-->

Resultater Junior-VM - Kvinner - Sprint - Finale - 2020



Resultater Junior-VM
Oberwiesenthal, Tyskland - 29. februar 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - SPRINT - FINALE - FRI

* Plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
111LINDSTROEM Louise2000SWE
213MARCISZ Izabela2000POL
34WIGGER Siri2003SUI
415JOHNSEN Elena Rise2000NOR
51FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR
610KAHARA Jasmin2000FIN
79SKINDER Monika2001POL
823LOHMANN Lisa2000GER
92ROFSTAD Hanne Wilberg2000NOR
1014BAANGMAN Tilde2001SWE
115HANSSON Moa2001SWE
126STEPANOVA Veronika2001RUS
133EIDUKA Patricija2000LAT
1412MEKRYUKOVA Nataliya2000RUS
1524SUIFFET Amelie2001FRA
168WEBER Anja2001SUI
1717MONSORNO Nicole2000ITA
1821ERICSSON Tove2003SWE
1922VEYRE Maelle2002FRA
2026PIERREL Julie2002FRA
2116ANTOSOVA Barbora2000CZE
2219MCCABE Novie2001USA
2327ELLIOTT Elizabeth2000CAN
2428KALETA Karolina2002POL
2530PEIFFER Benita2000CAN
267LOESCHKE Jessica2000GER
2718UDRAS Johanna2002EST
2820YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN
2925DELLIT Lara2002GER
3029KAASIKU Keidy2001EST

310FALEEVA Anastasiya2000RUS
320LINDEGGER Flavia2001SUI
330KOBIELUSZ Magdalena2000POL
340KAASIKU Kaidy2001EST
350REYNAUD Lou2000FRA
360JAZBEC Sara2001SLO
370FOSNAES Kristin Austgulen2000NOR
380KAELIN Nadja2001SUI
390GAGNON Liliane2002CAN
400KUSKOVA Kristina2000RUS
410HAVLICKOVA Barbora2000CZE
420MILLER Molly2001CAN
430REISNECKER Miriam2003GER
440MALI Klara2002SLO
450ROSSI Anna2001ITA
460OJASTE Teiloora2000EST
470RAY Hanna2000FIN
480DANIELOVA Maria2001SVK
490PALMER-LEGER Sydney2002USA
500CASSOL Federica2000ITA
510KURTTILA Lotta2001FIN
520JEANTET Emilie2000ITA
530SIVOKOVA Kristina2002SVK
540YOUNG Callie2000USA
550LYUFT Mariya2001KAZ
560KHMELNITSKAYA Anastassiya2000KAZ
570NOVAKOVA Adela2000CZE
580KONG Weijia2001CHN
590IGLESIAS Maria2001ESP
600KHOMICH Ulyana2001BLR

610MAZI JAMNIK Hana2002SLO
620MAZUROVA Timea2002SVK
630SOBUE Rin2000JPN
640RUBLOVA Daria2000UKR
650RAKISHEVA Aisha2002KAZ
660KAIJANSINKKO Siiri2001FIN
670TOCHITANI Nodoka2001JPN
680HONDA Chika2002JPN
690TALIDAWUBIEKE Dinaer2000CHN
700HORNIAKOVA Barbora2001SVK
710KOVALOVA Daryna2001UKR
720ANDRECA Maria Dumitrela2001ROU
730MCCOLLOR Mara2000USA
740MEDJA Lucija2004SLO
750ZHERDEVA Xeniya2000KAZ
760MURNANE Lily2003AUS
770FORDHAM Rosie2002AUS
780MURZA Kateryna2003UKR
790DANIELSDOTTIR Anna Maria2000ISL
800ANDRECA Ioana Georgiana2001ROU
810KOTSALOU Ioanna2003GRE
820TITA Nefeli2003GRE
830SAVICKAITE Egle2004LTU
840CHARALAMPIDOU Konstantina2002GRE
850CITOVICIUTE Violeta2000LTU
860REPECKAITE Fausta2001LTU
870GRIGORJEVA Samanta2001LTU
880GIANNAKOVITI Styliani2003GRE



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +