000RUS14:45.5+56.492.37
1889WEBER Anja2001SUI14:45.7+56.692.56
1980DI CENTA Martina2000ITA14:46.5+57.493.34
2036LISLEVAND Tuva2001NOR14:46.7+57.693.53
2171MONSORNO Nicole2000ITA14:47.1+58.093.91
2257KRAMER Kendall2002USA14:47.5+58.494.30
2377MAJ Valentina2000ITA14:50.8+1:01.797.48
2484KUSKOVA Kristina2000RUS14:51.6+1:02.598.26
2583HOFMANN Amelie2000GER14:53.7+1:04.6100.28
2645RAY Hanna2000FIN14:56.1+1:07.0102.60
2785EIDUKA Patricija2000LAT14:57.6+1:08.5104.05
2844THANNHEIMER Germana2002GER14:58.6+1:09.5105.01
2961ABRAHAMSSON Hanna2000SWE15:01.1+1:12.0107.42
3079BAANGMAN Tilde2001SWE15:03.0+1:13.9109.26

3137KAASIKU Kaidy2001EST15:05.6+1:16.5111.76
3233DROLET Jasmine2002CAN15:07.7+1:18.6113.79
3353KAASIKU Keidy2001EST15:11.7+1:22.6117.65
3475KAMMLER Cindy2000GER15:12.8+1:23.7118.71
3532UDRAS Johanna2002EST15:13.0+1:23.9118.91
3640RIEDENER Nina2000LIE15:14.2+1:25.1120.06
3762ROFSTAD Hanne Wilberg2000NOR15:15.3+1:26.2121.12
3849KAIJANSINKKO Siiri2001FIN15:15.9+1:26.8121.70
3970PIERREL Julie2002FRA15:16.8+1:27.7122.57
4056HAAPALA Ida2001FIN15:18.3+1:29.2124.02
4151JAZBEC Sara2001SLO15:19.9+1:30.8125.56
4248NOVAKOVA Adela2000CZE15:20.1+1:31.0125.76
4376PALMER-LEGER Sydney2002USA15:20.7+1:31.6126.33
4481LOZZA Anja2000SUI15:22.9+1:33.8128.46
4531MAZI JAMNIK Hana2002SLO15:25.9+1:36.8131.35
4655KALETA Karolina2002POL15:29.3+1:40.2134.63
4715MILLER Molly2001CAN15:30.6+1:41.5135.89
4852WALCHER Witta-Luisa2002AUT15:33.4+1:44.3138.59
4924PEIFFER Benita2000CAN15:37.9+1:48.8142.93
5028GAGNON Liliane2002CAN15:39.6+1:50.5144.57
5169SOBUE Rin2000JPN15:49.1+2:00.0153.74
5263REYNAUD Lou2000FRA15:49.5+2:00.4154.12
5365KOBIELUSZ Magdalena2000POL15:51.1+2:02.0155.67
5413MEDJA Lucija2004SLO15:52.2+2:03.1156.73
5535KOVALOVA Daryna2001UKR15:56.4+2:07.3160.78
5659KHMELNITSKAYA Anastassiya2000KAZ15:58.0+2:08.9162.33
5741RAKISHEVA Aisha2002KAZ15:59.2+2:10.1163.48
5747EVEN Maya2001FRA15:59.2+2:10.1163.48
5954TOCHITANI Nodoka2001JPN16:01.6+2:12.5165.80
6038MCCOLLOR Mara2000USA16:12.1+2:23.0175.93

6129IGLESIAS Maria2001ESP16:13.1+2:24.0176.90
6220RUBLOVA Daria2000UKR16:14.5+2:25.4178.25
6330SIVOKOVA Kristina2002SVK16:16.8+2:27.7180.47
6443HONDA Chika2002JPN16:20.0+2:30.9183.55
6514DANIELOVA Maria2001SVK16:21.0+2:31.9184.52
6646SCHERZ Magdalena2001AUT16:23.0+2:33.9186.45
6716MAKARINA Anastasiia2001UKR16:23.9+2:34.8187.32
6819MALI Klara2002SLO16:24.3+2:35.2187.70
6926KHOMICH Ulyana2001BLR16:25.7+2:36.6189.05
7058LYUFT Mariya2001KAZ16:27.0+2:37.9190.31
7110MURZA Kateryna2003UKR16:34.1+2:45.0197.16
7250ZHERDEVA Xeniya2000KAZ16:34.5+2:45.4197.54
7342VEYRE Maelle2002FRA16:37.3+2:48.2200.25
7423UUSTALU Aveli2000EST16:42.9+2:53.8205.65
7527BYRTUS Jolanta2001CZE16:43.1+2:54.0205.84
7617ANTOSOVA Barbora2000CZE16:51.6+3:02.5214.04
7712FORDHAM Rosie2002AUS16:57.1+3:08.0219.35
7822DOLIDOVICH Olga2000BLR17:27.1+3:38.0248.30
796MAZUROVA Timea2002SVK17:28.3+3:39.2249.46
808DANIELSDOTTIR Anna Maria2000ISL17:36.0+3:46.9256.89
819CHUDIKOVA Paulina2003SVK17:59.0+4:09.9279.08
8211ANDRECA Maria Dumitrela2001ROU18:14.1+4:25.0293.65
837ANDRECA Ioana Georgiana2001ROU18:22.9+4:33.8302.14
844SAVICKAITE Egle2004LTU19:04.2+5:15.1341.99
855REPECKAITE Fausta2001LTU20:31.0+6:41.9425.74
861CITOVICIUTE Violeta2000LTU21:19.1+7:30.0472.16
872GRIGORJEVA Samanta2001LTU22:41.3+8:52.2551.47
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
3CHARALAMPIDOU Konstantina2002GRE
18TITA Nefeli2003GRE
21KOTSALOU Ioanna2003GRE
25GIANNAKOVITI Styliani2003GRE



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +