Resultater Junior-VM Lahti - 10 km - Menn 2019



Resultater Junior-VM - 10 km, fri, menn
Lahti, Finland - 22. januar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 102 CHAPPAZ Jules 1999 FRA 22:34.9 0.00 38.43
2 87 TERENTEV Alexander 1999 RUS 22:55.9 +21.0 50.83
3 96 ANDERSEN Iver Tildheim 2000 NOR 23:02.1 +27.2 54.49
4 79 KUZNETSOV Andrey 2000 RUS 23:16.1 +41.2 62.76
5 100 MOCH Friedrich 2000 GER 23:16.2 +41.3 62.82
6 95 SCHUMACHER Gus 2000 USA 23:19.3 +44.4 64.65
7 78 KOIVISTO Petteri 2000 FIN 23:24.5 +49.6 67.72
8 80 VERMEULEN Mika 1999 AUT 23:26.0 +51.1 68.60
9 98 GRAZ Davide 2000 ITA 23:28.6 +53.7 70.14
10 93 POROMAA William 2000 SWE 23:29.8 +54.9 70.85
11 47 POIKKIMAKI Miska 2000 FIN 23:32.0 +57.1 72.14
12 75 KOZLOVSKY Vladimir 1999 CZE 23:33.8 +58.9 73.21
13 88 SCHELY Theo 1999 FRA 23:34.0 +59.1 73.33
14 83 BUIATTI Vincent 1999 FRA 23:38.3 +1:03.4 75.86
15 81 EGOSHIN Yaroslav 1999 RUS 23:39.5 +1:04.6 76.57
16 82 JOHANSEN Sivert Leander 1999 NOR 23:41.7 +1:06.8 77.87
17 67 GOALABRE Mathieu 2000 FRA 23:41.9 +1:07.0 77.99
18 52 TICCO Giovanni 2000 ITA 23:42.7 +1:07.8 78.46
19 99 MOSEBY Haavard 1999 NOR 23:46.0 +1:11.1 80.41
20 69 DROLET Remi 2000 CAN 23:48.9 +1:14.0 82.12
21 90 HENDRY Samuel Gary 1999 CAN 23:50.8 +1:15.9 83.25
22 71 LUKES Tomas 2000 CZE 23:52.2 +1:17.3 84.07
23 62 LASKIN Tsimur 1999 BLR 23:55.1 +1:20.2 85.78
24 97 JOHANSSON Leo 1999 SWE 23:58.2 +1:23.3 87.61
25 89 GRIDIN Nikita 2000 KAZ 23:59.9 +1:25.0 88.62
26 101 DEL FABBRO Luca 1999 ITA 24:01.8 +1:26.9 89.74
27 59 RUUSKANEN Arsi 1999 FIN 24:02.7 +1:27.8 90.27
28 84 SKAANES Haakon 1999 NOR 24:03.1 +1:28.2 90.51
29 68 WIGGER Nicola 2001 SUI 24:07.8 +1:32.9 93.28
30 86 HIMMA Martin 1999 EST 24:10.9 +1:36.0 95.11

31 33 STEPHEN Thomas 2002 CAN 24:11.7 +1:36.8 95.59
32 48 MCMULLEN Zanden 2001 USA 24:15.5 +1:40.6 97.83
33 65 SOSSAU Anian 2000 GER 24:16.5 +1:41.6 98.42
34 77 HAGENBUCH Johnny 2001 USA 24:21.2 +1:46.3 101.19
35 43 PUEYO Jaume 2001 ESP 24:21.9 +1:47.0 101.61
36 73 FILIMONOV Denis 1999 RUS 24:27.2 +1:52.3 104.74
37 58 VIGANTS Raimo 1999 LAT 24:29.5 +1:54.6 106.10
38 92 MILZ Jakob 2000 GER 24:29.7 +1:54.8 106.21
39 85 AASTOT Simon 2000 SWE 24:31.8 +1:56.9 107.45
40 76 MIKAYELYAN Mikayel 1999 ARM 24:32.7 +1:57.8 107.98
41 45 FORIKA Szabolcs 2001 ROU 24:34.7 +1:59.8 109.17
42 61 GUEX Arnaud 1999 SUI 24:36.7 +2:01.8 110.35
43 72 ZALCIK Kim 1999 CZE 24:38.1 +2:03.2 111.17
44 26 MCKEEVER Xavier 2003 CAN 24:39.5 +2:04.6 112.00
45 66 CRV Vili 1999 SLO 24:41.4 +2:06.5 113.12
46 74 KOSTRUBAYan 1999 UKR 24:43.8 +2:08.9 114.54
47 70 BAO Lin 1999 CHN 24:46.4 +2:11.5 116.07
48 57 GLEIRSCHER Gotthard 2000 AUT 24:47.0 +2:12.1 116.43
49 64 KALEV Christopher 1999 EST 24:47.3 +2:12.4 116.61
50 39 TOLEGENOV Temirlan 2001 KAZ 24:53.3 +2:18.4 120.15
51 91 AFLODAL Axel 1999 SWE 24:55.4 +2:20.5 121.39
52 46 DAMIAN Dawid 2000 POL 25:10.9 +2:36.0 130.54
53 29 RENDA Andrej 2000 SVK 25:13.2 +2:38.3 131.90
54 50 TSELIUK Aliaksandr 1999 BLR 25:14.6 +2:39.7 132.72
55 20 WUERKAIXI Kuerbanjiang 2000 CHN 25:17.1 +2:42.2 134.20
56 40 BRYJA Sebastian 2002 POL 25:19.2 +2:44.3 135.44
57 55 BERNARDI Riccardo 2000 ITA 25:20.0 +2:45.1 135.91
58 49 KEEFFE Noel 1999 USA 25:20.6 +2:45.7 136.27
59 28 TERENTYEV Ilya 1999 KAZ 25:23.4 +2:48.5 137.92
60 56 HOKKA Oskari 1999 FIN 25:24.0 +2:49.1 138.28

61 34 JAN Miha 2000 SLO 25:27.8 +2:52.9 140.52
62 37 SHPUNTAU Yahor 1999 BLR 25:29.9 +2:55.0 141.76
63 63 TONOZUKA Yusei 2000 JPN 25:30.1 +2:55.2 141.88
64 94 YAMASHITA Haruki 1999 JPN 25:31.3 +2:56.4 142.59
65 38 BORECZEK Michal 2000 POL 25:31.4 +2:56.5 142.64
66 54 GROND Flurin 1999 SUI 25:37.6 +3:02.7 146.31
67 25 LEE Jinbok 2002 KOR 25:42.2 +3:07.3 149.02
68 42 HIROSE Ryo 2000 JPN 25:47.9 +3:13.0 152.39
69 53 DOLHASCU Florin Robert 2001 ROU 25:50.3 +3:15.4 153.80
70 17 KAASIKU Jarmo 1999 EST 25:53.2 +3:18.3 155.52
71 36 OLESK Art Kristjan 2000 EST 25:58.4 +3:23.5 158.59
72 9 ABUDELEHAN Yeernaer 2000 CHN 26:08.5 +3:33.6 164.55
73 22 KOLUPAIKO Vitalii 2001 UKR 26:11.1 +3:36.2 166.09
74 31 NERUSH Mikhail 2000 KAZ 26:14.8 +3:39.9 168.27
75 60 PERSA Blaz 1999 SLO 26:15.0 +3:40.1 168.39
76 41 CZAJA Wiktor 1999 POL 26:21.7 +3:46.8 172.34
77 51 OPHOFF Mike 1999 CZE 26:25.5 +3:50.6 174.59
78 30 SKENDER Marko 2001 CRO 26:25.6 +3:50.7 174.65
79 16 MALCHOV Todor 2001 BUL 26:36.7 +4:01.8 181.20
80 3 SILVA Manex 2002 BRA 26:38.6 +4:03.7 182.32
81 27 FIRAT Yusuf Emre 2000 TUR 26:45.7 +4:10.8 186.51
82 5 MA Hailin 1999 CHN 26:53.3 +4:18.4 191.00
83 32 MULEJ Jost 2002 SLO 26:56.2 +4:21.3 192.71
84 44 AYDIN Hamit Tarik 2000 TUR 27:00.4 +4:25.5 195.19
85 24 DIRTU-LUNIC Valentin 2000 ROU 27:08.4 +4:33.5 199.92
86 35 NIKONOVYCH Oleksandr 1999 UKR 27:09.2 +4:34.3 200.39
87 7 KLOUDA Kristian 2000 SVK 27:09.3 +4:34.4 200.45
88 21 OGNYANOV Aleksandar 2002 BUL 27:20.4 +4:45.5 207.00
89 14 WALKER-BROOSE Bentley 2001 AUS 27:35.4 +5:00.5 215.86
90 18 HLADIKA Jakov 2000 CRO 27:35.5 +5:00.6 215.92

91 1 SEROT Titouan 1999 BEL 27:50.3 +5:15.4 224.66
92 15 BISENIEKS Ilvars 2000 LAT 27:51.1 +5:16.2 225.13
93 10 NEWMAN Oliver 1999 GBR 27:52.8 +5:17.9 226.13
93 23 SAULITIS Niks 2001 LAT 27:52.8 +5:17.9 226.13
95 11 MISHCHENKO Oleh 2000 UKR 27:56.6 +5:21.7 228.38
96 6 HOOGENRAAD Tom 1999 AUS 28:09.4 +5:34.5 235.94
97 13 BLACKWELL Nicholas 1999 AUS 28:16.3 +5:41.4 240.01
98 4 HANNESSON Sigurdur Arnar 1999 ISL 29:21.2 +6:46.3 278.33
99 12 LIMA Lucas 2001 BRA 29:45.8 +7:10.9 292.85
100 19 BOMFIM Rhaick 2002 BRA 30:12.9 +7:38.0 308.86
101 8 JANUSKEVICIUS Paulius 2000 LTU 30:24.3 +7:49.4 315.59
102 2 GYALLAI Mate Janos 2000 HUN 35:14.1 +12:39.2 486.70