Resultater Junior-VM Lahti - 15 km - Fellesstart - Kvinner 2019



Resultater Junior-VM - 15 km, fellesstart, klassisk - Kvinner
Lahti, Finland - 24. januar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 1 KARLSSON Frida 1999 SWE 40:45.3 0.00 44.12
2 5 FOSSESHOLM Helene Marie 2001 NOR 41:37.4 +52.1 73.95
3 11 KORVA Anita 1999 FIN 41:43.4 +58.1 77.38
4 38 KRAMER Kendall 2002 USA 42:16.0 +1:30.7 96.05
5 7 MARCISZIzabela 2000 POL 42:40.1 +1:54.8 109.85
6 4 KUSKOVA Kristina 2000 RUS 42:55.0 +2:09.7 118.38
7 6 STAV Astrid 1999 NOR 43:00.3 +2:15.0 121.41
8 15 NORLI Vera Johanne 1999 NOR 43:01.6 +2:16.3 122.16
9 32 SANNESS Nora 2000 NOR 43:02.0 +2:16.7 122.38
10 71 MCCABE Novie 2001 USA 43:04.3 +2:19.0 123.70
11 16 SVAHN Linn 1999 SWE 43:10.6 +2:25.3 127.31
12 9 WEBER Anja 2001 SUI 43:28.1 +2:42.8 137.33
13 19 VILA OBIOLS Carola 1999 AND 43:31.7 +2:46.4 139.39
14 33 FALEEVA Anastasiya 2000 RUS 43:45.2 +2:59.9 147.12
15 12 HAGER Kim 1999 GER 43:47.8 +3:02.5 148.61
16 20 WERRO Giuliana 1999 SUI 43:49.2 +3:03.9 149.41
17 14 GRUKHVINA Anna 1999 RUS 43:53.0 +3:07.7 151.58
18 30 VOTOCKOVA Pavlina 1999 CZE 43:56.6 +3:11.3 153.64
19 39 KALETA Weronika 1999 POL 43:58.1 +3:12.8 154.50
20 2 HAVLICKOVA Barbora 2000 CZE 44:12.5 +3:27.2 162.75
21 18 GAL Melissa 1999 FRA 44:28.6 +3:43.3 171.97
22 42 KAMMLER Cindy 2000 GER 44:37.1 +3:51.8 176.83
23 22 LOZZA Anja 2000 SUI 44:41.1 +3:55.8 179.12
24 46 MCCOLLOR Mara 2000 USA 44:43.6 +3:58.3 180.55
25 52 MEKRYUKOVA Nataliya 2000 RUS 44:50.4 +4:05.1 184.45
26 10 DANNER Alexandra 1999 GER 44:50.6 +4:05.3 184.56
27 25 JUPPE Anna 1999 AUT 44:53.5 +4:08.2 186.22
28 54 RAY Hanna 2000 FIN 45:02.4 +4:17.1 191.32
29 17 MANDELJC Anja 1999 SLO 45:03.1 +4:17.8 191.72
30 8 LOESCHKE Jessica 2000 GER 45:06.4 +4:21.1 193.61

31 23 HOLIKOVA Zuzana 1999 CZE 45:08.6 +4:23.3 194.87
32 43 LYUFT Mariya 2001 KAZ 45:16.3 +4:31.0 199.27
33 44 NOVAKOVA Adela 2000 CZE 45:24.1 +4:38.8 203.74
34 26 EIDUKA Patricija 2000 LAT 45:26.4 +4:41.1 205.06
35 28 ABRAHAMSSON Hanna 2000 SWE 45:26.9 +4:41.6 205.34
36 59 DROLET Jasmine 2002 CAN 45:36.7 +4:51.4 210.95
37 13 YOKOHAMA Shiori 1999 JPN 45:38.7 +4:53.4 212.10
38 61 DOLIDOVICH Olga 2000 BLR 45:44.7 +4:59.4 215.53
39 31 SOBUE Rin 2000 JPN 45:51.9 +5:06.6 219.66
40 57 PETITCLERC Anne-Marie 2001 CAN 45:52.9 +5:07.6 220.23
41 35 KOBIELUSZ Magdalena 2000 POL 46:06.3 +5:21.0 227.90
42 21 KAELIN Nadja 2001 SUI 46:08.6 +5:23.3 229.22
43 36 MAKHMUTOVA Kamila 1999 KAZ 46:17.4 +5:32.1 234.26
44 51 TRUU Stine-lise 1999 EST 46:26.5 +5:41.2 239.47
45 48 KHMELNITSKAYA Anastassiya 2000 KAZ 46:27.7 +5:42.4 240.15
46 56 PRYCE Anna 2001 CAN 46:52.5 +6:07.2 254.35
47 45 RIEDENER Nina 2000 LIE 46:59.1 +6:13.8 258.13
48 60 MAZZONI Sophia 2001 USA 47:05.2 +6:19.9 261.62
49 49 COLOMBO Laura 1999 ITA 47:36.1 +6:50.8 279.31
50 37 GLAREY Noemi 1999 ITA 47:41.7 +6:56.4 282.52
51 64 MICHALICKOVA Lucia 1999 SVK 47:43.7 +6:58.4 283.67
52 58 UUSTALU Aveli 2000 EST 47:46.6 +7:01.3 285.33
53 50 ANDRYIUK Sviatlana 1999 BLR 47:50.4 +7:05.1 287.50
54 40 BRUDERMANN Katharina 1999 AUT 47:54.8 +7:09.5 290.02
55 65 HALONEN Linnea 2000 FIN 47:58.6 +7:13.3 292.20
56 47 SELEZNYOVAYelizaveta 2001 KAZ 48:03.9 +7:18.6 295.23
57 41 TOCHITANI Nodoka 2001 JPN 48:35.1 +7:49.8 313.09
58 62 OJASTE Teiloora 2000 EST 48:40.1 +7:54.8 315.96
59 63 HENDRY Isobel 2002 CAN 48:44.5 +7:59.2 318.47
60 53 DAVYDZENKA Valeryia 2000 BLR 48:53.5 +8:08.2 323.63

61 68 ZHU Shuaiqi 1999 CHN 50:11.1 +9:25.8 368.06
62 69 MORTON Darcie 1999 AUS 50:49.6 +10:04.3 390.10
63 55 KAASIK Hanna-brita 1999 EST 51:22.3 +10:37.0 408.82
64 67 WANG Yingying 1999 CHN 52:33.0 +11:47.7 449.30
65 66 YAO Qiang 2000 CHN 53:15.7 +12:30.4 473.74
66 70 SONG Yang 1999 CHN 54:07.3 +13:22.0 503.29
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
24 BERGAGNIN Rebecca 1999 ITA
27 BAANGMAN Tilde 2001 SWE
29 RUCKAEliza 2000 POL
34 BOOK Josefiina 1999 FIN
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
3 DOLCI Flora 1999 FRA


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +