Resultater Junior-VM Lahti - 30 km - Fellesstart - Menn 2019



Resultater Junior-VM - 30 km, fellesstart, klassisk - Menn
Lahti, Finland - 24. januar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 3 DEL FABBRO Luca 1999 ITA 1:15:16.7 0.00 38.63
2 5 MOSEBY Haavard 1999 NOR 1:15:17.1 +0.4 38.75
3 12 FAEHNDRICH Cyril 1999 SUI 1:15:17.2 +0.5 38.78
4 8 SCHUMACHER Gus 2000 USA 1:15:17.4 +0.7 38.85
5 50 POIKKIMAKI Miska 2000 FIN 1:15:22.7 +6.0 40.49
6 28 KUZNETSOV Andrey 2000 RUS 1:15:22.8 +6.1 40.52
7 36 DROLET Remi 2000 CAN 1:15:23.1 +6.4 40.61
8 2 KNOPF Florian 1999 GER 1:15:23.2 +6.5 40.64
9 10 POROMAA William 2000 SWE 1:15:24.6 +7.9 41.08
10 11 OGDEN Ben 2000 USA 1:15:25.7 +9.0 41.42
11 7 ANDERSEN Iver Tildheim 2000 NOR 1:15:26.7 +10.0 41.73
12 29 KOIVISTO Petteri 2000 FIN 1:15:29.3 +12.6 42.54
13 15 JAGER Luke 2000 USA 1:15:31.6 +14.9 43.25
14 1 CHAPPAZ Jules 1999 FRA 1:15:33.0 +16.3 43.68
15 44 RUUSKANEN Arsi 1999 FIN 1:15:33.7 +17.0 43.90
16 24 JOHANSEN Sivert Leander 1999 NOR 1:15:41.5 +24.8 46.32
17 30 HAGENBUCH Johnny 2001 USA 1:15:42.3 +25.6 46.56
18 4 MOCH Friedrich 2000 GER 1:15:53.2 +36.5 49.94
19 26 EGOSHIN Yaroslav 1999 RUS 1:15:57.2 +40.5 51.18
20 16 HENDRY Samuel Gary 1999 CAN 1:16:01.3 +44.6 52.45
21 25 HERBERT Johan 1999 SWE 1:16:17.4 +1:00.7 57.44
22 19 TERENTEV Alexander 1999 RUS 1:16:23.1 +1:06.4 59.21
23 61 STEPHEN Thomas 2002 CAN 1:16:24.0 +1:07.3 59.49
24 9 YAMASHITA Haruki 1999 JPN 1:16:33.9 +1:17.2 62.56
25 32 KOSTRUBAYan 1999 UKR 1:16:34.2 +1:17.5 62.65
26 39 TONOZUKA Yusei 2000 JPN 1:16:34.8 +1:18.1 62.84
27 40 LASKIN Tsimur 1999 BLR 1:16:37.2 +1:20.5 63.58
28 6 JOHANSSON Leo 1999 SWE 1:16:39.1 +1:22.4 64.17
29 48 OPHOFF Mike 1999 CZE 1:16:39.5 +1:22.8 64.29
30 41 CHANOINE Jacques Lino 1999 ITA 1:16:39.6 +1:22.9 64.33

31 52 ZHUL Dmitriy 2000 RUS 1:16:42.3 +1:25.6 65.16
32 23 SKAANES Haakon 1999 NOR 1:17:52.2 +2:35.5 86.83
33 34 LUKES Tomas 2000 CZE 1:17:58.5 +2:41.8 88.78
34 13 MILZ Jakob 2000 GER 1:18:01.3 +2:44.6 89.65
35 33 ZALCIK Kim 1999 CZE 1:18:03.7 +2:47.0 90.39
36 59 RANTAHALVARI Leo 1999 FIN 1:18:34.3 +3:17.6 99.88
37 31 MIKAYELYAN Mikayel 1999 ARM 1:18:50.6 +3:33.9 104.93
38 35 BAO Lin 1999 CHN 1:19:15.5 +3:58.8 112.65
39 17 GRIDIN Nikita 2000 KAZ 1:19:35.7 +4:19.0 118.91
40 21 HIMMA Martin 1999 EST 1:19:56.1 +4:39.4 125.23
41 49 KOVALYOV Artyom 1999 KAZ 1:19:57.4 +4:40.7 125.64
42 37 CRV Vili 1999 SLO 1:19:58.5 +4:41.8 125.98
43 27 VERMEULEN Mika 1999 AUT 1:20:21.5 +5:04.8 133.11
44 55 HRYBAU Uladzislau 1999 BLR 1:21:20.2 +6:03.5 151.30
45 43 TOUTSCH Damian 1999 SUI 1:21:48.4 +6:31.7 160.04
46 42 SARTHOU Pierrick 1999 CAN 1:21:48.9 +6:32.2 160.20
47 46 BERNARDI Riccardo 2000 ITA 1:22:27.7 +7:11.0 172.22
48 54 HIROSE Ryo 2000 JPN 1:22:40.4 +7:23.7 176.16
49 58 OLESK Art Kristjan 2000 EST 1:22:42.5 +7:25.8 176.81
50 45 GLEIRSCHER Gotthard 2000 AUT 1:22:51.9 +7:35.2 179.72
51 53 PUEYO Jaume 2001 ESP 1:23:02.3 +7:45.6 182.95
52 22 AASTOT Simon 2000 SWE 1:23:24.9 +8:08.2 189.95
53 38 KALEV Christopher 1999 EST 1:23:50.9 +8:34.2 198.01
54 47 DUFEK Tomas 2000 CZE 1:24:59.5 +9:42.8 219.28
55 14 GRAEF Paul 2000 GER 1:25:07.0 +9:50.3 221.60
56 67 BADELIHAN Hadesi 1999 CHN 1:25:35.4 +10:18.7 230.40
57 60 NIKONOVYCH Oleksandr 1999 UKR 1:25:45.9 +10:29.2 233.66
58 63 RENDA Andrej 2000 SVK 1:25:47.3 +10:30.6 234.09
59 65 WUERKAIXI Kuerbanjiang 2000 CHN 1:27:10.4 +11:53.7 259.85
60 56 CZAJA Wiktor 1999 POL 1:27:25.6 +12:08.9 264.56

61 70 SEROT Titouan 1999 BEL 1:27:36.7 +12:20.0 268.00
62 64 DIRTU-LUNIC Valentin 2000 ROU 1:30:38.7 +15:22.0 324.41
63 66 NEWMAN Oliver 1999 GBR 1:35:52.4 +20:35.7 421.65
64 69 HANNESSON Sigurdur Arnar 1999 ISL 1:36:08.9 +20:52.2 426.76
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
18 SCHELY Theo 1999 FRA
20 ROUSSET Gaspard 2001 FRA
51 DAMIAN Dawid 2000 POL
57 BORECZEK Michal 2000 POL
62 NERUSH Mikhail 2000 KAZ
68 ZHANG Guoqing 1999 CHN


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +